głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii no i co zrobiłeś? spieprzyłem. boisz się? zapytał czule obejmując mnie. czego? odparłam cicho. zakochać się. szepnął głaskając moje ramię. zarumieniłam się spu

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
no i co zrobiłeś? spieprzyłem.
 no i co zrobiłeś?  spieprzyłem. teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

- no i co zrobiłeś? - spieprzyłem.

 boisz się?  zapytał czule... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

- boisz się? - zapytał czule, obejmując mnie. - czego? - odparłam cicho. - zakochać się. - szepnął głaskając moje ramię. zarumieniłam się spuszczając wzrok. - mhm.. cholernie się boję. - odpowiedziałam mu. przytulił mnie, najmocniej na świecie.

gdybyś nie zarywał wszystkich... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

gdybyś nie zarywał wszystkich dziewczyn ze szkoły, gdybyś się, aż tak nie udzielał, gdybyś był trochę brzydszy.. może być zapomniała. może.

 o jezu! co to?  to tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

- o jezu! co to? - to tylko miłość. nie panikuj.

miłość ta odwzajemniona jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

miłość, ta odwzajemniona, jest pewnym rodzajem uwolnienia. spotykamy osobę, w której odnajdujemy siebie. odnajdujemy coś czego nam brakowało, czego szukaliśmy, a nie mogliśmy znaleźć. żyjemy beztrosko mając to, czego potrzebujemy. przywiązujemy się do tego, co posiadamy. tylko do cholery szkoda, że w końcu zostaje nam odebrana osoba, którą kochamy. teraz nam brakuje czegoś innego. jednakże, brakuje o wiele bardziej. ruszamy na poszukiwania.. tego, co mam zabrano. musimy to odzyskać.

to Twój oddech powinien być moją... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

to Twój oddech powinien być moją kołysanką. Twoje słowa ostatnimi jakie słyszę każdego dnia. żadnego innego. Twoje. tak, tego, który mnie tak cholernie zranił. tego, który się mną bawił. tego, którego kocham mimo wszystko.

kocham Cię. nie chcę. no i co mam... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

kocham Cię. nie chcę. no i co mam poradzić? wyciąć sobie to głupie, naiwne serce?

tylko Tobie wolno mnie przytulać.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

tylko Tobie wolno mnie przytulać. korzystaj z tego przywileju, dopóki nie mam zamiaru Ci go odebrać. dopóki nie potrafię tego zrobić..

mogę pić ćpać palić wyrywać... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

mogę pić, ćpać, palić, wyrywać w histerii włosy innym dziewczynom, źle się uczyć, być niemiłą dla nauczycieli, pod żadnym pozorem nie słuchać rodziców, a Ty i tak będziesz mnie uważał za swoją grzeczną, niewinną i poukładają królewnę.

wróciłam ze szkoły do domu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

wróciłam ze szkoły do domu. - przyszedł. czeka u Ciebie w pokoju. - usłyszałam głos mamy dobiegający z kuchni. na mojej twarzy mimowolnie pojawił się uśmiech, wbiegłam na piętro po schodach. delikatnie nacisnęłam na klamkę od drzwi mojej sypialni. - cześć, kocha.. - powiedziałam, lecz nie zdołałam dokończyć. stał przy szafie ze swoją nową walizką. układał w niej swoje rzeczy. oczy przeszkliły mi się łzami. odchodził? - co Ty robisz? - zapytałam cicho, łamiącym się głosem. - muszę odpocząć. od Ciebie, od kumpli, od rodziny. nadszedł czas na przemyślenia. ułożenie sobie tego i owego. - odparł bez emocji. Jego cele, Jego życie, Jego dobro. pominął dosyć ważną rzecz - moje uczucia. - zostawiasz mnie? odchodzisz? koniec z nami? - zapytałam rzeczowo. - tak. - odparł twardo. usiadłam na łóżku. podwinęłam kolana do brody. kończył się pakować. po kilku minutach, ruszył do wejścia. - cześć. - rzucił. nie odpowiedziałam. zaczęłam płakać histerycznie.

powiedziałabym Ci jakim jesteś... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

powiedziałabym Ci jakim jesteś dupkiem, jak cholernie boli to, co robisz. jednakże, pomimo tego, że stając przed Tobą mam wszystkie te słowa na końcu języka, nie potrafię ich wymówić. wciąż żyję tą chorą nadzieją, że wrócisz. wiem, że wrócisz. zawsze wracasz.

szukałam. szukałam na prawdę... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 czerwca 2010

szukałam. szukałam na prawdę cholernie długo. wierz mi, żaden inny facet nie ma takich oczu jak Ty. oczywiście, nie zaprzestanę poszukiwań. muszę znaleźć kogoś kto nie jest idiotą łamiącym serca każdej napotkanej dziewczynie, a ma ten lśniący szmaragd w tęczówkach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV