głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii to było głupie. nie powinnam się zastanawiać czy Cię kocham czy nie. przecież było mi dobrze. gdyby nie tamte decyzje nie byłoby tych chorych pretensji żalów. n

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
to było głupie. nie powinnam się zastanawiać czy Cię kocham czy nie. przecież było mi dobrze. gdyby nie tamte decyzje nie byłoby tych chorych pretensji żalów. nie byłob
to było głupie. nie powinnam się... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 czerwca 2010

to było głupie. nie powinnam się zastanawiać czy Cię kocham, czy nie. przecież było mi dobrze. gdyby nie tamte decyzje nie byłoby tych chorych pretensji, żalów. nie byłoby tego bólu, niespełnionych marzeń. kocham Cię, dupku. kocham Cię pomimo wszystko.

nie powinieneś robić tego  co... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 czerwca 2010

nie powinieneś robić tego, co robisz. nie masz prawa. uważasz, że Tobie, osobie, która bawi się uczuciami innych, wypada nazywać mnie 'puszczalską'? bo poszłam na spacer z Twoim przyjacielem? skąd wersja o jakimś 'lizaniu', przypuszczenia, że to było na złość Tobie? to jest śmieszne, kotku. na tyle śmieszne, że aż żałosne.

wróciłam jak zwykle w skowronkach... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 czerwca 2010

wróciłam jak zwykle w skowronkach ze szkoły, jeszcze tylko godzina i się z Nim spotkam. wbiegłam do swojego pokoju. rzuciłam plecak na łóżko. odwróciłam wzrok na szafkę. chciałam spojrzeć na nasze zdjęcie.. lecz, ramka była pusta. kto je zabrał?.. jak mógł? nabrałam obaw. wyjęłam z kieszeni komórkę i wybrałam Jego numer. nie odebrał. kurczę, co się dzieję? przebrałam się, odświeżyłam. wyszłam powoli na spotkanie. niestety, nie przyszedł. nie miałam już wątpliwości. żadnych. wybuchnęłam płaczem uświadamiając sobie prawdę. - odszedł.

wiosna. pora roku zakochanych par.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 czerwca 2010

wiosna. pora roku zakochanych par. wielu osobom właśnie teraz motylki zaczną trzepotać pod żołądkiem, na twarz wkroczą rumieńce, bicie serca stanie się szybsze i głośniejsze. będą szczęśliwi w objęciach swojej połówki wylegiwać się na słońcu. ja, jednakże, wciąż żyję resztami bezsensownej jesiennej miłości..

  nie uciekniesz mi już. nie dam Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 czerwca 2010

- nie uciekniesz mi już. nie dam Ci uciec.

wyprute nikotyną płuca. teksty

definicjamiloscii dodano: 9 czerwca 2010

wyprute nikotyną płuca.

a kojarzysz jeszcze nasze wspólne... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 czerwca 2010

a kojarzysz jeszcze nasze wspólne kąpiele w Twojej ogromnej wannie? obnażałam przed Tobą całe ciało, a Ty mówiłeś, że mam ładne oczy..

mój organizm wciąż się Ciebie... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 czerwca 2010

mój organizm wciąż się Ciebie domaga.

pamiętasz jak nazywałeś mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

pamiętasz jak nazywałeś mnie 'kopciuszkiem', książę?

bezowocne krzyki z tęsknoty. usłysz... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

bezowocne krzyki z tęsknoty. usłysz mnie. choć jeden raz. tak jak wtedy, gdy mówiłam, że jesteś najcudowniejszy.. proszę.

przezwyciężyłeś mój lęk do... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

przezwyciężyłeś mój lęk do miłości. zapoznałeś mnie ze szczęściem. pokazałeś czym są gwiazdki w oczach, szczery uśmiech i palpitacje serca. robienie wykładu o bólu, cierpieniu i tęsknocie mogłeś sobie darować. na prawdę nie miałam wątpliwości, że jesteś świetnym nauczycielem. nie musiałeś udowadniać mi tego w tak absurdalny sposób. mimo wszystko, dziękuję.

czy to nie urocze  że zajmujesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 czerwca 2010

czy to nie urocze, że zajmujesz pierwsze miejsce w hierarchii rzeczy dla mnie najważniejszych? nadal, pomimo wszystko? to niezwykłe, wręcz absurdalne, że taka świnia - kochana świnka o słodkich szmaragdowych oczach.. - może być na tyle ważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV