głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ostatnio opracowałam sztuczny uśmiech do perfekcji. śmieję się bo tak wypada. bo inni to robią. nikt nie może zdać sobie sprawy z tego co się ze mną dzieje. dni

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
ostatnio opracowałam sztuczny uśmiech do perfekcji. śmieję się bo tak wypada. bo inni to robią. nikt nie może zdać sobie sprawy z tego co się ze mną dzieje. dnie spęd
ostatnio opracowałam sztuczny... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

ostatnio opracowałam sztuczny uśmiech do perfekcji. śmieję się, bo tak wypada. bo inni to robią. nikt nie może zdać sobie sprawy z tego, co się ze mną dzieje. dnie spędzam na czytaniu jakiś nudnych romansideł i słuchaniu słodkich piosenek o 'miłości'. każdego dnia szukam Go na przerwach. nie przychodzi. wiem, że zła passa nie zniknie i nie pojawi się również nazajutrz. jednakże, posiadam te pozostałe iskierki nadziei, że może jednak.. cóż, niestety, dzień w dzień czyha na mnie rozczarowanie.

  nigdy nie spotkałam kogoś równie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

- nigdy nie spotkałam kogoś równie chamskiego jak Ty. nikt nie zranił tylu dziewczyn, nikt się nimi tak nie zabawił. przebijasz wszystkich, dupku. - szepnęłam patrząc w Jego poszerzone źrenice. - wreszcie jestem w czymś najlepszy. - odparł z dumą. - idiota, bezduszny idiota! - rzekłam ze łzami w oczach. syknął ze złości. odwrócił się napięcie i odszedł. nie usłyszał jak wypowiedziałam te dwa najważniejsze słowa. może to i dobrze..

uwierz mi  że jestem zdolna do wielu... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

uwierz mi, że jestem zdolna do wielu rzeczy. mogę specjalnie skaleczyć się, złamać rękę czy uderzyć w głową w ścianę. jeżeli zapragnę bólu - zrobię to. w takim razie, nie rozumiem, w czym problem. czemu chcesz, żebym cierpiała przez Ciebie? po co? dziękuję. nie skorzystam.

i teraz  kiedy zaczyna Ci Go... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

i teraz, kiedy zaczyna Ci Go brakować uświadamiasz sobie jaką byłaś idiotką. nie próbowałaś Go zatrzymać. nie wypowiedziałaś nawet tego nędznego 'zostań'. nie zrobiłaś nic. było Ci obojętne czy nadal będziecie razem, czy nie. więc teraz daruj sobie. nie płacz kiedy przytula inną. nie miej do Niego pretensji. ciesz się, że odnalazł szczęście. zrób to w imię miłości.

mam pewne przypuszczenia. mianowicie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

mam pewne przypuszczenia. mianowicie, nie sądzę, aby to delikatne muśnięcie mojego biodra było przypadkowe. zrobiłeś to specjalnie. z podtekstem. dałeś mi tym samym do zrozumienia, że znowu zamierzasz wrócić, nie dasz mi zapomnieć. dobrze. czekam, kochanie. wracaj.

' jesteśmy sobie przeznaczeni!... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

'-jesteśmy sobie przeznaczeni! zobaczysz! - wykrzyczał pewnego dnia w parku, na spacerze, trzymając mnie w swoich ramionach.' tak, właśnie widzę.

każdego wieczoru wybucham... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

każdego wieczoru wybucham niepowstrzymanym śmiechem, szydząc z siebie. ze swojej naiwności i bezmyślności. z tego jaką jestem idiotką wierząc w każde Twoje, nawet najbardziej absurdalne, kłamstwo. jestem głupia. nie powinnam. znam Cię i wiem jaki jesteś. wiem czego chcesz. wiem co mi zrobisz. nic nie zdoła Cię powstrzymać przed ponownym zranieniem mnie. pod żadnym pozorem nie dasz mi o sobie zapomnieć. będziesz wracał i odchodził. dla zabawy. a ja tak kocham te chwile z Tobą.. ulegnę. zawsze.

tylko popatrz w jak krótkim czasie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

tylko popatrz w jak krótkim czasie doprowadziłeś mnie do tak ogromnego uzależnienia od siebie. nie widziałam Cię dwa dni i już umieram z tęsknoty.

cała we łzach wbiegła do domu po... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

cała we łzach wbiegła do domu po kolejnym feralnym rozstaniu. ręce nadal jej się trzęsły, serce biło niemiłosiernie szybko, w gardle stała gula. gdy tylko trafiła do swojego pokoju rzuciła się na łóżko i zaczęła okładać poduszkę pięściami. ktoś nacisnął na klamkę. obróciła się w tamtą stronę. w progu stał jej brat. - wyjdź! - krzyknęła wściekła. - dobrze. za moment. mam coś dla Ciebie. - odparł wręczając jej białą kopertę do ręki. odwrócił się bez słowa i wyszedł. wciąż drżącymi dłońmi rozerwała papier. jej oczom ukazało się Jego pismo. ładne, staranne. z napiętymi mięśniami zaczęła czytać. 'pamiętam jak z niecierpliwością czekałem na kolejne spotkanie. pamiętam nasze wieczorne spacery. wspólne noce. naleśniki na śniadanie. nigdy nie zapomnę tego jak całujesz, rysów Twojego ciała. nie zapomnę Ciebie. zawsze będę Cię kochać, skarbie. Twój, na zawsze. PS. musiałem odejść..' siedziała osłupiała. zdała sobie sprawę jak bardzo się myliła w ocenie Jego zachowania.. On, bezdusznym dupkiem?..

wybacz  ja nie oddam Ciebie bez walki. teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

wybacz, ja nie oddam Ciebie bez walki.

no  ale ja do cholery  nadal jestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

no, ale ja do cholery, nadal jestem tą małą, bezbronną dziewczynką, która sama nie da sobie rady z otwarciem słoika z ogórkami, zawiązaniem sznurówek czy zamieszaniem makaronu. tą, która nadal Cię potrzebuje. tą, która wciąż po Twoim odejściu płacze z bezradności.

nie sądzisz  że skończyło się... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

nie sądzisz, że skończyło się dosyć przewidywanie? według schematu 'ona ma wątpliwości, rozstają się, ona żałuje, on znajduje sobie inną'. nudne. częste. nie moglibyśmy być trochę bardziej oryginalni? może byśmy tak zrobili przełom, wrócili do siebie i nie rozstali się? byli ze sobą szczęśliwi pomimo wszelkich przeciwności? razem wywalczylibyśmy sobie wspaniałą przyszłość? co Ty na to?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV