głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii mam pewne przypuszczenia. mianowicie nie sądzę aby to delikatne muśnięcie mojego biodra było przypadkowe. zrobiłeś to specjalnie. z podtekstem. dałeś mi tym sam

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
mam pewne przypuszczenia. mianowicie nie sądzę aby to delikatne muśnięcie mojego biodra było przypadkowe. zrobiłeś to specjalnie. z podtekstem. dałeś mi tym samym do
mam pewne przypuszczenia. mianowicie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

mam pewne przypuszczenia. mianowicie, nie sądzę, aby to delikatne muśnięcie mojego biodra było przypadkowe. zrobiłeś to specjalnie. z podtekstem. dałeś mi tym samym do zrozumienia, że znowu zamierzasz wrócić, nie dasz mi zapomnieć. dobrze. czekam, kochanie. wracaj.

' jesteśmy sobie przeznaczeni!... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

'-jesteśmy sobie przeznaczeni! zobaczysz! - wykrzyczał pewnego dnia w parku, na spacerze, trzymając mnie w swoich ramionach.' tak, właśnie widzę.

każdego wieczoru wybucham... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

każdego wieczoru wybucham niepowstrzymanym śmiechem, szydząc z siebie. ze swojej naiwności i bezmyślności. z tego jaką jestem idiotką wierząc w każde Twoje, nawet najbardziej absurdalne, kłamstwo. jestem głupia. nie powinnam. znam Cię i wiem jaki jesteś. wiem czego chcesz. wiem co mi zrobisz. nic nie zdoła Cię powstrzymać przed ponownym zranieniem mnie. pod żadnym pozorem nie dasz mi o sobie zapomnieć. będziesz wracał i odchodził. dla zabawy. a ja tak kocham te chwile z Tobą.. ulegnę. zawsze.

tylko popatrz w jak krótkim czasie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

tylko popatrz w jak krótkim czasie doprowadziłeś mnie do tak ogromnego uzależnienia od siebie. nie widziałam Cię dwa dni i już umieram z tęsknoty.

cała we łzach wbiegła do domu po... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

cała we łzach wbiegła do domu po kolejnym feralnym rozstaniu. ręce nadal jej się trzęsły, serce biło niemiłosiernie szybko, w gardle stała gula. gdy tylko trafiła do swojego pokoju rzuciła się na łóżko i zaczęła okładać poduszkę pięściami. ktoś nacisnął na klamkę. obróciła się w tamtą stronę. w progu stał jej brat. - wyjdź! - krzyknęła wściekła. - dobrze. za moment. mam coś dla Ciebie. - odparł wręczając jej białą kopertę do ręki. odwrócił się bez słowa i wyszedł. wciąż drżącymi dłońmi rozerwała papier. jej oczom ukazało się Jego pismo. ładne, staranne. z napiętymi mięśniami zaczęła czytać. 'pamiętam jak z niecierpliwością czekałem na kolejne spotkanie. pamiętam nasze wieczorne spacery. wspólne noce. naleśniki na śniadanie. nigdy nie zapomnę tego jak całujesz, rysów Twojego ciała. nie zapomnę Ciebie. zawsze będę Cię kochać, skarbie. Twój, na zawsze. PS. musiałem odejść..' siedziała osłupiała. zdała sobie sprawę jak bardzo się myliła w ocenie Jego zachowania.. On, bezdusznym dupkiem?..

wybacz  ja nie oddam Ciebie bez walki. teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

wybacz, ja nie oddam Ciebie bez walki.

no  ale ja do cholery  nadal jestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

no, ale ja do cholery, nadal jestem tą małą, bezbronną dziewczynką, która sama nie da sobie rady z otwarciem słoika z ogórkami, zawiązaniem sznurówek czy zamieszaniem makaronu. tą, która nadal Cię potrzebuje. tą, która wciąż po Twoim odejściu płacze z bezradności.

nie sądzisz  że skończyło się... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

nie sądzisz, że skończyło się dosyć przewidywanie? według schematu 'ona ma wątpliwości, rozstają się, ona żałuje, on znajduje sobie inną'. nudne. częste. nie moglibyśmy być trochę bardziej oryginalni? może byśmy tak zrobili przełom, wrócili do siebie i nie rozstali się? byli ze sobą szczęśliwi pomimo wszelkich przeciwności? razem wywalczylibyśmy sobie wspaniałą przyszłość? co Ty na to?

  gdzie byłeś?   miałem dosyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

- gdzie byłeś? - miałem dosyć szkoły. wagary, kotku. Ty ich nie lubisz, więc poszedłem sam. a Ty co robiłaś? - chodziłam cały dzień z kapturem na głowie i rękami w kieszeniach. słuchałam przez słuchawki piosenek kojarzących mi się z Tobą. no i jeszcze płakałam. nie wiem nawet co było na zajęciach, z kim mieliśmy zastępstwo, o ile w ogóle. - ej, nigdy Cię takiej nie widziałem. nieźle. - i nie zobaczysz. to reakcja na brak Twojej obecności.

i kolejny idiota łamie Ci serce.... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

i kolejny idiota łamie Ci serce. utwierdzasz się w przekonaniu, że każdy jest taki sam. tracisz wszelką nadzieję na 'żyli długo i szczęśliwie', no bo z kim masz dzielić swoje życie? całe, do końca? jedną z częściej pojawiających się myśli jest samobójstwo. koniec. masz dosyć. jednakże, nie pozwala Ci na to duma. nie dasz mu tej pieprzonej satysfakcji. nie zabijesz się. będziesz żyć. na przekór jemu. na przekór wszystkim. świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że nie będzie dobrze, czas nie leczy raz i nigdy nie zapomnisz tego, co zrobił. lecz, wiesz, że potrafisz nauczyć się z tym żyć. w Twoich żyłach pulsuje krew wrząca się do walki. wstajesz i nie zwracając uwagi na łzy spływające po policzkach, ruszasz dalej. donikąd.

pamiętasz jak opuszkami palców... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

pamiętasz jak opuszkami palców muskałeś mój brzuch mówiąc 'kochanie, a zdajesz sobie sprawę, że średnio za 10 lat będzie tu przez około 9 miesięcy mieszkało nasze dziecko? kocham Cię.' mhmm. na pewno. zapłodnienie telepatyczne? przecież my się już nawet nie dotkniemy - co mówić o czymś więcej. jednakże, to nie jest najgorsze.. wierzyłam Ci. to bierze zdecydowanie górę nad wszystkim.

wróć. zacznij mnie niemiłosiernie... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

wróć. zacznij mnie niemiłosiernie łaskotać za karę, że kłamię mówiąc, że kocham Cię bardziej, niż Ty mnie. uwielbiałam te nasze 'kłótnie'. tęsknię za nimi. i nie, nie chcę ich przeżyć ponownie z nikim innym. chcę z Tobą..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV