głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie kocham Cię. pozostała jedynie miłość do Twoich lśniących szmaragdowych tęczówek. mam nadzieję że rozumiesz różnicę. z każdym dniem efektywniej odbierasz mi

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie kocham Cię. pozostała jedynie miłość do Twoich lśniących szmaragdowych tęczówek. mam nadzieję że rozumiesz różnicę.
nie kocham Cię. pozostała jedynie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

nie kocham Cię. pozostała jedynie miłość do Twoich lśniących, szmaragdowych tęczówek. mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.

z każdym dniem efektywniej odbierasz... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

z każdym dniem efektywniej odbierasz mi umiejętność funkcjonowania.

a ja będę tą Jego niewinną... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

a ja będę tą Jego niewinną istotką, o którą będzie się troszczył. stanę się dla Niego kimś kto potrzebuje Go do wszelkiego funkcjonowania. dałabym sobie radę sama. jestem twarda. nie potrzebuję miłości. zrobię to Niego. czemu miałabym nie spróbować? i kurwa, powtarzam - nie potrzebuję miłości! nie kocham Go! ah, ironio..

owszem  rzucił mnie  ale nie chciał... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

owszem, rzucił mnie, ale nie chciał mnie zranić. widzą mój opłakany stan, gdy rzekł, że odchodzi - najzwyczajniej w świecie - przytulił mnie. nie tak jak kiedyś, ale zawsze. zaczął płakać razem ze mną. przepraszał. mówił, że nie chciał, nie miał zamiaru mnie ranić. po prostu, nie chciał być ze mną bez miłości. nie owijał w bawełnę. mówił wprost, jednakże, nie bolało cholernie bardzo. mówił prawdę delikatnie.

wszyscy się od Ciebie odwracają.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

wszyscy się od Ciebie odwracają. każdy ma do Ciebie pretensje o nawet najmniejszy ruch. staczasz się na dno. nikt nie potrafi Cię zrozumieć. jesteś już w tak desperackim stanie, że zaczynasz sobie całą sytuację tłumaczyć tym, że nie odpowiedziałaś na te cholerne łańcuszki na naszej klasie. jest źle, cholernie źle. i nie masz co do tego najmniejszych wątpliwości.

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie jest niezręczna i krępująca. możesz bezkarnie zamknąć się w swoim świecie ze swoimi myślami, odzywając się średnio co kilka, kilkanaście minut.

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie jak spadam na dno z braku Twojej obecności, dobrze.. stój nade mną i patrz jak się staczam. śmiej się ze mnie. obrzucaj obelgami. komentuj to, jak żałośnie wyglądam. przedrzeźniaj moje zachowanie. przynajmniej, będziesz zwracał na mnie uwagę. pomińmy to, że w tym negatywnym sensie. to nieistotne.

chciałabym Ci wierzyć. wierzyć w... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

chciałabym Ci wierzyć. wierzyć w to Twoje głupie 'będzie dobrze. ułoży się.'. na prawdę chciałabym, żeby to było prawdą. ale wiesz, mam pewną propozycję. zamiast tego bezsensownego pierdolenia, wróć. najzwyczajniej w świecie przyjdź do mnie wieczorem i powiedz, że tęskniłeś. ułoży się. wtedy na bank wszystko będzie dobrze.

uwielbiam na Ciebie patrzeć. wciąż... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

uwielbiam na Ciebie patrzeć. wciąż kodować w głowie wszystkie Twoje ruchy. poznawać coraz to nowsze nawyki. wpatrywać się w Twoje usta, których kiedyś smakiem mogłam się tak bezkarnie napawać. podziwiać Twoje lśniące szmaragdowe tęczówki, które z każdym dniem nabierają na urodzie. kocham Cię, czy Ci się to podoba, czy nie. i nie zdziw się jeżeli w te wakacje zadzwonię do Ciebie z prośbą o spotkanie, chociażby kilku minutowe. uwierz, że gdybym mogła nie zrobiłabym tego. jednakże, istnieje możliwość, że zacznę tęsknić zbyt bardzo.

bądź przy mnie. nawet jeżeli... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

bądź przy mnie. nawet jeżeli zamiast całusów będziesz podgryzał moje wargi. zamiast czułego przytulenia klepniesz mnie po tyłku. będziesz szpanował tym, że jesteśmy razem w opisie na gadu, a nie na realu. zgadzam się na to wszystko, ale bądź, do cholery.

  co powiesz?   że na Twój widok... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

- co powiesz? - że na Twój widok alt + 3, bije szybciej.

zazdroszczę Jej. przecież widzę to... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

zazdroszczę Jej. przecież widzę to, co się dzieje. widzę jak zapalniczka w Jego ręku drży na Jej widok, kąciki ust mimowolnie układają się w uśmiech, a klatka piersiowa podnosi się i opada coraz szybciej. na mnie tak nigdy nie reagował. a przecież mam piękniejsze tęczówki, większy biust i powabniejsze usta. jednakże, to Ją pokochał. nie mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV