głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii wszyscy się od Ciebie odwracają. każdy ma do Ciebie pretensje o nawet najmniejszy ruch. staczasz się na dno. nikt nie potrafi Cię zrozumieć. jesteś już w tak de

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
wszyscy się od Ciebie odwracają. każdy ma do Ciebie pretensje o nawet najmniejszy ruch. staczasz się na dno. nikt nie potrafi Cię zrozumieć. jesteś już w tak desperack
wszyscy się od Ciebie odwracają.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

wszyscy się od Ciebie odwracają. każdy ma do Ciebie pretensje o nawet najmniejszy ruch. staczasz się na dno. nikt nie potrafi Cię zrozumieć. jesteś już w tak desperackim stanie, że zaczynasz sobie całą sytuację tłumaczyć tym, że nie odpowiedziałaś na te cholerne łańcuszki na naszej klasie. jest źle, cholernie źle. i nie masz co do tego najmniejszych wątpliwości.

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie jest niezręczna i krępująca. możesz bezkarnie zamknąć się w swoim świecie ze swoimi myślami, odzywając się średnio co kilka, kilkanaście minut.

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie jak spadam na dno z braku Twojej obecności, dobrze.. stój nade mną i patrz jak się staczam. śmiej się ze mnie. obrzucaj obelgami. komentuj to, jak żałośnie wyglądam. przedrzeźniaj moje zachowanie. przynajmniej, będziesz zwracał na mnie uwagę. pomińmy to, że w tym negatywnym sensie. to nieistotne.

chciałabym Ci wierzyć. wierzyć w... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

chciałabym Ci wierzyć. wierzyć w to Twoje głupie 'będzie dobrze. ułoży się.'. na prawdę chciałabym, żeby to było prawdą. ale wiesz, mam pewną propozycję. zamiast tego bezsensownego pierdolenia, wróć. najzwyczajniej w świecie przyjdź do mnie wieczorem i powiedz, że tęskniłeś. ułoży się. wtedy na bank wszystko będzie dobrze.

uwielbiam na Ciebie patrzeć. wciąż... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

uwielbiam na Ciebie patrzeć. wciąż kodować w głowie wszystkie Twoje ruchy. poznawać coraz to nowsze nawyki. wpatrywać się w Twoje usta, których kiedyś smakiem mogłam się tak bezkarnie napawać. podziwiać Twoje lśniące szmaragdowe tęczówki, które z każdym dniem nabierają na urodzie. kocham Cię, czy Ci się to podoba, czy nie. i nie zdziw się jeżeli w te wakacje zadzwonię do Ciebie z prośbą o spotkanie, chociażby kilku minutowe. uwierz, że gdybym mogła nie zrobiłabym tego. jednakże, istnieje możliwość, że zacznę tęsknić zbyt bardzo.

bądź przy mnie. nawet jeżeli... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

bądź przy mnie. nawet jeżeli zamiast całusów będziesz podgryzał moje wargi. zamiast czułego przytulenia klepniesz mnie po tyłku. będziesz szpanował tym, że jesteśmy razem w opisie na gadu, a nie na realu. zgadzam się na to wszystko, ale bądź, do cholery.

  co powiesz?   że na Twój widok... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

- co powiesz? - że na Twój widok alt + 3, bije szybciej.

zazdroszczę Jej. przecież widzę to... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

zazdroszczę Jej. przecież widzę to, co się dzieje. widzę jak zapalniczka w Jego ręku drży na Jej widok, kąciki ust mimowolnie układają się w uśmiech, a klatka piersiowa podnosi się i opada coraz szybciej. na mnie tak nigdy nie reagował. a przecież mam piękniejsze tęczówki, większy biust i powabniejsze usta. jednakże, to Ją pokochał. nie mnie.

obserwował dokładnie moje wszystkie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

obserwował dokładnie moje wszystkie ruchy, każde, nawet te wręcz niedostrzegalne. bał się, że zniechęci mnie chociażby najdelikatniejszym muśnięciem. bał się mnie całować, z obawy, że zacznę porównywać pocałunki z Nim do tych, z moimi byłymi. troszczył się o mnie. każdy ruch miał szczegółowo przemyślany, aby przypadkiem mnie nie zranić. nie zapomnę nigdy tej nocy, podczas, której wspólnie zwalczyliśmy te obawy. przełamaliśmy wszystkie bariery między nami. zbliżyliśmy się do siebie maksymalnie. ta na pozór, zwykła wtorkowa noc, będzie dla mnie do końca życia, najcudowniejszą. nie sposób jej zapomnieć.

a on  'idiota bez uczuć'  ze łzami... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

a on, 'idiota bez uczuć', ze łzami w oczach wsłuchiwał się w rytm uderzeń jej czerwonych szpilek o podłogę, gdy odchodziła. serce, 'którego nie miał', przepełniały mu wyrzuty do samego siebie, za to, że udawał kogoś kim nie był. udawał twardziela. szpanował każdą laską. a czy nie lepiej, byłoby po prostu przyznać się jak czułym jest się facetem? że jednak, potrafi kochać?

bądź przy mnie. tak po prostu. tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

bądź przy mnie. tak po prostu. tak, jak dawniej. potrafiłeś. stałeś koło mojego boku pomimo wszystko. nawet gdy obsypywałam Cię najbardziej chamskimi obelgami, czy mówiłam, że nienawidzę tego, jak się ubrałeś. uważałeś to wszystko za banalne. śmiałeś się tylko, a potem czule przytulałeś i delikatnie głaskałeś po włosach. pamiętam te Twoje pełne przekonania słowa, że to co jest między nami przetrwa do końca, że nic nie jest w stanie nas rozdzielić. kochanie.. więc co się stało? dlaczego?..

nie w tym rzecz. nie chodzi o to  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

nie w tym rzecz. nie chodzi o to, że sobie przypominam nasze wspólne chwile, pocałunki, spacery czy trzymanie za rękę. to już mam za sobą. nie tęsknię za tym. przeszło mi trochę to wielkie uczucie do Ciebie. ale, żeby nie było nudno.. wiesz co zrobiłam? zupełnie niechcący znów zauroczyłam się w Tobie. najzwyczajniej w świecie Cię pragnę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV