głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii z nami było inaczej niż z większością par. najpierw zaimponowałeś mi swoim charakterem. ja nieśmiała istotka wstydziłam się przyznać jak cholernie mnie do Ciebi

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
z nami było inaczej niż z większością par. najpierw zaimponowałeś mi swoim charakterem. ja nieśmiała istotka wstydziłam się przyznać jak cholernie mnie do Ciebie ciąg
z nami było inaczej  niż z... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

z nami było inaczej, niż z większością par. najpierw zaimponowałeś mi swoim charakterem. ja, nieśmiała istotka, wstydziłam się przyznać jak cholernie mnie do Ciebie ciągnęło. dopiero po jakimś czasie odkrywał jaki jesteś piękny. nie umiałam odmówić zasmakowania Twoich ust, czy widoku Twojej twarzy oświetlanej blaskiem księżyca. wszelkie obawy odeszły na drugi plan.

kochasz tylko mnie  tak? a tamta... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

kochasz tylko mnie, tak? a tamta blondynka miała zbyt wysuszone usta i musiałeś jej je zwilżyć? jasne. chciałam, żebyśmy byli ze sobą szczerzy. widzę jednak, że w tym przypadku się to nie uda.

frajerze  ona Cię kochała! tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

frajerze, ona Cię kochała! tak totalnie. bez ściemy.

i jak zacznę zjeżdżać Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

i jak zacznę zjeżdżać Twoją dziewczynę, komentować po chamsku jej ubiór, czy makijaż, krytykować jej choćby najsubtelniejsze ruchy, przekonasz się jaką potrafię być suką. poznasz mnie taką, jaką chciałeś, żebym była. tyle, że wybacz, ja już nie wrócę. a nie mówiłam, że będzie za późno?

rozstaliśmy się  a ja głupia... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

rozstaliśmy się, a ja głupia wciąż trwałam u Twojego boku. dbałam o Ciebie, troszczyłam. chciałam dla Ciebie jak najlepiej. strzegłam Cię przed wszelkim złem. nie kochałam Cię. to nie było to. nie potrafiłam zostawić Twoich oczu. tyle.

nie chwal się  że obciąga Ci co... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 czerwca 2010

nie chwal się, że obciąga Ci co tydzień na sobotnim melanżu. ona obciąga wszystkim. taka prawda. nie oszukujmy się, lubisz te sztuczne laski bez krzty szacunku do siebie. w końcu, oczywiste dla mnie jest czemu nam nie wyszło. mam ambicję, którą nie jest ostry seks w blasku księżyca.

czasem mógłbyś mi najzwyczajniej w... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 czerwca 2010

czasem mógłbyś mi najzwyczajniej w świecie uwierzyć. na przyszłość wolałabym się nie posuwać do takich idiotycznych odruchów jak wyrzucenie telefonu przez okno, gdy oznajmiłeś, że wieczorem zadzwonisz. cóż, skazanie mojego ulubionego samsunga na rozwalenie bolało zdecydowanie mniej niż bezowocne oczekiwanie na pojawienie się Twojego imienia na jego ekranie w zestawie z moją ulubioną piosenką.

mam twórcze plany na wakacje. wypady... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 czerwca 2010

mam twórcze plany na wakacje. wypady z przyjaciółmi, czytanie książek, wyjazdy, oglądanie horrorów. zero Ciebie. nie zmarnuję tych dwóch miesięcy beztroski na nieodwzajemnioną miłość do takiego frajera jak Ty. nie jestem taka jak te słodkie, plastikowe barbie, które od jakiegoś czasu tak perfidnie się do Ciebie kleją. nie skurwię się. nie zrobię wszystkiego, żeby Cię odzyskać. już nie.

masz szczęście  że trafiłeś na... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 czerwca 2010

masz szczęście, że trafiłeś na mnie. osobę, która przemilczy. będzie cierpieć po cichu. pod żadnym pozorem nie spróbuje się na Tobie zemścić. pomimo tego co zrobiłeś, jaki jesteś i braku chęci na zmiany w swoim życiu, nie mam prawa Cię karać. taki jesteś i już. po prostu. nie potrafiłabym zranić kogoś, kogo kocham. mam nadzieję, że z czasem zrozumiesz co czułam.

minuty bez Ciebie mijają tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 czerwca 2010

minuty bez Ciebie mijają tak cholernie monotonnie.

wystarczy jedno skinienie głową.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

wystarczy jedno skinienie głową. znak, że dobrze robię. jeżeli to na prawdę właściwy wybór, będę Twoja. pomimo wszystko.

daj mi miłość. tyle wystarczy. teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

daj mi miłość. tyle wystarczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV