głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii rozstaliśmy się a ja głupia wciąż trwałam u Twojego boku. dbałam o Ciebie troszczyłam. chciałam dla Ciebie jak najlepiej. strzegłam Cię przed wszelkim złem. nie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
rozstaliśmy się a ja głupia wciąż trwałam u Twojego boku. dbałam o Ciebie troszczyłam. chciałam dla Ciebie jak najlepiej. strzegłam Cię przed wszelkim złem. nie kochała
rozstaliśmy się  a ja głupia... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

rozstaliśmy się, a ja głupia wciąż trwałam u Twojego boku. dbałam o Ciebie, troszczyłam. chciałam dla Ciebie jak najlepiej. strzegłam Cię przed wszelkim złem. nie kochałam Cię. to nie było to. nie potrafiłam zostawić Twoich oczu. tyle.

nie chwal się  że obciąga Ci co... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 czerwca 2010

nie chwal się, że obciąga Ci co tydzień na sobotnim melanżu. ona obciąga wszystkim. taka prawda. nie oszukujmy się, lubisz te sztuczne laski bez krzty szacunku do siebie. w końcu, oczywiste dla mnie jest czemu nam nie wyszło. mam ambicję, którą nie jest ostry seks w blasku księżyca.

czasem mógłbyś mi najzwyczajniej w... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 czerwca 2010

czasem mógłbyś mi najzwyczajniej w świecie uwierzyć. na przyszłość wolałabym się nie posuwać do takich idiotycznych odruchów jak wyrzucenie telefonu przez okno, gdy oznajmiłeś, że wieczorem zadzwonisz. cóż, skazanie mojego ulubionego samsunga na rozwalenie bolało zdecydowanie mniej niż bezowocne oczekiwanie na pojawienie się Twojego imienia na jego ekranie w zestawie z moją ulubioną piosenką.

mam twórcze plany na wakacje. wypady... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 czerwca 2010

mam twórcze plany na wakacje. wypady z przyjaciółmi, czytanie książek, wyjazdy, oglądanie horrorów. zero Ciebie. nie zmarnuję tych dwóch miesięcy beztroski na nieodwzajemnioną miłość do takiego frajera jak Ty. nie jestem taka jak te słodkie, plastikowe barbie, które od jakiegoś czasu tak perfidnie się do Ciebie kleją. nie skurwię się. nie zrobię wszystkiego, żeby Cię odzyskać. już nie.

masz szczęście  że trafiłeś na... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 czerwca 2010

masz szczęście, że trafiłeś na mnie. osobę, która przemilczy. będzie cierpieć po cichu. pod żadnym pozorem nie spróbuje się na Tobie zemścić. pomimo tego co zrobiłeś, jaki jesteś i braku chęci na zmiany w swoim życiu, nie mam prawa Cię karać. taki jesteś i już. po prostu. nie potrafiłabym zranić kogoś, kogo kocham. mam nadzieję, że z czasem zrozumiesz co czułam.

minuty bez Ciebie mijają tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 czerwca 2010

minuty bez Ciebie mijają tak cholernie monotonnie.

wystarczy jedno skinienie głową.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

wystarczy jedno skinienie głową. znak, że dobrze robię. jeżeli to na prawdę właściwy wybór, będę Twoja. pomimo wszystko.

daj mi miłość. tyle wystarczy. teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

daj mi miłość. tyle wystarczy.

nie kocham Cię. pozostała jedynie... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

nie kocham Cię. pozostała jedynie miłość do Twoich lśniących, szmaragdowych tęczówek. mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.

z każdym dniem efektywniej odbierasz... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

z każdym dniem efektywniej odbierasz mi umiejętność funkcjonowania.

a ja będę tą Jego niewinną... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

a ja będę tą Jego niewinną istotką, o którą będzie się troszczył. stanę się dla Niego kimś kto potrzebuje Go do wszelkiego funkcjonowania. dałabym sobie radę sama. jestem twarda. nie potrzebuję miłości. zrobię to Niego. czemu miałabym nie spróbować? i kurwa, powtarzam - nie potrzebuję miłości! nie kocham Go! ah, ironio..

owszem  rzucił mnie  ale nie chciał... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 czerwca 2010

owszem, rzucił mnie, ale nie chciał mnie zranić. widzą mój opłakany stan, gdy rzekł, że odchodzi - najzwyczajniej w świecie - przytulił mnie. nie tak jak kiedyś, ale zawsze. zaczął płakać razem ze mną. przepraszał. mówił, że nie chciał, nie miał zamiaru mnie ranić. po prostu, nie chciał być ze mną bez miłości. nie owijał w bawełnę. mówił wprost, jednakże, nie bolało cholernie bardzo. mówił prawdę delikatnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV