głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię! powtarzam Ci to już tysięczny raz. kiedy zrozumiesz? kiedy pojmiesz jak boli to ciągnące się w nieskończoność czekanie na od

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię! powtarzam Ci to już tysięczny raz. kiedy zrozumiesz? kiedy pojmiesz jak boli to ciągnące się w nieskończoność czekanie na odpowiedź
kocham Cię. kocham Cię. kocham... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię! powtarzam Ci to już tysięczny raz. kiedy zrozumiesz? kiedy pojmiesz jak boli to ciągnące się w nieskończoność czekanie na odpowiedź na moje uczucia? czekam. czekam wciąż cierpliwie. jednakże, to ma granice, skarbie. zareaguj konkretnie. bądź ze mną, opiekuj się jak małym dzieckiem, lub po prostu każ mi spierdalać. proste. nie ma co się zastanawiać. ja lubię jasność. chcę wiedzieć na czym stoję.

mówiąc 'kochaj mnie' miałam na... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

mówiąc 'kochaj mnie' miałam na myśli raczej uczucie płynące z głębi serca, a nie dziki seks na łące. jak widać, nie zrozumiałeś. no wiesz.. to tylko takie małe sprostowanko.

uwielbiam czuć ruchy Twoich dłoni... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

uwielbiam czuć ruchy Twoich dłoni na swoim ciele.

w ciężkich momentach  zawsze robię... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

w ciężkich momentach, zawsze robię to samo. mam już taki nawyk. wracam do Ciebie. po to, żeby znów poczuć się tak cholernie bezpiecznie, dobrze.. Twoja obecność mnie leczy. wyswobadza ze wszystkich cierpień. jesteś moim prywatnym doktorem. jedynym, który ma wstęp do mojego serca. jedynym, który ma prawo je naprawiać.

kolejny frajer. czeka mnie cudowny... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

kolejny frajer. czeka mnie cudowny wieczór z paczką chusteczek, tanim winem i cholernym bólem. dziękuję, losie, za to, że postawiłeś Go na mojej drodze.

widzisz  jak niewielkim gestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

widzisz, jak niewielkim gestem potrafisz wzbudzić we mnie radość i nareszcie ten szczery uśmiech, który powoli zapominałam? wystarczyło usłyszeć Twój głos.. zobaczyć Cię. już wtedy byłam cholernie szczęśliwa. natomiast, bliskość Twojego ciała wyraźnie za blisko mojego, obudziła wulkan. emocji, pragnień. i tęsknoty. wiesz za czym.

nadal masz te cholernie piękne oczy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

nadal masz te cholernie piękne oczy. nadal pachniesz tak samo.. nadal kocham Cię nad życie. to trzy rzeczy, które nie uległy najmniejszej zmianie.

  jesteś szczęściarą. wielu nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

- jesteś szczęściarą. wielu nie przeżywało takich wypadków. - powiedział czule, głaszcząc ją po startej dłoni. uśmiechnęła się delikatnie obolałymi kącikami ust. - jestem szczęściarą, bo los dam mi Ciebie. - odpowiedziała zachrypniętym tonem. musnął opuszkami jej policzek. - to też. - odparł z uśmiechem.

ostatnio opracowałam sztuczny... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

ostatnio opracowałam sztuczny uśmiech do perfekcji. śmieję się, bo tak wypada. bo inni to robią. nikt nie może zdać sobie sprawy z tego, co się ze mną dzieje. dnie spędzam na czytaniu jakiś nudnych romansideł i słuchaniu słodkich piosenek o 'miłości'. każdego dnia szukam Go na przerwach. nie przychodzi. wiem, że zła passa nie zniknie i nie pojawi się również nazajutrz. jednakże, posiadam te pozostałe iskierki nadziei, że może jednak.. cóż, niestety, dzień w dzień czyha na mnie rozczarowanie.

  nigdy nie spotkałam kogoś równie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

- nigdy nie spotkałam kogoś równie chamskiego jak Ty. nikt nie zranił tylu dziewczyn, nikt się nimi tak nie zabawił. przebijasz wszystkich, dupku. - szepnęłam patrząc w Jego poszerzone źrenice. - wreszcie jestem w czymś najlepszy. - odparł z dumą. - idiota, bezduszny idiota! - rzekłam ze łzami w oczach. syknął ze złości. odwrócił się napięcie i odszedł. nie usłyszał jak wypowiedziałam te dwa najważniejsze słowa. może to i dobrze..

uwierz mi  że jestem zdolna do wielu... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

uwierz mi, że jestem zdolna do wielu rzeczy. mogę specjalnie skaleczyć się, złamać rękę czy uderzyć w głową w ścianę. jeżeli zapragnę bólu - zrobię to. w takim razie, nie rozumiem, w czym problem. czemu chcesz, żebym cierpiała przez Ciebie? po co? dziękuję. nie skorzystam.

i teraz  kiedy zaczyna Ci Go... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 czerwca 2010

i teraz, kiedy zaczyna Ci Go brakować uświadamiasz sobie jaką byłaś idiotką. nie próbowałaś Go zatrzymać. nie wypowiedziałaś nawet tego nędznego 'zostań'. nie zrobiłaś nic. było Ci obojętne czy nadal będziecie razem, czy nie. więc teraz daruj sobie. nie płacz kiedy przytula inną. nie miej do Niego pretensji. ciesz się, że odnalazł szczęście. zrób to w imię miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV