głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii obserwował dokładnie moje wszystkie ruchy każde nawet te wręcz niedostrzegalne. bał się że zniechęci mnie chociażby najdelikatniejszym muśnięciem. bał się mnie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
obserwował dokładnie moje wszystkie ruchy każde nawet te wręcz niedostrzegalne. bał się że zniechęci mnie chociażby najdelikatniejszym muśnięciem. bał się mnie całować
obserwował dokładnie moje wszystkie... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

obserwował dokładnie moje wszystkie ruchy, każde, nawet te wręcz niedostrzegalne. bał się, że zniechęci mnie chociażby najdelikatniejszym muśnięciem. bał się mnie całować, z obawy, że zacznę porównywać pocałunki z Nim do tych, z moimi byłymi. troszczył się o mnie. każdy ruch miał szczegółowo przemyślany, aby przypadkiem mnie nie zranić. nie zapomnę nigdy tej nocy, podczas, której wspólnie zwalczyliśmy te obawy. przełamaliśmy wszystkie bariery między nami. zbliżyliśmy się do siebie maksymalnie. ta na pozór, zwykła wtorkowa noc, będzie dla mnie do końca życia, najcudowniejszą. nie sposób jej zapomnieć.

a on  'idiota bez uczuć'  ze łzami... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

a on, 'idiota bez uczuć', ze łzami w oczach wsłuchiwał się w rytm uderzeń jej czerwonych szpilek o podłogę, gdy odchodziła. serce, 'którego nie miał', przepełniały mu wyrzuty do samego siebie, za to, że udawał kogoś kim nie był. udawał twardziela. szpanował każdą laską. a czy nie lepiej, byłoby po prostu przyznać się jak czułym jest się facetem? że jednak, potrafi kochać?

bądź przy mnie. tak po prostu. tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 czerwca 2010

bądź przy mnie. tak po prostu. tak, jak dawniej. potrafiłeś. stałeś koło mojego boku pomimo wszystko. nawet gdy obsypywałam Cię najbardziej chamskimi obelgami, czy mówiłam, że nienawidzę tego, jak się ubrałeś. uważałeś to wszystko za banalne. śmiałeś się tylko, a potem czule przytulałeś i delikatnie głaskałeś po włosach. pamiętam te Twoje pełne przekonania słowa, że to co jest między nami przetrwa do końca, że nic nie jest w stanie nas rozdzielić. kochanie.. więc co się stało? dlaczego?..

nie w tym rzecz. nie chodzi o to  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

nie w tym rzecz. nie chodzi o to, że sobie przypominam nasze wspólne chwile, pocałunki, spacery czy trzymanie za rękę. to już mam za sobą. nie tęsknię za tym. przeszło mi trochę to wielkie uczucie do Ciebie. ale, żeby nie było nudno.. wiesz co zrobiłam? zupełnie niechcący znów zauroczyłam się w Tobie. najzwyczajniej w świecie Cię pragnę.

kocham Cię. kocham Cię. kocham... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

kocham Cię. kocham Cię. kocham Cię! powtarzam Ci to już tysięczny raz. kiedy zrozumiesz? kiedy pojmiesz jak boli to ciągnące się w nieskończoność czekanie na odpowiedź na moje uczucia? czekam. czekam wciąż cierpliwie. jednakże, to ma granice, skarbie. zareaguj konkretnie. bądź ze mną, opiekuj się jak małym dzieckiem, lub po prostu każ mi spierdalać. proste. nie ma co się zastanawiać. ja lubię jasność. chcę wiedzieć na czym stoję.

mówiąc 'kochaj mnie' miałam na... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

mówiąc 'kochaj mnie' miałam na myśli raczej uczucie płynące z głębi serca, a nie dziki seks na łące. jak widać, nie zrozumiałeś. no wiesz.. to tylko takie małe sprostowanko.

uwielbiam czuć ruchy Twoich dłoni... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

uwielbiam czuć ruchy Twoich dłoni na swoim ciele.

w ciężkich momentach  zawsze robię... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

w ciężkich momentach, zawsze robię to samo. mam już taki nawyk. wracam do Ciebie. po to, żeby znów poczuć się tak cholernie bezpiecznie, dobrze.. Twoja obecność mnie leczy. wyswobadza ze wszystkich cierpień. jesteś moim prywatnym doktorem. jedynym, który ma wstęp do mojego serca. jedynym, który ma prawo je naprawiać.

kolejny frajer. czeka mnie cudowny... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

kolejny frajer. czeka mnie cudowny wieczór z paczką chusteczek, tanim winem i cholernym bólem. dziękuję, losie, za to, że postawiłeś Go na mojej drodze.

widzisz  jak niewielkim gestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

widzisz, jak niewielkim gestem potrafisz wzbudzić we mnie radość i nareszcie ten szczery uśmiech, który powoli zapominałam? wystarczyło usłyszeć Twój głos.. zobaczyć Cię. już wtedy byłam cholernie szczęśliwa. natomiast, bliskość Twojego ciała wyraźnie za blisko mojego, obudziła wulkan. emocji, pragnień. i tęsknoty. wiesz za czym.

nadal masz te cholernie piękne oczy.... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

nadal masz te cholernie piękne oczy. nadal pachniesz tak samo.. nadal kocham Cię nad życie. to trzy rzeczy, które nie uległy najmniejszej zmianie.

  jesteś szczęściarą. wielu nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 czerwca 2010

- jesteś szczęściarą. wielu nie przeżywało takich wypadków. - powiedział czule, głaszcząc ją po startej dłoni. uśmiechnęła się delikatnie obolałymi kącikami ust. - jestem szczęściarą, bo los dam mi Ciebie. - odpowiedziała zachrypniętym tonem. musnął opuszkami jej policzek. - to też. - odparł z uśmiechem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV