głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii gdzie byłeś? miałem dosyć szkoły. wagary kotku. Ty ich nie lubisz więc poszedłem sam. a Ty co robiłaś? chodziłam cały dzień z kapturem na głowie i rękami w kie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
gdzie byłeś? miałem dosyć szkoły. wagary kotku. Ty ich nie lubisz więc poszedłem sam. a Ty co robiłaś? chodziłam cały dzień z kapturem na głowie i rękami w kiesze
  gdzie byłeś?   miałem dosyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

- gdzie byłeś? - miałem dosyć szkoły. wagary, kotku. Ty ich nie lubisz, więc poszedłem sam. a Ty co robiłaś? - chodziłam cały dzień z kapturem na głowie i rękami w kieszeniach. słuchałam przez słuchawki piosenek kojarzących mi się z Tobą. no i jeszcze płakałam. nie wiem nawet co było na zajęciach, z kim mieliśmy zastępstwo, o ile w ogóle. - ej, nigdy Cię takiej nie widziałem. nieźle. - i nie zobaczysz. to reakcja na brak Twojej obecności.

i kolejny idiota łamie Ci serce.... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

i kolejny idiota łamie Ci serce. utwierdzasz się w przekonaniu, że każdy jest taki sam. tracisz wszelką nadzieję na 'żyli długo i szczęśliwie', no bo z kim masz dzielić swoje życie? całe, do końca? jedną z częściej pojawiających się myśli jest samobójstwo. koniec. masz dosyć. jednakże, nie pozwala Ci na to duma. nie dasz mu tej pieprzonej satysfakcji. nie zabijesz się. będziesz żyć. na przekór jemu. na przekór wszystkim. świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że nie będzie dobrze, czas nie leczy raz i nigdy nie zapomnisz tego, co zrobił. lecz, wiesz, że potrafisz nauczyć się z tym żyć. w Twoich żyłach pulsuje krew wrząca się do walki. wstajesz i nie zwracając uwagi na łzy spływające po policzkach, ruszasz dalej. donikąd.

pamiętasz jak opuszkami palców... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

pamiętasz jak opuszkami palców muskałeś mój brzuch mówiąc 'kochanie, a zdajesz sobie sprawę, że średnio za 10 lat będzie tu przez około 9 miesięcy mieszkało nasze dziecko? kocham Cię.' mhmm. na pewno. zapłodnienie telepatyczne? przecież my się już nawet nie dotkniemy - co mówić o czymś więcej. jednakże, to nie jest najgorsze.. wierzyłam Ci. to bierze zdecydowanie górę nad wszystkim.

wróć. zacznij mnie niemiłosiernie... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

wróć. zacznij mnie niemiłosiernie łaskotać za karę, że kłamię mówiąc, że kocham Cię bardziej, niż Ty mnie. uwielbiałam te nasze 'kłótnie'. tęsknię za nimi. i nie, nie chcę ich przeżyć ponownie z nikim innym. chcę z Tobą..

siedziałam na szkolnych schodach ze... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

siedziałam na szkolnych schodach ze łzami w oczach. tęskniłam za Nim. jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym, że Go stracę. stał w końcu korytarza z grupką kumpli. żartowali, śmiali się. byli szczęśliwi. On też. nauczyciele i uczniowie przechodzili obok bez mrugnięcia okiem. ludzka odporność na cierpienie innych. no bo widzieli! musieli widzieć.. wtem usiadła obok mnie dziewczyna z przeciwnej klasy. spojrzała na mnie, potem w Jego stronę. pokręciła z niedowierzaniem głową i cicho syknęła. spojrzałam na Nią niepewnie. - co to ma być? Wasze cudowne szczęście? motylki w brzuchu, rumieńce na twarzy, głośne kołatanie serca? gdzie ta Wasza cholera miłość?! - wykrzyczała. - przestał udawać. bawić się. - odparłam zachrypniętym tonem i rozpłakałam się uświadamiając sobie prawdę. mydliłam sobie oczy. teraz moje usta zdradziły cały sekret. zrozumiałam. NIE KOCHAŁ MNIE. NIGDY MNIE NIE KOCHAŁ. te, na pozór normalne wyrazy.. kilkanaście sylab.. a wywołują tak potężny ból.

i jeżeli jeszcze raz weźmiesz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

i jeżeli jeszcze raz weźmiesz mnie za rękę, spojrzysz w oczy i powiesz jak kochasz, ujrzysz najbardziej zirytowaną i wściekłą wersję mnie. osoba o takiej szmaragdowej głębi w tęczówkach nie powinna kłamać. nienawidzę tego. wolę prawdę, chociażbym miała wylewać ocean łez, widzieć Cię z inną, zasypiać z bezsilności, jeść, aby nie wzbudzić podejrzeń u rodziców. istnieć, ze względu na miliard pięknych chwil, które jeszcze przede mną. nie kłam, kochanie. proszę.

a jeżeli jest za późno? jeżeli... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

a jeżeli jest za późno? jeżeli nie zdałam sobie w porę sprawy, że to nie była dla mnie tylko zabawa, a czułam dużo, dużo więcej do Niego? usłyszałam Jego głos, mówił do mnie.. szczęśliwa odwróciłam się. liczyłam na samego Jego, po co mi w zestawie kilka barbie?

powiedziałeś  że zrobisz wszystko... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

powiedziałeś, że zrobisz wszystko żeby po moich policzkach nie spływały łzy. płaczę. ze śmiechu, podczas krojenia cebuli, przy oglądaniu komedii romantycznych czy czytaniu harlequina. płaczę także na widok tej pustej barbie w Twoich ramionach. na mojej twarzy często występuje rozmazany podkład. a Ty nie robisz kompletnie nic, żeby temu zaprzestać.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy. - abstracion. ;*

i widzisz  potrafimy normalnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

i widzisz, potrafimy normalnie rozmawiać. jak dawniej. zanim cokolwiek zaiskrzyło. dobrze, wróćmy do tamtych warunków. może potoczy się tak, jak wtedy?

Tobie chcę wierzyć. nikomu innemu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

Tobie chcę wierzyć. nikomu innemu. Tobie..

odebrałeś mi dosyć ważną... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 czerwca 2010

odebrałeś mi dosyć ważną umiejętność - istnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV