głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii siedziałam na szkolnych schodach ze łzami w oczach. tęskniłam za Nim. jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym że Go stracę. stał w końcu korytarza z grupką kum

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
siedziałam na szkolnych schodach ze łzami w oczach. tęskniłam za Nim. jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym że Go stracę. stał w końcu korytarza z grupką kumpli. ża
siedziałam na szkolnych schodach ze... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

siedziałam na szkolnych schodach ze łzami w oczach. tęskniłam za Nim. jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym, że Go stracę. stał w końcu korytarza z grupką kumpli. żartowali, śmiali się. byli szczęśliwi. On też. nauczyciele i uczniowie przechodzili obok bez mrugnięcia okiem. ludzka odporność na cierpienie innych. no bo widzieli! musieli widzieć.. wtem usiadła obok mnie dziewczyna z przeciwnej klasy. spojrzała na mnie, potem w Jego stronę. pokręciła z niedowierzaniem głową i cicho syknęła. spojrzałam na Nią niepewnie. - co to ma być? Wasze cudowne szczęście? motylki w brzuchu, rumieńce na twarzy, głośne kołatanie serca? gdzie ta Wasza cholera miłość?! - wykrzyczała. - przestał udawać. bawić się. - odparłam zachrypniętym tonem i rozpłakałam się uświadamiając sobie prawdę. mydliłam sobie oczy. teraz moje usta zdradziły cały sekret. zrozumiałam. NIE KOCHAŁ MNIE. NIGDY MNIE NIE KOCHAŁ. te, na pozór normalne wyrazy.. kilkanaście sylab.. a wywołują tak potężny ból.

i jeżeli jeszcze raz weźmiesz mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

i jeżeli jeszcze raz weźmiesz mnie za rękę, spojrzysz w oczy i powiesz jak kochasz, ujrzysz najbardziej zirytowaną i wściekłą wersję mnie. osoba o takiej szmaragdowej głębi w tęczówkach nie powinna kłamać. nienawidzę tego. wolę prawdę, chociażbym miała wylewać ocean łez, widzieć Cię z inną, zasypiać z bezsilności, jeść, aby nie wzbudzić podejrzeń u rodziców. istnieć, ze względu na miliard pięknych chwil, które jeszcze przede mną. nie kłam, kochanie. proszę.

a jeżeli jest za późno? jeżeli... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 czerwca 2010

a jeżeli jest za późno? jeżeli nie zdałam sobie w porę sprawy, że to nie była dla mnie tylko zabawa, a czułam dużo, dużo więcej do Niego? usłyszałam Jego głos, mówił do mnie.. szczęśliwa odwróciłam się. liczyłam na samego Jego, po co mi w zestawie kilka barbie?

powiedziałeś  że zrobisz wszystko... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

powiedziałeś, że zrobisz wszystko żeby po moich policzkach nie spływały łzy. płaczę. ze śmiechu, podczas krojenia cebuli, przy oglądaniu komedii romantycznych czy czytaniu harlequina. płaczę także na widok tej pustej barbie w Twoich ramionach. na mojej twarzy często występuje rozmazany podkład. a Ty nie robisz kompletnie nic, żeby temu zaprzestać.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy. - abstracion. ;*

i widzisz  potrafimy normalnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

i widzisz, potrafimy normalnie rozmawiać. jak dawniej. zanim cokolwiek zaiskrzyło. dobrze, wróćmy do tamtych warunków. może potoczy się tak, jak wtedy?

Tobie chcę wierzyć. nikomu innemu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 czerwca 2010

Tobie chcę wierzyć. nikomu innemu. Tobie..

odebrałeś mi dosyć ważną... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 czerwca 2010

odebrałeś mi dosyć ważną umiejętność - istnienia.

to było głupie. nie powinnam się... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 czerwca 2010

to było głupie. nie powinnam się zastanawiać czy Cię kocham, czy nie. przecież było mi dobrze. gdyby nie tamte decyzje nie byłoby tych chorych pretensji, żalów. nie byłoby tego bólu, niespełnionych marzeń. kocham Cię, dupku. kocham Cię pomimo wszystko.

nie powinieneś robić tego  co... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 czerwca 2010

nie powinieneś robić tego, co robisz. nie masz prawa. uważasz, że Tobie, osobie, która bawi się uczuciami innych, wypada nazywać mnie 'puszczalską'? bo poszłam na spacer z Twoim przyjacielem? skąd wersja o jakimś 'lizaniu', przypuszczenia, że to było na złość Tobie? to jest śmieszne, kotku. na tyle śmieszne, że aż żałosne.

wróciłam jak zwykle w skowronkach... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 czerwca 2010

wróciłam jak zwykle w skowronkach ze szkoły, jeszcze tylko godzina i się z Nim spotkam. wbiegłam do swojego pokoju. rzuciłam plecak na łóżko. odwróciłam wzrok na szafkę. chciałam spojrzeć na nasze zdjęcie.. lecz, ramka była pusta. kto je zabrał?.. jak mógł? nabrałam obaw. wyjęłam z kieszeni komórkę i wybrałam Jego numer. nie odebrał. kurczę, co się dzieję? przebrałam się, odświeżyłam. wyszłam powoli na spotkanie. niestety, nie przyszedł. nie miałam już wątpliwości. żadnych. wybuchnęłam płaczem uświadamiając sobie prawdę. - odszedł.

wiosna. pora roku zakochanych par.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 czerwca 2010

wiosna. pora roku zakochanych par. wielu osobom właśnie teraz motylki zaczną trzepotać pod żołądkiem, na twarz wkroczą rumieńce, bicie serca stanie się szybsze i głośniejsze. będą szczęśliwi w objęciach swojej połówki wylegiwać się na słońcu. ja, jednakże, wciąż żyję resztami bezsensownej jesiennej miłości..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV