głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii 'pamiętaj jednak księżniczko że łobuz kocha bardziej.' doprawdy? Ten łobuz nie potrafi kochać. no chyba że zaliczamy też tą sztuczną i udawaną miłość.. po pierw

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
'pamiętaj jednak księżniczko że łobuz kocha bardziej.' doprawdy? Ten łobuz nie potrafi kochać. no chyba że zaliczamy też tą sztuczną i udawaną miłość..
'pamiętaj jednak księżniczko  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

'pamiętaj jednak księżniczko, że łobuz kocha bardziej.' - doprawdy? Ten łobuz nie potrafi kochać. no chyba, że zaliczamy też tą sztuczną i udawaną miłość..

po pierwszym spotkaniu nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

po pierwszym spotkaniu nie wiedziałam do końca czy jesteśmy razem, czy nie. na drugim.. już tak. pamiętasz jak zabrałeś mi z kieszeni jeansów mój malinowy błyszczyk, goniłam Cię w celu odebrania Ci go, a Ty złapałeś mnie za nadgarstki i przyciągnąłeś do siebie. nasze usta się spotkały. i cóż, nie potrafią się rozdzielić.

mogę być nawet tą Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

mogę być nawet tą Twoją pierdoloną księżniczką. choć wolę dres z kapturem, koński ogon i słuchawki w uszach. zmienię się dla Ciebie. tylko bądź już. nie odchodź nigdy więcej.

i jeszcze czasem o Tobie pomyślę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

i jeszcze czasem o Tobie pomyślę. sporadycznie zatęsknię. na prawdę nie zdarza mi się to często. jednakże, jeżeli już, to z taką cholernie ogromną siłą, że pragnę umrzeć. po prostu zginąć i nic poza tym. mówiłam, że się z Ciebie wyleczyłam. tak, tak. takiej 'grzecznej i poukładanej' istotce jak ja też się zdarza kłamać.

uwielbiam Cię. za to jak Twoje... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

uwielbiam Cię. za to jak Twoje błękitne tęczówki na mnie patrzą. bez krzty pożądania. patrzysz na mnie z taką troską. patrzysz jak przyjaciel.

tak  owszem  będę się katować... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

tak, owszem, będę się katować oglądaniem Twoich zdjęć na photoblogach różnych dziewczyn. zabronisz mi? no właśnie, nie zabronisz. obiecałeś, że nie będę nigdy cierpieć przez Ciebie. kurwa, OBIECAŁEŚ!

nie ważne było to  że mnie nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

nie ważne było to, że mnie nie kochał. obchodziła mnie tylko możliwość bezkarnego wtulania się w Niego. ile tylko zapragnęłam.

to przykre kiedy myślisz  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 czerwca 2010

to przykre kiedy myślisz, że straciłeś jedną z najważniejszych osób w Twoim życiu. największego przyjaciela. nie radzisz sobie. i w pewnym momencie on wraca. wyjaśniacie sobie wszystko. widzisz jak cholernie nieobiektywnie patrzyłeś na Jego zachowanie. jak absurdalnie Go oceniłeś. na nowo stajecie się dla siebie ważni. i cóż, sprawdza się teoria, że kto raz zostanie przyjacielem, pozostanie Nim na zawsze.

z upływem czasu wiem  że dobrą... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 czerwca 2010

z upływem czasu wiem, że dobrą decyzją było ponowne bycie z Tobą. przekonałam się jaki jesteś i że na takim Tobie mi nie zależy. dzięki temu teraz mogę spokojnie żyć myśląc o Tobie sporadycznie i to, iż piszesz mojej przyjaciółce, że chcesz się z Nią pieprzyć nie robi na mnie większego wrażenia. nieźle, nie? no wybacz, kotku, ale ja Ci nie obiecywałam wiecznego oddania.

  koch..   nie kończ. teksty

definicjamiloscii dodano: 23 czerwca 2010

- koch.. - nie kończ.

ewidentnie od początku do mnie nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 czerwca 2010

ewidentnie od początku do mnie nie pasowałeś. łudziłam się, że choć w najmniejszym stopniu się zmienisz. zrobisz cokolwiek. lecz, myliłam się. a wiesz co jest najgorsze? byłam na tyle głupia, że pokochałam tego kretyna, który łamie serca średnio dwóm, trzem dziewczynom miesięcznie, pali, pije, ćpa, totalnie olewa rodziców, nauczycieli i szkołę. byłam naiwna i wierzyłam Ci w to słodkie 'kocham'. najbardziej absurdalną rzeczą jednak wydaje mi się to, że ta 'przygoda' z Tobą okazała się czymś najpiękniejszym w moim dotychczasowym życiu.

kiedy zaczęłam mówić  że Go... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 czerwca 2010

kiedy zaczęłam mówić, że Go kocham najzwyczajniej w świecie, przerwał mi. powiedział, że nienawidzi kłamstw, że tak piękna istotka jak ja nie powinna ściemniać. za kogo on mnie miał? czemu wątpił w moje uczucia? co właściwie czuł? to przykre, że owych pytań nie mogę zadać mu na osobności. istnieją dwa wyjścia. pierwsze, przemilczę. drugie, zapytam Go w obecności Jego nowej niuni. chyba rozwiązanie jest logiczne. czas na trochę milczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV