głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii teraz mam normalnych znajomych. takich z którymi mogę rozmawiać godzinami o wszystkim siedzieć na piasku przy zachodzącym słońcu i narzekać jak razi w oczy kied

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
teraz mam normalnych znajomych. takich z którymi mogę rozmawiać godzinami o wszystkim siedzieć na piasku przy zachodzącym słońcu i narzekać jak razi w oczy kiedy tyl
teraz mam normalnych znajomych.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

teraz mam normalnych znajomych. takich z którymi mogę rozmawiać godzinami o wszystkim, siedzieć na piasku przy zachodzącym słońcu i narzekać jak razi w oczy, kiedy tylko mam ochotę wypić kieliszek wina, bezkarnie odpalać kolejne papierosy. śmiać się bez powodu, od tak. nawet męska część moich przyjaciół. znajomość bez krzty pożądania. czysta. oni nie pragną dzikiego seksu, czy ostrych pocałunków. chcę korzystać z tego, że nie wkroczyłam na razie w etap dorosłości. więc, wybacz, ale Ty na razie, żegnaj. za kilka lat się odezwę.

i musiałeś znaleźć sobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

i musiałeś znaleźć sobie właśnie taką panienkę? moją imienniczkę? zobacz co zrobiłeś! teraz wszyscy myślą, że do Ciebie wróciłam. uważają mnie za łatwą i miękką laskę, którą bez problemu możesz manipulować. nie jestem taka. nie dla Ciebie. nie po tym co zrobiłeś. znienawidziłam Cię, 'kochanie'.

Ty sam w wakacje? przecież to z... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

Ty, sam, w wakacje? przecież to z góry było zbyt absurdalne. niemożliwe. jakoś mnie nie dziwi Twój opis o kolejne panience. o tym jak strasznie kochasz, na zawsze. wiesz co jest przykre? nie masz do Niej nawet na tyle szacunku, żeby napisać Jej imię z dużej litery. najzwyczajniej w świecie rzucisz Ją, bo nie będzie chciała się z Tobą przespać. w sumie to już nawet nie jest przykre, a chore. nie wiesz jak chciałabym bardzo móc Ją uświadomić jaki jesteś. wiem, że umiesz się maskować. i wiem, że ona nie zdaje sobie sprawy z kim ma do czynienia. też tak miałam. jasne, Ty uroczym i delikatnym..

i nadal uważasz że nie dam sobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

i nadal uważasz, że nie dam sobie bez Ciebie rady? no to patrz jak cholernie się mylisz, frajerze! ja się nigdy nie poddaję. nie bo zostawił mnie tak bezwartościowy koleś jak Ty.

nie zostawiłam Cię dlatego bo... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

nie zostawiłam Cię dlatego, bo przestałam Cię kochać. uznałam, że zacznie Ci mnie brakować, zrozumiesz swoje błędy. zmienisz się. i najzwyczajniej w świecie wrócisz. szkoda, że nie zrozumiałeś. bo pomimo tego, że kumple, szlugi i browar byli dla Ciebie ważniejsi, niż ja, było mi przy Tobie tak cholernie dobrze..

 a my co z nami?  jeszcze pytasz?... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

- a my, co z nami? - jeszcze pytasz? - chcę wiedzieć. - forever&together, kochanie.

wypełniałam w szkole formularz na... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

wypełniałam w szkole formularz na konkurs. prosili nawet o takie informacje jak kolor włosów i oczu. - kochanie, jakie mam oczy? - zapytałam zwracając wzrok ku Niemu. - pozwól, że sam wpiszę. - szepnął. przesunęłam w Jego stronę formularz i pióro. - proszę. - odparłam cicho. zakrył kartkę ręką. po chwili oddał mi ją. zaczęłam czytać 'kolor oczu: najpiękniejszy na świecie'.. spojrzałam na Niego zaskoczona. - sama prawda. - powiedział. - dziękuję.

znasz ten stan kiedy mimo że masz... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

znasz ten stan, kiedy mimo, że masz włączone dźwięki ciągle sprawdzasz na leżącym obok telefonie, czy przypadkiem nie napisał? - olejjx3.

' słuchaj..  nie możesz! nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

'- słuchaj.. - nie możesz! nie powiesz, że z Nami koniec! nie, nie, nie.. - chodziło mi bardziej o 'kocham Cię', skarbie. nie martw się. tamtych słów nie powiem. nigdy.' tak, jasne. więc czemu nie ma Cię teraz tu, przy mnie?

szmaragdowe spojrzenie. idealne rysy... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

szmaragdowe spojrzenie. idealne rysy twarzy. dynamiczne ruchy. rytmiczne unoszenie brwi. łaskotki na żebrach, brzuchu i biodrach. kojący głos. troska i opiekuńczość w stosunku do mnie. pewność w okazywaniu uczuć. kąt ustawienia twarzy, kiedy chciałeś mnie pocałować. subtelne ruchy dłoni. - to w Tobie kochałam. między innymi.

 auć!  syknęłam. spojrzał na... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

- auć! - syknęłam. spojrzał na mnie czule. - co się stało? - zapytał. - naelektryzowałeś się trochę od tego słoneczka, kochanie. i mnie tu teraz prądem traktujesz. - szepnęłam uśmiechając się. odwzajemnił uśmiech. ujął jedną ręką mój podbródek. - przepras.. - zaczął. zamknęłam mu usta pocałunkiem.

dlaczego jest tak że kiedy masz... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

dlaczego jest tak, że kiedy masz zły humor mój też się psuje? za wszelką cenę próbuję Cię pocieszyć. w końcu wychodzi na to, że oboje jesteśmy bez życia, na statusach 'nie przeszkadzać'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV