głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii zawsze kiedy byłam smutna przytulałeś mnie delikatnie muskałeś opuszkami mój policzek i szeptałeś czuło 'nie smutaj. jestem przy Tobie.'. a ja tylko spuszczałam

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
zawsze kiedy byłam smutna przytulałeś mnie delikatnie muskałeś opuszkami mój policzek i szeptałeś czuło 'nie smutaj. jestem przy Tobie.'. a ja tylko spuszczałam wzrok
zawsze kiedy byłam smutna... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

zawsze kiedy byłam smutna przytulałeś mnie, delikatnie muskałeś opuszkami mój policzek i szeptałeś czuło 'nie smutaj. jestem przy Tobie.'. a ja tylko spuszczałam wzrok i robiłam smutną minkę. wiedziałam, że wtedy mnie pocałujesz.

a znasz to uczucie kiedy te jebane... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

a znasz to uczucie kiedy te jebane motylki rozrywają Ci żołądek, policzki palą się rumieńcami, serce kołacze nieludzko szybko a oddech jest na tyle płytki, że zaczynasz stwierdzać swój własny zgon? tak, zgadłeś. mówię o miłości. i wiesz co, ona lubiła tak 'umierać'. przy Tobie wszystko lubiła. nawet szpinak, który zawsze powodował u niej odruchy wymiotne. kochała Cię, frajerze. a Ty najzwyczajniej w świecie pewnego sobotniego wieczoru powiedziałeś z kamienną twarzą 'to koniec, maleńka'. wtedy też umarła. tylko trochę inaczej, niż robiła to poprzednio.

wolę się odkochać teraz  nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

wolę się odkochać teraz, nie mając w wspomnieniach namiętnych pocałunków z Tobą i czułego tulenia. nie powiem Ci co czuję, z obawy, że możesz czuć to samo. a wiadomo co z tego wyjdzie. zawsze tak jest. i jeżeli potem się rozstaniemy, nie zapomnę. za cholerę nie dam rady tego zrobić.

i to ja nie mam szacunku do siebie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

i to ja nie mam szacunku do siebie? czy kiedy Twój przyjaciel powiedział 'pocałuj mnie' włożyłam mu język do ust? nie. no właśnie..

  chciałabym mieć Cię tylko dla... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

- chciałabym mieć Cię tylko dla siebie. nie chcę się z Nią dzielić. tylko mnie powinieneś całować, przytulać.. proszę Cię, no. bądź mój. tylko mój. nikogo innego. zgódź się!

wielbię Twój głos zniżony do... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

wielbię Twój głos zniżony do szeptu, mówiący, że mnie kocha.

pozdrawiam moje serce za głupotę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

pozdrawiam moje serce za głupotę. jak tak można? miało być na Niego odporne. no cóż. po prostu Cię przepraszam. ja nad tym nie panuję. nie ogarniam tego. ono robi co chce. teraz ma trochę burzliwy okres. to wszystko. nie chowaj do mnie urazy, dobrze?

najgorzej być z góry skazanym na... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

najgorzej być z góry skazanym na odrzucenie.

'pamiętaj jednak księżniczko  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

'pamiętaj jednak księżniczko, że łobuz kocha bardziej.' - doprawdy? Ten łobuz nie potrafi kochać. no chyba, że zaliczamy też tą sztuczną i udawaną miłość..

po pierwszym spotkaniu nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

po pierwszym spotkaniu nie wiedziałam do końca czy jesteśmy razem, czy nie. na drugim.. już tak. pamiętasz jak zabrałeś mi z kieszeni jeansów mój malinowy błyszczyk, goniłam Cię w celu odebrania Ci go, a Ty złapałeś mnie za nadgarstki i przyciągnąłeś do siebie. nasze usta się spotkały. i cóż, nie potrafią się rozdzielić.

mogę być nawet tą Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

mogę być nawet tą Twoją pierdoloną księżniczką. choć wolę dres z kapturem, koński ogon i słuchawki w uszach. zmienię się dla Ciebie. tylko bądź już. nie odchodź nigdy więcej.

i jeszcze czasem o Tobie pomyślę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 czerwca 2010

i jeszcze czasem o Tobie pomyślę. sporadycznie zatęsknię. na prawdę nie zdarza mi się to często. jednakże, jeżeli już, to z taką cholernie ogromną siłą, że pragnę umrzeć. po prostu zginąć i nic poza tym. mówiłam, że się z Ciebie wyleczyłam. tak, tak. takiej 'grzecznej i poukładanej' istotce jak ja też się zdarza kłamać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV