głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ' słuchaj.. nie możesz! nie powiesz że z Nami koniec! nie nie nie.. chodziło mi bardziej o 'kocham Cię' skarbie. nie martw się. tamtych słów nie powiem. nigdy.'

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
' słuchaj.. nie możesz! nie powiesz że z Nami koniec! nie nie nie.. chodziło mi bardziej o 'kocham Cię' skarbie. nie martw się. tamtych słów nie powiem. nigdy.'
'  słuchaj..   nie możesz! nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

'- słuchaj.. - nie możesz! nie powiesz, że z Nami koniec! nie, nie, nie.. - chodziło mi bardziej o 'kocham Cię', skarbie. nie martw się. tamtych słów nie powiem. nigdy.' tak, jasne. więc czemu nie ma Cię teraz tu, przy mnie?

szmaragdowe spojrzenie. idealne rysy... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

szmaragdowe spojrzenie. idealne rysy twarzy. dynamiczne ruchy. rytmiczne unoszenie brwi. łaskotki na żebrach, brzuchu i biodrach. kojący głos. troska i opiekuńczość w stosunku do mnie. pewność w okazywaniu uczuć. kąt ustawienia twarzy, kiedy chciałeś mnie pocałować. subtelne ruchy dłoni. - to w Tobie kochałam. między innymi.

  auć!   syknęłam. spojrzał na... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

- auć! - syknęłam. spojrzał na mnie czule. - co się stało? - zapytał. - naelektryzowałeś się trochę od tego słoneczka, kochanie. i mnie tu teraz prądem traktujesz. - szepnęłam uśmiechając się. odwzajemnił uśmiech. ujął jedną ręką mój podbródek. - przepras.. - zaczął. zamknęłam mu usta pocałunkiem.

dlaczego jest tak  że kiedy masz... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

dlaczego jest tak, że kiedy masz zły humor mój też się psuje? za wszelką cenę próbuję Cię pocieszyć. w końcu wychodzi na to, że oboje jesteśmy bez życia, na statusach 'nie przeszkadzać'.

zawsze kiedy byłam smutna... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

zawsze kiedy byłam smutna przytulałeś mnie, delikatnie muskałeś opuszkami mój policzek i szeptałeś czuło 'nie smutaj. jestem przy Tobie.'. a ja tylko spuszczałam wzrok i robiłam smutną minkę. wiedziałam, że wtedy mnie pocałujesz.

a znasz to uczucie kiedy te jebane... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

a znasz to uczucie kiedy te jebane motylki rozrywają Ci żołądek, policzki palą się rumieńcami, serce kołacze nieludzko szybko a oddech jest na tyle płytki, że zaczynasz stwierdzać swój własny zgon? tak, zgadłeś. mówię o miłości. i wiesz co, ona lubiła tak 'umierać'. przy Tobie wszystko lubiła. nawet szpinak, który zawsze powodował u niej odruchy wymiotne. kochała Cię, frajerze. a Ty najzwyczajniej w świecie pewnego sobotniego wieczoru powiedziałeś z kamienną twarzą 'to koniec, maleńka'. wtedy też umarła. tylko trochę inaczej, niż robiła to poprzednio.

wolę się odkochać teraz  nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

wolę się odkochać teraz, nie mając w wspomnieniach namiętnych pocałunków z Tobą i czułego tulenia. nie powiem Ci co czuję, z obawy, że możesz czuć to samo. a wiadomo co z tego wyjdzie. zawsze tak jest. i jeżeli potem się rozstaniemy, nie zapomnę. za cholerę nie dam rady tego zrobić.

i to ja nie mam szacunku do siebie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

i to ja nie mam szacunku do siebie? czy kiedy Twój przyjaciel powiedział 'pocałuj mnie' włożyłam mu język do ust? nie. no właśnie..

  chciałabym mieć Cię tylko dla... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

- chciałabym mieć Cię tylko dla siebie. nie chcę się z Nią dzielić. tylko mnie powinieneś całować, przytulać.. proszę Cię, no. bądź mój. tylko mój. nikogo innego. zgódź się!

wielbię Twój głos zniżony do... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

wielbię Twój głos zniżony do szeptu, mówiący, że mnie kocha.

pozdrawiam moje serce za głupotę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

pozdrawiam moje serce za głupotę. jak tak można? miało być na Niego odporne. no cóż. po prostu Cię przepraszam. ja nad tym nie panuję. nie ogarniam tego. ono robi co chce. teraz ma trochę burzliwy okres. to wszystko. nie chowaj do mnie urazy, dobrze?

najgorzej być z góry skazanym na... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

najgorzej być z góry skazanym na odrzucenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV