głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie zostawiłam Cię dlatego bo przestałam Cię kochać. uznałam że zacznie Ci mnie brakować zrozumiesz swoje błędy. zmienisz się. i najzwyczajniej w świecie wrócis

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie zostawiłam Cię dlatego bo przestałam Cię kochać. uznałam że zacznie Ci mnie brakować zrozumiesz swoje błędy. zmienisz się. i najzwyczajniej w świecie wrócisz. sz
nie zostawiłam Cię dlatego bo... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

nie zostawiłam Cię dlatego, bo przestałam Cię kochać. uznałam, że zacznie Ci mnie brakować, zrozumiesz swoje błędy. zmienisz się. i najzwyczajniej w świecie wrócisz. szkoda, że nie zrozumiałeś. bo pomimo tego, że kumple, szlugi i browar byli dla Ciebie ważniejsi, niż ja, było mi przy Tobie tak cholernie dobrze..

 a my co z nami?  jeszcze pytasz?... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

- a my, co z nami? - jeszcze pytasz? - chcę wiedzieć. - forever&together, kochanie.

wypełniałam w szkole formularz na... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

wypełniałam w szkole formularz na konkurs. prosili nawet o takie informacje jak kolor włosów i oczu. - kochanie, jakie mam oczy? - zapytałam zwracając wzrok ku Niemu. - pozwól, że sam wpiszę. - szepnął. przesunęłam w Jego stronę formularz i pióro. - proszę. - odparłam cicho. zakrył kartkę ręką. po chwili oddał mi ją. zaczęłam czytać 'kolor oczu: najpiękniejszy na świecie'.. spojrzałam na Niego zaskoczona. - sama prawda. - powiedział. - dziękuję.

znasz ten stan kiedy mimo że masz... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

znasz ten stan, kiedy mimo, że masz włączone dźwięki ciągle sprawdzasz na leżącym obok telefonie, czy przypadkiem nie napisał? - olejjx3.

' słuchaj..  nie możesz! nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

'- słuchaj.. - nie możesz! nie powiesz, że z Nami koniec! nie, nie, nie.. - chodziło mi bardziej o 'kocham Cię', skarbie. nie martw się. tamtych słów nie powiem. nigdy.' tak, jasne. więc czemu nie ma Cię teraz tu, przy mnie?

szmaragdowe spojrzenie. idealne rysy... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

szmaragdowe spojrzenie. idealne rysy twarzy. dynamiczne ruchy. rytmiczne unoszenie brwi. łaskotki na żebrach, brzuchu i biodrach. kojący głos. troska i opiekuńczość w stosunku do mnie. pewność w okazywaniu uczuć. kąt ustawienia twarzy, kiedy chciałeś mnie pocałować. subtelne ruchy dłoni. - to w Tobie kochałam. między innymi.

 auć!  syknęłam. spojrzał na... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 czerwca 2010

- auć! - syknęłam. spojrzał na mnie czule. - co się stało? - zapytał. - naelektryzowałeś się trochę od tego słoneczka, kochanie. i mnie tu teraz prądem traktujesz. - szepnęłam uśmiechając się. odwzajemnił uśmiech. ujął jedną ręką mój podbródek. - przepras.. - zaczął. zamknęłam mu usta pocałunkiem.

dlaczego jest tak że kiedy masz... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

dlaczego jest tak, że kiedy masz zły humor mój też się psuje? za wszelką cenę próbuję Cię pocieszyć. w końcu wychodzi na to, że oboje jesteśmy bez życia, na statusach 'nie przeszkadzać'.

zawsze kiedy byłam smutna... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

zawsze kiedy byłam smutna przytulałeś mnie, delikatnie muskałeś opuszkami mój policzek i szeptałeś czuło 'nie smutaj. jestem przy Tobie.'. a ja tylko spuszczałam wzrok i robiłam smutną minkę. wiedziałam, że wtedy mnie pocałujesz.

a znasz to uczucie kiedy te jebane... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

a znasz to uczucie kiedy te jebane motylki rozrywają Ci żołądek, policzki palą się rumieńcami, serce kołacze nieludzko szybko a oddech jest na tyle płytki, że zaczynasz stwierdzać swój własny zgon? tak, zgadłeś. mówię o miłości. i wiesz co, ona lubiła tak 'umierać'. przy Tobie wszystko lubiła. nawet szpinak, który zawsze powodował u niej odruchy wymiotne. kochała Cię, frajerze. a Ty najzwyczajniej w świecie pewnego sobotniego wieczoru powiedziałeś z kamienną twarzą 'to koniec, maleńka'. wtedy też umarła. tylko trochę inaczej, niż robiła to poprzednio.

wolę się odkochać teraz nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

wolę się odkochać teraz, nie mając w wspomnieniach namiętnych pocałunków z Tobą i czułego tulenia. nie powiem Ci co czuję, z obawy, że możesz czuć to samo. a wiadomo co z tego wyjdzie. zawsze tak jest. i jeżeli potem się rozstaniemy, nie zapomnę. za cholerę nie dam rady tego zrobić.

i to ja nie mam szacunku do siebie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 czerwca 2010

i to ja nie mam szacunku do siebie? czy kiedy Twój przyjaciel powiedział 'pocałuj mnie' włożyłam mu język do ust? nie. no właśnie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV