głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii cała się trzęsąc ze złości spojrzałam na Niego z przymrużonymi oczami. i nic kompletnie nic nie masz mi do powiedzenia? syknęłam gniewnie. drgnął. spojrzał na m

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
cała się trzęsąc ze złości spojrzałam na Niego z przymrużonymi oczami. i nic kompletnie nic nie masz mi do powiedzenia? syknęłam gniewnie. drgnął. spojrzał na mni
cała się trzęsąc ze złości... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

cała się trzęsąc ze złości spojrzałam na Niego z przymrużonymi oczami. - i nic, kompletnie nic nie masz mi do powiedzenia? - syknęłam gniewnie. drgnął. spojrzał na mnie przeszklonymi od łez oczyma. - wybacz. - szepnął zachrypniętym, łamiącym się głosem. stała zdezorientowana. moje ciało przepełniała resztka tego co czułam za ledwie przed minutą oraz szczęście. wiedziałam już. wiedziałam na pewno. kochał mnie.

wiele w moim życiu się kończyło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

wiele w moim życiu się kończyło. kończył się etap noszenia pieluch. kończył się serek waniliowy. kończył się mój ulubiony sok marchwiowy. kończyły się moje 'przyjaźnie'. kończyły się kłótnie z sąsiadami. kończyło się normalne życie. kończyły się butelki Lecha. wszystko prędzej czy później dobiegało do końca. jednakże niemiłosiernie wielkim szokiem była dla mnie sytuacja kiedy powiedziałeś, 'to koniec. nas czas minął.'. nie wiem czy rozumiesz, ale ten 'nasz' czas miał nigdy się nie skończyć..

poddam się  owszem. kiedy wieko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

poddam się, owszem. kiedy wieko mojej kruczo czarnej trumny zostanie zamknięte, a wszyscy, nawet Ty, będziecie żałować, że nie doceniliście mnie za życia. wtedy zapomnisz nawet o tym, że zrezygnowałam z walki. cierpienie weźmie górę nad wszystkim. pożałujesz.

nie sądzisz  że to głupie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

nie sądzisz, że to głupie? ciągłe udawanie, że nic dla siebie nie znaczymy? omijanie się na wszelkie możliwe sposoby? ukradkowe spojrzenia? po co? cóż, kocham Cię. i nie obchodzi mnie to jakim jesteś kretynem. kocham Cię takim jaki jesteś. tak, owszem, mam podteksty. chcę do cholery w końcu być szczęśliwa.

głupia jesteś. nie  nie chcę Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

głupia jesteś. nie, nie chcę Cię tym urazić. po prostu wiem, jak jest. przekonasz się z czasem o czym mówiłam. ta głupota jest cudowna. beztroska bycia z Nim. bezkarne wtulanie się w Jego ramiona. długie, namiętne pocałunki. jest niesamowity, nieprawdaż? jak i wszystko to, co robi. rozumiem Cię. na prawdę wiem co czujesz. lecz muszę Cię rozczarować. dla Twojego dobra. Ciebie też zrani.

pamiętam Twój gorący oddech na... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

pamiętam Twój gorący oddech na moim karku, dłonie muskające moje ciało, oczy kodujące moje każde, nawet najsubtelniejsze ruchy. szczerze brzmiące 'kocham Cię'. czas spędzany ze mną, nie z kumplami. i tak, wmawiaj mi, że zawsze byłam Ci obojętna..

miał najpiękniejsze oczy  jakie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

miał najpiękniejsze oczy, jakie widziałam. zawsze były równe cudowne. nie miało różnicy to czy patrzyłam na nie w blasku księżyca, rażącym w oczy słońcu czy bezgwiezdnej nocy. za każdym razem wywoływały we mnie te same uczucia. wszystkie na raz. wzbudzały we mnie wulkan mieszaniny najróżniejszych pragnień i emocji. cholera, tęsknię za tymi Jego szmaragdowymi tęczówkami i rozszerzonymi źrenicami.

zaufałam miłości. dziękuję... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

zaufałam miłości. dziękuję, kurwa, za to co dostałam w zamian..

z nami było inaczej  niż z... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

z nami było inaczej, niż z większością par. najpierw zaimponowałeś mi swoim charakterem. ja, nieśmiała istotka, wstydziłam się przyznać jak cholernie mnie do Ciebie ciągnęło. dopiero po jakimś czasie odkrywał jaki jesteś piękny. nie umiałam odmówić zasmakowania Twoich ust, czy widoku Twojej twarzy oświetlanej blaskiem księżyca. wszelkie obawy odeszły na drugi plan.

kochasz tylko mnie  tak? a tamta... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

kochasz tylko mnie, tak? a tamta blondynka miała zbyt wysuszone usta i musiałeś jej je zwilżyć? jasne. chciałam, żebyśmy byli ze sobą szczerzy. widzę jednak, że w tym przypadku się to nie uda.

frajerze  ona Cię kochała! tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

frajerze, ona Cię kochała! tak totalnie. bez ściemy.

i jak zacznę zjeżdżać Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

i jak zacznę zjeżdżać Twoją dziewczynę, komentować po chamsku jej ubiór, czy makijaż, krytykować jej choćby najsubtelniejsze ruchy, przekonasz się jaką potrafię być suką. poznasz mnie taką, jaką chciałeś, żebym była. tyle, że wybacz, ja już nie wrócę. a nie mówiłam, że będzie za późno?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV