głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii myślałeś że ja wiecznie będę rozpaczać po Twoim odejściu? złudna nadzieja. nie jestem aż taką idiotką. nie będę ukrywać też swoich słabości bo zabolało mnie cho

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
myślałeś że ja wiecznie będę rozpaczać po Twoim odejściu? złudna nadzieja. nie jestem aż taką idiotką. nie będę ukrywać też swoich słabości bo zabolało mnie cholernie
myślałeś  że ja wiecznie będę... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

myślałeś, że ja wiecznie będę rozpaczać po Twoim odejściu? złudna nadzieja. nie jestem, aż taką idiotką. nie będę ukrywać też swoich słabości, bo zabolało mnie cholernie to co wtedy powiedziałeś. brakowało mi Ciebie. tęskniłam. lecz, wybacz, ale nie będę Ci wiecznie wierna. nas już nie ma. to przeszłość. nie miej do mnie pretensji, że ułożyłam sobie życie od nowa. nie masz prawa do takich wyrzutów.

nie wiem co cudownego jest w tej... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

nie wiem co cudownego jest w tej wiosennej miłości, fruwających motylkach i rażącym w oczy słońcu. dla mnie kompletnie nic. wolałam Twoją mokrą koszulkę od jesiennego deszczu przylegającą do Twojego ciała ukazując Twoje największe atuty. no.. może jedne z największych.

zawsze dostawałam wszystko czego... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

zawsze dostawałam wszystko czego chciałam. dążyłam zawzięcie do celu, dopóki go nie osiągnęłam. byłam silna. nigdy nie zdarzyła się sytuacja, żebym czegoś pragnęła a nie otrzymała tego. ubiegłej jesieni zażyczyłam sobie miłość. owszem, dostałam ją. szkoda tylko, że z pakietem efektów ubocznych takich jak nieprzespane noce, podpuchnięte oczy i myśli samobójcze. próbowałam się wycofać, zrezygnować. lecz weszłam w to bagno za głęboko. nie było drogi odwrotu.

zostanę Twoją królewną  dobrze?... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

zostanę Twoją królewną, dobrze? proszę, proszę!

cała się trzęsąc ze złości... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

cała się trzęsąc ze złości spojrzałam na Niego z przymrużonymi oczami. - i nic, kompletnie nic nie masz mi do powiedzenia? - syknęłam gniewnie. drgnął. spojrzał na mnie przeszklonymi od łez oczyma. - wybacz. - szepnął zachrypniętym, łamiącym się głosem. stała zdezorientowana. moje ciało przepełniała resztka tego co czułam za ledwie przed minutą oraz szczęście. wiedziałam już. wiedziałam na pewno. kochał mnie.

wiele w moim życiu się kończyło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

wiele w moim życiu się kończyło. kończył się etap noszenia pieluch. kończył się serek waniliowy. kończył się mój ulubiony sok marchwiowy. kończyły się moje 'przyjaźnie'. kończyły się kłótnie z sąsiadami. kończyło się normalne życie. kończyły się butelki Lecha. wszystko prędzej czy później dobiegało do końca. jednakże niemiłosiernie wielkim szokiem była dla mnie sytuacja kiedy powiedziałeś, 'to koniec. nas czas minął.'. nie wiem czy rozumiesz, ale ten 'nasz' czas miał nigdy się nie skończyć..

poddam się  owszem. kiedy wieko... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

poddam się, owszem. kiedy wieko mojej kruczo czarnej trumny zostanie zamknięte, a wszyscy, nawet Ty, będziecie żałować, że nie doceniliście mnie za życia. wtedy zapomnisz nawet o tym, że zrezygnowałam z walki. cierpienie weźmie górę nad wszystkim. pożałujesz.

nie sądzisz  że to głupie?... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

nie sądzisz, że to głupie? ciągłe udawanie, że nic dla siebie nie znaczymy? omijanie się na wszelkie możliwe sposoby? ukradkowe spojrzenia? po co? cóż, kocham Cię. i nie obchodzi mnie to jakim jesteś kretynem. kocham Cię takim jaki jesteś. tak, owszem, mam podteksty. chcę do cholery w końcu być szczęśliwa.

głupia jesteś. nie  nie chcę Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

głupia jesteś. nie, nie chcę Cię tym urazić. po prostu wiem, jak jest. przekonasz się z czasem o czym mówiłam. ta głupota jest cudowna. beztroska bycia z Nim. bezkarne wtulanie się w Jego ramiona. długie, namiętne pocałunki. jest niesamowity, nieprawdaż? jak i wszystko to, co robi. rozumiem Cię. na prawdę wiem co czujesz. lecz muszę Cię rozczarować. dla Twojego dobra. Ciebie też zrani.

pamiętam Twój gorący oddech na... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

pamiętam Twój gorący oddech na moim karku, dłonie muskające moje ciało, oczy kodujące moje każde, nawet najsubtelniejsze ruchy. szczerze brzmiące 'kocham Cię'. czas spędzany ze mną, nie z kumplami. i tak, wmawiaj mi, że zawsze byłam Ci obojętna..

miał najpiękniejsze oczy  jakie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 czerwca 2010

miał najpiękniejsze oczy, jakie widziałam. zawsze były równe cudowne. nie miało różnicy to czy patrzyłam na nie w blasku księżyca, rażącym w oczy słońcu czy bezgwiezdnej nocy. za każdym razem wywoływały we mnie te same uczucia. wszystkie na raz. wzbudzały we mnie wulkan mieszaniny najróżniejszych pragnień i emocji. cholera, tęsknię za tymi Jego szmaragdowymi tęczówkami i rozszerzonymi źrenicami.

zaufałam miłości. dziękuję... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 czerwca 2010

zaufałam miłości. dziękuję, kurwa, za to co dostałam w zamian..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV