głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa. cholernie i bezgranicznie ociekam szczęściem. owszem tak bez Ciebie. dałam radę. przez pół roku zmag

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa. cholernie i bezgranicznie ociekam szczęściem. owszem tak bez Ciebie. dałam radę. przez pół roku zmagała
teraz z ręką na sercu mogę... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 czerwca 2010

teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. cholernie i bezgranicznie ociekam szczęściem. owszem, tak, bez Ciebie. dałam radę. przez pół roku zmagałam się ze wspomnieniami i tęsknotą. zwalczyłam ból spowodowany Twoim odejściem. wiem, że jeszcze nie raz spróbujesz się mną zabawić. taki już jesteś. lecz wtedy nie będę na tyle naiwna. przekonasz się jaki los potrafi być gorzki. pełna przekonania oznajmiam: NIE KOCHAM CIĘ.

każdego zmierzchu kładąc się pod... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

każdego zmierzchu kładąc się pod kołdrą zaczynam drżeć z zimna. zastanawiam się czy jeszcze kiedykolwiek mnie przytulisz i ogrzejesz zmarznięte stopy. tęsknię za tym. za tym, i za wieloma innymi rzeczami. modlę się o to by było dane mi to wszystko przeżyć jeszcze raz. wróć. wróć bez względu na wszystko. na to co mówią Twoi koledzy, na to jak przeciwni Nam są rodzice, na to jak narzekają nauczyciele. bądźmy znów tak beztrosko szczęśliwi. proszę.

  zawsze Cię kochałem.   doprawdy?... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

- zawsze Cię kochałem. - doprawdy? udowodnij.

  mam dosyć! flirtujesz z każdą... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

- mam dosyć! flirtujesz z każdą dziewczyną, czasem zachowujesz się jakby mnie w ogóle obok Ciebie nie było! - wykrzyczałam ze łzami w oczach biegnąc. gonił mnie. niestety, biegał szybciej. już po chwili szarpnął mnie za ramię. za mocno. syknęłam z bólu. spojrzał na mnie przepraszająco. - żadna, nawet najpiękniejsza kobieta pod słońcem, nie zajmie Twojego miejsca. nie zastąpi mi Ciebie. - szepnął patrząc mi prosto w moje źrenice. opadłam na piach bezradnie. nie wiedziałam co robić. może warto było mu uwierzyć? - kochanie.. - prosił. - chodź tu. - pisnęłam cicho. usiadł obok mnie i czule przytulił.

nienawidzę tego jak na mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

nienawidzę tego jak na mnie patrzysz. pożerasz mnie spojrzeniem. dostrzegasz nawet najsubtelniejsze ruchy i kodujesz je. nienawidzę tego, a zarazem uważam, że Twoje szmaragdowe tęczówki robią to idealnie. przywykłam do tego na tyle, że stało się nieodłączną częścią mnie.

gdybyś chciała mieć kogoś  żeby... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

gdybyś chciała mieć kogoś, żeby tylko mieć, miałabym. gwarantuję Ci to. wystarczyłoby, żebym zagadała do jakiegoś chłopaka. dwa tygodnie maksimum i byłby mój. gdybym tylko chciała zabawy. albo chociażby zemsty na płci męskiej. rozkochałabym go w sobie. spędzała z nim czas. chodziła na spacery. namiętnie całowała. a potem bezczelnie bym go rzuciła. byłoby mnie na to stać, wierz mi. tylko jak najzwyczajniej w świecie nie chcę. wciąż mam tą nadzieję, że wrócisz. że to kim się okazałeś jest tylko chorym złudzeniem.

'a u Ciebie co tam? masz kogoś na... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

'a u Ciebie co tam? masz kogoś na oku? ;>' - zapytał w trakcie rozmowy na gadu. co miałam mu odpowiedzieć? że owszem, od jakiegoś czasu tą samą osobę? że Jego?

dlaczego się w Nim zakochałam?... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

dlaczego się w Nim zakochałam? dlaczego chciałam posmakować miłości? to proste. w dzieciństwie uwielbiałam bajki. wkraczając w kolejny etap, dojrzewania, po prostu przestało mi wypadać ich czytać. tęskniłam za walką dobra ze złem, szczęśliwym zakończeniem i tą bezgraniczną miłością, która łączyła co poniektóre postacie. na prawdę mi tego brakowało. dawniej, czytając bajki wyobrażałam sobie jak to jest być taką królewną, tak po prostu kochaną. właśnie dlatego się w Nim zakochałam. miał być na wzór księcia. nie wiedziałam, że jest skończonym dupkiem.

  nie oszukujmy się.   mhm  kocham... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

- nie oszukujmy się. - mhm, kocham Cię. - ja Ciebie też. - mieliśmy się nie oszukiwać.

uderz mnie w głowę. zrób mi pranie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

uderz mnie w głowę. zrób mi pranie mózgu. a nawet zabij. zrób cokolwiek, bylebym tylko zapomniała. proszę. szybko.

i cholera mnie bierze kiedy patrzę... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 czerwca 2010

i cholera mnie bierze kiedy patrzę jak czule Ją przytula. jak namiętnie pracują Ich języki przy pocałunku. z odległości kilku metrów słyszę głośne kołatanie Ich serc. widzę zarumienione policzki i iskierki w oczach. kochają się. a ja nie mam na to żadnego wpływu, chociaż tak bardzo bym chciała.. no co tak na mnie patrzysz? nie, nie. jasne, że zapomniałam. tak tylko mi się zebrało na żarty.

nawet w obliczu śmierci mnie nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 czerwca 2010

nawet w obliczu śmierci mnie nie zostawił. tak jak dawniej obiecywał. byliśmy sami w płomieniach. wystraszona, ze łzami w oczach usiadłam na ziemi czekając na koniec. on zachował zimną krew. nie wybiegł z płonącego domu, ratując się. zwinnymi ruchami przemieszczał się pomiędzy ogniem. dobył do mnie, wziął na ręce i wyniósł. po drodze uspakajał, mówiąc, że wszystko będzie dobrze, że jest przy mnie. wierzyłam mu, a on robił wszystko, żeby mnie nie zawieść. już bezpieczna, zaczęłam majaczyć. o moim łańcuszku, który był w komodzie. łańcuszku, który miał dla mnie przeogromne znaczenie. - na prawdę Ci jest potrzebny? - jęknął. pokiwałam potwierdzająco głową nie zdając sobie sprawy z tego, co robię. po chwili widziałam tylko zamazany obraz tego jak On coraz bardziej się ode mnie oddala. idzie w stronę płonącego domu. do końca nie wiem co potem się ze mną działo. straciłam kontakt z rzeczywistością. jedno jest pewne. ani łańcuszka, ani Jego, więcej nie zobaczyłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV