głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii czuję się nieswojo bez Twojego porannego 'miłego dnia słońce.'. gdyby mnie nie kochał nie byłby zawsze wtedy kiedy Go potrzebowałam. na każdy telefon. wychodził

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
czuję się nieswojo bez Twojego porannego 'miłego dnia słońce.'.
czuję się nieswojo bez Twojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

czuję się nieswojo bez Twojego porannego 'miłego dnia, słońce.'.

gdyby mnie nie kochał nie byłby... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

gdyby mnie nie kochał nie byłby zawsze wtedy, kiedy Go potrzebowałam. na każdy telefon. wychodził z melanży, kiedy dzwoniłam zanosząc się płaczem i bełkotałam do słuchawki 'nie radzę sobie.. nie radzę. nie. nie. pomóż..'. był zawsze. spędzał przy mnie całe dnie. zostawał na noce. wspólnie jedliśmy śniadania, wspólnie walczyliśmy z nałogami, wspólnie przychodziliśmy do szkoły. wszystko było wspólnie. i nie pierdolcie mi, że mnie nie kochał. bo kochał.. albo idealnie udawał. za idealnie.

rozszerzone źrenice. worki pod... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

rozszerzone źrenice. worki pod oczami. nieład na głowie. prawie niesłyszalnie bijące serce. woń Marlboro unosząca się w pokoju. porozrzucane ubrania. miliard zużytych chusteczek. ściana w czerwonym winie. odłamki szkła. tak, radzę sobie bez Ciebie, jasne. wiesz co Ci powiem? kocham Cię. pomimo tego jakim jesteś dupkiem.

kocham Cię. bez względu na to co o... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 lipca 2010

kocham Cię. bez względu na to co o tym myślisz. kocham i już.

znów tonąć w Twoich niebiańskich... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 lipca 2010

znów tonąć w Twoich niebiańskich tęczówkach.

było po pierwszej w nocy  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 lipca 2010

było po pierwszej w nocy, kiedy zasnęłam. po zaledwie kilku minutach obudził mnie dzwonek przychodzącego sms'a. zdziwiona sięgnęłam po komórkę. wiadomość była od mojego przyjaciela. odczytałam ją. 'chodź na spacer. proszę. czekam pod Twoim domem.'. pospiesznie wyskoczyłam z łóżka. ubrałam się i wyszłam. - no co chcesz? - zapytał kiedy tylko Go ujrzałam. spojrzał na mnie oczami pełnymi smutku. - co jest? - wciąż nie otrzymywałam odpowiedzi. mijały minuty. jedna, druga, trzecia, czwarta.. w końcu zaczął wolno się do mnie przybliżać. uniosłam pytająco brwi. gdy był wystarczająco blisko, pocałował mnie. po długim pocałunku, wreszcie się odezwał. - zakochałem się do cholery! - krzyknął. - w kim? - nie wiedziałam czy chcę poznać odpowiedź. - w Tobie.

na pewno flirtowaniem z każdym... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 lipca 2010

na pewno flirtowaniem z każdym napotkanym chłopakiem, odzyskasz Go. jasne.

napisałam w liście do Świętego... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 lipca 2010

napisałam w liście do Świętego Mikołaja, że pod choinkę pragnę Jego. specjalnie przez cały ubiegły rok sumiennie się pilnowałam. byłam grzeczna. czemu nie dostałam prezentu?

co to za przyjemność wyskoczyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

co to za przyjemność wyskoczyć wieczorem z Twoim kumplem na spacer, skoro i tak całą noc będę umierać z tęsknoty za Tobą? brakuję mi Ciebie. przeogromnie.

bądźmy szczerzy. byłeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

bądźmy szczerzy. byłeś najważniejszy.

złapał mnie za rękę... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

złapał mnie za rękę najdelikatniej jak potrafił. - wiesz gdzie jest koniec świata? - zapytał cicho. przecząco pokręciłam głową. - tak myślałem. zabiorę Cię tam. - szepnął. odwrócił się i pociągnął mnie za sobą. moje stopy jednak nie oderwały się od ziemi. znów na mnie spojrzał. - boisz się. - stwierdził smutno. - kocham Cię, maleńka. nie pozwolę Cię skrzywdzić. - dodał. znów poprowadził. tym razem poszłam za Nim.

wyłączyłam dźwięki w komórce... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

wyłączyłam dźwięki w komórce, żeby przypadkiem nie usłyszeć kiedy napisze i nie zerwać się w celu odpisania. co minutę sięgam po mojego czarnego samsunga, z nadzieją, że skrzynka odbiorcza nie jest pusta..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV