głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii czule mnie do siebie przytulił. wtedy uznałam to za zwykły przyjacielski gest.. zaczął głaskać moje ramię uspakajając że już dobrze nic mi nie grozi. widział ws

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
czule mnie do siebie przytulił. wtedy uznałam to za zwykły przyjacielski gest.. zaczął głaskać moje ramię uspakajając że już dobrze nic mi nie grozi. widział wszystkie
czule mnie do siebie przytulił.... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

czule mnie do siebie przytulił. wtedy uznałam to za zwykły, przyjacielski gest.. zaczął głaskać moje ramię uspakajając, że już dobrze, nic mi nie grozi. widział wszystkie pojawiające się w oczach łzy i ścierał je. na prawdę myślałam, że działa zupełnie jak przyjaciel. zrozumiałam dopiero kiedy Jego usta złożyły pocałunek na moich. - maleńka.. - zaczął żałośnie. - ja też. - szepnęłam, mocniej wtulając się w Jego ramiona.

pewnego wieczoru napisał mi  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

pewnego wieczoru napisał mi, że już nie szuka dziewczyny. z głębokim westchnięciem pomyślałam: 'znalazł.'. nie myliłam się. jeszcze z Nią nie był. musiał tylko zapytać. chciałam jakoś temu zaprzestać, równocześnie nie mówiąc mu o swoich uczuciach. zapytałam się jaka jest. zaczął wymieniać mi miliony Jej zalet. inteligencja. wiecznie uśmiechnięta. dusza towarzystwa. opowiadał jak dobrze się ze sobą dogadują, jak bardzo Ją kocha.. pełna desperacji zapytałam czy Ją znam. odpisał krótką, a jakże wartościową wiadomość: 'bardzo dobrze Ją znasz. to Ty, kochanie.'.

no okej. nie będę Was okłamywać.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 lipca 2010

no okej. nie będę Was okłamywać. kocham Go. od kiedy tylko Go poznałam mam źrenice w kształcie serc, klatka piersiowa unosi mi się nierównomiernie, chodzę niezdarnie potykając się o niewidzialne przedmioty. nie potrafię porównać miłości do niczego innego. jest wyjątkowa. rani, ale warto ją przeżyć..

nie musiałam używać słów  żeby... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 lipca 2010

nie musiałam używać słów, żeby się z Nim porozumieć. słuchał mojego spojrzenia.

nie marudź. to nie zmieni tego  co... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

nie marudź. to nie zmieni tego, co czuję.

wierzę w Ciebie. wierzę  że dasz... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

wierzę w Ciebie. wierzę, że dasz radę. zbudujesz taką ogromną drabinę i wreszcie podarujesz mi te obiecane gwiazdy. bo zrobisz to, prawda? nie zawiedziesz mnie?

zastanów się trochę. nie sądzisz... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

zastanów się trochę. nie sądzisz, że bez powodu bym się w Tobie nie zakochałam? uważasz, że te palpitacje serca, zarumienione policzki, błyszczące oczy i motylki rozrywające mój żołądek, są naturalną sprawą? rozczaruję Cię. nie są. wytłumaczyć Ci czym jest cała moja miłość do Ciebie spowodowana? dobrze. otóż, wiarą w to co opisali bracia Grimm, Andersen oraz Perrault w swoich baśniach.. okłamali mnie! 'żyli długo i szczęśliwie'. jasne. to się nie zdarza, do cholery.

jedyne co powstrzymywało ją przed... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

jedyne co powstrzymywało ją przed wybuchnięciem melancholijnym płaczem to wizja tego, jak żałośnie będzie wyglądać z podkrążonymi oczami i czarnymi smugami tuszu na policzkach. właśnie z tego powodu co dzień, z samego rana się malowała. żeby nie płakać. żeby nie okazać przed Nim swojej słabości. dopiero wieczorem zmywała makijaż mleczkiem i bezkarnie leżąc na łóżku, dławiła się płaczem. tęskniła za Nim..

chodziło mi o to  żebyś mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

chodziło mi o to, żebyś mnie przytulił, gdy tylko tego zapragnę. nawet nie zdajesz sobie sprawy jak idiotycznie czuję się z Twoimi myślami, iż chodziło mi tylko o milion serduszek w opisach, chwalenie się koleżankom czy dzikie pocałunki. chciałam czułości, której niestety mi nie dałeś.

  co mam zrobić?   pokochaj mnie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

- co mam zrobić? - pokochaj mnie. tak po prostu.

byłam egoistką. chciałam Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

byłam egoistką. chciałam Cię mieć tylko dla siebie. chciałam, żebyś tylko mnie całował, przytulał. chciałam, żebyś to mnie zabierał na melanże. chciałam, razem z Tobą witać wschodzące słońce. chciałam, zasypiać w Twoich ramionach. chcieć, a móc.. w tym przypadku ma ogromną różnicę.

nie wiem co się stało  jaki był... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

nie wiem co się stało, jaki był powód, ale zerwała z Tobą. pomimo tego jak strasznie pragnęłam, żebyś pożałował za swoje chamstwo, teraz przepełnia mnie żal i cierpię Twoim cierpieniem. będę przy Tobie. potwierdzę to, że zawsze możesz na mnie liczyć. nie, nie zrobię tego po to, bo chcę abyś wrócił. owszem, tęsknię za Naszymi chwilami.. ale mam to za sobą. po prostu wesprę Cię w imię uczucia jakie dawniej Nas łączyło. nie snuj podtekstów, proszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV