głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii chodziło mi o to żebyś mnie przytulił gdy tylko tego zapragnę. nawet nie zdajesz sobie sprawy jak idiotycznie czuję się z Twoimi myślami iż chodziło mi tylko o

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
chodziło mi o to żebyś mnie przytulił gdy tylko tego zapragnę. nawet nie zdajesz sobie sprawy jak idiotycznie czuję się z Twoimi myślami iż chodziło mi tylko o milion
chodziło mi o to  żebyś mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

chodziło mi o to, żebyś mnie przytulił, gdy tylko tego zapragnę. nawet nie zdajesz sobie sprawy jak idiotycznie czuję się z Twoimi myślami, iż chodziło mi tylko o milion serduszek w opisach, chwalenie się koleżankom czy dzikie pocałunki. chciałam czułości, której niestety mi nie dałeś.

  co mam zrobić?   pokochaj mnie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

- co mam zrobić? - pokochaj mnie. tak po prostu.

byłam egoistką. chciałam Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

byłam egoistką. chciałam Cię mieć tylko dla siebie. chciałam, żebyś tylko mnie całował, przytulał. chciałam, żebyś to mnie zabierał na melanże. chciałam, razem z Tobą witać wschodzące słońce. chciałam, zasypiać w Twoich ramionach. chcieć, a móc.. w tym przypadku ma ogromną różnicę.

nie wiem co się stało  jaki był... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 lipca 2010

nie wiem co się stało, jaki był powód, ale zerwała z Tobą. pomimo tego jak strasznie pragnęłam, żebyś pożałował za swoje chamstwo, teraz przepełnia mnie żal i cierpię Twoim cierpieniem. będę przy Tobie. potwierdzę to, że zawsze możesz na mnie liczyć. nie, nie zrobię tego po to, bo chcę abyś wrócił. owszem, tęsknię za Naszymi chwilami.. ale mam to za sobą. po prostu wesprę Cię w imię uczucia jakie dawniej Nas łączyło. nie snuj podtekstów, proszę.

nie rozumiem czemu pani od polskiego... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 lipca 2010

nie rozumiem czemu pani od polskiego wpisała mi uwagę za nieprawidłowe prowadzenie zeszytu. co widziała złego w serduszkach i Jego inicjałach? czy.. miłość jest niepoprawna? źle robiłam kochając Go nad życie?

nie był zwyczajny. Jego wygląd.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 lipca 2010

nie był zwyczajny. Jego wygląd. czarne włosy, smukła sylwetka, z daleka błyszczące oczy. Jego ruchy. Jego głos.. to nie było normalne jak na mnie podziało. cholera mnie brała kiedy nie przychodził do szkoły. uwielbiałam napawać się Jego widokiem. na tyle zauroczyłam się tym jaki był z zewnątrz, że niemiłosiernie bardzo chciałam poznawać Jego wnętrze. stopniowo zbliżałam się do Niego. w końcu zaczął przejmować inicjatywę. był cudowny. a właściwie - takie sprawiał pozory. teraz z upływem czasu wiem jaki był na prawdę. dupek, który zabawia się na kilka frontów. kłamie, że kocha. jest uosobieniem chamstwa. powinnam Go nienawidzić.. no właśnie - powinnam. to nie znaczy, że potrafię.

wszystkie moje wspomnienia są... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

wszystkie moje wspomnienia są zawarte w Jego oczach, jak w książce. w tych cholernych błyszczących szmaragdowych tęczówkach..

ganialiśmy się po łące w blasku... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

ganialiśmy się po łące w blasku zachodzącego słońca. - nie boję się Ciebie! - krzyknęłam, uśmiechając się. - tak? - odkrzyknął zaczepnie. włączył najszybszy bieg, tym samym doganiając mnie. złapał mnie za ręce i zaczął nucić Naszą piosenkę. tańczyliśmy, do utraty tchu. ciężko dysząc opadliśmy na siano. - właściwie, nadal się mnie nie boisz? - zapytał zaczepnie. skinęłam głową. zaczął mnie łaskotać po całym ciele. - dobra, dobra! wygrałeś.

czuję się nieswojo bez Twojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

czuję się nieswojo bez Twojego porannego 'miłego dnia, słońce.'.

gdyby mnie nie kochał nie byłby... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

gdyby mnie nie kochał nie byłby zawsze wtedy, kiedy Go potrzebowałam. na każdy telefon. wychodził z melanży, kiedy dzwoniłam zanosząc się płaczem i bełkotałam do słuchawki 'nie radzę sobie.. nie radzę. nie. nie. pomóż..'. był zawsze. spędzał przy mnie całe dnie. zostawał na noce. wspólnie jedliśmy śniadania, wspólnie walczyliśmy z nałogami, wspólnie przychodziliśmy do szkoły. wszystko było wspólnie. i nie pierdolcie mi, że mnie nie kochał. bo kochał.. albo idealnie udawał. za idealnie.

rozszerzone źrenice. worki pod... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 lipca 2010

rozszerzone źrenice. worki pod oczami. nieład na głowie. prawie niesłyszalnie bijące serce. woń Marlboro unosząca się w pokoju. porozrzucane ubrania. miliard zużytych chusteczek. ściana w czerwonym winie. odłamki szkła. tak, radzę sobie bez Ciebie, jasne. wiesz co Ci powiem? kocham Cię. pomimo tego jakim jesteś dupkiem.

kocham Cię. bez względu na to co o... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 lipca 2010

kocham Cię. bez względu na to co o tym myślisz. kocham i już.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV