głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii czy warto rozpaczać nad tym że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten to następny. wiem wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się że zachcesz. Ty płaczes

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
czy warto rozpaczać nad tym że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten to następny. wiem wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się że zachcesz. Ty płaczesz p
czy warto rozpaczać nad tym  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.

pamiętasz to szarpanie mamy w... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

pamiętasz to szarpanie mamy w sklepie za rękaw i prośby o lizaka, ze łzami w oczach? pamiętasz naukę jazdy na rowerze, upadki, zdarte kolana? pamiętasz Pierwszą Komunię Świętą, piękną suknię i masę prezentów? to dzieciństwo. dopiero teraz, kiedy je utraciłeś, zdajesz sobie sprawę jakie było cudowne..

mam wrażenie  że nie jesteśmy we... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

mam wrażenie, że nie jesteśmy we właściwych miejscach. powinniśmy być gdziekolwiek, byleby razem. wierz lub nie, ale takie jest nasze przeznaczenie.

podjęłam męską decyzję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

podjęłam męską decyzję. przestaję płakać. nie mogę doprowadzić do tego, że dom ulegnie powozi.

The worst is over now and we can... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

The worst is over now and we can breathe again. I wanna hold you high, you steal my pain away. There’s so much left to learn, and no one left to fight. I wanna hold you high and steal your pain. - Evanescence. ;*

  popatrz tu  i tu  i tu. no i... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

- popatrz tu, i tu, i tu. no i jeszcze tu. tu też. - blizny? od czego? - byłam głupia. za każdym razem kiedy zmieniłeś dziewczynę na inną, coraz mniej wartościowszą, brałam do ręki żyletkę i przecinałam sobie skórę perfidną kreską. - po co? - żeby nigdy nie zapomnieć jak bawisz się dziewczynami. żeby ponownie nie zaufać i wrócić..

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko z Twoim imieniem na pasku zadań... - nikaaxd.

jeden wieczór = jedna dziewczyna?... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

jeden wieczór = jedna dziewczyna? jeżeli uważasz, że tym sposobem znajdziesz miłość, rozczaruję Cię. nie tędy droga.

koniec płakania po nocach. koniec... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

koniec płakania po nocach. koniec chodzenia w kapturze kryjąc podkrążone oczy. koniec Ciebie. od teraz z ręką na sercu przyrzekam, że zaczynam nowy etap w życiu. etap pokonywania potyczek z podniesioną głową. etap spotykań z przyjaciółmi pełnych śmiechu. etap bezgranicznych zakupów. etap potocznie zwany szczęściem.

wykończ się na tych szlugach  a... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

wykończ się na tych szlugach, a przyrzekam Ci, że się zabiję. nie potrafię istnieć w świecie w którym Cię nie ma.

piękna. to przymiotnik  którego... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

piękna. to przymiotnik, którego najczęściej używał w opisywaniu mojego wyglądu. nie mówił, jakie mam piersi czy tyłek. patrzył inaczej. nie tak jak każdy, poczciwy nastolatek.

jasne. rozkochaj mnie w sobie  a... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

jasne. rozkochaj mnie w sobie, a potem brutalnie rzuć tłumacząc, że do siebie nie pasujemy. skoro sprawia Ci to przyjemność..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV