głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii bo dla mnie nie liczyło się jak bardzo a w jaki sposób. co mi po wielkiej miłości przez gadu czy telefon? uwielbiałam Jego gesty. to co robił aby udowodnić mi s

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
bo dla mnie nie liczyło się jak bardzo a w jaki sposób. co mi po wielkiej miłości przez gadu czy telefon? uwielbiałam Jego gesty. to co robił aby udowodnić mi swoje u
bo dla mnie nie liczyło się jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

bo dla mnie nie liczyło się jak bardzo, a w jaki sposób. co mi po wielkiej miłości przez gadu czy telefon? uwielbiałam Jego gesty. to co robił, aby udowodnić mi swoje uczucia. czułe objęcia. delikatnie pocałunki. długie wpatrywanie się w swoje źrenice. zdecydowanie wolę taką miłość, od tego sms'owego 'kocham Cię. ;*****'. tamta jest bardziej wiarygodna. jest prawdziwa.

kochałam Jego łobuzerski uśmiech.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

kochałam Jego łobuzerski uśmiech. idealne rysy twarzy. szmaragdowe spojrzenie. umięśnioną sylwetkę. w tym przypadku, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na czas. kochałam, nie oznacza kocham. kochałam do momentu, w których okazał się totalnym frajerem.

stanęła nad brzegiem skarpy. im... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

stanęła nad brzegiem skarpy. im dłużej patrzyła w przepaść, tym bardziej kręciło Jej się w głowie. jeden korzystny powiew wiatru, jeden ruch prawej stopy, a spadnie. promienie wschodzącego słońca już wychodziły za widnokrąg. 'pewnie właśnie wstał i przygotowuje swojej niuni śniadanie do łóżka'. ta jedna, zwyczajna myśl, była jak głębokie wbicie sztyletu w sercu. Jej ciało zalała fala bólu, po policzkach spłynęły pierwszy łzy. obraz stawał się coraz mniej wyraźny. - nie rób tego. - usłyszała szept za sobą. a jednak, nie był z tą sztuczną panienką. był tu. uśmiechnęła się delikatnie. słowa jakie wypowiedział zmotywowały ją do tego desperackiego czynu. odepchnęła się na palcach. spadając w dół szydziła z Jego krzyków pełnych protestu. mógł się zastanowić wcześniej.

była zdolna nawet do tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

była zdolna nawet do tak desperackich czynów jak samobójstwo. była zdolna do wszystkiego, byleby tylko zrozumiał co stracił. wiesz co jest przykre? że Jej imię i nazwisko widnieje od roku wyryte na marmurowej płycie, a on ma już nową, dwunastą z rzędu dziewczynę.

czy warto rozpaczać nad tym  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

czy warto rozpaczać nad tym, że się rozstaliście? pomyśl logicznie. nie ten, to następny. wiem, wiem. nie chcesz innego. ale przekonasz się, że zachcesz. Ty płaczesz po nocach i ubolewasz nad tym, że odebrano Ci coś tak ważnego. postaw się teraz na przykład na miejscu rodziców, których dziecko zmarło kilka tygodni po porodzie. oni stracili coś nieodwracalnie. coś niepowtarzalnie ważnego. musieli się z tym pogodzić. Tobie też radzę pozbyć się nadziei. owszem, istnieje szansa, że On wróci. będziesz miała miłą niespodziankę. nie cierp. nie warto. nie w takim przypadku.

pamiętasz to szarpanie mamy w... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

pamiętasz to szarpanie mamy w sklepie za rękaw i prośby o lizaka, ze łzami w oczach? pamiętasz naukę jazdy na rowerze, upadki, zdarte kolana? pamiętasz Pierwszą Komunię Świętą, piękną suknię i masę prezentów? to dzieciństwo. dopiero teraz, kiedy je utraciłeś, zdajesz sobie sprawę jakie było cudowne..

mam wrażenie  że nie jesteśmy we... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

mam wrażenie, że nie jesteśmy we właściwych miejscach. powinniśmy być gdziekolwiek, byleby razem. wierz lub nie, ale takie jest nasze przeznaczenie.

podjęłam męską decyzję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

podjęłam męską decyzję. przestaję płakać. nie mogę doprowadzić do tego, że dom ulegnie powozi.

The worst is over now and we can... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

The worst is over now and we can breathe again. I wanna hold you high, you steal my pain away. There’s so much left to learn, and no one left to fight. I wanna hold you high and steal your pain. - Evanescence. ;*

  popatrz tu  i tu  i tu. no i... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

- popatrz tu, i tu, i tu. no i jeszcze tu. tu też. - blizny? od czego? - byłam głupia. za każdym razem kiedy zmieniłeś dziewczynę na inną, coraz mniej wartościowszą, brałam do ręki żyletkę i przecinałam sobie skórę perfidną kreską. - po co? - żeby nigdy nie zapomnieć jak bawisz się dziewczynami. żeby ponownie nie zaufać i wrócić..

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko z Twoim imieniem na pasku zadań... - nikaaxd.

jeden wieczór = jedna dziewczyna?... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

jeden wieczór = jedna dziewczyna? jeżeli uważasz, że tym sposobem znajdziesz miłość, rozczaruję Cię. nie tędy droga.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV