głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii apsik! co jest? alergia. na frajerów. zbliżają się moje urodziny które całe już sobie perfidnie zaplanowałam. przy osobie której mogę powiedzieć wszystko bez w

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
apsik! co jest? alergia. na frajerów.
  apsik!   co jest?   alergia. na... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

- apsik! - co jest? - alergia. na frajerów.

zbliżają się moje urodziny  które... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

zbliżają się moje urodziny, które całe już sobie perfidnie zaplanowałam. przy osobie, której mogę powiedzieć wszystko bez względu na okoliczności. osobie, której ufam. osobie, przy której jestem w stu procentach sobą. nie dość, że będę się świetnie bawić, to jeszcze nie będę mieć czasu na pomyślenie głupiego życzenia z prośbą, żebyś wrócił.

wywieszono wielkie ogłoszenie  o... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

wywieszono wielkie ogłoszenie, o pociągu jadącym do szczęścia. miał po raz pierwszy, i zapewne ostatni, przejeżdżać przez moje miasto. o wyznaczonej porze stawiłam się na dworcu. patrzyłam jak ludzie pchając się do wejścia. pociąg był długi, a cholernie zapchany. w końcu odjechał. a ja siedząc, na opustoszałym peronie, w Jego objęciach, napawałam się szczęściem. i wcale nie musiałam nigdzie jechać. nie szukajmy go, ono samo nas odnajdzie.

siedziałam na przystanku... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

siedziałam na przystanku autobusowym. jeden z przechodniów upuścił jakąś małą kartkę. brunet, około metr osiemdziesiąt pięć, szmaragdowe oczy. był piękny. czym prędzej zerwałam się z miejsca i podbiegłam po zgubę. chciałam mu Ją oddać, ale kiedy złapałam w dłonie.. to był bilet na pociąg. 'kierunek: szczęście. peron: 4. odjazd: 16.00.'. pośpiesznie spojrzałam na zegarek. została mi tylko godzina. obecnie kierował mną czysty egoizm. przywłaszczyłam sobie własność, tamtego przystojniaka. chciałam tylko być szczęśliwa.. schowałam jakże ważny świstek do kieszeni swetra i zasunęłam ją. ruszyłam biegiem w stronę dworca. gdy już tam dotarłam kręciłam się po wszystkich peronach. zbiegałam po schodach z góry na dół, i odwrotnie. odnalazłam peron 1, 2, 3.. 4 nie było. wyczerpana opadłam na ziemię. uświadomiłam sobie, że miałam szczęście na wyciągnięcie ręki, ale odmówiłam przez zwyczajny egoizm. tamten brunet był moim szczęściem, z którego tak perfidnie zrezygnowałam.

  nie kocham Cię już.   powiedział... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

- nie kocham Cię już. - powiedział z kamienną twarzą czwartkowego wieczoru. nic nie odpowiadając, zabrałam bluzę z kanapy i wyszłam. poszłam nad jezioro. rozmyślając nad tym co powiedział, wymyśliłam co teraz zrobię. wróciłam do domu. wyjęłam z drukarki kartkę i starannym pismem napisałam 'pamiętasz jak przyrzekliśmy sobie, że będziemy się kochać dopóki śmierć nas nie rozłączy? nie mów nikomu o tym co wczoraj mi wyznałeś. nie myślą, że skończyło się tak, jak dawniej planowaliśmy.' złożyłam kartkę i podrzuciłam Mu ją do skrzynki na listy. niepewna czy dobrze robię, z rękami w kieszeniach, zmierzałam ku domowi. weszłam do kuchni. wyjęłam z szafki kilka proszków nasennych, i połknęłam je. odkręciłam gaz. położyłam się na kanapie w salonie..

w milczeniu patrzyłam jak pakuje... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

w milczeniu patrzyłam jak pakuje swoje ubrania do walizki. postanowiłam nie płakać. to bez sensu. - żadnych 'nie odchodź'? żadnych chorych scen? - żadnych. skoro tak jest Twoja wola, odejdź. - pierwszy raz się spotykam z czymś takim. nie będziesz próbować mnie zatrzymać? - nie będę. nie wiem czy wiesz, ale masz zbyt wysoką samoocenę, kotku. - doprawdy? jeszcze kilka dni temu byłem dla Ciebie niczym Bóg. to Ty zadbałaś o moje mniemanie o sobie. - wtedy nie wiedziałam jaki jesteś dupkiem. - zamknij się, suko! - nie mów tak do mnie w moim domu. śmiesz nazywać mnie 'suką', po wczorajszym 'kocham'? masz trzy sekundy, jeżeli chcesz rozstać się w przyjaznych stosunkach. trzy sekundy, żeby zejść mi z oczu.

jest najważniejszy na świecie? a... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

jest najważniejszy na świecie? a gdybyś miała oddać dom w którym mieszkasz, rodziców, rodzeństwo, oraz resztę rodziny, wiernego psa, komputer, komórkę, zrezygnować z zakupów, ze swoich zainteresować i ambicji, zrobiłabyś to? skoro jest najważniejszy, potrafiłabyś się wyrzec tego wszystkiego, tylko po to, aby Go mieć? nie sądzę.

zrozumiesz wreszcie co oznaczają te... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

zrozumiesz wreszcie co oznaczają te słowa - 'kocham Cię'?

bo dla mnie nie liczyło się jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

bo dla mnie nie liczyło się jak bardzo, a w jaki sposób. co mi po wielkiej miłości przez gadu czy telefon? uwielbiałam Jego gesty. to co robił, aby udowodnić mi swoje uczucia. czułe objęcia. delikatnie pocałunki. długie wpatrywanie się w swoje źrenice. zdecydowanie wolę taką miłość, od tego sms'owego 'kocham Cię. ;*****'. tamta jest bardziej wiarygodna. jest prawdziwa.

kochałam Jego łobuzerski uśmiech.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

kochałam Jego łobuzerski uśmiech. idealne rysy twarzy. szmaragdowe spojrzenie. umięśnioną sylwetkę. w tym przypadku, bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na czas. kochałam, nie oznacza kocham. kochałam do momentu, w których okazał się totalnym frajerem.

stanęła nad brzegiem skarpy. im... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

stanęła nad brzegiem skarpy. im dłużej patrzyła w przepaść, tym bardziej kręciło Jej się w głowie. jeden korzystny powiew wiatru, jeden ruch prawej stopy, a spadnie. promienie wschodzącego słońca już wychodziły za widnokrąg. 'pewnie właśnie wstał i przygotowuje swojej niuni śniadanie do łóżka'. ta jedna, zwyczajna myśl, była jak głębokie wbicie sztyletu w sercu. Jej ciało zalała fala bólu, po policzkach spłynęły pierwszy łzy. obraz stawał się coraz mniej wyraźny. - nie rób tego. - usłyszała szept za sobą. a jednak, nie był z tą sztuczną panienką. był tu. uśmiechnęła się delikatnie. słowa jakie wypowiedział zmotywowały ją do tego desperackiego czynu. odepchnęła się na palcach. spadając w dół szydziła z Jego krzyków pełnych protestu. mógł się zastanowić wcześniej.

była zdolna nawet do tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 lipca 2010

była zdolna nawet do tak desperackich czynów jak samobójstwo. była zdolna do wszystkiego, byleby tylko zrozumiał co stracił. wiesz co jest przykre? że Jej imię i nazwisko widnieje od roku wyryte na marmurowej płycie, a on ma już nową, dwunastą z rzędu dziewczynę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV