głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii cholera i może jeszcze wmówisz mi że mnie kochasz?! jednego nadal nie mogę pojąć. co jest seksownego jak to ująłeś w plastikowych barbie? i co poodrywałeś wszys

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
cholera i może jeszcze wmówisz mi że mnie kochasz?!
cholera  i może jeszcze wmówisz mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 lipca 2010

cholera, i może jeszcze wmówisz mi, że mnie kochasz?!

jednego nadal nie mogę pojąć. co... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 lipca 2010

jednego nadal nie mogę pojąć. co jest seksownego, jak to ująłeś, w plastikowych barbie?

i co  poodrywałeś wszystkim... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 lipca 2010

i co, poodrywałeś wszystkim czterolistnym koniczynom w mieście po jednym listku?

  ale do cholery  nie mogę z honorem... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 lipca 2010

- ale do cholery, nie mogę z honorem przyjąć tego, że się z Nią spotykasz! - co ma do tego Twój honor? - to, że jako Twoja tylko przyjaciółka powinnam reagować bez krzty zazdrości. - rozumiem co czujesz. - cieszę się. - wiem jak to jest kiedy bliska Ci osoba spotyka się z kimś innym. - tak? a ta bliska osoba, przy której tego doświadczyłeś? wiesz, o ile to nie zbyt osobiste. - nie. to byłaś Ty.

no i co z tego  że był idealny? teksty

definicjamiloscii dodano: 11 lipca 2010

no i co z tego, że był idealny?

kiedy tylko dowiedziałam się  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 lipca 2010

kiedy tylko dowiedziałam się, że jest w szpitalu, po ciężkim wypadku na motorze, wybiegłam pośpiesznie z domu. docierając na miejsce mój rękaw od bluzy ociekał. zalewałam się oceanem łez. wreszcie trafiłam na oddział. zapytałam w której leży sali. szybkim krokiem, udając spokojną poszłam do wyznaczonego pokoju. był nieprzytomny. ciężko oddychał. usiadłam na krześle obok jego łóżka, delikatnie złapałam nieruchomą dłoń w swoje. - musisz żyć. - szepnęłam łamiącym się głosem.

kocham śnić. to właśnie w snach... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

kocham śnić. to właśnie w snach jesteś. wiem, że jesteś. widzę Cię. czuję Twój zapach. dotykam Twojego ciała.. przez ten czas kiedy wtulam się w miękką poduszkę, a Ty buszujesz w mojej głowie, mogę być bezgranicznie szczęśliwa. pomimo tego, że to tylko iluzja. jesteśmy razem.. tak, jak dawniej. to właśnie sny uświadamiają mi czego pragnę najbardziej.

nie jestem księżniczką zamkniętą... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

nie jestem księżniczką zamkniętą w wysokiej wieży. mam pełną swobodę, pełne prawo wyboru. nie każ mi czekać. sam widzisz jak wielu mam adoratorów. korzystaj z tego, że na razie chcę Ciebie. tylko i wyłącznie Ciebie.

nie chowam do Niego urazy za tamte... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

nie chowam do Niego urazy za tamte panienki. dawałam mu wyraźnie do zrozumienia, że akceptuję Go nawet z tymi wybrykami. niepotrzebnie..

drżącymi dłońmi ściskała Jego... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

drżącymi dłońmi ściskała Jego zdjęcie sprzed kilku miesięcy. wyglądał inaczej, niż obecnie. miał iskierki w oczach. szczery uśmiech, w najmniejszym stopniu niewymuszony. to zdjęcie było inne, niż wszystkie.. żaden głupi portret czy pozowane zdjęcie. i nie był na tym zdjęciu sam. trzymał w objęciach drobną dziewczynę. śmiała się. gołym okiem było widać, że jest szczęśliwa. dopiero po dłuższej chwili rozpoznała w Niej siebie. dotknęła swoich blizn na nadgarstkach, musnęła piekące od płaczu powieki. na zdjęciu, owszem była Ona. ale taka inna. obległa. obca..

a ja marzę o facecie  czułym... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

a ja marzę o facecie, czułym, kochającym, no i ładnym też. takim, który podejdzie do mnie za kilka lat, nie znając mnie, weźmie w ramiona. czule przytulając oznajmi, że szukał mnie przez całe życie..

składam reklamację. popsuło się.... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 lipca 2010

składam reklamację. popsuło się. od podstaw, rozsypało się totalnie. proszę to w tej chwili ode mnie zabrać, bo nie wytrzymam! chcę nową. całą. bez uszkodzeń. tak, mówię o miłości. gwarancję miałam do końca życia, minęły zaledwie cztery miesiące..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV