głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii gdybyś widział mój szydzący uśmiech kiedy czytam Nasze stare rozmowy. Twoje 'kocham' miliony serduszek i dwukropków z gwiazdką. byłeś taki wiarygodny w tym co p

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
gdybyś widział mój szydzący uśmiech kiedy czytam Nasze stare rozmowy. Twoje 'kocham' miliony serduszek i dwukropków z gwiazdką. byłeś taki wiarygodny w tym co pisałeś.
gdybyś widział mój szydzący... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

gdybyś widział mój szydzący uśmiech kiedy czytam Nasze stare rozmowy. Twoje 'kocham', miliony serduszek i dwukropków z gwiazdką. byłeś taki wiarygodny w tym co pisałeś. zresztą, w tym co robiłeś również. a wiesz co boli najbardziej? moja naiwność. wierzyłam Ci w to wszystko. każde słowo. tak perfidnie to wykorzystałeś, dupku..

i o cholera pozwoliłam miłości... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

i, o cholera, pozwoliłam miłości mojego życia, odejść!

dziwne uczucie. widząc w rogu... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

dziwne uczucie. widząc w rogu monitora komunikat, że zmieniłeś status na 'zaraz wracam' wiedziałam, że po chwili znikniesz. poczułam to w całym ciele, a każda komórka mojego ciała cicho prosiła, żebyś jednak został. żebyś po prostu był. nawet z tym zwykłym opisem ';)'. cieszę się, że jesteś szczęśliwy.

świetnie. akurat dziś po kilku... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

świetnie. akurat, dziś, po kilku tygodniowej, nieobecności na gadu, pojawiłeś się. akurat kiedy znów przeczytałam te najcudowniejsze rozmowy z Tobą. akurat teraz, gdy jestem najmniej odporna na Twoją obecność. nawet tą wirtualną.

klęczałam przy konfesjonale i przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

klęczałam przy konfesjonale i przez kilka minut wymieniałam księdzu swoje grzechy. w końcu przeprosiłam za wszystkie i obiecałam poprawę. ksiądz zaczął mówić, a ja wtedy bez manier mu przerwałam. - proszę księdza.. bo jeszcze jeden grzech. którego na prawdę wolałabym nie popełniać. a cóż, robię to. w każdej sekundzie swojego życia. całą sobą. i nie mogę obiecać poprawy. a chciałabym, serio! - co to za grzech, drogie dziecko? - wolę przyznać się przed Bogiem, proszę księdza. dlatego mówię.. - no słucham. - kocham Go. - nie powinnaś uważać tego za grzech. - ale On twierdzi, że nie powinnam! że wyrządzam Mu tym same nieszczęścia, więc to chyba grzeszenie, prawda? - miłość nie jest grzechem, maleńka. no dobrze. idź już. - dziękuję.

zainstalowałam sobie najnowsze gadu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

zainstalowałam sobie najnowsze gadu. dawniej już je miałam, ale mi nie odpowiadało. z ciekawości włączyłam archiwum. nie było tak najnowszych rozmów, które zapewne widniały w starym. ale.. o cholera! tu były rozmowy z Tobą. sprzed ponad pół roku. kiedy byliśmy tak cholernie szczęśliwi. sprzeczki kto kocha kogo bardziej. i nie tylko te rozmowy.. była jeszcze jedna, która niemiłosiernie utkwiła mi w pamięci. 13 lutego. dzień w którym miałam nadzieję, że może jednak Cię odzyskam. właśnie wtedy napisałeś, że nigdy mnie nie kochałeś..

 a ja kim dla Ciebie byłem?... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

- a ja, kim dla Ciebie byłem? - inspiracją na każdy dzień. sensem każdego czynu. smakiem ulubionych lizaków. zapachem mojego olejku do kąpieli. byłeś.. wszystkim.

ej sorry koleś ale w Naszej... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

ej, sorry, koleś, ale w Naszej umowie nie było ani mru mru o tych łzach.

zgrywam na płytę wszystkie piosenki... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

zgrywam na płytę wszystkie piosenki, które lubię. no dobra, nie wszystkie. tylko te z wesołymi tonacjami. nawet te 'nasze'. i nie będę przy nich płakać, zobaczysz. przez całe wakacje na płyta będzie w mojej wieży. i gdy tylko zacznę łapać doła - włączę ją. przekonasz się, kurwa, że to będę dla mnie piękne wakacje! pomimo tego co zrobiłeś.

uwielbiałam sposób w jaki... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

uwielbiałam sposób w jaki przygryzał moje wargi podczas pocałunku.

a wiecie że 'słoneczko' stało... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

a wiecie, że 'słoneczko' stało się 'szmatą'? bo ułożyło sobie życie na nowo?

 to nie ma najmniejszego sensu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

- to nie ma najmniejszego sensu. czemu chcesz żeby wróciła? nie pasujemy do siebie. mamy innych znajomych. nienawidzę melanży, Ty je uwielbiasz. jestem posłuszna rodzicom, Ty jesteś największym buntownikiem na świecie. chodzę do szkoły na wszystkie lekcje, Ty wychodzisz w połowie pierwszej, mówiąc, że jest nudno. uważasz, że to ma jakąś przyszłość? no, ale.. kurde. ja tak bardzo Cię kocham!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV