głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i zostawimy to tak? mamy inne wyjście? owszem. wróć do mnie. nie podchodź! czemu? proszę proszę proszę! co Ci jest?! Twoje oczy.. dobrze.. odejdź. przepraszam

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i zostawimy to tak? mamy inne wyjście? owszem. wróć do mnie.
 i zostawimy to tak?  mamy inne... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

- i zostawimy to tak? - mamy inne wyjście? - owszem. wróć do mnie.

 nie podchodź!  czemu?  proszę... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

- nie podchodź! - czemu? - proszę, proszę, proszę! - co Ci jest?! - Twoje oczy..

 dobrze.. odejdź.  przepraszam na... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

- dobrze.. odejdź. - przepraszam, na prawdę. - jasne. - mogę coś dla Ciebie jeszcze zrobić? - nie. czekaj.. możesz. pocałuj mnie.

przy nikim innym nie czułam się tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

przy nikim innym nie czułam się tak jak przy Tobie.

gdybyś widział mój szydzący... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

gdybyś widział mój szydzący uśmiech kiedy czytam Nasze stare rozmowy. Twoje 'kocham', miliony serduszek i dwukropków z gwiazdką. byłeś taki wiarygodny w tym co pisałeś. zresztą, w tym co robiłeś również. a wiesz co boli najbardziej? moja naiwność. wierzyłam Ci w to wszystko. każde słowo. tak perfidnie to wykorzystałeś, dupku..

i o cholera pozwoliłam miłości... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 lipca 2010

i, o cholera, pozwoliłam miłości mojego życia, odejść!

dziwne uczucie. widząc w rogu... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

dziwne uczucie. widząc w rogu monitora komunikat, że zmieniłeś status na 'zaraz wracam' wiedziałam, że po chwili znikniesz. poczułam to w całym ciele, a każda komórka mojego ciała cicho prosiła, żebyś jednak został. żebyś po prostu był. nawet z tym zwykłym opisem ';)'. cieszę się, że jesteś szczęśliwy.

świetnie. akurat dziś po kilku... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

świetnie. akurat, dziś, po kilku tygodniowej, nieobecności na gadu, pojawiłeś się. akurat kiedy znów przeczytałam te najcudowniejsze rozmowy z Tobą. akurat teraz, gdy jestem najmniej odporna na Twoją obecność. nawet tą wirtualną.

klęczałam przy konfesjonale i przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

klęczałam przy konfesjonale i przez kilka minut wymieniałam księdzu swoje grzechy. w końcu przeprosiłam za wszystkie i obiecałam poprawę. ksiądz zaczął mówić, a ja wtedy bez manier mu przerwałam. - proszę księdza.. bo jeszcze jeden grzech. którego na prawdę wolałabym nie popełniać. a cóż, robię to. w każdej sekundzie swojego życia. całą sobą. i nie mogę obiecać poprawy. a chciałabym, serio! - co to za grzech, drogie dziecko? - wolę przyznać się przed Bogiem, proszę księdza. dlatego mówię.. - no słucham. - kocham Go. - nie powinnaś uważać tego za grzech. - ale On twierdzi, że nie powinnam! że wyrządzam Mu tym same nieszczęścia, więc to chyba grzeszenie, prawda? - miłość nie jest grzechem, maleńka. no dobrze. idź już. - dziękuję.

zainstalowałam sobie najnowsze gadu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

zainstalowałam sobie najnowsze gadu. dawniej już je miałam, ale mi nie odpowiadało. z ciekawości włączyłam archiwum. nie było tak najnowszych rozmów, które zapewne widniały w starym. ale.. o cholera! tu były rozmowy z Tobą. sprzed ponad pół roku. kiedy byliśmy tak cholernie szczęśliwi. sprzeczki kto kocha kogo bardziej. i nie tylko te rozmowy.. była jeszcze jedna, która niemiłosiernie utkwiła mi w pamięci. 13 lutego. dzień w którym miałam nadzieję, że może jednak Cię odzyskam. właśnie wtedy napisałeś, że nigdy mnie nie kochałeś..

 a ja kim dla Ciebie byłem?... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

- a ja, kim dla Ciebie byłem? - inspiracją na każdy dzień. sensem każdego czynu. smakiem ulubionych lizaków. zapachem mojego olejku do kąpieli. byłeś.. wszystkim.

ej sorry koleś ale w Naszej... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 lipca 2010

ej, sorry, koleś, ale w Naszej umowie nie było ani mru mru o tych łzach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV