głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii mój warunek? nie każ mi czekać. i dopiero w pewnych sytuacjach poznajesz się na ludziach. chcesz podzielić się swoim szczęściem które wypełnia Cię po każdy nerw

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
mój warunek? nie każ mi czekać.
mój warunek? nie każ mi czekać. teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

mój warunek? nie każ mi czekać.

i dopiero w pewnych sytuacjach... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

i dopiero w pewnych sytuacjach poznajesz się na ludziach. chcesz podzielić się swoim szczęściem, które wypełnia Cię po każdy nerw. okej. mówisz wszystko 'zaufanej' osobie. już za kilka godzin trafiają do Ciebie pytania. co najgorsze - od innych. może pomyłka. może to ktoś inny powiedział.. jasne. dla pewności - zapytajmy się. i proszę! wcale się nie myliłaś. to ta suka rozpowiedziała wszystkim o tym co Was łączyło. szkoda tylko, że poprzestawiała kilka szczegółów. kilka bardzo istotnych szczegółów.

niepowstrzymana radość  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

niepowstrzymana radość, kiedy odblokowuje mojego samsunga i za każdym razem mam nową wiadomość od Ciebie.

na tamten wieczorny spacer z Nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

na tamten wieczorny spacer z Nim, włożyła łańcuszek od babci, który podobno 'przynosił szczęście'. jasne.. takie pierdółki już nie istnieją. a jednak - to właśnie tamtego wieczoru, chroniąc Ją swoim ciałem przed deszczem, odnalazł Jej usta jednocześnie łącząc Je ze swoimi w idealną całość.

to  że Cię kocham jest już na tyle... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

to, że Cię kocham jest już na tyle oczywiste, jak oddychanie. wiem, że każdego ranka znajdę w skrzynce odbiorczej wiadomość od Ciebie w stylu 'miłego dnia, skarbie'. zdaję sobie sprawę z tego jakim koszmarem jest niepisanie z Tobą. uwielbiam kodować w głowie każdy błysk Twoich błękitnych tęczówek, uwielbiam kiedy mówisz do mnie 'głuptasku', uwielbiam sposób w jaki słuchasz moich przeogromnie długich historii bez sensu. jesteś niesamowity. zdaję sobie sprawę z tego, że zasługujesz na dużo więcej, niż mogę Ci dać. ja.. ja po prostu dam Ci siebie, dobrze? wiem, że to mało..

  jeszcze tylko 5h!   szczęśliwi... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 lipca 2010

- jeszcze tylko 5h! - szczęśliwi czasu nie liczą. - kto powiedział, że jestem szczęśliwy? - czemu nie jesteś? - bo nie ma Cię przy mnie.

  i tak mi nie dasz żadnego buziaka... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 lipca 2010

- i tak mi nie dasz żadnego buziaka, ani nic. mogę się założyć. - o co się założyć? - jak mi dasz to okej, jak nie dasz, za karę, mam dostać całusa. - na to samo wyjdzie. - no wiem.

nadzieja mnie wykończyła. zwykła... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 lipca 2010

nadzieja mnie wykończyła. zwykła, poczciwa nadzieja, którą żywiłeś mnie każdego dnia.

chcę móc uciec. chcę  kiedy tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 lipca 2010

chcę móc uciec. chcę, kiedy tylko będę tego potrzebować, mieć możliwość odejścia od rzeczywistości. zapomnieć choć na chwilę o problemach, zmartwieniach, przykrościach. choć trochę cieszyć się życiem. wziąć głęboki oddech i z siłą patrzeć w przyszłość. walczyć z pewnością siebie u boku.

usiadła w nocy z kubkiem gorącej... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 lipca 2010

usiadła w nocy z kubkiem gorącej herbaty, na balkonie. każdej gwieździe przypisywała jakieś wspomnienie z ich związku. nawet najsubtelniejsze. co najgorsze - zabrakło Jej tych świecących plamek.

  potrafiłabyś mi jeszcze raz... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 lipca 2010

- potrafiłabyś mi jeszcze raz zaufać? - owszem, lecz nie jest to równoznaczne z tym, że do Ciebie wrócę. - czyli jednak nie potrafiłabyś! - mylisz się. ja po prostu nie mam ochoty.

i wcale mi nie imponujesz tą... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 lipca 2010

i wcale mi nie imponujesz tą bezczelnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV