głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii to że Cię kocham jest już na tyle oczywiste jak oddychanie. wiem że każdego ranka znajdę w skrzynce odbiorczej wiadomość od Ciebie w stylu 'miłego dnia skarbie'

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
to że Cię kocham jest już na tyle oczywiste jak oddychanie. wiem że każdego ranka znajdę w skrzynce odbiorczej wiadomość od Ciebie w stylu 'miłego dnia skarbie'. z
to  że Cię kocham jest już na tyle... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

to, że Cię kocham jest już na tyle oczywiste, jak oddychanie. wiem, że każdego ranka znajdę w skrzynce odbiorczej wiadomość od Ciebie w stylu 'miłego dnia, skarbie'. zdaję sobie sprawę z tego jakim koszmarem jest niepisanie z Tobą. uwielbiam kodować w głowie każdy błysk Twoich błękitnych tęczówek, uwielbiam kiedy mówisz do mnie 'głuptasku', uwielbiam sposób w jaki słuchasz moich przeogromnie długich historii bez sensu. jesteś niesamowity. zdaję sobie sprawę z tego, że zasługujesz na dużo więcej, niż mogę Ci dać. ja.. ja po prostu dam Ci siebie, dobrze? wiem, że to mało..

  jeszcze tylko 5h!   szczęśliwi... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 lipca 2010

- jeszcze tylko 5h! - szczęśliwi czasu nie liczą. - kto powiedział, że jestem szczęśliwy? - czemu nie jesteś? - bo nie ma Cię przy mnie.

  i tak mi nie dasz żadnego buziaka... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 lipca 2010

- i tak mi nie dasz żadnego buziaka, ani nic. mogę się założyć. - o co się założyć? - jak mi dasz to okej, jak nie dasz, za karę, mam dostać całusa. - na to samo wyjdzie. - no wiem.

nadzieja mnie wykończyła. zwykła... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 lipca 2010

nadzieja mnie wykończyła. zwykła, poczciwa nadzieja, którą żywiłeś mnie każdego dnia.

chcę móc uciec. chcę  kiedy tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 lipca 2010

chcę móc uciec. chcę, kiedy tylko będę tego potrzebować, mieć możliwość odejścia od rzeczywistości. zapomnieć choć na chwilę o problemach, zmartwieniach, przykrościach. choć trochę cieszyć się życiem. wziąć głęboki oddech i z siłą patrzeć w przyszłość. walczyć z pewnością siebie u boku.

usiadła w nocy z kubkiem gorącej... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 lipca 2010

usiadła w nocy z kubkiem gorącej herbaty, na balkonie. każdej gwieździe przypisywała jakieś wspomnienie z ich związku. nawet najsubtelniejsze. co najgorsze - zabrakło Jej tych świecących plamek.

  potrafiłabyś mi jeszcze raz... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 lipca 2010

- potrafiłabyś mi jeszcze raz zaufać? - owszem, lecz nie jest to równoznaczne z tym, że do Ciebie wrócę. - czyli jednak nie potrafiłabyś! - mylisz się. ja po prostu nie mam ochoty.

i wcale mi nie imponujesz tą... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 lipca 2010

i wcale mi nie imponujesz tą bezczelnością.

to totalnie bez sensu. cała ta... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 lipca 2010

to totalnie bez sensu. cała ta miłość, zakochanie. czemu Ci normalni faceci, zazwyczaj z góry są skazani na niepowodzenie? czemu zakochujemy się w tych skurwielach bez uczuć? no po cholerę? skoro na wstępie wiemy, że wkrótce się znudzimy, będziemy znaczyć tylko co nic oraz zastaniemy zastąpione plastikowymi barbie? a jednak coś Nas do tych kretynów, o pięknych oczach, ciągnie.

trawa przybrała odcień Twoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 lipca 2010

trawa przybrała odcień Twoich tęczówek, powietrze bezczelnie Tobą pachnie, mi wracają wszelkie uczucia, a Ty szpanujesz tą swoją lafiryndą. świetnie.

  ale ja nic do Ciebie nie czuję.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2010

- ale ja nic do Ciebie nie czuję. - nic? - no może trochę bardzo Cię kocham.

przestań  no! skończmy z tym. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 lipca 2010

przestań, no! skończmy z tym. nie sądzisz, że to uczucie ucieka Nam już zbyt długo?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV