głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii znam taką jedną piosenkę która powoduje moje łzy obojętnie gdzie bym była. wystarczyło że zabrzmiała w słuchawkach mojej mp3 na środku szkolnego korytarza a po

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
znam taką jedną piosenkę która powoduje moje łzy obojętnie gdzie bym była. wystarczyło że zabrzmiała w słuchawkach mojej mp3 na środku szkolnego korytarza a po pierws
znam taką jedną piosenkę  która... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

znam taką jedną piosenkę, która powoduje moje łzy obojętnie gdzie bym była. wystarczyło, że zabrzmiała w słuchawkach mojej mp3 na środku szkolnego korytarza, a po pierwszych jej słowach w moich oczach zaczęło nienaturalnie błyszczeć. to nasza melodia kochanie. - talenciara waniilia. ;*

była przy Naszym rozstaniu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

była przy Naszym rozstaniu. słyszała każde słowo, widziała każdy gest. wszyscy drżenia rąk i łzy. patrzyła na całą tą scenę niby współczująco. w głębi duszy cieszyła się, że może mi Go odebrać. przyjęłam to z godnością. o dziwo - On tej dziuni nie zechciał. a ta idiotka myślała, że to moja wina! na prawdę nie poczułam się fajnie kiedy na polskim spadła na moją ławkę karteczka z napisem 'i jak Wam się układa, zdrajczyni?'. wszyscy dobrze wiedzieli, że nie zamieniliśmy ze sobą słowa od miesiąca. nawet ona.

nosiła kolory  które wcale Jej się... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

nosiła kolory, które wcale Jej się nie podobały. różowy, trochę ostrego czerwonego. topy z dużym dekoltem. obcisłe rurki. 15 centymetrowe obcasy. włosy układała w artystyczny nieład, podtrzymany masą lakieru. robiła mocny makijaż. wyglądała jak typowa barbie. tylko po to, żeby ten dupek zwrócił na Nią uwagę.

na prawdę nie wiem co w Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

na prawdę nie wiem co w Tobie widziałam. byłeś moim 'księciem' idealnym. niczego Ci nie brakowało. uwielbiałam Cię z wszystkimi defektami jakie posiadałeś. kochałam Twoje szmaragdowe oczy, wyraziste kości policzkowe, smukłą sylwetkę. z upływem czasu, to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. boli mnie po prostu to, że byłam z chłopakiem, który co noc wraca do domu schlany, a Jego najczęstszym gościem, zaraz po tej plastikowej dziewczynce, jest policja.

mój warunek? nie każ mi czekać. teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

mój warunek? nie każ mi czekać.

i dopiero w pewnych sytuacjach... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

i dopiero w pewnych sytuacjach poznajesz się na ludziach. chcesz podzielić się swoim szczęściem, które wypełnia Cię po każdy nerw. okej. mówisz wszystko 'zaufanej' osobie. już za kilka godzin trafiają do Ciebie pytania. co najgorsze - od innych. może pomyłka. może to ktoś inny powiedział.. jasne. dla pewności - zapytajmy się. i proszę! wcale się nie myliłaś. to ta suka rozpowiedziała wszystkim o tym co Was łączyło. szkoda tylko, że poprzestawiała kilka szczegółów. kilka bardzo istotnych szczegółów.

niepowstrzymana radość  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

niepowstrzymana radość, kiedy odblokowuje mojego samsunga i za każdym razem mam nową wiadomość od Ciebie.

na tamten wieczorny spacer z Nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

na tamten wieczorny spacer z Nim, włożyła łańcuszek od babci, który podobno 'przynosił szczęście'. jasne.. takie pierdółki już nie istnieją. a jednak - to właśnie tamtego wieczoru, chroniąc Ją swoim ciałem przed deszczem, odnalazł Jej usta jednocześnie łącząc Je ze swoimi w idealną całość.

to  że Cię kocham jest już na tyle... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

to, że Cię kocham jest już na tyle oczywiste, jak oddychanie. wiem, że każdego ranka znajdę w skrzynce odbiorczej wiadomość od Ciebie w stylu 'miłego dnia, skarbie'. zdaję sobie sprawę z tego jakim koszmarem jest niepisanie z Tobą. uwielbiam kodować w głowie każdy błysk Twoich błękitnych tęczówek, uwielbiam kiedy mówisz do mnie 'głuptasku', uwielbiam sposób w jaki słuchasz moich przeogromnie długich historii bez sensu. jesteś niesamowity. zdaję sobie sprawę z tego, że zasługujesz na dużo więcej, niż mogę Ci dać. ja.. ja po prostu dam Ci siebie, dobrze? wiem, że to mało..

  jeszcze tylko 5h!   szczęśliwi... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 lipca 2010

- jeszcze tylko 5h! - szczęśliwi czasu nie liczą. - kto powiedział, że jestem szczęśliwy? - czemu nie jesteś? - bo nie ma Cię przy mnie.

  i tak mi nie dasz żadnego buziaka... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 lipca 2010

- i tak mi nie dasz żadnego buziaka, ani nic. mogę się założyć. - o co się założyć? - jak mi dasz to okej, jak nie dasz, za karę, mam dostać całusa. - na to samo wyjdzie. - no wiem.

nadzieja mnie wykończyła. zwykła... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 lipca 2010

nadzieja mnie wykończyła. zwykła, poczciwa nadzieja, którą żywiłeś mnie każdego dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV