głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i te dziwne spojrzenia rodziców kiedy włączam na full disco polo. ale no ja muszę! bo po pierwsze Ty tak lubiłeś te piosenki. a po drugie.. pamiętasz tamtą dysk

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i te dziwne spojrzenia rodziców kiedy włączam na full disco polo. ale no ja muszę! bo po pierwsze Ty tak lubiłeś te piosenki. a po drugie.. pamiętasz tamtą dyskotekę
i te dziwne spojrzenia rodziców... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

i te dziwne spojrzenia rodziców kiedy włączam na full disco polo. ale no ja muszę! bo po pierwsze, Ty tak lubiłeś te piosenki. a po drugie.. pamiętasz tamtą dyskotekę karnawałową? to przy tych kawałkach po raz pierwszy mnie całowałeś.

na prawdę chciałam wierzyć  że to... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

na prawdę chciałam wierzyć, że to tylko sen. o poranku obudzę się. wszystko będzie tak, jak dawniej. w skrzynce odbiorczej znajdę wiadomość od Niego o treści 'miłego dnia, najwspanialsza.'. zrobię śniadanie rodzeństwu. spotkam się z przyjaciółmi. a wieczorem jak zwykle będę czekać na Jego przybycie, stukając paznokciami w blat biurka. codzienna monotonia. jakże przyjemna monotonia. jednak.. to się działo na prawdę. i szczypanie się w rękę, i zamykanie oczu, i modlitwy - nic nie przeniosło mnie w czasie. siedziałam tu i teraz, delikatnie kołysząc się w tył i przód. zęby wbijałam w wargi na tyle mocno, że po brodzie ciągnęły się cienkie strużki krwi. źrenice miałam powiększone, patrzyły w nicość. odszedł. a w mojej głowie mimowolnie pojawiło się nowe marzenie - zapragnęłam umrzeć.

wybacz  skarbie. ten tusz wodoodporny... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

wybacz, skarbie. ten tusz wodoodporny jest za drogi. dziękuję za Twoją 'miłość'. nie skorzystam.

pomimo  iż tego nie zauważasz.. ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

pomimo, iż tego nie zauważasz.. ja wciąż jestem blisko.

  zamknij oczy.   nie zapomnij o... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 sierpnia 2010

- zamknij oczy. - nie zapomnij o oddychaniu.

bliżej zaczął mnie poznawać... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 sierpnia 2010

bliżej zaczął mnie poznawać jakieś dwa lata temu. po jakimś czasie staliśmy się parą na prawdę świetnych przyjaciół. cóż, nic nie trwa wiecznie. przez ten długi czas poznał dość moich cech. i zalety i wady. zna mnie jak nikt inny. a mimo to - pokochał mnie.

  pomóż mi.   w czym?   zawiąż mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

- pomóż mi. - w czym? - zawiąż mi sznurówki, żebym się nie przewróciła. - poprowadzę Cię, trzymając za rękę. efekt będzie ten sam, a chyba.. - cii. po prostu pomóż.

jest sens nakładania na siebie masy... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

jest sens nakładania na siebie masy pudru, podkreślania oczu ostrym makijażem i ubierania się wyzywająco? a czy przypadkiem nie przyciągamy tym tych bezczelnych frajerów? przemyśl, zanim staniesz się panienką do Jego usług. fajnego faceta zdobędziesz charakterem, nie stanikiem z push-up'em.

i aż mną wstrząsnęło. Boże... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

i aż mną wstrząsnęło. Boże Drogi, nawet nocne powietrze Nim pachnie!

to zaczęło przewyższać Jej silną... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

to zaczęło przewyższać Jej silną wolę, cała ta pieprzona miłość. namiętność, a zarazem delikatność. uczucia stanowiące największą wagę. chora idealność. filmy, książki - opisywały to w taki niepowtarzalny sposób. w głębi duszy potrafiła się wczuć w bohaterów. to, co czuła, było piękne. a właściwie - co oni czuli. wszystkie Jej najbliższe koleżanki miały już za sobą kilku chłopaków. wymieniały się doświadczeniami. obecnie od Niej możecie najwięcej dowiedzieć się o bólu. bo była naiwna i zaufała miłości, pod postacią przystojnego kolesia ze starszej klasy.

a widziałeś mnie któregoś... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

a widziałeś mnie któregoś deszczowego wieczoru kilka miesięcy temu? nie widziałeś. proszę, nie pierdol mi, że idealnie po Naszym rozstaniu się pozbierałam. nie ściemniaj, że w mgnieniu oka ułożyłam sobie życie na nowo. przez pół roku płakałam jak idiotka w poduszkę, chodziłam w za dużej bluzie z kapturem na głowie, ukrywałam czarne smugi po tuszu, który pomimo wodoodporności w końcu przestał znosić niekorzystny nadmiar łez. nie zdajesz sobie sprawy jak tęskniłam! tęskniłam za największym dupkiem, jaki istnieje. więc proszę Cię grzecznie, do cholery, nie dodawaj mi epitetu 'dziwki', bo jestem szczęśliwa z kimś innym.

zabawmy się. uwodzicielska zabawa... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

zabawmy się. uwodzicielska zabawa włosami. zachęcające spojrzenia. kilka rozmów. kilka spotkań. jeden pocałunek. okay, teraz wyryjmy mu na czole 'ZALICZONY'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV