głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii oddałabym kilka dni swojego życia. za darmo. bez żadnych zahamowań. wiesz które dni prawda? tak tamten kiedy się poznaliśmy. ten kiedy mnie po raz pierwszy poca

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
oddałabym kilka dni swojego życia. za darmo. bez żadnych zahamowań. wiesz które dni prawda? tak tamten kiedy się poznaliśmy. ten kiedy mnie po raz pierwszy pocałowałeś.
oddałabym kilka dni swojego życia.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

oddałabym kilka dni swojego życia. za darmo. bez żadnych zahamowań. wiesz które dni, prawda? tak, tamten kiedy się poznaliśmy. ten kiedy mnie po raz pierwszy pocałowałeś. ten w którym wyznałeś mi swoją udawaną miłość. ogólnie rzecz biorąc oddałabym wszystkie dni, spędzone z Tobą. one bolą.

 pocałuj mnie.  co będę z tego... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

- pocałuj mnie. - co będę z tego miał? - odwdzięczę się. - jak? - tym samym.

 co tam?  a nic doła mam zdk.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

- co tam? - a nic, doła mam zdk. - aha. co masz? - boże.. - no co? nie rozumiem Cię. - nie rozumiesz?! nie rozumiesz, że tęsknię za Tobą? że mimo tego roku, który ciągnął się niemiłosiernie, nie zapomniałam? nie rozumiesz, że wciąż kocham Cię na tyle mocno jak wtedy? o ile nie mocniej?! nie rozumiesz, że chciałabym zapomnieć, a nie mogę? no na prawdę, kurde, mógłbyś chociaż postarać się wyobrazić sobie na czym mój dół polega! kocham Cię! cholernie bardzo. nienawidzę siebie za to! rozumiesz?! nienawidzę! - aha.

nie odbierasz wrażenia że mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

nie odbierasz wrażenia, że mnie zraniłeś?

i te dziwne spojrzenia rodziców... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

i te dziwne spojrzenia rodziców kiedy włączam na full disco polo. ale no ja muszę! bo po pierwsze, Ty tak lubiłeś te piosenki. a po drugie.. pamiętasz tamtą dyskotekę karnawałową? to przy tych kawałkach po raz pierwszy mnie całowałeś.

na prawdę chciałam wierzyć że to... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

na prawdę chciałam wierzyć, że to tylko sen. o poranku obudzę się. wszystko będzie tak, jak dawniej. w skrzynce odbiorczej znajdę wiadomość od Niego o treści 'miłego dnia, najwspanialsza.'. zrobię śniadanie rodzeństwu. spotkam się z przyjaciółmi. a wieczorem jak zwykle będę czekać na Jego przybycie, stukając paznokciami w blat biurka. codzienna monotonia. jakże przyjemna monotonia. jednak.. to się działo na prawdę. i szczypanie się w rękę, i zamykanie oczu, i modlitwy - nic nie przeniosło mnie w czasie. siedziałam tu i teraz, delikatnie kołysząc się w tył i przód. zęby wbijałam w wargi na tyle mocno, że po brodzie ciągnęły się cienkie strużki krwi. źrenice miałam powiększone, patrzyły w nicość. odszedł. a w mojej głowie mimowolnie pojawiło się nowe marzenie - zapragnęłam umrzeć.

wybacz skarbie. ten tusz wodoodporny... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

wybacz, skarbie. ten tusz wodoodporny jest za drogi. dziękuję za Twoją 'miłość'. nie skorzystam.

pomimo iż tego nie zauważasz.. ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

pomimo, iż tego nie zauważasz.. ja wciąż jestem blisko.

 zamknij oczy.  nie zapomnij o... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 sierpnia 2010

- zamknij oczy. - nie zapomnij o oddychaniu.

bliżej zaczął mnie poznawać... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 sierpnia 2010

bliżej zaczął mnie poznawać jakieś dwa lata temu. po jakimś czasie staliśmy się parą na prawdę świetnych przyjaciół. cóż, nic nie trwa wiecznie. przez ten długi czas poznał dość moich cech. i zalety i wady. zna mnie jak nikt inny. a mimo to - pokochał mnie.

 pomóż mi.  w czym?  zawiąż mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

- pomóż mi. - w czym? - zawiąż mi sznurówki, żebym się nie przewróciła. - poprowadzę Cię, trzymając za rękę. efekt będzie ten sam, a chyba.. - cii. po prostu pomóż.

jest sens nakładania na siebie masy... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

jest sens nakładania na siebie masy pudru, podkreślania oczu ostrym makijażem i ubierania się wyzywająco? a czy przypadkiem nie przyciągamy tym tych bezczelnych frajerów? przemyśl, zanim staniesz się panienką do Jego usług. fajnego faceta zdobędziesz charakterem, nie stanikiem z push-up'em.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV