głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii popatrz jak wiele się zmieniło. obydwoje ułożyliśmy sobie życie na nowo. można powiedzieć oboje jesteśmy szczęśliwi. mi jest potrzebne pewne uczucie. Tobie piwo

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
popatrz jak wiele się zmieniło. obydwoje ułożyliśmy sobie życie na nowo. można powiedzieć oboje jesteśmy szczęśliwi. mi jest potrzebne pewne uczucie. Tobie piwo i dzi
popatrz jak wiele się zmieniło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

popatrz jak wiele się zmieniło. obydwoje ułożyliśmy sobie życie na nowo. można powiedzieć - oboje jesteśmy szczęśliwi. mi jest potrzebne pewne uczucie. Tobie, piwo i dzikie pieszczoty. jesteśmy zupełnie inni, wiesz? ja jestem brana na dziwkę, Ty za koksa.

na prawdę nie rozumiesz ile to dla... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

na prawdę nie rozumiesz ile to dla mnie znaczyło? Twój ciepły oddech na moim karku. pocałunki w szyję. to chore zapewnienie, że jednak mnie kochasz. kłamałeś! kłamałeś, na każdym kroku. brnąłeś z jednego kłamstwa, w drugie. wierzyłam Ci. niepotrzebnie. tacy jak Ty się nie zmieniają.

dopadła mnie! chce mnie wykończyć.... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 sierpnia 2010

dopadła mnie! chce mnie wykończyć. żywi się mną! tak, miłość!

i nagle wszystko stało się inne.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 sierpnia 2010

i nagle wszystko stało się inne. znalazłam się w zupełnie innym miejscu. zawisłam tak jakby pomiędzy dwoma światami, w czystej nicości. otoczył mnie spokój, a przed oczami pojawiło się coś niezwykłego. moje narodziny, chrzest, pierwsza lekcja, komunia, coraz to nowsze przedmioty szkolne, sprawdzian szóstoklasisty. zmiana szkoły. nowi ludzie. ON, idący parkiem, trzymając, drobną dziewczynę o blond lokach, za rękę. była zadziwiająco bardzo podobna do mnie. mój niebiański 'film' urwał się. dotarło do mnie, że moje życie było piękne. dopóki nie sięgnęłam po paczkę proszków nasennych.

ej  lala  nie właź temu panu na... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 sierpnia 2010

ej, lala, nie właź temu panu na kolana!

już dawno przestałam bawić się... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 sierpnia 2010

już dawno przestałam bawić się lalkami. już dawno przestałam chodzić w różowych, falbaniastych sukniach. już dawno przestałam reagować na wulgarne 'komplementy' chłopaków z osiedla. już dawno przestałam lubić bajki. więc proszę, nie mów mi o.. jak to się nazywało.. miłość? właśnie.

i nawet wbrew sobie   ja wrócę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 13 sierpnia 2010

i nawet wbrew sobie - ja wrócę. zbyt bardzo mnie od siebie uzależniłeś.

i pierwszą rzeczą jaką robię  po... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 sierpnia 2010

i pierwszą rzeczą jaką robię, po wyrwaniu się z sennego koszmaru, jest złapanie komórki w dłonie i wybranie Twojego numeru. nie wiesz jaką nieziemską czuję ulgę słysząc Twój głos w słuchawce. on jak odjął wymazuje mi pamięć i z chwili na chwilę, zapominam co mi się śniło. dręczona wyrzutami sumienia, że Cię obudziłam rzucam niepewne 'bo wiesz.. przypomniało mi się, że chciałam Ci coś powiedzieć.. kocham Cię. no to dobranoc.'. i rozłączam się, nie czekając na odpowiedź. na prawdę chciałabym zasnąć, a nie resztę nocy rozpływać się po tym jak powiesz 'a ja kocham Ciebie'.

już jaka mała dziewczynka... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 sierpnia 2010

już jaka mała dziewczynka zadawałam pytania, które mama uważała za 'zbyt skomplikowane'. chciałam wiedzieć po co oddychamy, jaki jest sens życia. czy to właściwie ma sens. zastanawiałam się czy warto żyć, czemu jedni żyją w najlepsze, a inni nie mają nawet na chleb. gnębiła mnie sprawiedliwość na Ziemi. z każdym rokiem nadal nie odnajdywałam odpowiedzi. i w końcu postawiłam przed sobą wizję śmierci. no bo po co funkcjonować w tej chorej monotonii? jednakże zrezygnowałam z tego. nie żałuję. odnalazłam coś, co motywuje do życia. Ciebie.

i dziś  siedząc w ogrodzie  z... teksty

definicjamiloscii dodano: 12 sierpnia 2010

i dziś, siedząc w ogrodzie, z kubkiem zielonej herbaty w dłoniach dużo myślałam. rozważałam to, co się przez ostatni rok zmieniło. przez pewien czas byłam na śmierć zakochana w cholernym frajerze, co wiele mnie nauczyło. nie jestem już taka naiwna i łatwowierna. odnalazłam swoją pasję, miejsce, gdzie jestem w 100 % sobą. swoje miejsce na Ziemii. uświadomiłam sobie także na kogo mogę zawsze liczyć i komu mogę ufać. no tak, znalazłam osoby, które potocznie są nazywane 'przyjaciółmi'. dla mnie to jedno słowo jakoś w pełni nie opisuje tej niewiarygodnie ważnej roli jaką pełnią w moim życiu. w sumie, byli przy mnie już kilka lat wstecz, jednak nie zauważałam tego. i jeszcze jedno, co stanęło na najwyższym poziomie ważności - zrozumiałam swoje uczucia co do Ciebie. Ty zrobiłeś w tym samym momencie do samo. i o dziwo, i moje uczucia, i Twoje pokrywały się jak ulał. stwierdzam, iż ŻYCIE JEST PIĘKNE. wystarczyło przestać być pustą suką.

ewidentnie stwierdzam  iż się... teksty

definicjamiloscii dodano: 11 sierpnia 2010

ewidentnie stwierdzam, iż się zakochałam. bez pamięci.

nie trać nadzei. dopóki Twoje serce... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 sierpnia 2010

nie trać nadzei. dopóki Twoje serce bije, oddychasz - wszystko może się zdażyć. przyjaciele mogą się od Ciebie odwrócić. żelazkiem możesz przypalić ulubioną bluzkę. ktoś Ci bliski może odejść. na prawdę jeśli nadal funkcjonujesz w świecie żywych - nie ma nic niemożliwego. i nawet On, może wrócić..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV