głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii pamiętam tamte wakacje jak żadne inne. tamtą noc w pustym mieszkaniu Twoich starych. maksymalne zbliżenie między Nami. Nasz pierwszy raz. delikatną pościel z le

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
pamiętam tamte wakacje jak żadne inne. tamtą noc w pustym mieszkaniu Twoich starych. maksymalne zbliżenie między Nami. Nasz pierwszy raz. delikatną pościel z lekka ok
pamiętam tamte wakacje jak żadne... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 sierpnia 2010

pamiętam tamte wakacje jak żadne inne. tamtą noc, w pustym mieszkaniu Twoich starych. maksymalne zbliżenie między Nami. Nasz pierwszy raz. delikatną pościel z lekka okrywającą Nasze ciała. Twój gorący oddech na mojej szyi. ręce pieszczące wszystkie części mojego ciała. Twoje ciche 'kocham Cię'.. to było niesamowite. nastój popsuł się kiedy następnego dnia, zamiast do kumpla wysłałeś wiadomość, do mnie. czyli, byłam, po to, żeby mnie zaliczyć? i o! byłam suką.

  zdefiniuj mnie.   w ilu słowach?... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 sierpnia 2010

- zdefiniuj mnie. - w ilu słowach? - w ilu chcesz. - a jakiej opinii się spodziewasz? - hm, nie żebym podpowiadał, ale.. może coś w tym stylu: 'miłość mojego życia, sens wszystkiego'? co myślisz? - znam o wiele trafniejsze. - zamieniam się w słuch. - podły drań. idiota bawiący się każdą napotkaną dziewczyną. sztuczny i fałszywy frajer, który 'odbija' laski swoim kumplom. debil pyskujący rodzicom i nauczycielom. skurwysyn do potęgi dziewiątej! koleś, którego kocham.

to oczywiste. nie jest Tobą. jednak... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 sierpnia 2010

to oczywiste. nie jest Tobą. jednak jest równie świetny. Jego oczy świecą pełnym blaskiem patrząc na mnie, usta układają się w wyrazistego 'banana' na każdym spotkaniu. jest piękny. nie tak piękny jak Ty, nie w ten sposób. jest piękny inaczej. na swój sposób. i jeszcze coś cholernie istotnego. ma wspaniałe wnętrze, które w najmniejszym stopniu nie przypomina tej części Ciebie, której nienawidzę. nic. totalnie nic nie ma wspólnego z tym frajerem, który w głębi Ciebie drzemie.

miłość  Ty podła suko!... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 sierpnia 2010

miłość, Ty podła suko! - hoollyschit.

jest niesamowity? nie. to mało... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 sierpnia 2010

jest niesamowity? nie. to mało powiedziane.

siedziałam z kumpelami w szatni w... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 sierpnia 2010

siedziałam z kumpelami w szatni w boksie odpowiednim dla Naszej klasy. On, ten, który zranił mnie cholernie, był tu, obok. kupował od mojego kolegi z klasy, szlugi. wychodząc, przeszedł za moimi plecami. owionął mnie zimny dreszcz. z amoku Jego zapachu wyrwały mnie szturchania kumpel oraz pełne zdziwienia pytania 'co z Tobą?'. zdezorientowana, uniosłam pytająco brwi. wtedy moja najlepsza przyjaciółka się odezwała. 'powiedział Ci 'siema', skarbie. proszę. uważaj.'. widząc moją zdziwioną minę, całe zgromadzenie spojrzało na mnie jak na idiotkę. o boże! a do mnie nadal nie dotarło! wtedy nie wiedziałam, że słowa, które usłyszałam. szczególnie jedno. 'uważaj'. będzie takie istotne..

nie będziesz wiecznie tęsknić... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 sierpnia 2010

nie będziesz wiecznie tęsknić, zobaczysz.

uwierzyłam w Jego obietnice.... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 sierpnia 2010

uwierzyłam w Jego obietnice. przyrzekł spacer po tęczy i dotrzymał obietnicy. to długi spacer, który skończy się dopiero kiedy.. nie. nie skończy się. nie może..

na mojej klatce piersiowej wciąż... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 sierpnia 2010

na mojej klatce piersiowej wciąż czuję niekiedy chłodne muskanie. tak, noszę tą połówkę serca od Ciebie.. sęk w tym, że Ty nie nosisz drugiej.

będziesz do końca  prawda? teksty

definicjamiloscii dodano: 5 sierpnia 2010

będziesz do końca, prawda?

i kiedy mnie rzucał w głowie... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 sierpnia 2010

i kiedy mnie rzucał w głowie kłębi mi się coraz to wspanialsze wersje dania mu nauczki. źrenice momentalnie zaczęły się powiększać, uśmiech schodził z twarzy w niewiarygodnie szybkim tempie. zależało mi na zemście, lecz nie mogłam przestać w głębi duszy rozpaczać. a tak oblewająca całe wnętrze melancholia, stopniowo okazywała się zewnętrznie. oczy stały się jakby trochę wilgotniejsze. wargi i dłonie ewidentnie drżały. podświadomość usilnie starała się odepchnąć tą ciążącą myśl, że jednak, tym razem zakochałam się niepoprawnie. i mimo tego, że stał przede mną największy frajer jakiego znałam, nie ukrywałam swojej słabości. tylko wprost łamiącym się głosem oznajmiłam jak bardzo pragnę tego ostatniego pocałunku.

jedno mnie martwi. tak dawno Cię nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 sierpnia 2010

jedno mnie martwi. tak dawno Cię nie widziałam. może tylko ubzdurałam sobie, że już mi przeszło? oby to jednak nie był wymysł mojej chorej podświadomości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV