głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii mogę o coś zapytać? pytaj. czemu jesteś takim dupkiem? pytanie które pierwsze nasuwa mi się na myśl to 'kim jesteś?' skierowane do Ciebie. no kim? pokazujesz t

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
mogę o coś zapytać? pytaj. czemu jesteś takim dupkiem?
  mogę o coś zapytać?   pytaj.... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 sierpnia 2010

- mogę o coś zapytać? - pytaj. - czemu jesteś takim dupkiem?

pytanie  które pierwsze nasuwa mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

pytanie, które pierwsze nasuwa mi się na myśl, to 'kim jesteś?' skierowane do Ciebie. no kim? pokazujesz tak dużo swoich 'twarzy', że już na prawdę nie rozumiem, która jest prawdziwa.

zaraz po urodzeniu straciła... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

zaraz po urodzeniu straciła rodziców. trafiła do sierocińca. poznając nowych znajomych, wciąż nie mogła opanować samotności jaka Ją przepełniała. dopiero kiedy poznała Jego, wszystko się zmieniło. pełnił dla Niej różnorodne funkcje. opiekował się Nią, jak ojciec. trzymał Ją z daleka od innych chłopaków, jak brat, o którym zawsze marzyła. był jak prawdziwy przyjaciel, któremu mówiła dosłownie wszystko. był jak miłość Jej życia. kochała Go. po raz pierwszy od wielu lat poczuła się szczęśliwa.

nie jestem  ani szczęśliwa  ani... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

nie jestem, ani szczęśliwa, ani odwrotnie. żyję w nicości. o ile żyję w ogóle.

po kilku miesięcznej przerwie  znów... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

po kilku miesięcznej przerwie, znów się spotkaliśmy. na powitanie obdarzyłeś mnie słodkim ukłonem i tym swoim przeszywającym spojrzeniem. pomimo tego, że byliśmy w towarzystwie wielu osób, wciąż czułam na sobie Twoje spojrzenie. po raz pierwszy czułam się taka silna w Twojej obecności. mogłam śmiać się, rozmawiać pewnym głosem. zapewne zauważyłeś jak wielka zmiana, we mnie zaszła. ociekam szczęściem. i pewnie się nie domyślasz, że postawą tego wszystkiego jest wyleczenie się z Ciebie.

zupełnie odruchowo wstrzymałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

zupełnie odruchowo wstrzymałam oddech. coś zaczęło we mnie pękać. mimo woli krzyknęłam i opadłam na kolana. cierpiałam. przykułam uwagę wszystkich ludzi, nawet Jego. nie rozumieli, że moje serce, nie potrafiło przeżyć kolejnej zdrady.

nie obchodzi mnie to ile dziewczyn... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

nie obchodzi mnie to ile dziewczyn miałeś w całym swoim życiu, ile dziewczyn jeszcze będziesz miał. interesuje mnie tylko to, ile ich miałeś, będąc ze mną.

zakochując się w Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

zakochując się w Tobie, pożyczyłam Ci moje serce. na przechowanie. na trochę. nie oddałeś mi Go, brutalny dupku. zabrałeś.

nie  nie. przepraszam  Pana  to... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

nie, nie. przepraszam, Pana, to pomyłka. nie Pana chciałam pokochać.

no i co Ty sobie myślisz? że... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

no i co Ty sobie myślisz? że jesteś jak kot i masz siedem żyć? nie, skarbie. rozczaruję Cię. jesteś człowiekiem. jak każdy inny dostałeś jedno życie. w pełni świadomie, zmarnowałeś je. i zrozum wreszcie, że nie masz najmniejszego prawa, wpieprzać się do mojego!

wraz ze swoim odejściem odebrałeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

wraz ze swoim odejściem odebrałeś mi pewną umiejętność. kochania.

przestałam piszczeć w wesołym... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

przestałam piszczeć w wesołym miasteczku na szybkiej karuzeli. przestałam jeść swoją ulubioną czekoladę. zaczęłam w zamyśleniu, przesładzać herbatę. nie odpisywałam na wiadomości. nie chodziłam nigdzie z przyjaciółmi. kiedy tylko rodziców nie było w domu, nie chodziłam do szkoły. nie ruszałam się z łóżka. moimi nowymi, bardzo dobrymi znajomymi stali się cierpienie, ból i tęsknota. wtedy uświadomiłam sobie, że miłość 'spuściła' ze mnie życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV