głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii po kilku miesięcznej przerwie znów się spotkaliśmy. na powitanie obdarzyłeś mnie słodkim ukłonem i tym swoim przeszywającym spojrzeniem. pomimo tego że byliśmy

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
po kilku miesięcznej przerwie znów się spotkaliśmy. na powitanie obdarzyłeś mnie słodkim ukłonem i tym swoim przeszywającym spojrzeniem. pomimo tego że byliśmy w towar
po kilku miesięcznej przerwie  znów... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

po kilku miesięcznej przerwie, znów się spotkaliśmy. na powitanie obdarzyłeś mnie słodkim ukłonem i tym swoim przeszywającym spojrzeniem. pomimo tego, że byliśmy w towarzystwie wielu osób, wciąż czułam na sobie Twoje spojrzenie. po raz pierwszy czułam się taka silna w Twojej obecności. mogłam śmiać się, rozmawiać pewnym głosem. zapewne zauważyłeś jak wielka zmiana, we mnie zaszła. ociekam szczęściem. i pewnie się nie domyślasz, że postawą tego wszystkiego jest wyleczenie się z Ciebie.

zupełnie odruchowo wstrzymałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 sierpnia 2010

zupełnie odruchowo wstrzymałam oddech. coś zaczęło we mnie pękać. mimo woli krzyknęłam i opadłam na kolana. cierpiałam. przykułam uwagę wszystkich ludzi, nawet Jego. nie rozumieli, że moje serce, nie potrafiło przeżyć kolejnej zdrady.

nie obchodzi mnie to ile dziewczyn... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

nie obchodzi mnie to ile dziewczyn miałeś w całym swoim życiu, ile dziewczyn jeszcze będziesz miał. interesuje mnie tylko to, ile ich miałeś, będąc ze mną.

zakochując się w Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

zakochując się w Tobie, pożyczyłam Ci moje serce. na przechowanie. na trochę. nie oddałeś mi Go, brutalny dupku. zabrałeś.

nie  nie. przepraszam  Pana  to... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

nie, nie. przepraszam, Pana, to pomyłka. nie Pana chciałam pokochać.

no i co Ty sobie myślisz? że... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

no i co Ty sobie myślisz? że jesteś jak kot i masz siedem żyć? nie, skarbie. rozczaruję Cię. jesteś człowiekiem. jak każdy inny dostałeś jedno życie. w pełni świadomie, zmarnowałeś je. i zrozum wreszcie, że nie masz najmniejszego prawa, wpieprzać się do mojego!

wraz ze swoim odejściem odebrałeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

wraz ze swoim odejściem odebrałeś mi pewną umiejętność. kochania.

przestałam piszczeć w wesołym... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

przestałam piszczeć w wesołym miasteczku na szybkiej karuzeli. przestałam jeść swoją ulubioną czekoladę. zaczęłam w zamyśleniu, przesładzać herbatę. nie odpisywałam na wiadomości. nie chodziłam nigdzie z przyjaciółmi. kiedy tylko rodziców nie było w domu, nie chodziłam do szkoły. nie ruszałam się z łóżka. moimi nowymi, bardzo dobrymi znajomymi stali się cierpienie, ból i tęsknota. wtedy uświadomiłam sobie, że miłość 'spuściła' ze mnie życie.

i kiedy powiedział  że odchodzi... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

i kiedy powiedział, że odchodzi, zapragnęłam jednego. kupić mu koszulkę z napisem 'DRAŃ'.

ej  Ty bijące  po lewej stronie... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

ej, Ty bijące, po lewej stronie klatki piersiowej, rób tak dalej na Jego widok, a niebawem będziesz dusiło się pod gipsem, a ja będę cierpieć z powodu połamanych żeber.

w sumie ciekawą perspektywą... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

w sumie ciekawą perspektywą wydawało się to, że masz brata bliźniaka. nie chowam urazy za to, że dostałam miano puszczalskiej, kiedy odszedłeś, a ja zaspokajałam tęsknotę za Tobą, migdaleniem się z Twoim bratem. to nie było fair z mojej strony i szybko całej sytuacji pożałowałam. tak wiele znaczył dla mnie blask Jego oczu, identyczny jak Twój. ten sam dotyk. ten sam aksamitny głos. jednak, czegoś mi brakowało. On nie śmiał się na każde moje głupie określenie jakiegoś przedmiotu, nie chciał chodzić ze mną na karuzele, nie znał smaku moich ulubionych lodów. na pożegnanie całował w policzek, nie w czoło. rozmawiał ze mną, inaczej niż Ty. zdecydowanie to Ciebie kochałam, nie Jego.

moje marzenie  wcale nie wiąże się... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 sierpnia 2010

moje marzenie, wcale nie wiąże się z Twoim powrotem. nie wiąże się z odkupieniem krzywd, jakie mi wyrządziłeś. owszem, jest o Tobie. moim marzeniem jest to, żebyś się zmienił. przestał być zimnym draniem. i trzymał z daleka ten prowizoryczny sztylet od serc wszystkich dziewczyn. nie rań. to nie ma sensu, najmniejszego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV