głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii moim marzeniem jest nagrać film jak i zagrać w Nim. będzie o dwójce zagubionych osób którzy wciąż siebie pragną ale żadne nie może zrobić pierwszego kroku żeby

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
moim marzeniem jest nagrać film jak i zagrać w Nim. będzie o dwójce zagubionych osób którzy wciąż siebie pragną ale żadne nie może zrobić pierwszego kroku żeby zaprop
moim marzeniem jest nagrać film  jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 sierpnia 2010

moim marzeniem jest nagrać film, jak i zagrać w Nim. będzie o dwójce zagubionych osób, którzy wciąż siebie pragną, ale żadne nie może zrobić pierwszego kroku, żeby zaproponować kolejną szansę. tak, w końcu wrócą do siebie. film będzie nosił tytuł 'SZCZĘŚCIE'. a Ty i ja, zagramy główne role.

a podczas ostatniej rozmowy... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 sierpnia 2010

a podczas ostatniej rozmowy najzwyczajniej zapomniałam mu napomknąć, że wciąż Go kocham.

gdy przestałam Go wspominać bolało... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 sierpnia 2010

gdy przestałam Go wspominać bolało mniej. nie widywałam Go za często, wręcz unikałam Go. było mi znacznie łatwiej. do czasu kiedy poszedł do mnie z jakimś plastikiem i rzucił tekst na poziomie zero. - siema, mała. chciałem zapoznać Cię z miłością mojego życia.

  Ona mnie chyba na prawdę kocha!... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 sierpnia 2010

- Ona mnie chyba na prawdę kocha! - chyba załatwię Ci wizytę u psychiatry.

nie rozumiesz  prawda? nie rozumiesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 sierpnia 2010

nie rozumiesz, prawda? nie rozumiesz jak cierpię widząc jak z każdym dniem zabijasz się coraz bardziej?

widziałam Cię wczoraj  i... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 sierpnia 2010

widziałam Cię wczoraj, i przedwczoraj. i tydzień temu. miesiąc też. pomimo tego, że mieszkamy kilka kilometrów, od siebie, widziałam. byłeś z drobną dziewczyną, niewyobrażalnie podobną do mnie. byłeś szczęśliwy. takie przynajmniej miałam wrażenie. czemu sny są takie bezczelne i pokazują coś, co nigdy nie stanie się rzeczywistością?

trochę po północy leżała z... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 sierpnia 2010

trochę po północy leżała z twarzą oświetloną blaskiem księżyca. w pewnym momencie usłyszała nierytmiczne uderzenia w szybę. z początku, pomyślała, że to nic takiego, ale kiedy odgłosy nie przestawały się pojawiać, wstała. założyła swoje kapcie-króliczki i wyszła na balkon. po Jej stopami widniało kilkanaście róż. czerwonych. pięknych! spojrzała w dół. - myślałem, że nigdy nie wyjdziesz! dziś nasza rocznica, wiesz? - powiedział swoim kuszącym aksamitnym głosem.

zaczęłam przeciągle ziewać.... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 sierpnia 2010

zaczęłam przeciągle ziewać. spojrzałam na zegarek. no dobra, trzeba rano wstać. kładę się pod kołderkę, przytulam głowę do poduszki i spać. to była jedna krótka myśl, bez głębszego rozwinięcia. i wtedy usłyszałam dźwięk przychodzącej wiadomości. 'słodkich snów. ;*'. kocham te Twoje 'przeczucia'.

otworzyłam szkolną szafkę  z... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 sierpnia 2010

otworzyłam szkolną szafkę, z której momentalnie wysypały się karteczki z pogróżkami, że jeżeli nie zostawię Cię w spokoju, pożałuję. przestraszyłam się nie na żarty, mając w poważaniu fakt, że nie rozmawialiśmy od ostatniej imprezy, bodajże tydzień temu. potem czekało na mnie jeszcze kilka nieprzyjemnych rzeczy. mianowicie, w mojej ulubionej bluzie, którą zostawiłam w szatni, były wycięte dziury, a rozczesując wieczorem włosy napotkałam się na gumę do żucia. miałam dosyć. zadzwoniłam do Ciebie. przyszedłeś. ucinając mi trochę włosów, powiedziałeś o swoich przypuszczeniach, kto mógł to wszystko zrobić. kiedy napotkałeś moje spojrzenie w lustrze, powiedziałeś mi coś niewiarygodnie pięknego. że mnie kochasz. że to jest powód dla którego największa laska w szkole, zamierza mnie zabić.

nie łudź się. dla Ciebie to... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 sierpnia 2010

nie łudź się. dla Ciebie to będzie ten piękny pierwszy raz, niezapomniany, oddasz mu dziewictwo. a dla Niego? będziesz kolejną zaliczoną. jeżeli nie będziesz w tym dobra, po prostu rzuci Cię w kąt jak szmacianą lalkę, z którą nie ma już co zrobić. staniesz się pośmiewiskiem, kiedy zacznie opowiadać o tym co zrobiliście, kumplom. Tobie będzie znacznie trudniej zapomnieć, przez dręczące wspomnienia, tamtej nocy szczególnie. no i warto się oddawać jakiemuś dupkowi, nawet z miłości?

średnio kilka razy na godzinę coś... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 sierpnia 2010

średnio kilka razy na godzinę coś wpada mi do oka. dlatego płaczę. wierz mi..

zapamiętaj jedno niegrzeczny... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 sierpnia 2010

zapamiętaj jedno niegrzeczny chłopcze, jeżeli kompletnie nic do kogoś nie czujesz, nie prosisz o szansę. na pewno nie wtedy kiedy wiesz też, że z czasem nadal nic nie będziesz czuł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV