głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii bo widzisz siedząc z Tobą w ławce opuszczę się z nauki i nauczyciele będą mieli o mnie gorszą opinię. nie będę myśleć kiedy bijesz mnie linijką lub łaskoczesz.

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
bo widzisz siedząc z Tobą w ławce opuszczę się z nauki i nauczyciele będą mieli o mnie gorszą opinię. nie będę myśleć kiedy bijesz mnie linijką lub łaskoczesz. ale
bo widzisz  siedząc z Tobą w ławce... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

bo widzisz, siedząc z Tobą w ławce, opuszczę się z nauki i nauczyciele będą mieli o mnie gorszą opinię. nie będę myśleć, kiedy bijesz mnie linijką, lub łaskoczesz. ale rób to dalej. czuję jak jesteś blisko. i chcę, żebyś był.

gdyby wiedziała o Jego rozmowie z... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

gdyby wiedziała o Jego rozmowie z kumplem, kilka dni temu, o założeniu 'zaliczę Ją, zobaczysz!', może by nie przywiązała się tak bardzo?

główna wada facetów to duma. gdyby... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

główna wada facetów to duma. gdyby tak bardzo się Nią nie unosili, może byłoby trochę więcej szczęśliwych związków? a kobiety, przynajmniej niektóre, pozbyłyby się założenia, że facet to świnia oraz miłość nie istnieje? wystarczyłoby mówienie o uczuciach, nie tylko ze strony pań i kretynów od zaliczania, czyż nie tak?

podaj mi rękę. będziemy biegać... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

podaj mi rękę. będziemy biegać bez butów po zroszonej trawie, przy wschodzie słońca. będziemy siedzieć okryci moim niebieskim kocem, pijąc owocową herbatę. będziemy śmiać się z byle czego, i cieszyć wszystkim. będziemy jak para kretynów, którzy uwierzyli w miłość. wspólnie posmakujemy szczęścia, kochanie. ;3

obdarzyła Go karcącym spojrzeniem... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

obdarzyła Go karcącym spojrzeniem mówiącym 'pogadamy na przerwie, łobuzie'. kiedy tylko zadzwonił dzwonek, wyszła z klasy, nawet na Niego nie patrząc. pobiegł za Nią, a gdy był dostatecznie blisko objął w biodrach, przyciągając do siebie. pocałował Jej kark. - obiecuję, że poprawię tą jedynkę. - szepnął Jej do ucha.

i wiesz  zdałam dziś sobie sprawę... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

i wiesz, zdałam dziś sobie sprawę, że nie chcę do Ciebie wracać. wiem, że już nigdy nie zdołam uwierzyć w Twoje kłamstwa.

a Jego oczy są jak słońce  są... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

a Jego oczy są jak słońce, są piękne, ale nie można w nie patrzeć.

i czasem mam wrażenie  że nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

i czasem mam wrażenie, że nie panuję nad tym co myślę. no bo na przykład, ostatnio wpadł mi do głowy taki szaleńczy pomysł. mianowicie, że Cię kocham. masakra, nie?

ciągle mam w głowie tą scenę... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

ciągle mam w głowie tą scenę, kiedy w moim oku zalśniła łza, a Ty zrobiłeś smutną minę i powiedziałeś 'ej, nie. proszę. ja też będę tęsknił.'. wiesz, ja bardziej.

jeszcze jeden taki uśmiech   jestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

jeszcze jeden taki uśmiech - jestem Twoja, cholera jasna!

odkryłam w sobie nową wadę  zbyt... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

odkryłam w sobie nową wadę, zbyt szybko przywiązuję się do ludzi. kiedy dziś na lekcji, musnąłeś moje ramię i szepnąłeś na ucho, że nie wiesz czy jutro będziesz, na prawdę się zmartwiłam. jednak tylko uśmiechnęłam się i zapytałam czemu. odpowiedziałeś, że prawdopodobnie odchodzisz z tej szkoły, że już wcale Cię nie będzie. nie dziw się, że musiałam schować twarz w dłoniach. przez te raptem 3 dni, które byłeś u Nas w klasie, cholernie przyzwyczaiłam się do Twojej obecności. nie możesz odejść, wiesz? nie pozwalam Ci!

marginesy pokryte grubą warstwą... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

marginesy pokryte grubą warstwą korektora. do jasnej cholery, wiesz, że ja rysuję te serduszka odruchowo?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV