głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii w prawym dolnym rogu pojawił się komunikat o nowej wiadomości. była od Ciebie od niechcenia włączyłam. 'kocham Cię mała. '. banał. 'szkoda że tylko przez gg. '

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
w prawym dolnym rogu pojawił się komunikat o nowej wiadomości. była od Ciebie od niechcenia włączyłam. 'kocham Cię mała. '. banał. 'szkoda że tylko przez gg. '
w prawym dolnym rogu pojawił się... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

w prawym dolnym rogu pojawił się komunikat o nowej wiadomości. była od Ciebie, od niechcenia włączyłam. 'kocham Cię, mała. ; *'. banał. 'szkoda, że tylko przez gg. ; *', odpisałam pośpiesznie. ciekawe czemu nagle przestał być dostępny?

zmierzwił sobie włosy palcami.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

zmierzwił sobie włosy palcami. prychnęłam śmiechem. - no ej, nie śmiej się ze mnie. aż tak źle jest? - zapytał, zaczynając je poprawiać. pośpiesznie złapałam Jego dłoń, splatając Jego palce z moimi. - nawet nie próbuj. jest idealnie. - szepnęłam. a On korzystając z tego, że nauczyciel wpisywał temat do dziennika dał mi buziaka. - kocham Cię. - mruknął, wprost do mojego ucha.

z drugiej strony  jakieś tam... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

z drugiej strony, jakieś tam zdolności masz. w końcu nie każdy potrafiłby być takim dupkiem jak Ty.

przykład częstego związku XXI... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

przykład częstego związku XXI wieku. jakże męski chłopiec, który postanawia zaplanować sobie przyszłość, z dziewczyną na całe życie, pyta równie męsko swoją wybrankę o to czy 'będzie z Nim chodzić?'. Ona zauroczona Jego bardzo męskim wyglądem, zgadza się, uważając, że to szansa na prawdziwą miłość. wcale się nie kochają, ale tak - to miłość, jasne! chłopak przedstawia swoją dziewczynę swoim kumplom, którzy na wstępie ślinią się na widok Jej biustu. z czasem, zaczynają Mu zazdrościć i wyskakują z pretensjami typu 'olałeś Nas, stary'. chłopak zaczyna poświęcać Im więcej czasu, 'zaniedbując dziewczynę'. Ona zaczyna puszczać się na prawo i lewo. jednak kiedy przyłapuje Go na rozmowie z kumpelą, zrywa z Nim bez skrupułów. nie ma to jak wielkie i niepowtarzalne uczucie w tych czasach, nieprawdaż?

wszędzie czuję Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

wszędzie czuję Twoją nieobecność. i teraz, kiedy nie ma Cię pod klasą po dzwonku, nie wiem gdzie jesteś. dawniej byłabym pewna, że dopalasz szluga za szkołą, teraz nie wiem nic..

jeżeli to były tylko wagary... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

jeżeli to były tylko wagary - dobrze. pomimo tego, że chodziłam cały dzień przez Twoją nieobecność totalnie nieobecna. będę się cieszyć jeżeli nazajutrz, znów położysz rękę na krześle obok i zapytasz 'mogę?', pomimo tego, że będziesz znał odpowiedź.

i na prawdę nie było mi dziś do... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

i na prawdę nie było mi dziś do śmiechu, kiedy nauczyciele wyczytywali Twoje nazwisko, a w odpowiedzi nie było Twojego 'jestem'. nie wiedziałam jak mam zaręczyć pani od fizyki, że nie zmienię już miejsca. przecież możesz wrócić, prawda? i wtedy od razu przesiądę się do Ciebie!

i na ostatniej lekcji włożył sobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

i na ostatniej lekcji włożył sobie do piórnika moją szmacianą laleczkę, z automatu w supermarkecie. kiedy rozbrzmiał dzwonek, poprosiłam Go o oddanie. w odpowiedzi wstał i spojrzał mi w oczy. - nie mam gwarancji, że jutro będę. cześć, spieszę się.

bo widzisz  siedząc z Tobą w ławce... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

bo widzisz, siedząc z Tobą w ławce, opuszczę się z nauki i nauczyciele będą mieli o mnie gorszą opinię. nie będę myśleć, kiedy bijesz mnie linijką, lub łaskoczesz. ale rób to dalej. czuję jak jesteś blisko. i chcę, żebyś był.

gdyby wiedziała o Jego rozmowie z... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

gdyby wiedziała o Jego rozmowie z kumplem, kilka dni temu, o założeniu 'zaliczę Ją, zobaczysz!', może by nie przywiązała się tak bardzo?

główna wada facetów to duma. gdyby... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

główna wada facetów to duma. gdyby tak bardzo się Nią nie unosili, może byłoby trochę więcej szczęśliwych związków? a kobiety, przynajmniej niektóre, pozbyłyby się założenia, że facet to świnia oraz miłość nie istnieje? wystarczyłoby mówienie o uczuciach, nie tylko ze strony pań i kretynów od zaliczania, czyż nie tak?

podaj mi rękę. będziemy biegać... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

podaj mi rękę. będziemy biegać bez butów po zroszonej trawie, przy wschodzie słońca. będziemy siedzieć okryci moim niebieskim kocem, pijąc owocową herbatę. będziemy śmiać się z byle czego, i cieszyć wszystkim. będziemy jak para kretynów, którzy uwierzyli w miłość. wspólnie posmakujemy szczęścia, kochanie. ;3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV