głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przepraszam kochanie. nie wiem jak mogłem się tak zachować. ale byłaś dla mnie taka nieobecna.. i powiedziałaś że chodzi o Niego. pomyślałem wiesz co pomyślałe

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przepraszam kochanie. nie wiem jak mogłem się tak zachować. ale byłaś dla mnie taka nieobecna.. i powiedziałaś że chodzi o Niego. pomyślałem wiesz co pomyślałem! k
  przepraszam  kochanie. nie wiem jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 września 2010

- przepraszam, kochanie. nie wiem jak mogłem się tak zachować. ale byłaś dla mnie taka nieobecna.. i powiedziałaś, że chodzi o Niego. pomyślałem, wiesz co pomyślałem! - kocham Cię Mój, cholerny zazdrośniku.

mój największy wróg   archiwum... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 września 2010

mój największy wróg - archiwum rozmów na gadu. Twoje 'tęsknię' i 'kocham', teraz brzmiące tak oczywiście niewiarygodnie.

chyba już bardziej oswajam się z... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 września 2010

chyba już bardziej oswajam się z myślą, że Ciebie nie ma.

a Ty to choroba  nieuleczalna. teksty

definicjamiloscii dodano: 9 września 2010

a Ty to choroba, nieuleczalna.

i wiesz  dopóki się o Niego nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 września 2010

i wiesz, dopóki się o Niego nie pokłóciliśmy, nie zdawałam sobie sprawy ile dla Ciebie znaczę. nie potrafiłam doceniać. obiecuję poprawę, kochanie.

zasada miłości numer.. milion: nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 września 2010

zasada miłości numer.. milion: nie zapamiętuj numeru swojego chłopaka, z powodu niepożądanych skutków w przyszłości.

koleżanka szturchnęła mnie w... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 września 2010

koleżanka szturchnęła mnie w ramię. podniosłam wzrok i obdarzyłam Ją wrogim spojrzeniem. - co jest? - jest. - przyszedł?! - tak. - gdzie?! - korytarz, przy wejściu. zerwałam się z krzesła i pobiegłam we wskazane miejsce. nie zważając nawet na wzrok Skarba, który jest o Niego na śmierć zazdrosny. musiałam Go zobaczyć, porozmawiać z Nim. kiedy mnie zobaczył, uśmiechnął się. - cześć. - szepnęłam, nie zważając na otoczenie Jego innych znajomych. odpowiedział tym samym. po mojej radości nie zostało nic, kiedy wyjaśnił mi, że nie przyszedł na lekcje, a po papiery. - odchodzę, mała. nie będzie mnie. - dodał na koniec. po moim policzku spłynęła pierwsza łza. - nie oddałeś mi mojej laleczki. - szepnęłam, odwróciłam się i odeszłam.

pokaż mi szczęście. daj mi je... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

pokaż mi szczęście. daj mi je dotknąć. albo nie wiem, tylko zobaczyć. albo opisz mi Je. zrób cokolwiek, żebym wiedziała lepiej gdzie i jak szukać. proszę!

nie zasługuję na Ciebie. teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

nie zasługuję na Ciebie.

chyba coraz sprawniej łączę się w... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

chyba coraz sprawniej łączę się w całość, po Naszym rozstaniu. chyba już bliżej do zapomnienia. ale ból. tak wiele bólu, makabrycznie wiele bólu. ale wiesz, radzę sobie. już coraz lepiej.

poczułam się jak mucha  do której... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

poczułam się jak mucha, do której zbliża się ogromna klepka. z tym, że moją klepką były Twoje słowa. 'z Nami koniec'. stałam osłupiała. nie chciałam Ich do siebie dopuścić. coraz szybciej się przybliżały. aż w końcu, uderzyły. całą swoją siłą. zabiły mnie. Ty mnie zabiłeś. cała ta jebana miłość mnie zabiła!

nie zależy mi. jeżeli będę w... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 września 2010

nie zależy mi. jeżeli będę w supermarkecie i akurat zrobią napad, wcale nie padnę na podłogę, błagając o litość. wstanę wprost jakiejś spluwy i pewnym głosem powiem 'strzelaj, frajerze.'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV