głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ciągle mam w głowie tą scenę kiedy w moim oku zalśniła łza a Ty zrobiłeś smutną minę i powiedziałeś 'ej nie. proszę. ja też będę tęsknił.'. wiesz ja bardziej. j

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
ciągle mam w głowie tą scenę kiedy w moim oku zalśniła łza a Ty zrobiłeś smutną minę i powiedziałeś 'ej nie. proszę. ja też będę tęsknił.'. wiesz ja bardziej.
ciągle mam w głowie tą scenę... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

ciągle mam w głowie tą scenę, kiedy w moim oku zalśniła łza, a Ty zrobiłeś smutną minę i powiedziałeś 'ej, nie. proszę. ja też będę tęsknił.'. wiesz, ja bardziej.

jeszcze jeden taki uśmiech   jestem... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

jeszcze jeden taki uśmiech - jestem Twoja, cholera jasna!

odkryłam w sobie nową wadę  zbyt... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 września 2010

odkryłam w sobie nową wadę, zbyt szybko przywiązuję się do ludzi. kiedy dziś na lekcji, musnąłeś moje ramię i szepnąłeś na ucho, że nie wiesz czy jutro będziesz, na prawdę się zmartwiłam. jednak tylko uśmiechnęłam się i zapytałam czemu. odpowiedziałeś, że prawdopodobnie odchodzisz z tej szkoły, że już wcale Cię nie będzie. nie dziw się, że musiałam schować twarz w dłoniach. przez te raptem 3 dni, które byłeś u Nas w klasie, cholernie przyzwyczaiłam się do Twojej obecności. nie możesz odejść, wiesz? nie pozwalam Ci!

marginesy pokryte grubą warstwą... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

marginesy pokryte grubą warstwą korektora. do jasnej cholery, wiesz, że ja rysuję te serduszka odruchowo?

i nie pierdol  że zrobisz dla mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

i nie pierdol, że zrobisz dla mnie wszystko! nie sprawisz, że wakacje będą trwały 4 miesiące, a ferie o 2 tygodnie więcej. nie sprawisz, że będę mieć wymarzonego starszego brata. nie sprawisz, że będę węższa w biodrach. nie rzucisz dla mnie tamtego plastiku z biustem C. nie przeprosisz, bo nie potrafisz przepraszać. nigdy nie zrobisz tego, czego akurat będę od Ciebie odczekiwać, skarbie. zobaczysz.

z czasem usunęłam numery gadu... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

z czasem usunęłam numery gadu Twoich dziewczyn. z czasem serce przestało mi pękać, kiedy przytulałeś inną. z czasem, ignorowałam Twoje chamskie uwagi, co do tego jaka byłam naiwna. z czasem przestało mnie ruszać serduszko w Twoim opisie, poprzedzone imieniem nowej dziewczyny. z czasem wspomnienia zaczęły blaknąć. z czasem moja poduszka rano była coraz suchsza. chyba już mniej Cię kocham, ale pamiętam.

i nie obchodziły mnie ostrzeżenia... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

i nie obchodziły mnie ostrzeżenia przyjaciół przed Tobą. nie słucham kiedy mówili, że z czasem mnie zranisz. że nie warto się z Tobą wiązać, bo jedziesz śmiało na kilka frontów. chciałam Cię kochać. na prawdę.

i wszystko jest w jak najlepszym... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

i wszystko jest w jak najlepszym porządku. wakacje dużo mi dały, pogodziłam się z tym, że musimy zacząć na nowo, w stosunkach kumpel-kumpelka. to bolało. tracenie nadziei na odzyskanie utraconej 'miłości'. jednak dałam radę. właśnie dzięki temu wszystkiemu, normalnie rozmawiamy. śmiejemy się. nawet w sytuacjach 'kryzysowych', sam na sam, daję sobie radę. nie odwracając wzroku, obdarowuję Cię słodkim uśmiechem i z idiotyczną nutką, flirtuję z Tobą. zapewne znów myślisz, że będę taka naiwna, nie? oj, kochanie, teraz moja koleś z ranieniem, zrozum.

no tak  pierwsza gimnazjum  więc... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 września 2010

no tak, pierwsza gimnazjum, więc mogłam być pewna, że nie ochronię się przed starszymi klasami, które czyhają z markerami, aby namalować kotom wąsy. jednego nie przewidziałam. nie spodziewałam się, że kiedy wpadnę Ci przez przypadek w ramiona, czule się do mnie uśmiechniesz i szepniesz 'kociak'.

kilka największych uzależnień:... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 września 2010

kilka największych uzależnień: kawa z mlekiem, zielona herbata, książki, jeździectwo, dobry rap i Ty. to rzeczy bez których nie potrafię funkcjonować.

to się nazywa mieć farta. chodzić... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 września 2010

to się nazywa mieć farta. chodzić do równoległej klasy ze swoim byłym. patrzeć, jak na Twoich oczach zdejmuje koszulkę na wf'ie. karcić Go za głupie uwagi odruchowo delikatnie szczypiąc w biodro, w Jego nagą skórę. znosisz, bez łez w oczach, to jak nazywa Cię 'kotkiem'. odwzajemniać, bez rozpamiętywania, Jego uśmiechy. wywołuje każdą czynnością radość, we mnie, rozumiesz? wielbię Go za to. że nie robiąc praktycznie nic, poprawia mi humor. samą obecnością.

i wiesz co? nie spodziewałam się... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 września 2010

i wiesz co? nie spodziewałam się czegoś takiego, z Twojej strony. bez zastanowienia, poszedłeś do mojego chłopaka, przy mnie, złapałeś Go za ramię. już nie tak pewny siebie, spuściłeś wzrok i powiedziałeś 'powodzenia'. to wbrew pozorom było miłe z Twojej strony, wiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV