głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i nie pierdol że zrobisz dla mnie wszystko! nie sprawisz że wakacje będą trwały 4 miesiące a ferie o 2 tygodnie więcej. nie sprawisz że będę mieć wymarzonego st

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i nie pierdol że zrobisz dla mnie wszystko! nie sprawisz że wakacje będą trwały 4 miesiące a ferie o 2 tygodnie więcej. nie sprawisz że będę mieć wymarzonego stars
i nie pierdol  że zrobisz dla mnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

i nie pierdol, że zrobisz dla mnie wszystko! nie sprawisz, że wakacje będą trwały 4 miesiące, a ferie o 2 tygodnie więcej. nie sprawisz, że będę mieć wymarzonego starszego brata. nie sprawisz, że będę węższa w biodrach. nie rzucisz dla mnie tamtego plastiku z biustem C. nie przeprosisz, bo nie potrafisz przepraszać. nigdy nie zrobisz tego, czego akurat będę od Ciebie odczekiwać, skarbie. zobaczysz.

z czasem usunęłam numery gadu... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

z czasem usunęłam numery gadu Twoich dziewczyn. z czasem serce przestało mi pękać, kiedy przytulałeś inną. z czasem, ignorowałam Twoje chamskie uwagi, co do tego jaka byłam naiwna. z czasem przestało mnie ruszać serduszko w Twoim opisie, poprzedzone imieniem nowej dziewczyny. z czasem wspomnienia zaczęły blaknąć. z czasem moja poduszka rano była coraz suchsza. chyba już mniej Cię kocham, ale pamiętam.

i nie obchodziły mnie ostrzeżenia... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

i nie obchodziły mnie ostrzeżenia przyjaciół przed Tobą. nie słucham kiedy mówili, że z czasem mnie zranisz. że nie warto się z Tobą wiązać, bo jedziesz śmiało na kilka frontów. chciałam Cię kochać. na prawdę.

i wszystko jest w jak najlepszym... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 września 2010

i wszystko jest w jak najlepszym porządku. wakacje dużo mi dały, pogodziłam się z tym, że musimy zacząć na nowo, w stosunkach kumpel-kumpelka. to bolało. tracenie nadziei na odzyskanie utraconej 'miłości'. jednak dałam radę. właśnie dzięki temu wszystkiemu, normalnie rozmawiamy. śmiejemy się. nawet w sytuacjach 'kryzysowych', sam na sam, daję sobie radę. nie odwracając wzroku, obdarowuję Cię słodkim uśmiechem i z idiotyczną nutką, flirtuję z Tobą. zapewne znów myślisz, że będę taka naiwna, nie? oj, kochanie, teraz moja koleś z ranieniem, zrozum.

no tak  pierwsza gimnazjum  więc... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 września 2010

no tak, pierwsza gimnazjum, więc mogłam być pewna, że nie ochronię się przed starszymi klasami, które czyhają z markerami, aby namalować kotom wąsy. jednego nie przewidziałam. nie spodziewałam się, że kiedy wpadnę Ci przez przypadek w ramiona, czule się do mnie uśmiechniesz i szepniesz 'kociak'.

kilka największych uzależnień:... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 września 2010

kilka największych uzależnień: kawa z mlekiem, zielona herbata, książki, jeździectwo, dobry rap i Ty. to rzeczy bez których nie potrafię funkcjonować.

to się nazywa mieć farta. chodzić... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 września 2010

to się nazywa mieć farta. chodzić do równoległej klasy ze swoim byłym. patrzeć, jak na Twoich oczach zdejmuje koszulkę na wf'ie. karcić Go za głupie uwagi odruchowo delikatnie szczypiąc w biodro, w Jego nagą skórę. znosisz, bez łez w oczach, to jak nazywa Cię 'kotkiem'. odwzajemniać, bez rozpamiętywania, Jego uśmiechy. wywołuje każdą czynnością radość, we mnie, rozumiesz? wielbię Go za to. że nie robiąc praktycznie nic, poprawia mi humor. samą obecnością.

i wiesz co? nie spodziewałam się... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 września 2010

i wiesz co? nie spodziewałam się czegoś takiego, z Twojej strony. bez zastanowienia, poszedłeś do mojego chłopaka, przy mnie, złapałeś Go za ramię. już nie tak pewny siebie, spuściłeś wzrok i powiedziałeś 'powodzenia'. to wbrew pozorom było miłe z Twojej strony, wiesz?

i kiedy nie miała już... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 września 2010

i kiedy nie miała już wystarczająco argumentów, żeby przekonać Go do pozostania przy Niej, westchnął zrezygnowany i ruszył ku wyjściu. złapała nóż kuchenny, podbiegła do Niego i wbijała Mu go w plecy, nie myśląc o konsekwencjach. 'co Ty robi..' - nie dał rady dokończyć, opadł na ziemię, a Jego ust wyłaniały się 'fale' krwi. a Ona, płacząc, była z siebie dumna. nie mogła przyjąć wiadomości, że Ona nie może Go mieć, a będzie należał do jakiejś innej.

i wiesz co? nie potrzebuję niczego... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 września 2010

i wiesz co? nie potrzebuję niczego więcej. jestem szczęśliwa, na prawdę.

siedziałam na ławce na starym... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 sierpnia 2010

siedziałam na ławce na starym mieście i uśmiechałam się do każdego przystojniaka, który przechodził obok. miałam na sobie dość wyzywający strój. każdy odwzajemniał uśmiech, niekiedy nawet się zatrzymał i chwilę pogadaliśmy. zazwyczaj byli to mało inteligentni chłopcy, których przyciągnął nie uśmiech, a dekolt. jeden rozmówca był w porządku. dobrze Nam się gadało. nawet poprosiłam, żeby usiadł obok, ale śpieszył się. wymieniliśmy się między numerami. kiedy odszedł, niespodziewanie ktoś zajął miejsce obok. odwróciłam wzrok, to byłeś Ty, a w Twoich oczach szalał gniew. - co robisz do jasnej cholery?! - zapytałeś. - przestań! o co masz do mnie pretensje?! - krzyknęłam, wciąż w lekkim szoku. nagle przyciągnąłeś mnie do siebie, zatapiając mnie w swoich ramionach. - przepraszam, maleńka, przepraszam. - szepnął łagodnie, czule masując mnie po plecach.

a podobno szczęścia nie można... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 sierpnia 2010

a podobno szczęścia nie można spróbować, dotknąć. ja wbrew wszystkiemu, zrobiłam to. całując Cię, poczułam Ten smak. dotykając Cię poczułam Ten dotyk. to było szczęście, pod postacią Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV