głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii a ja jestem taką niewiarygodnie ogromną szczęściarą że los dał mi Ciebie. nie sądzisz że to śmieszne? wiele dziewczyn przed pierwszym pocałunkiem czyta najróżni

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
a ja jestem taką niewiarygodnie ogromną szczęściarą że los dał mi Ciebie.
a ja jestem taką niewiarygodnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 lipca 2010

a ja jestem taką niewiarygodnie ogromną szczęściarą, że los dał mi Ciebie. ;*

nie sądzisz  że to śmieszne? wiele... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 lipca 2010

nie sądzisz, że to śmieszne? wiele dziewczyn przed pierwszym pocałunkiem czyta najróżniejsze fora i wypytuje koleżanek jak to jest, co, gdzie, kiedy. to głupie. w efekcie każdy przeżywa to na swój sposób. zanim się obejrzysz Wasze usta się łączą, a języki tworzą idealną całość. nie masz wątpliwości jak to się robi. po prostu wiesz. tylko, ej, oddychaj.

i to nie przypadek  że połowa... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

i to nie przypadek, że połowa linijki na której widniało Twoje imię odłamała się od reszty i zniknęła.

coraz częściej zastanawiam się czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

coraz częściej zastanawiam się czy Twoje pocałunki będą jeszcze kiedykolwiek takie normalne. bez krzty woni alkoholu czy papierosów. czy przytulisz jakąś dziewczynę na tyle przyzwoicie, żeby Twoja ręka nie trafiła na jej tyłek. najbardziej jednak, obawiam się, że Twoje oczy już nigdy nie będą takie, jak dawniej. są teraz mi takie obce. przepełnione kłamstwem. i te rozszerzone źrenice, świadczące o tym, że ćpałeś. nienawidzę Cię za to, że świadomie się wykańczasz. wolałabym, żebyś się zabił. chcę stracić Cię raz, nie po trochu..

znam taką jedną piosenkę  która... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

znam taką jedną piosenkę, która powoduje moje łzy obojętnie gdzie bym była. wystarczyło, że zabrzmiała w słuchawkach mojej mp3 na środku szkolnego korytarza, a po pierwszych jej słowach w moich oczach zaczęło nienaturalnie błyszczeć. to nasza melodia kochanie. - talenciara waniilia. ;*

była przy Naszym rozstaniu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

była przy Naszym rozstaniu. słyszała każde słowo, widziała każdy gest. wszyscy drżenia rąk i łzy. patrzyła na całą tą scenę niby współczująco. w głębi duszy cieszyła się, że może mi Go odebrać. przyjęłam to z godnością. o dziwo - On tej dziuni nie zechciał. a ta idiotka myślała, że to moja wina! na prawdę nie poczułam się fajnie kiedy na polskim spadła na moją ławkę karteczka z napisem 'i jak Wam się układa, zdrajczyni?'. wszyscy dobrze wiedzieli, że nie zamieniliśmy ze sobą słowa od miesiąca. nawet ona.

nosiła kolory  które wcale Jej się... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

nosiła kolory, które wcale Jej się nie podobały. różowy, trochę ostrego czerwonego. topy z dużym dekoltem. obcisłe rurki. 15 centymetrowe obcasy. włosy układała w artystyczny nieład, podtrzymany masą lakieru. robiła mocny makijaż. wyglądała jak typowa barbie. tylko po to, żeby ten dupek zwrócił na Nią uwagę.

na prawdę nie wiem co w Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

na prawdę nie wiem co w Tobie widziałam. byłeś moim 'księciem' idealnym. niczego Ci nie brakowało. uwielbiałam Cię z wszystkimi defektami jakie posiadałeś. kochałam Twoje szmaragdowe oczy, wyraziste kości policzkowe, smukłą sylwetkę. z upływem czasu, to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. boli mnie po prostu to, że byłam z chłopakiem, który co noc wraca do domu schlany, a Jego najczęstszym gościem, zaraz po tej plastikowej dziewczynce, jest policja.

mój warunek? nie każ mi czekać. teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

mój warunek? nie każ mi czekać.

i dopiero w pewnych sytuacjach... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

i dopiero w pewnych sytuacjach poznajesz się na ludziach. chcesz podzielić się swoim szczęściem, które wypełnia Cię po każdy nerw. okej. mówisz wszystko 'zaufanej' osobie. już za kilka godzin trafiają do Ciebie pytania. co najgorsze - od innych. może pomyłka. może to ktoś inny powiedział.. jasne. dla pewności - zapytajmy się. i proszę! wcale się nie myliłaś. to ta suka rozpowiedziała wszystkim o tym co Was łączyło. szkoda tylko, że poprzestawiała kilka szczegółów. kilka bardzo istotnych szczegółów.

niepowstrzymana radość  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

niepowstrzymana radość, kiedy odblokowuje mojego samsunga i za każdym razem mam nową wiadomość od Ciebie.

na tamten wieczorny spacer z Nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 lipca 2010

na tamten wieczorny spacer z Nim, włożyła łańcuszek od babci, który podobno 'przynosił szczęście'. jasne.. takie pierdółki już nie istnieją. a jednak - to właśnie tamtego wieczoru, chroniąc Ją swoim ciałem przed deszczem, odnalazł Jej usta jednocześnie łącząc Je ze swoimi w idealną całość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV