głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie dam sobie bez Ciebie rady. upadnę na nierównym chodniku kiedy nie będziesz trzymał mnie za rękę. skręcę kostkę. wybuchnę melancholijnym płaczem i nie zbiorę

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie dam sobie bez Ciebie rady. upadnę na nierównym chodniku kiedy nie będziesz trzymał mnie za rękę. skręcę kostkę. wybuchnę melancholijnym płaczem i nie zbiorę w sob
nie dam sobie bez Ciebie rady.... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

nie dam sobie bez Ciebie rady. upadnę na nierównym chodniku, kiedy nie będziesz trzymał mnie za rękę. skręcę kostkę. wybuchnę melancholijnym płaczem i nie zbiorę w sobie siły, żeby chociażby wyjąc w torby chusteczkę. potrzebuję Cię. szczególnie teraz, kiedy jestem tak ogromnie szczęśliwa. nie patrzę pod nogi. bądź. tak jak jesteś. ani trochę mniej.

  nigdy bym Cię nie uderzył.   tak?... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

- nigdy bym Cię nie uderzył. - tak? to co zrobiłeś wczoraj? uderzyłeś mnie! w brodę. - chciałem Cię tylko pocałować.

z pewnej siebie gotki  z ostrym... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

z pewnej siebie gotki, z ostrym makijażem w wyzywającym, czarnym ubraniu, stała się bezbronną dziewczynką. słodką. z zaróżowionymi policzkami i delikatnym cieniem pod powiekami. przestała być odporna na ból. widok krwi zaczął Ją brzydzić. stała się taka cholernie krucha. potrzebowała wzmożonej opieki pomimo swojego nastoletniego wieku. a to wszystko tylko dlatego, że tak się o Nią troszczył. poczuła się przez ten rok, kiedy byli razem tak błogo i bezpiecznie. czy to dziwne, że kiedy zginął w wypadku, nie mogła sobie dać rady? straciła Go, tym samym tracąc siebie.

Jego słowa odbieram nie tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 lipca 2010

Jego słowa odbieram nie tylko słysząc, a jednocześnie czując ciepły oddech na swoich ustach. uwielbiam Nasze 'kłótnie' kiedy używamy tylko słów 'tak' i 'nie'. uwielbiam moment kiedy myśli, że wygrał i zaczyna mnie całować. uwielbiam wtedy się od Niego oddalać z tajemniczym uśmiechem, a po chwili rzucać, że i tak mam rację.

a ja jestem taką niewiarygodnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 lipca 2010

a ja jestem taką niewiarygodnie ogromną szczęściarą, że los dał mi Ciebie. ;*

nie sądzisz  że to śmieszne? wiele... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 lipca 2010

nie sądzisz, że to śmieszne? wiele dziewczyn przed pierwszym pocałunkiem czyta najróżniejsze fora i wypytuje koleżanek jak to jest, co, gdzie, kiedy. to głupie. w efekcie każdy przeżywa to na swój sposób. zanim się obejrzysz Wasze usta się łączą, a języki tworzą idealną całość. nie masz wątpliwości jak to się robi. po prostu wiesz. tylko, ej, oddychaj.

i to nie przypadek  że połowa... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

i to nie przypadek, że połowa linijki na której widniało Twoje imię odłamała się od reszty i zniknęła.

coraz częściej zastanawiam się czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

coraz częściej zastanawiam się czy Twoje pocałunki będą jeszcze kiedykolwiek takie normalne. bez krzty woni alkoholu czy papierosów. czy przytulisz jakąś dziewczynę na tyle przyzwoicie, żeby Twoja ręka nie trafiła na jej tyłek. najbardziej jednak, obawiam się, że Twoje oczy już nigdy nie będą takie, jak dawniej. są teraz mi takie obce. przepełnione kłamstwem. i te rozszerzone źrenice, świadczące o tym, że ćpałeś. nienawidzę Cię za to, że świadomie się wykańczasz. wolałabym, żebyś się zabił. chcę stracić Cię raz, nie po trochu..

znam taką jedną piosenkę  która... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

znam taką jedną piosenkę, która powoduje moje łzy obojętnie gdzie bym była. wystarczyło, że zabrzmiała w słuchawkach mojej mp3 na środku szkolnego korytarza, a po pierwszych jej słowach w moich oczach zaczęło nienaturalnie błyszczeć. to nasza melodia kochanie. - talenciara waniilia. ;*

była przy Naszym rozstaniu.... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

była przy Naszym rozstaniu. słyszała każde słowo, widziała każdy gest. wszyscy drżenia rąk i łzy. patrzyła na całą tą scenę niby współczująco. w głębi duszy cieszyła się, że może mi Go odebrać. przyjęłam to z godnością. o dziwo - On tej dziuni nie zechciał. a ta idiotka myślała, że to moja wina! na prawdę nie poczułam się fajnie kiedy na polskim spadła na moją ławkę karteczka z napisem 'i jak Wam się układa, zdrajczyni?'. wszyscy dobrze wiedzieli, że nie zamieniliśmy ze sobą słowa od miesiąca. nawet ona.

nosiła kolory  które wcale Jej się... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

nosiła kolory, które wcale Jej się nie podobały. różowy, trochę ostrego czerwonego. topy z dużym dekoltem. obcisłe rurki. 15 centymetrowe obcasy. włosy układała w artystyczny nieład, podtrzymany masą lakieru. robiła mocny makijaż. wyglądała jak typowa barbie. tylko po to, żeby ten dupek zwrócił na Nią uwagę.

na prawdę nie wiem co w Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

na prawdę nie wiem co w Tobie widziałam. byłeś moim 'księciem' idealnym. niczego Ci nie brakowało. uwielbiałam Cię z wszystkimi defektami jakie posiadałeś. kochałam Twoje szmaragdowe oczy, wyraziste kości policzkowe, smukłą sylwetkę. z upływem czasu, to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. boli mnie po prostu to, że byłam z chłopakiem, który co noc wraca do domu schlany, a Jego najczęstszym gościem, zaraz po tej plastikowej dziewczynce, jest policja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV