głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii na Twoje zdjęcia z innymi dziewczynami nie pojawiają się łzy. na opisy o Niej nie ma najmniejszej reakcji. nie rusza mnie to że chodzisz non stop schlany i ciąg

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
na Twoje zdjęcia z innymi dziewczynami nie pojawiają się łzy. na opisy o Niej nie ma najmniejszej reakcji. nie rusza mnie to że chodzisz non stop schlany i ciągle widuj
na Twoje zdjęcia z innymi... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

na Twoje zdjęcia z innymi dziewczynami nie pojawiają się łzy. na opisy o Niej nie ma najmniejszej reakcji. nie rusza mnie to, że chodzisz non stop schlany i ciągle widujesz się z policją. myślę o Tobie czasem, istotnie. jednakże z pewnością oświadczam, że etap kiedy serducho bije przez Ciebie szybciej zostaje definitywnie zamknięty. było miło, dziękuję.

stanę się niepoukładaną... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 lipca 2010

stanę się niepoukładaną panienką. z bałaganem w pokoju. rozmazanym makijażem. podartymi leginsami. opuszczę się w nauce. zacznę pyskować nauczycielom i rodzicom. i wiesz co? mam pewność, że nawet wtedy nie przestaniesz mnie kochać.

chciałam  żeby mnie zabrał... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

chciałam, żeby mnie zabrał stamtąd jak najszybciej. kurczowo trzymałam Go za rękę. - kochanie, co jest? - zapytał w końcu. nic nie odpowiedziałam. jak zwykle nasuwało się zwykle 'wszystko okej'. ale do cholery, teraz nie było dobrze. głośna muzyka. dym nikotynowy. każdy z piwem w ręku. kilka osób wciągających trawkę. to nie było miejsce dla mnie. nigdy nie powinnam się tu znaleźć. a jednak. - niezła niunia, stary. - usłyszałam nieprzyjemny głos za sobą. te słowa były kierowe do Niego, mojej miłości. - pozwolisz, że pożyczę na godzinkę? mam ochotę się trochę zabawić. - dodał po chwili. spojrzałam przestraszona na mojego ukochanego. miał taki obcy uśmiech. w odpowiedzi na tamtą absurdalną propozycję skinął głową i puścił moją rękę, tym samym popychając mnie w stronę tamtego obleśnego gościa. nie wytrzymałam. uciekłam stamtąd. już nigdy więcej Go nie zobaczyłam.

widziałam rano pewną dziewczynę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

widziałam rano pewną dziewczynę. zaintrygowała mnie. jechała na rowerze z koszykiem z którego unosiła się woń zapewne jeszcze ciepłego pieczywa. idealnie omijała kałuże utworzone przez nocną ulewę. promienie wschodzącego słońca nieśmiało grzały Jej twarz. ta dziewczyna na prawdę była niesamowita. uśmiechała się od ucha do ucha. życzyła każdej napotkanej osobie miłego dnia. sprawiała wrażenie szczęśliwej. do szaleństwa. a najbardziej niezwykłe w tym wszystkim jest to, że tą dziewczyną, byłam ja.

nie dam sobie bez Ciebie rady.... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

nie dam sobie bez Ciebie rady. upadnę na nierównym chodniku, kiedy nie będziesz trzymał mnie za rękę. skręcę kostkę. wybuchnę melancholijnym płaczem i nie zbiorę w sobie siły, żeby chociażby wyjąc w torby chusteczkę. potrzebuję Cię. szczególnie teraz, kiedy jestem tak ogromnie szczęśliwa. nie patrzę pod nogi. bądź. tak jak jesteś. ani trochę mniej.

  nigdy bym Cię nie uderzył.   tak?... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

- nigdy bym Cię nie uderzył. - tak? to co zrobiłeś wczoraj? uderzyłeś mnie! w brodę. - chciałem Cię tylko pocałować.

z pewnej siebie gotki  z ostrym... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 lipca 2010

z pewnej siebie gotki, z ostrym makijażem w wyzywającym, czarnym ubraniu, stała się bezbronną dziewczynką. słodką. z zaróżowionymi policzkami i delikatnym cieniem pod powiekami. przestała być odporna na ból. widok krwi zaczął Ją brzydzić. stała się taka cholernie krucha. potrzebowała wzmożonej opieki pomimo swojego nastoletniego wieku. a to wszystko tylko dlatego, że tak się o Nią troszczył. poczuła się przez ten rok, kiedy byli razem tak błogo i bezpiecznie. czy to dziwne, że kiedy zginął w wypadku, nie mogła sobie dać rady? straciła Go, tym samym tracąc siebie.

Jego słowa odbieram nie tylko... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 lipca 2010

Jego słowa odbieram nie tylko słysząc, a jednocześnie czując ciepły oddech na swoich ustach. uwielbiam Nasze 'kłótnie' kiedy używamy tylko słów 'tak' i 'nie'. uwielbiam moment kiedy myśli, że wygrał i zaczyna mnie całować. uwielbiam wtedy się od Niego oddalać z tajemniczym uśmiechem, a po chwili rzucać, że i tak mam rację.

a ja jestem taką niewiarygodnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 lipca 2010

a ja jestem taką niewiarygodnie ogromną szczęściarą, że los dał mi Ciebie. ;*

nie sądzisz  że to śmieszne? wiele... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 lipca 2010

nie sądzisz, że to śmieszne? wiele dziewczyn przed pierwszym pocałunkiem czyta najróżniejsze fora i wypytuje koleżanek jak to jest, co, gdzie, kiedy. to głupie. w efekcie każdy przeżywa to na swój sposób. zanim się obejrzysz Wasze usta się łączą, a języki tworzą idealną całość. nie masz wątpliwości jak to się robi. po prostu wiesz. tylko, ej, oddychaj.

i to nie przypadek  że połowa... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

i to nie przypadek, że połowa linijki na której widniało Twoje imię odłamała się od reszty i zniknęła.

coraz częściej zastanawiam się czy... teksty

definicjamiloscii dodano: 24 lipca 2010

coraz częściej zastanawiam się czy Twoje pocałunki będą jeszcze kiedykolwiek takie normalne. bez krzty woni alkoholu czy papierosów. czy przytulisz jakąś dziewczynę na tyle przyzwoicie, żeby Twoja ręka nie trafiła na jej tyłek. najbardziej jednak, obawiam się, że Twoje oczy już nigdy nie będą takie, jak dawniej. są teraz mi takie obce. przepełnione kłamstwem. i te rozszerzone źrenice, świadczące o tym, że ćpałeś. nienawidzę Cię za to, że świadomie się wykańczasz. wolałabym, żebyś się zabił. chcę stracić Cię raz, nie po trochu..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV