głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii koniec płakania po nocach. koniec chodzenia w kapturze kryjąc podkrążone oczy. koniec Ciebie. od teraz z ręką na sercu przyrzekam że zaczynam nowy etap w życiu.

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
koniec płakania po nocach. koniec chodzenia w kapturze kryjąc podkrążone oczy. koniec Ciebie. od teraz z ręką na sercu przyrzekam że zaczynam nowy etap w życiu. etap po
koniec płakania po nocach. koniec... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

koniec płakania po nocach. koniec chodzenia w kapturze kryjąc podkrążone oczy. koniec Ciebie. od teraz z ręką na sercu przyrzekam, że zaczynam nowy etap w życiu. etap pokonywania potyczek z podniesioną głową. etap spotykań z przyjaciółmi pełnych śmiechu. etap bezgranicznych zakupów. etap potocznie zwany szczęściem.

wykończ się na tych szlugach  a... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

wykończ się na tych szlugach, a przyrzekam Ci, że się zabiję. nie potrafię istnieć w świecie w którym Cię nie ma.

piękna. to przymiotnik  którego... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

piękna. to przymiotnik, którego najczęściej używał w opisywaniu mojego wyglądu. nie mówił, jakie mam piersi czy tyłek. patrzył inaczej. nie tak jak każdy, poczciwy nastolatek.

jasne. rozkochaj mnie w sobie  a... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

jasne. rozkochaj mnie w sobie, a potem brutalnie rzuć tłumacząc, że do siebie nie pasujemy. skoro sprawia Ci to przyjemność..

wakacje są dosyć specyficznym... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

wakacje są dosyć specyficznym czasem. dla jedynych to chwile z ukochaną osobą. dla drugich spotkania z przyjaciółmi, melanże. dla jeszcze innych - samotne wieczory zmagania się z bólem, z paczką chusteczek w dłoniach.

ilekroć trafiała na różnych... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

ilekroć trafiała na różnych portalach na zdjęcia z miejscowych melanży, znajdywała Go na nich. nawet jeżeli zajmował tylko centymetr kwadratowy, nie zaprzestała dopóki tego kawałka nie znalazła. wiedziała, że tam będzie. nie bolało Jej, że są osobno, w zupełnie innych miejscach i towarzystwie. chodziło o to, jak On, podświadomie siebie niszczył. pił, palił, ćpał. był egoistą. Jemu nie sprawiało różnicy to czy umrze za miesiąc, czy dziesięć lat, wykończony chorobą. Jej owszem. nie wyobrażała sobie czegoś takiego, jak funkcjonowanie bez Jego codziennej obecności.

nie jestem zwykłą nastolatką.... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

nie jestem zwykłą nastolatką. kiedy tylko coś się popsuje idę do garażu taty, biorę odpowiedni sprzęt i naprawiam. zmywam naczynia, piorę ubrania. pomagam sąsiadce z naprzeciwka w noszeniu zakupów. wychodzę z psem na długie, nocne spacery. staram się być uprzejma, posłuszna. tylko czasem wybucham. mam swój świat. swoje ambicje. swoją, własną wizję mojej przyszłości. na prawdę nie rozumiem dlaczego mnie kochasz.

to chore. biorąc komórkę w dłoń... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

to chore. biorąc komórkę w dłoń i widząc nową wiadomość od Ciebie, od razu znam treść, nie odczytując jej. nie ważne na jaki jest temat. czy to najcudowniejsze 'kocham Cię', odpisanie na moją poprzednią wiadomość, a może zwykle 'co tam?'. a mówisz, że to Ty czytasz mi w myślach.

czule mnie do siebie przytulił.... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

czule mnie do siebie przytulił. wtedy uznałam to za zwykły, przyjacielski gest.. zaczął głaskać moje ramię uspakajając, że już dobrze, nic mi nie grozi. widział wszystkie pojawiające się w oczach łzy i ścierał je. na prawdę myślałam, że działa zupełnie jak przyjaciel. zrozumiałam dopiero kiedy Jego usta złożyły pocałunek na moich. - maleńka.. - zaczął żałośnie. - ja też. - szepnęłam, mocniej wtulając się w Jego ramiona.

pewnego wieczoru napisał mi  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

pewnego wieczoru napisał mi, że już nie szuka dziewczyny. z głębokim westchnięciem pomyślałam: 'znalazł.'. nie myliłam się. jeszcze z Nią nie był. musiał tylko zapytać. chciałam jakoś temu zaprzestać, równocześnie nie mówiąc mu o swoich uczuciach. zapytałam się jaka jest. zaczął wymieniać mi miliony Jej zalet. inteligencja. wiecznie uśmiechnięta. dusza towarzystwa. opowiadał jak dobrze się ze sobą dogadują, jak bardzo Ją kocha.. pełna desperacji zapytałam czy Ją znam. odpisał krótką, a jakże wartościową wiadomość: 'bardzo dobrze Ją znasz. to Ty, kochanie.'.

no okej. nie będę Was okłamywać.... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 lipca 2010

no okej. nie będę Was okłamywać. kocham Go. od kiedy tylko Go poznałam mam źrenice w kształcie serc, klatka piersiowa unosi mi się nierównomiernie, chodzę niezdarnie potykając się o niewidzialne przedmioty. nie potrafię porównać miłości do niczego innego. jest wyjątkowa. rani, ale warto ją przeżyć..

nie musiałam używać słów  żeby... teksty

definicjamiloscii dodano: 7 lipca 2010

nie musiałam używać słów, żeby się z Nim porozumieć. słuchał mojego spojrzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV