głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii The worst is over now and we can breathe again. I wanna hold you high you steal my pain away. There’s so much left to learn and no one left to fight. I wanna ho

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
The worst is over now and we can breathe again. I wanna hold you high you steal my pain away. There’s so much left to learn and no one left to fight. I wanna hold you h
The worst is over now and we can... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

The worst is over now and we can breathe again. I wanna hold you high, you steal my pain away. There’s so much left to learn, and no one left to fight. I wanna hold you high and steal your pain. - Evanescence. ;*

  popatrz tu  i tu  i tu. no i... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

- popatrz tu, i tu, i tu. no i jeszcze tu. tu też. - blizny? od czego? - byłam głupia. za każdym razem kiedy zmieniłeś dziewczynę na inną, coraz mniej wartościowszą, brałam do ręki żyletkę i przecinałam sobie skórę perfidną kreską. - po co? - żeby nigdy nie zapomnieć jak bawisz się dziewczynami. żeby ponownie nie zaufać i wrócić..

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko z Twoim imieniem na pasku zadań... - nikaaxd.

jeden wieczór = jedna dziewczyna?... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

jeden wieczór = jedna dziewczyna? jeżeli uważasz, że tym sposobem znajdziesz miłość, rozczaruję Cię. nie tędy droga.

koniec płakania po nocach. koniec... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

koniec płakania po nocach. koniec chodzenia w kapturze kryjąc podkrążone oczy. koniec Ciebie. od teraz z ręką na sercu przyrzekam, że zaczynam nowy etap w życiu. etap pokonywania potyczek z podniesioną głową. etap spotykań z przyjaciółmi pełnych śmiechu. etap bezgranicznych zakupów. etap potocznie zwany szczęściem.

wykończ się na tych szlugach  a... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

wykończ się na tych szlugach, a przyrzekam Ci, że się zabiję. nie potrafię istnieć w świecie w którym Cię nie ma.

piękna. to przymiotnik  którego... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

piękna. to przymiotnik, którego najczęściej używał w opisywaniu mojego wyglądu. nie mówił, jakie mam piersi czy tyłek. patrzył inaczej. nie tak jak każdy, poczciwy nastolatek.

jasne. rozkochaj mnie w sobie  a... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

jasne. rozkochaj mnie w sobie, a potem brutalnie rzuć tłumacząc, że do siebie nie pasujemy. skoro sprawia Ci to przyjemność..

wakacje są dosyć specyficznym... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

wakacje są dosyć specyficznym czasem. dla jedynych to chwile z ukochaną osobą. dla drugich spotkania z przyjaciółmi, melanże. dla jeszcze innych - samotne wieczory zmagania się z bólem, z paczką chusteczek w dłoniach.

ilekroć trafiała na różnych... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

ilekroć trafiała na różnych portalach na zdjęcia z miejscowych melanży, znajdywała Go na nich. nawet jeżeli zajmował tylko centymetr kwadratowy, nie zaprzestała dopóki tego kawałka nie znalazła. wiedziała, że tam będzie. nie bolało Jej, że są osobno, w zupełnie innych miejscach i towarzystwie. chodziło o to, jak On, podświadomie siebie niszczył. pił, palił, ćpał. był egoistą. Jemu nie sprawiało różnicy to czy umrze za miesiąc, czy dziesięć lat, wykończony chorobą. Jej owszem. nie wyobrażała sobie czegoś takiego, jak funkcjonowanie bez Jego codziennej obecności.

nie jestem zwykłą nastolatką.... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

nie jestem zwykłą nastolatką. kiedy tylko coś się popsuje idę do garażu taty, biorę odpowiedni sprzęt i naprawiam. zmywam naczynia, piorę ubrania. pomagam sąsiadce z naprzeciwka w noszeniu zakupów. wychodzę z psem na długie, nocne spacery. staram się być uprzejma, posłuszna. tylko czasem wybucham. mam swój świat. swoje ambicje. swoją, własną wizję mojej przyszłości. na prawdę nie rozumiem dlaczego mnie kochasz.

to chore. biorąc komórkę w dłoń... teksty

definicjamiloscii dodano: 8 lipca 2010

to chore. biorąc komórkę w dłoń i widząc nową wiadomość od Ciebie, od razu znam treść, nie odczytując jej. nie ważne na jaki jest temat. czy to najcudowniejsze 'kocham Cię', odpisanie na moją poprzednią wiadomość, a może zwykle 'co tam?'. a mówisz, że to Ty czytasz mi w myślach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV