głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii co to za przyjemność wyskoczyć wieczorem z Twoim kumplem na spacer skoro i tak całą noc będę umierać z tęsknoty za Tobą? brakuję mi Ciebie. przeogromnie. bądźmy

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
co to za przyjemność wyskoczyć wieczorem z Twoim kumplem na spacer skoro i tak całą noc będę umierać z tęsknoty za Tobą? brakuję mi Ciebie. przeogromnie.
co to za przyjemność wyskoczyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

co to za przyjemność wyskoczyć wieczorem z Twoim kumplem na spacer, skoro i tak całą noc będę umierać z tęsknoty za Tobą? brakuję mi Ciebie. przeogromnie.

bądźmy szczerzy. byłeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

bądźmy szczerzy. byłeś najważniejszy.

złapał mnie za rękę... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

złapał mnie za rękę najdelikatniej jak potrafił. - wiesz gdzie jest koniec świata? - zapytał cicho. przecząco pokręciłam głową. - tak myślałem. zabiorę Cię tam. - szepnął. odwrócił się i pociągnął mnie za sobą. moje stopy jednak nie oderwały się od ziemi. znów na mnie spojrzał. - boisz się. - stwierdził smutno. - kocham Cię, maleńka. nie pozwolę Cię skrzywdzić. - dodał. znów poprowadził. tym razem poszłam za Nim.

wyłączyłam dźwięki w komórce... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

wyłączyłam dźwięki w komórce, żeby przypadkiem nie usłyszeć kiedy napisze i nie zerwać się w celu odpisania. co minutę sięgam po mojego czarnego samsunga, z nadzieją, że skrzynka odbiorcza nie jest pusta..

  a Ty  chcesz być moją... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

- a Ty, chcesz być moją księżniczką? - zapytał swoim aksamitnym tonem.

  no i co się szarpiesz?   oddaj mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 lipca 2010

- no i co się szarpiesz? - oddaj mi szczęście, kretynie!

stałam przed Nim totalnie bezradna.... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 lipca 2010

stałam przed Nim totalnie bezradna. widziałam jak w spoconej dłoni drży zapalniczka. widziałam przeszywający mnie wzrok pełen smutku i tęsknoty. w końcu wezbrałam w sobie całą odwagę. pomimo guli uwiązanej w moim gardle wydukałam ochrypłym tonem 'Ty mnie kochasz, prawda?'. gdy to usłyszał mimowolnie spięły mu się mięśnie. po kilku sekundach, nieśmiało skinął głową.

  ojejku. przepraszam.   za co... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 lipca 2010

- ojejku. przepraszam. - za co, księżniczko? - pokochałam Cię. za bardzo.

chcę Jego. nie słoik ulubionego... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 lipca 2010

chcę Jego. nie słoik ulubionego dżemu, nie truskawkowego chupa chupsa, nie koktajl owocowy. odmawiam wszystkiego, co uwielbiam. zdecydowanie popadłam już w stan desperacji. odmawiam tego, bo wciąż mam tą nadzieję, że otrzymam to, co kocham. że otrzymam Ciebie. Twoje policzki w kolorze mojego ulubionego dżemu. usta o smaku truskawkowego chupa chupsa. i życie jak koktajl owocowy. złudna, pieprzona nadzieja. a jednak, właśnie ona trzyma mnie przy życiu.

przekręcałam się przez kilka... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 lipca 2010

przekręcałam się przez kilka godzin z boku na bok, próbując zasnąć. wreszcie nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Niego. - a co Ty nie śpisz jeszcze? - usłyszałam. - czy możesz mi chociaż na chwilkę przestać chodzić po głowie?! - zapytałam z wyrzutem w głosie. zaśmiał się cicho. - dobranoc, piękna. - szepnął i nie rozłączając się przyłożył komórkę do klatki piersiowej. wsłuchując się w przyśpieszone kołatanie Jego serca, zasnęłam.

uważali mnie za naiwną idiotkę... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 lipca 2010

uważali mnie za naiwną idiotkę, która bezgranicznie wierzyła w Twoje każdego słowo. w każde zapewnienie miłości, w każde czułe słówka. mylili się. wiedziałam jaki jesteś. od początku nie mydliłam sobie oczu, że może jednak się zmieniłeś.. miałam świadomość jakim jesteś draniem. bezczelnym i nieczułym. z dnia na dzień przestałeś mnie 'kochać', rzuciłeś mnie z banalnym tekstem 'nie pasujemy do siebie'. dzięki temu, że przez cały nasz chory związek nie okłamywałam się - teraz, nie cierpię.

nie zamierzam się wycofać. będę... teksty

definicjamiloscii dodano: 30 czerwca 2010

nie zamierzam się wycofać. będę brnąć w to dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV