głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii po jakimś czasie na tyle przywykłam do tego że możesz mnie przytulać całować że nie wywoływało to we mnie takich emocji jak na początku. stało się nieodłączną c

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
po jakimś czasie na tyle przywykłam do tego że możesz mnie przytulać całować że nie wywoływało to we mnie takich emocji jak na początku. stało się nieodłączną częścią
po jakimś czasie na tyle przywykłam... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

po jakimś czasie na tyle przywykłam do tego, że możesz mnie przytulać, całować, że nie wywoływało to we mnie takich emocji jak na początku. stało się nieodłączną częścią codzienności. wtem pewnego dnia - odebrałam to sobie. sama. bez niczyjej pomocy. podczas rozmowy z Tobą powiedziałam, że to koniec. nie sądzisz, że to było dziwne, inne? że normalnie nie byłoby mnie na coś takiego stać? że Cię do jasnej cholery kochałam? więc, czemu mnie nie powstrzymałeś? czy tak trudno było złapać za rękę i cicho poprosić, żebym została?

drganie całego ciała  głośniejsze... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 czerwca 2010

drganie całego ciała, głośniejsze uderzenia serca, przyśpieszony oddech, spocone ręce, zarumienione policzki. - z upływem czasu zdałam sobie sprawę, że te wybryki natury na Twój widok, były przyjemne.

siedziałam na trawniku wpatrzona... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

siedziałam na trawniku wpatrzona wielkimi oczami w dal. nie oddychałam, nie czułam. moje serce biło na tyle wolno i cicho, że gdyby przestało nie byłoby widać różnicy. po policzkach spływały mi łzy. ręce i nogi miałam nieruchome. nikt nie zwracał na mnie uwagi. wtem mały chłopczyk z balonem w ręku podbiegł do mnie i wręczył mi go. otrząsnęłam się. - dziękuję. - powiedziałam ochrypłym głosem. - co Ci się stało? czemu płaczesz? - zapytał ciekawy. dzieci. tak wiele jeszcze przed nimi. - nie zrozumiesz. - odparłam uśmiechając się do niego lekko. - zostawił Cię. - odparł przekonanym tonem. rozpłakałam się. schowałam twarz w dłoniach wciąż histerycznie szlochając. chłopiec poklepał mnie swoją małą rączką po ramieniu. - nie płacz. nie warto. - szepnął. podniosłam wzrok. już go nie było.

po prostu mnie przytul. schowaj w... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

po prostu mnie przytul. schowaj w swoich ramionach. trzymaj dopóki się nie uspokoję, nie wykrzyczę wszystkiego co leży mi na sercu. pozwól mi się rozpłakać, okładać Cię pięściami. bądź przy mnie. ja na prawdę sobie nie radzę.

przeciętny chłopak. wysoki... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

przeciętny chłopak. wysoki, szmaragdowe oczy, czarne włosy. normalny. jak wielu innych. więc czemu tylko Jego potrafię kochać?

nawet nie wiesz jak wiele perspektyw... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

nawet nie wiesz jak wiele perspektyw się przed nami otworzyło. jak moglibyśmy być szczęśliwi. dowiesz się, owszem, lecz będziesz cholernie cierpiał nie mogąc ich wykorzystać.

siedziałam w moim żółtym pokoju z... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

siedziałam w moim żółtym pokoju z laptopem na kolanach. usłyszałam huk rozbijanej o ścianę filiżanki, w pokoju mojego brata. zerwałam się z dywanu i pobiegłam zobaczyć co się stało. - co jest? - krzyknęłam. - skończyła się! - odpowiedział mój brak. - herbata? - spytałam nieco ciszej, niepewnie. - nie. moja miłość.. - odparł ze łzami w oczach. po raz pierwszy widziałam jak płakał.

przybliżył się do mnie. znacznie... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

przybliżył się do mnie. znacznie za blisko. objął mnie jedna ręką w talii. czułam ciepło między nami. nasze przyśpieszone oddechy. kciukiem wolnej ręki musnął mój policzek. - jesteś piękna. - szepnął. spuściłam wzrok.

zrozumiałam. kazałeś mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

zrozumiałam. kazałeś mi spierdalać. wszystko stało się jasne, oczywiste. powiedz mi tylko, dlaczego po miesiącu zapytałeś czy nie spróbujemy jeszcze raz?

'na zawsze'. według mnie to do... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

'na zawsze'. według mnie to do czegoś zobowiązywało.

i zrobiło mi się tak cholernie żal... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

i zrobiło mi się tak cholernie żal uświadamiając sobie, że moje konto na gadu się uszkodziło i nie mam w archiwum żadnej rozmowy z Tobą.

bezczelność. mówiła  że jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

bezczelność. mówiła, że jest skończonym frajerem, głupi. mówiła, że nie dobrze jej na Jego widok. jednakże perfidnie mi Go odebrała. a potem, niby to niespecjalnie, opowiadała jaki jest cudowny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV