głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii przeciętny chłopak. wysoki szmaragdowe oczy czarne włosy. normalny. jak wielu innych. więc czemu tylko Jego potrafię kochać? nawet nie wiesz jak wiele perspekty

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
przeciętny chłopak. wysoki szmaragdowe oczy czarne włosy. normalny. jak wielu innych. więc czemu tylko Jego potrafię kochać?
przeciętny chłopak. wysoki... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

przeciętny chłopak. wysoki, szmaragdowe oczy, czarne włosy. normalny. jak wielu innych. więc czemu tylko Jego potrafię kochać?

nawet nie wiesz jak wiele perspektyw... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

nawet nie wiesz jak wiele perspektyw się przed nami otworzyło. jak moglibyśmy być szczęśliwi. dowiesz się, owszem, lecz będziesz cholernie cierpiał nie mogąc ich wykorzystać.

siedziałam w moim żółtym pokoju z... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

siedziałam w moim żółtym pokoju z laptopem na kolanach. usłyszałam huk rozbijanej o ścianę filiżanki, w pokoju mojego brata. zerwałam się z dywanu i pobiegłam zobaczyć co się stało. - co jest? - krzyknęłam. - skończyła się! - odpowiedział mój brak. - herbata? - spytałam nieco ciszej, niepewnie. - nie. moja miłość.. - odparł ze łzami w oczach. po raz pierwszy widziałam jak płakał.

przybliżył się do mnie. znacznie... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 czerwca 2010

przybliżył się do mnie. znacznie za blisko. objął mnie jedna ręką w talii. czułam ciepło między nami. nasze przyśpieszone oddechy. kciukiem wolnej ręki musnął mój policzek. - jesteś piękna. - szepnął. spuściłam wzrok.

zrozumiałam. kazałeś mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

zrozumiałam. kazałeś mi spierdalać. wszystko stało się jasne, oczywiste. powiedz mi tylko, dlaczego po miesiącu zapytałeś czy nie spróbujemy jeszcze raz?

'na zawsze'. według mnie to do... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

'na zawsze'. według mnie to do czegoś zobowiązywało.

i zrobiło mi się tak cholernie żal... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

i zrobiło mi się tak cholernie żal uświadamiając sobie, że moje konto na gadu się uszkodziło i nie mam w archiwum żadnej rozmowy z Tobą.

bezczelność. mówiła  że jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

bezczelność. mówiła, że jest skończonym frajerem, głupi. mówiła, że nie dobrze jej na Jego widok. jednakże perfidnie mi Go odebrała. a potem, niby to niespecjalnie, opowiadała jaki jest cudowny.

pogłaskał mnie po głowie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

pogłaskał mnie po głowie. - obiecaj, że już nigdy mnie nie zostawisz. - szepnęłam bezradnie, patrząc na Niego z nadzieją. - nie obiecam. nie chcę złamać łamać danej Ci obietnicy. - odparł. - czyli, że.. zamierzasz mnie.. zostawić? - spytałam ze łzami w oczach. - nie, kochanie. po prostu nie wiem czy potrafię być Ci wierny całą wieczność. nie obiecuję, że Cię nie zostawię. obiecuję jednak, że się postaram. - powiedział i nareszcie na mnie spojrzał. - nie smuć Cię już. - dodał i delikatnie pocałował moje włosy.

przed każdym pocałunkiem powtarzał... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

przed każdym pocałunkiem powtarzał mi szeptem: nie zapomnij o oddychaniu. - telepatia.

piękne uczucie wychodzić z... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 czerwca 2010

piękne uczucie wychodzić z obojętnością ze szkoły czując na swoich lśniących włosach spojrzenie Jego szmaragdowych oczu. bezcenne. nie do opisania.

zobaczyłam Go z daleka. siedział... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 maja 2010

zobaczyłam Go z daleka. siedział sam na łące. nie wyglądał jakby na kogoś czekał. myślał. nie potrafiłam ulec pokusie. delikatnie stąpając po trawie w czarnych balerinach ruszyłam w Jego kierunku. tęskniłam za Nim. chciałam porozmawiać. sam na sam. nadarzyła się idealna okazja, którą po prostu musiałam wykorzystać. przeszłam prawie całą trasę. byłam na tyle blisko by móc poczuć Jego zapach. głęboko wciągnęłam nosem powietrze. usłyszał. obrócił się delikatnie. popatrzył na mnie z zaskoczeniem, które po chwili mimowolnie zamieniło się w smutek. usiadłam obok Niego. przytulił mnie. - tak bardzo tęskniłem. - szepnął mi we włosy. poczułam na policzku Jego łzy. nie mogłam nic powiedzieć. - przepraszam za wszystko. - dodał cicho, nieco zachrypniętym głosem. nadal nie otrzymał żadnej odpowiedzi. odsunął się ode mnie trzymając mojej dłonie w swoich. spojrzał mi prosto w oczy. - kocham Cię. - rzekł szeptem pełen przekonania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV