głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bejbgabi Strach przed każdą napotkaną istotą. Strach przed bliskimi. Strach przed samym sobą. W takie dni robię wszystko aby zagłuszyć każde słowo kierowane do mnie. Uko

bejbgabi

bejbgabi.moblo.pl
Strach przed każdą napotkaną istotą. Strach przed bliskimi. Strach przed samym sobą. W takie dni robię wszystko aby zagłuszyć każde słowo kierowane do mnie. Ukojeniem
Strach przed każdą napotkaną... teksty

bejbgabi dodano: 22 lipca 2012

Strach przed każdą napotkaną istotą. Strach przed bliskimi. Strach przed samym sobą. W takie dni robię wszystko aby zagłuszyć każde słowo kierowane do mnie. Ukojeniem jest odgłos płynącej wody lub szelest liści, ale przede wszystkim sen, który pomaga oderwać się od myśli błądzących w mojej głowie. Kiedy człowiek zapada w sen, jest w swoim własnym, idealnym świecie. Czasem pływa w oceanie lub chodzi po pustyni, jest gdzieś daleko od miejsca, w którym się znajduje w obecnej chwili lub przeciwnie, jest w tym samym miejscu lecz wszystko wydaje się być inne, lepsze. Często pojawia się myśl by zasnąć i już nigdy się nie obudzić, aby zostać na zawsze we własnym świecie gdzie nie ma cierpienia i bólu. | bejb.

Chciałam pomagać na każdym kroku.... teksty

bejbgabi dodano: 22 lipca 2012

Chciałam pomagać na każdym kroku. Wspierać w złych chwilach. Pragnęłam abyś zauważyła, że jestem kimś odpowiedzialnym i potrafię robić wszystko o co mnie prosisz, a jeżeli tak nie było to ciężką pracą dążyłam do tego żeby się nauczyć. Nie widziałaś tego. Przykro było i słyszeć wszystkie te słowa, płynące z ust kogoś tak mi bliskiego. Kiedy usłyszałam, że nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę ważną osobą w Twoim życiu coś we mnie pękło i sprawiło niesamowity ból. Nigdy nie doznałam podobnego uczucia. Ja rozumiem, że nie jestem ideałem. Nie mam odpowiedniego wzrostu ale przecież to nie z mojej winy. Wygląd w żaden sposób nie przypomina ilość moich lat. Przepraszam za to, że jestem jaka jestem. | bejb.

Miałaś być moim oparciem w każdej... teksty

bejbgabi dodano: 20 lipca 2012

Miałaś być moim oparciem w każdej złej chwili. Miałaś być ze mną i mnie wspierać. Miałaś pomagać słowami i czynami. Nie zrobiłaś tego. Każde Twoje słowo skierowane do mnie bolało. Nawet nie wiesz jak bardzo cierpiałam słysząc wszystkie te wulgaryzmy płynące w moja stronę z Twoich ust. To nie była tylko moja wina. Zapamiętałam wszystko co wykrzykiwałaś. Każde słowo. Wbijałaś mi w serce coś niesamowicie ostrego. Coś, co nie pozwalało mi na wydobycie z siebie jakiejkolwiek łzy, nie potrafiłam nawet mówić. Przecież widziałaś, że było to dla mnie czymś trudnym. | bejb.

Taka pustka. Brak jakiejkolwiek... teksty

bejbgabi dodano: 20 lipca 2012

Taka pustka. Brak jakiejkolwiek kontroli nad tym, co się robi. Brak poczucia bezpieczeństwa. Brak bliskich. Ile to jeszcze będzie trwało? Niesamowicie przykre uczucie. kiedy dociera do Ciebie prawda, a prawdą jest to, że się wylądowało na dnie. To jak wbijanie noża parę razy w jedno miejsce. Niekończący się ból. Najgorszy moment w życiu, każdy kto był Ci bliski jest po drugiej stronie i w żaden sposób nie jest w stanie Ci pomóc. Mówią, że nie potrafią zrozumieć, a tak naprawdę nawet nie próbują tego robić. Nie chce więcej takich chwil. Nie chce takiego życia. | bejb.

Powinnam płakać. Dlaczego tego nie... teksty

bejbgabi dodano: 20 lipca 2012

Powinnam płakać. Dlaczego tego nie robię? Kurczowo zwijając się z bólu zastanawia mnie fakt czy to naprawdę inni mają rację czy też może ja. To nie miało tak wyglądać. Chciałam być szczęśliwa i dać to szczęście komuś bliskiemu. Przecież nie mogę żyć w kłamstwie. A teraz.. teraz to mam dość bycia kimś takim. Każdy krzyczy, że popełniłam największy błąd w swoim życiu. Ja uważam inaczej. Potrzebuje kogoś, kto będzie w stanie to zrozumieć. Nie chce być sama z tym wszystkim. | bejb.

Co robić kiedy trwa walka między... teksty

bejbgabi dodano: 16 lipca 2012

Co robić kiedy trwa walka między ciałem a rozumem? Nie tu nie chodzi o seks. Są chwile w życiu każdego człowieka, który ma zawahania co do podjęcia pewnych decyzji. Kiedy ciało ma przewagę dochodzi do samych złych chwil, a co gorsze to samo dzieje się w chwili, kiedy przewagę punktów ma rozum. Co robić, gdy w głowie jest zupełna pustka. Ja mając swoje zasady jestem kimś innym , a czasem wydaje się kimś zupełnie nie pasującym do otaczającej mnie rzeczywistości, a wszystko przez zupełnie inne postrzeganie słów 'miłość' i oraz 'samotność'. Pytanie o walkę ciała z duszą jest normalne? Wielu by powiedziało, że nie. Ja zadaje sobie ów pytanie na tyle często, iż stało się ono moje codziennością. | bejb.

Jestem zawiedziona. Tak bardzo się... teksty

bejbgabi dodano: 5 czerwca 2012

Jestem zawiedziona. Tak bardzo się myliłam. Dlaczego człowiek jest tak skonstruowany, że bez bliskości drugiej osoby może nie przeżyć? Przecież jest wiele innych rzeczy, które równie dobrze można pokochać. Ja rozumiem fakt, iż jestem zupełnie inna od otaczających mnie ludzi gdyż muszę ukazywać na każdym kroku swoją dojrzałość oraz odpowiedzialność w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji, ale nie jest to tylko i wyłącznie moja wina. Sytuacje mające miejsce w ostatnich dniach mojego życia zmuszają mnie do ukazywania odpowiedzialności wobec bliskich. Muszę pokazywać, że sobie radzę z każdym problemem nawet wtedy, kiedy jest zupełnie odwrotnie. | bejb.

Myślałam  że to był jedyny raz.... teksty

bejbgabi dodano: 22 maja 2012

Myślałam, że to był jedyny raz. Myliłam się. Po raz kolejny przechodzę to samo i wchodzę w etap zapominania. Przechodząc obok ludzi zadaje jedno bardzo ważne dla mnie pytanie, mianowicie ‘jak to jest kochać z wzajemnością’. Każdy ma inna odpowiedź. Chciałabym znać również moją wersje odnośnie tego pytania. W chwili obecnej jest to zupełnie niemożliwe. Co mi pozostało? Siedzieć na parapecie i wypłakać do końca to co jeszcze pozostało i pozbyć się resztek wspomnień. Czy tylko ja mam tak strasznie dziwne postrzeganie tego świata, że nie potrafię nawet znaleźć mego ‘księcia z bajki’? Czy jest choć jedna osoba w podobnej sytuacji? Pytać mogę ale odpowiedzi nie uzyskam. Jedyny powód do wymuszonego uśmiechu, to unikanie pytań co się stało. | bejb.

Zastanawia mnie  czy to możliwe... teksty

bejbgabi dodano: 14 maja 2012

Zastanawia mnie, czy to możliwe żeby w ciągu tak krótkiego czasu zmieniły się wszystkie uczucia co do pewnej osoby. Czy nie jesteśmy aby skazani na egzystencję nieprzekraczalnych granic charakteru i nawyków? Tyle pytań krąży w mojej głowie a ja siedząc sama szukam odpowiedzi na każde z nich. Budząc się w nocy siedzę i spoglądam w gwiazdy łudząc się, że zaglądam jednocześnie w przeszłość. Przecież to nie jest wina jednej ze stron. Nic mnie nie usprawiedliwia, mogę jedynie żyć z nadzieją na lepsze jutro. Może i jestem dziwna bo źle interpretuje ten irracjonalny świat ale gdy zdarza mi się stracić poczucie czasu, kiedy obserwuję chmury przepędzane przez wiatr i wymyślam sobie, co która chce mi przekazać oddalam się od tych myśli i pytań, które tak bardzo mnie dręczą a ja starając się znaleźć odpowiedź przytłaczam się jeszcze większą ilością pytań. | bejb.

Ale przynajmniej mogę się... teksty

bejbgabi dodano: 6 kwietnia 2012

Ale przynajmniej mogę się pochwalić tym, że kiedyś cieszyłam się z każdego dnia i miałam wiele znajomych, z którymi spędzałam tak dużo czasu. Próbuje nie porównywać przeszłości do teraźniejszości ale niestety nie wychodzi, stało się to moim nałogiem. Może jest mi przykro ale nikogo to nie obchodzi. Chciałabym cofnąć czas i naprawić wszystko. Na dzień dzisiejszy jestem sama. Sama z wszystkimi problemami. Zawsze ciężko było mi rozmawiać o swoich uczuciach, zazwyczaj to ja słuchałam innych próbując ich wesprzeć czy im pomóc jeżeli było to możliwe, i aby móc zaufać jakiejkolwiek osobie potrzebowałam wiele czasu.Nigdy nie zaufałam pierwszej napotkanej osobie, a gdy zostałam oszukana przez kogoś. kto był dla mnie ważny było jeszcze ciężej zaufać nawet samej sobie. Nie chcę już płakać. Muszę się pozbierać sama. | bejb

Od jakiegoś czasu znów pojawiłeś... teksty

bejbgabi dodano: 5 kwietnia 2012

Od jakiegoś czasu znów pojawiłeś się w mojej głowie. Wieczory spędzone samotnie z myślą o tym jak bardzo mi Ciebie brakuję. Wiem, że nie byliśmy blisko, ale tak naprawdę sam Twój oddech, głos czy widok mnie uszczęśliwiał. Dziwne, bo nie dawałeś żadnej oznaki życia, nie przyczyniłeś się do tego abym myślała o tym jak bardzo tęsknie. Powróciłeś. Szkoda tylko, że teoretycznie. Wiem, że w praktyce nigdy to nie nastąpi. Ale wiesz, przyjdzie czas i opowiem Ci o tym jak tęskniłam myśląc wieczorami i uruchamiając mój nerw wzrokowy wywołujący łzy, opowiem również jak bardzo kochałam. Opowiem. Pośmiejemy się razem. | bejb.

Przeszłość jest tatuażem w życiu... teksty

bejbgabi dodano: 19 marca 2012

Przeszłość jest tatuażem w życiu każdego człowieka. Nie da się jej zamazać. Wszystkie wspomnienia pozostaną na zawsze. Nie ważne jest to, czy są one dobre czy też złe. Zostaną gdzieś głęboko w sercu. I nawet jeśli byś chciał zapomnieć, nie uda Ci się. | bejb.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV