głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [42] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [42]

zrozum to. nie zawsze jest tak jak chcemy. takie jest życie. dzisiaj razem jutro osobno. damy radę. a jeśli nie. to znów będziemy razem z przekonaniem że kochamy siebie nawzajem i już nigdy siebie nie opuścimy. jeśli jednak zapomnimy o sobie to będzie koniec nas koniec. dziś tak to czuję.

ansomia dodano: 9 grudnia 2021

zrozum to. nie zawsze jest tak jak chcemy. takie jest życie. dzisiaj razem, jutro osobno. damy radę. a jeśli nie. to znów będziemy razem z przekonaniem, że kochamy siebie nawzajem i już nigdy siebie nie opuścimy. jeśli jednak zapomnimy o sobie, to będzie koniec nas, koniec. dziś tak to czuję.

czasem jest po prostu źle. i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć tak mocno przytulić ukoić w tobie mój strach którego przecież we mnie za dużo jak na przeciętnego człowieka.

ansomia dodano: 9 grudnia 2021

czasem jest po prostu źle. i tyle bym ci chciała wtedy powiedzieć, tak mocno przytulić, ukoić w tobie mój strach, którego przecież we mnie za dużo, jak na przeciętnego człowieka.

odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: zastanów się czy to ma sens. a ja milczałam. ale to nie było tak że mi nie zależało o nie. po prostu nie byłam na tyle silna żeby powiedzieć: zostań potrzebuję cię.

ansomia dodano: 8 grudnia 2021

odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: zastanów się, czy to ma sens. a ja milczałam. ale to nie było tak, że mi nie zależało, o nie. po prostu nie byłam na tyle silna, żeby powiedzieć: zostań, potrzebuję cię.

nic się nie zmieniłeś. zamiast samochodzików wyścigowych rozpieprzasz teraz marzenia. ze słodkiego chłopczyka przerodziłeś się w największego chama jakiego znam. gratuluję.

ansomia dodano: 8 grudnia 2021

nic się nie zmieniłeś. zamiast samochodzików wyścigowych rozpieprzasz teraz marzenia. ze słodkiego chłopczyka, przerodziłeś się w największego chama jakiego znam. gratuluję.

Rok temu odnalazłeś mnie drugi raz i stworzyliśmy przez ten czas coś niewyobrażalnie silnego co miało przetrwać wszystko a teraz sama czekam co przyniesie każdy kolejny dzień.

scarydolly dodano: 8 grudnia 2021

Rok temu odnalazłeś mnie drugi raz i stworzyliśmy przez ten czas coś niewyobrażalnie silnego co miało przetrwać wszystko, a teraz sama czekam co przyniesie każdy kolejny dzień.

Prawdziwego mężczyzny nie obchodzi jak duży jest Twój stanik jak grube są Twoje uda czy masz duży tyłek brak blizn i rozstępów na brzuchu. Prawdziwy mężczyzna dostrzeże Twój uśmiech sposób w jaki zakładasz włosy za ucho gdy jesteś zdenerwowana Twój śmiech sposób w jaki poruszasz ustami gdy mówisz Twoje gesty i sposób w jaki wymawiasz jego imię. Prawdziwy mężczyzna pokocha Cię za zawartość a nie opakowanie ❤️

kaocechaem dodano: 8 grudnia 2021

Prawdziwego mężczyzny nie obchodzi, jak duży jest Twój stanik, jak grube są Twoje uda, czy masz duży tyłek, brak blizn i rozstępów na brzuchu. Prawdziwy mężczyzna dostrzeże Twój uśmiech, sposób w jaki zakładasz włosy za ucho, gdy jesteś zdenerwowana, Twój śmiech, sposób w jaki poruszasz ustami, gdy mówisz, Twoje gesty i sposób w jaki wymawiasz jego imię. Prawdziwy mężczyzna pokocha Cię za zawartość, a nie opakowanie ❤️

chodź zrobimy coś z tym czasem żeby nie był on tylko tymczasem

naayaan dodano: 8 grudnia 2021

chodź, zrobimy coś z tym czasem, żeby nie był on tylko tymczasem

„Może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. I wszystkim co tylko czuję przez ciebie. Wszystkim co w ogóle czuję”.  — Wiesław Myśliwski

jednorazowagra dodano: 8 grudnia 2021

„Może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. I wszystkim, co tylko czuję przez ciebie. Wszystkim, co w ogóle czuję”. — Wiesław Myśliwski

Kocham Cię. I nienawidzę siebie za to.

beautifulsmile dodano: 8 grudnia 2021

Kocham Cię. I nienawidzę siebie za to.

Dziś jestem dorosła choć tak bardzo chciała bym być niewinnym niczego świadomym dzieckiem.

julitkaii dodano: 7 grudnia 2021

Dziś jestem dorosła, choć tak bardzo chciała bym być niewinnym, niczego świadomym dzieckiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV