głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [41] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [41]

tabletki mi nie podziałały ani razu gówno

pr0bl3m dodano: 14 stycznia 2021

tabletki mi nie podziałały ani razu, gówno

Wracam wspomnieniami do Ciebie  jakim cudem? Powiedz mi jakim... skoro to stało się tak odległe tak bardzo niemożliwe. Chce przestać pamiętać i nie wracać do tego co było 7 lat wstecz. Pozwól mi..  schooki

schooki dodano: 14 stycznia 2021

Wracam wspomnieniami do Ciebie - jakim cudem? Powiedz mi, jakim... skoro to stało się tak odległe, tak bardzo niemożliwe. Chce przestać pamiętać i nie wracać do tego co było 7 lat wstecz. Pozwól mi.. ~ schooki

tęsknię teksty schooki dodał komentarz: tęsknię do wpisu 14 stycznia 2021
Just me and you I’ll show you lovin like you never knew

megm dodano: 14 stycznia 2021

Just me and you, I’ll show you lovin like you never knew

Kim dla mnie jesteś? Zobacz stałem się tak bardzo lepszy od samego siebie. Bo człowiek staje się co najmniej tak wspaniały jak osoba którą kocha.

zatracony dodano: 14 stycznia 2021

Kim dla mnie jesteś? Zobacz, stałem się tak bardzo lepszy od samego siebie. Bo człowiek staje się co najmniej tak wspaniały jak osoba, którą kocha.

Przedzieraliśmy się przez białe płatki które spowalniały czas tyle uderzeń serca zanim połączyły się z ziemią ile uderzeń serc gdy nasze dłonie połączyły się aby rozgrzać nas całych zanim zebraliśmy na odwagę oczy które do tej pory udawały że nic się nie stało. A potem jakby świat rozpadał się wokół w biały pył. Wszystko drżało jak nasze ciała kiedy spijaliśmy ze spojrzeń wzajemne pragnienie. Źrenice jak zapadnięte słońca przyciągały nas bardziej niż słowa niż ciepło objęć aż utoneliśmy w błogości naszych ust aż ramiona próbowały pochłonąć nas na zawsze zamykając w tej chwili. Chwili tak nierzeczywistej tak szczęśliwej że potrzebowaliśmy godzin zapewnień słowami aby potwierdzić jej prawdziwość zapieczętować w pamięci potęgę euforii którą uwolniliśmy. Nikt nam tego nie odbierze nawet teraz kiedy unikamy się chowając przed bryskawicami bólu kiedy poświęcamy wszystko aby nie umarła w nas dobroć razem z duszą.

zatracony dodano: 14 stycznia 2021

Przedzieraliśmy się przez białe płatki, które spowalniały czas, tyle uderzeń serca zanim połączyły się z ziemią, ile uderzeń serc gdy nasze dłonie połączyły się, aby rozgrzać nas całych, zanim zebraliśmy na odwagę oczy, które do tej pory udawały, że nic się nie stało. A potem, jakby świat rozpadał się wokół, w biały pył. Wszystko drżało jak nasze ciała, kiedy spijaliśmy ze spojrzeń wzajemne pragnienie. Źrenice jak zapadnięte słońca przyciągały nas, bardziej niż słowa, niż ciepło objęć, aż utoneliśmy w błogości naszych ust, aż ramiona próbowały pochłonąć nas na zawsze, zamykając w tej chwili. Chwili tak nierzeczywistej, tak szczęśliwej, że potrzebowaliśmy godzin zapewnień słowami, aby potwierdzić jej prawdziwość, zapieczętować w pamięci potęgę euforii, którą uwolniliśmy. Nikt nam tego nie odbierze, nawet teraz, kiedy unikamy się, chowając przed bryskawicami bólu, kiedy poświęcamy wszystko aby nie umarła w nas dobroć razem z duszą.

Jest długa zima w kątach miasta na ulicach i w smutnych jego brzaskach o zachodzie zima. Przyszła zaraz po najdłuższym roku. Może się trochę spóźniła trochę złe czasy wybrała ledwo znajduje dla siebie miejsca. Szczęściarze znajdują topniejące lody kry oderwane od lodowatych serc. Jak głupiec szczęściarz szaleniec któremu serce topnieje wybieraj nadzieję. Zawsze zanim do końca się zgubisz i zamarzniesz bez żaru. Zanim chłód wiarę zabierze Ty bądź jak szaleniec. Umieraj dla słońca. Można spalić się w najbardziej srogim mrozie. just love.

just_love dodano: 14 stycznia 2021

Jest długa zima w kątach miasta, na ulicach i w smutnych jego brzaskach, o zachodzie zima. Przyszła zaraz po najdłuższym roku. Może się trochę spóźniła, trochę złe czasy wybrała, ledwo znajduje dla siebie miejsca. Szczęściarze znajdują topniejące lody, kry oderwane od lodowatych serc. Jak głupiec, szczęściarz, szaleniec, któremu serce topnieje, wybieraj nadzieję. Zawsze, zanim do końca się zgubisz i zamarzniesz bez żaru. Zanim chłód wiarę zabierze, Ty bądź jak szaleniec. Umieraj dla słońca. Można spalić się w najbardziej srogim mrozie. /just_love.

Ci od dobrych rad Znowu 1:0 dla nas Możesz krzyczeć co sił Echo zjada głos na pustych salach  pro8l3m

historia.pewnej.historii dodano: 14 stycznia 2021

Ci od dobrych rad Znowu 1:0 dla nas Możesz krzyczeć co sił Echo zjada głos na pustych salach / pro8l3m

Północ juz wybiła u mnie a łzy lecą na południe.  pro8l3m

historia.pewnej.historii dodano: 14 stycznia 2021

Północ juz wybiła u mnie, a łzy lecą na południe. / pro8l3m

Dotknij zobacz blizny Ja rozrywam to jak listy Niepotrzebne słowa są jak iskry Późniejsza cisza to kanistry. pro8l3m

historia.pewnej.historii dodano: 14 stycznia 2021

Dotknij, zobacz blizny Ja rozrywam to jak listy Niepotrzebne słowa są jak iskry Późniejsza cisza to kanistry. /pro8l3m

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV