głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [40] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [40]

to nasz kawałek świata.

zxcv1331 dodano: 2 tygodnie temu

to nasz kawałek świata.

Bo to na nas jest pora dobrze wiem '

zxcv1331 dodano: 2 tygodnie temu

Bo to na nas jest pora, dobrze wiem ;'*

 03.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 03 05 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 2 tygodnie temu

#03.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/03-05-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Z tego co wiem to jestem najszczęśliwszą istotką pod słońcem gdy budzę się rano i nadal On jest przy mnie.  Cudownie się budzić przy mężczyźnie który jest wszystkim co najlepsze całą miłością i spełnieniem w jednym.

wartozycmarzeniami dodano: 2 tygodnie temu

Z tego co wiem, to jestem najszczęśliwszą istotką pod słońcem gdy budzę się rano i nadal On jest przy mnie. Cudownie się budzić przy mężczyźnie, który jest wszystkim co najlepsze- całą miłością i spełnieniem w jednym.

nie mam pewności że przestałam kochać a zaraz zacznę szlochać. po prostu mam już dość love forever . ona mnie osłabia. nie widzę już w sobie cienia który mogłabym komu kolwiek oddać. nie znaczy dla mnie żaden chłopak na świecie więcej niż wszystko. trudno było co było. na szczęście to już nie wróci a ja nie wkopię się w kolejne bagno zwane  zakochaniem.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

nie mam pewności, że przestałam kochać, a zaraz zacznę szlochać. po prostu mam już dość "love forever". ona mnie osłabia. nie widzę już w sobie cienia, który mogłabym komu kolwiek oddać. nie znaczy dla mnie żaden chłopak na świecie więcej niż wszystko. trudno, było co było. na szczęście to już nie wróci, a ja nie wkopię się w kolejne bagno, zwane - zakochaniem.

konieczny do życia jest tlen cała reszta to kwestia priorytetów.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

konieczny do życia jest tlen, cała reszta to kwestia priorytetów.

co mam teraz płakać bo znowu coś się spieprzyło? musiałabym przepłakać całe życie kochanie. a prawdziwych powodów do płaczu niewiele. i płakać za tobą też nie warto.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

co, mam teraz płakać, bo znowu coś się spieprzyło? musiałabym przepłakać całe życie, kochanie. a prawdziwych powodów do płaczu niewiele. i płakać za tobą też nie warto.

wiem że czasem bardzo trudno mnie kochać ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać, ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach.

może powiem ci co mam do powiedzenia. powiem ci jak bardzo cię kocham i powiem też że to o tobie myślę gdy wychodzę na balkon w nocy i palę fajkę.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

może powiem ci co mam do powiedzenia. powiem ci jak bardzo cię kocham i powiem też, że to o tobie myślę, gdy wychodzę na balkon w nocy i palę fajkę.

 02.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 02 05 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 2 tygodnie temu

#02.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/02-05-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV