głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [40] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [40]

Człowiek w końcu jest wdzięczny że zna okropności które go spotykają i do których przywykł. Nieznane okropności są gorsze.  Ingmar Bergman Twarzą w twarz

tonatyle dodano: 15 maja 2020

Człowiek w końcu jest wdzięczny, że zna okropności, które go spotykają i do których przywykł. Nieznane okropności są gorsze. / Ingmar Bergman "Twarzą w twarz"

czujesz tą miłość w powietrzu? tak dupku to moja miłość do ciebie!

ansomia dodano: 15 maja 2020

czujesz tą miłość w powietrzu? tak dupku, to moja miłość do ciebie!

mamo przepraszam  to nie moja wina że zamiast spódniczek wolę baggy. że zamiast różowego auta i wożenia się nim po mieście wolę crossa i błotne przygody . że zamiast medycyny wolę prawo. że zamiast wypicia melisy wolę rozwalić rękę o mur by wyładować emocje. że gdy ktoś mnie uderzy zamiast siedzieć cicho i się schować od razu kontratakuję. mamo przepraszam  nigdy nie obiecałam że będę idealna.

ansomia dodano: 15 maja 2020

mamo, przepraszam - to nie moja wina, że zamiast spódniczek wolę baggy. że zamiast różowego auta i wożenia się nim po mieście, wolę crossa i błotne "przygody". że zamiast medycyny wolę prawo. że zamiast wypicia melisy, wolę rozwalić rękę o mur by wyładować emocje. że gdy ktoś mnie uderzy zamiast siedzieć cicho i się schować od razu kontratakuję. mamo, przepraszam - nigdy nie obiecałam, że będę idealna.

nie zapomniałam do dziś. początkowo nie chciałam tej pamięci nienawidziłam jej chciałam ją zniszczyć zabić pogrzebać z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej a ostatecznie chyba nawet pokochałam. ale to wcale nie znaczy że przestała boleć. najbardziej boli przez drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki którą razem słuchaliśmy gdy ktoś wymieni tytuł filmu o którym rozmawialiśmy gdy poczuję zapach perfum których używał gdy gdzieś usłyszę jego imię wciąż tak bliskie i ukochane.

ansomia dodano: 15 maja 2020

nie zapomniałam do dziś. początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. najbardziej boli przez drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane.

i tylko spróbuj go kurwo skrzywdzić. spróbuj skrzywdzić kogoś kto przez dwa lata był całym moim światem.

ansomia dodano: 15 maja 2020

i tylko spróbuj go kurwo skrzywdzić. spróbuj skrzywdzić kogoś, kto przez dwa lata był całym moim światem.

wibrował mi telefon w kieszeni wyciągnęłam go i zobaczyłam na ekranie twoje imię włożyłam telefon z powrotem i kurwa udawałam że mam wibrujące majtki.

ansomia dodano: 15 maja 2020

wibrował mi telefon w kieszeni, wyciągnęłam go i zobaczyłam na ekranie twoje imię, włożyłam telefon z powrotem i kurwa udawałam, że mam wibrujące majtki.

Książka  Moc w gębie. Jak gadać żeby się dogadać  Tomasz Kammel  Chcesz przekazać ważną rzecz a czujesz że mówisz do ściany? Odczuwasz tremę? Spokojnie jest na to sposób. Tomasz Kammel zdradza swoje sztuczki aby każdy potrafił się dogadać i mógł poczuć MOC W GĘBIE! https: www.ebooki24.org p moc w gebie jak gadac zeby sie dogadac tomasz kammel

niktorek dodano: 15 maja 2020

Książka " Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać" - Tomasz Kammel Chcesz przekazać ważną rzecz, a czujesz, że mówisz do ściany? Odczuwasz tremę? Spokojnie, jest na to sposób. Tomasz Kammel zdradza swoje sztuczki, aby każdy potrafił się dogadać i mógł poczuć MOC W GĘBIE! https://www.ebooki24.org/p/moc-w-gebie-jak-gadac-zeby-sie-dogadac-tomasz-kammel

with her wine stained lips yeah she’s nothing but trouble cold to the touch but she’s warm as a devil

hipoporockopunek dodano: 15 maja 2020

with her wine stained lips, yeah she’s nothing but trouble, cold to the touch, but she’s warm as a devil

Obudziłam się zrezygnowana. Może dobrym stwierdzeniem by było „ręce mi opadły”. Opadły mi już tak definitywnie.  Coś mnie odrzuca coś mnie zniechęca i gnębi.

xxaanaaxx dodano: 15 maja 2020

Obudziłam się zrezygnowana. Może dobrym stwierdzeniem by było „ręce mi opadły”. Opadły mi już tak definitywnie. Coś mnie odrzuca, coś mnie zniechęca i gnębi.

Myślałam że nie przetrwam bez Ciebie ale jednak trwam. Myślałam że umrę bez Ciebie ale wciąż żyje. ... Myślałam że to minie ale nie chce przestać.  2WEI  Survivor

tonatyle dodano: 15 maja 2020

Myślałam, że nie przetrwam bez Ciebie, ale jednak trwam. Myślałam, że umrę bez Ciebie, ale wciąż żyje. [...] Myślałam, że to minie, ale nie chce przestać. / 2WEI - Survivor

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV