głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [40] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [40]

debil teksty gorian20 dodał komentarz: debil do wpisu 24 października 2021
Co tu słychać

krakusik dodano: 24 października 2021

Co tu słychać

Przeczytałam te rozmowy jestem zablokowana chociaż to JA POWINNAM BLOKOWAĆ . Zablokowałeś mnie bo on do ciebie się przyczepił za połączenie na messanger które ja sama olałam  wiedziałam ze niechcący. A Ty taki solidarny z nim piszesz ze mnie „zablokujesz”. O wielu rzeczach dowiem się po czasie po latach. Ale to tylko przez to ze faceci którzy byli obok nigdy nie mieli jaj.

lolitkka dodano: 23 października 2021

Przeczytałam te rozmowy, jestem zablokowana chociaż to JA POWINNAM BLOKOWAĆ . Zablokowałeś mnie, bo on do ciebie się przyczepił za połączenie na messanger, które ja sama olałam - wiedziałam, ze niechcący. A Ty taki solidarny z nim piszesz, ze mnie „zablokujesz”. O wielu rzeczach dowiem się po czasie, po latach. Ale to tylko przez to, ze faceci którzy byli obok nigdy nie mieli jaj.

Ten mariuszek wykrzyczał mi absurdalne rzeczy ze w tym wszystkim chodziło mi o pieniądze. I pewnie ona mówiła ci to samo. Ale nie nie chciałam nawet złotówki twojej.

lolitkka dodano: 23 października 2021

Ten mariuszek wykrzyczał mi absurdalne rzeczy, ze w tym wszystkim chodziło mi o pieniądze. I pewnie ona mówiła ci to samo. Ale nie nie chciałam nawet złotówki twojej.

Blogi się rozkręciły a mam 4  😁😁😁😁😁

szymo244 dodano: 23 października 2021

Blogi się rozkręciły, a mam 4 😁😁😁😁😁

Dawno nic nie dodawałem ale jestem żyje  powoli do przodu.... 😁😁😁😁😁😀😀😀

szymo244 dodano: 23 października 2021

Dawno nic nie dodawałem, ale jestem, żyje - powoli do przodu.... 😁😁😁😁😁😀😀😀

 Zdumiewające jak zupełne bywa złudzenie że piękno jest dobrem.    Lew Tołstoj

jednorazowagra dodano: 23 października 2021

"Zdumiewające, jak zupełne bywa złudzenie, że piękno jest dobrem." ~ Lew Tołstoj

 Należałem do niej. Oddawała mi się w tańcu w spojrzeniu w pocałunku w uśmiechu. Wszystkie kobiety tej gorącej nocy wszystkie które mnie rozpalały wszystkie do których się zalecałem wszystkie na które spoglądałem z miłosną tęsknotą stopiły się i stały się jedną kobietą rozkwitającą w moich ramionach.    Hermann Hesse

jednorazowagra dodano: 23 października 2021

"Należałem do niej. Oddawała mi się w tańcu, w spojrzeniu, w pocałunku, w uśmiechu. Wszystkie kobiety tej gorącej nocy, wszystkie, które mnie rozpalały, wszystkie, do których się zalecałem, wszystkie, na które spoglądałem z miłosną tęsknotą, stopiły się i stały się jedną kobietą, rozkwitającą w moich ramionach." ~ Hermann Hesse

bycie singielka kiedyś oznaczało że nikt cię nie chciał. teraz to znaczy że jesteś ładna seksowna i wykorzystujesz swój czas na decyzje jakiego życia chcesz i z kim chcesz je spędzić.

ansomia dodano: 23 października 2021

bycie singielka kiedyś oznaczało, że nikt cię nie chciał. teraz to znaczy, że jesteś ładna, seksowna i wykorzystujesz swój czas, na decyzje jakiego życia chcesz i z kim chcesz je spędzić.

przyszedł narobił syfu odszedł.

ansomia dodano: 23 października 2021

przyszedł, narobił syfu, odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV