głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [40] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [40]

emocjami przegrywasz. zawsze..

muszelkaaa dodano: 27 marca 2024

emocjami przegrywasz. zawsze..

Rozumiem.Wolisz trzymać wszystkie drzwi zamknięte. Przede mną także.Ale to Twój wybór..

muszelkaaa dodano: 27 marca 2024

Rozumiem.Wolisz trzymać wszystkie drzwi zamknięte. Przede mną także.Ale to Twój wybór..

A tymczasem włączam głośniej muzykę i unoszę się na skrzydłach ze świateł wypadających przez szyby tańczę w oparach absurdalnych nadziei zaciągam się i uśmiecham się na przekór cieniom prawdy.

darko dodano: 27 marca 2024

A tymczasem włączam głośniej muzykę i unoszę się na skrzydłach ze świateł wypadających przez szyby, tańczę w oparach absurdalnych nadziei, zaciągam się i uśmiecham się na przekór cieniom prawdy.

Jeśli nic więcej nie możesz popatrz mi w oczy i uśmiechnij się kiedy już mnie zobaczysz żebym nigdy nie stracił sił abym zawsze czekał na kolejne spotkanie.

darko dodano: 27 marca 2024

Jeśli nic więcej nie możesz, popatrz mi w oczy i uśmiechnij się kiedy już mnie zobaczysz, żebym nigdy nie stracił sił, abym zawsze czekał na kolejne spotkanie.

Myślałem że mogę uciec biec przez ten las i za którymś drzewem nie odnajdzie mnie tęsknota za twoimi oczami. Myślałem że wystarczy zapatrzeć się w słońce i nigdy nie zobaczę wizji jaśniejszych i cieplejszych. Sądziłem że moje rozsądne myśli zmyją z mojej twarzy głupotę nadziei. Ciągle do mnie wracasz i jesteś za daleko dłubiesz w mojej duszy jakimś pieprzonym szpikulcem rozkoszy a przecież nic się nie wydarzyło. Tyle dróg przede mną w których nie dosięgam twojej dłoni a jednak widzę to jakby było miłym wspomnieniem rozchodzi się po moich żyłach ciepłem jakby czas i przestrzeń tuliła mnie na właściwej ścieżce.

darko dodano: 26 marca 2024

Myślałem, że mogę uciec, biec przez ten las i za którymś drzewem nie odnajdzie mnie tęsknota za twoimi oczami. Myślałem, że wystarczy zapatrzeć się w słońce i nigdy nie zobaczę wizji jaśniejszych i cieplejszych. Sądziłem, że moje rozsądne myśli zmyją z mojej twarzy głupotę nadziei. Ciągle do mnie wracasz i jesteś za daleko, dłubiesz w mojej duszy jakimś pieprzonym szpikulcem rozkoszy a przecież nic się nie wydarzyło. Tyle dróg przede mną, w których nie dosięgam twojej dłoni a jednak widzę to, jakby było miłym wspomnieniem, rozchodzi się po moich żyłach ciepłem, jakby czas i przestrzeń tuliła mnie na właściwej ścieżce.

Muzyka znów gra razem z promieniami ciepły dotyk światła budzi mnie na nowo wśród jaskrawszych kolorów śpiewu napalonych ptaków i w zapachach lasu mogę tańczyć biec albo latać cóż mi dziś więcej trzeba niż łyku powietrza możesz się przyłączyć kiedy chcesz wystarczy słowo.

darko dodano: 26 marca 2024

Muzyka znów gra razem z promieniami, ciepły dotyk światła budzi mnie na nowo, wśród jaskrawszych kolorów, śpiewu napalonych ptaków i w zapachach lasu mogę tańczyć, biec albo latać, cóż mi dziś więcej trzeba niż łyku powietrza, możesz się przyłączyć kiedy chcesz, wystarczy słowo.

Już zbyt jasno zbyt ciepło wszystko już jasne trzymaj się ciepło idę się bawić...

darko dodano: 26 marca 2024

Już zbyt jasno, zbyt ciepło, wszystko już jasne, trzymaj się ciepło idę się bawić...

Przestań kopać dziury w dnie odbij się od niego. esperer

muszelkaaa dodano: 26 marca 2024

Przestań kopać dziury w dnie, odbij się od niego./esperer

Cisza ma kształt twojej nieobecności.. eeiiuzalezniasz

muszelkaaa dodano: 26 marca 2024

Cisza ma kształt twojej nieobecności../eeiiuzalezniasz

uważaj co do siebie mówisz bo może się okazać że słuchasz..

muszelkaaa dodano: 26 marca 2024

uważaj co do siebie mówisz, bo może się okazać, że słuchasz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć