głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [44] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [44]

Przez chwilę tak szczęśliwy że brak lirycznych słów nie można pozbierać żadnych wersów poza tymi brzmiącymi naiwnie jakby dziecko cieszyło się biedronką. Wyrywam ze świadomości zło zaraz zniknie wypluwam zmartwienia z których będę śmiał się już za chwilę tego świata. Obieram wspaniałość życia którą podarował Bóg ze zgnilizny upadłej ludzkości cieszę się każdą kroplą która zrasza moją twarz zieleń tak nasycona niepokonana przez miliony lat. Tańczę z muzyką serca ze śpiewem aniołów. Nie biegnę nigdzie bo tu jest dobrze przynajmniej przez chwilę.

darko dodano: 20 czerwca 2022

Przez chwilę tak szczęśliwy, że brak lirycznych słów, nie można pozbierać żadnych wersów poza tymi brzmiącymi naiwnie, jakby dziecko cieszyło się biedronką. Wyrywam ze świadomości zło, zaraz zniknie, wypluwam zmartwienia, z których będę śmiał się już za chwilę tego świata. Obieram wspaniałość życia, którą podarował Bóg ze zgnilizny upadłej ludzkości, cieszę się każdą kroplą, która zrasza moją twarz, zieleń tak nasycona, niepokonana przez miliony lat. Tańczę z muzyką serca, ze śpiewem aniołów. Nie biegnę nigdzie bo tu jest dobrze, przynajmniej przez chwilę.

https: www.zlota7.pl miesnie poznaj 10 ciekawych faktow na ich temat   Mięśnie poznaj 10 ciekawych faktów na ich temat  Mięśnie stanowią 35 40 całkowitej masy ciała. To nie tylko nerwy i włókna które pomagają nam się poruszać i napinają ciało. Pomagają nam siedzieć podczas jedzenia rozmowy wstawania oglądania i mają wiele innych przydatnych funkcji. Mięśnie są o wiele bardziej interesujące niż się wydaje.  Mięśnie  siła mięśni  siła  formę  trening  masy ciała   Mięśnie  siłamięśni  siła  formę  trening  napinać

zlota7 dodano: 20 czerwca 2022

https://www.zlota7.pl/miesnie-poznaj-10-ciekawych-faktow-na-ich-temat/ Mięśnie poznaj 10 ciekawych faktów na ich temat Mięśnie stanowią 35-40% całkowitej masy ciała. To nie tylko nerwy i włókna, które pomagają nam się poruszać i napinają ciało. Pomagają nam siedzieć podczas jedzenia, rozmowy, wstawania, oglądania i mają wiele innych przydatnych funkcji. Mięśnie są o wiele bardziej interesujące, niż się wydaje. Mięśnie ,siła mięśni ,siła ,formę ,trening ,masy ciała #Mięśnie #siłamięśni #siła #formę #trening #napinać

Society asks a mother to raise her children as she had no job to work as she had no children and to look like a woman who has no children and no job.

iza1550 dodano: 20 czerwca 2022

Society asks a mother to raise her children as she had no job, to work as she had no children, and to look like a woman who has no children and no job.

Jedyną rzeczą gorszą od nieznalezienia bratniej duszy jest odnalezienie jej tylko po to by uświadomić sobie że jesteście dwoma częściami tego samego pociągu zmierzającymi w różnych kierunkach.

jednorazowagra dodano: 19 czerwca 2022

Jedyną rzeczą gorszą od nieznalezienia bratniej duszy jest odnalezienie jej tylko po to, by uświadomić sobie, że jesteście dwoma częściami tego samego pociągu, zmierzającymi w różnych kierunkach.

W tamtej chwili miałem pewność że przeznaczenie istnieje. Przeznaczenie. Bratnie dusze. Podróże w czasie. Co tylko chcecie. Wszystko to istnieje. Bo to właśnie oznaczał ten pocałunek. Istnienie.

jednorazowagra dodano: 19 czerwca 2022

W tamtej chwili miałem pewność, że przeznaczenie istnieje. Przeznaczenie. Bratnie dusze. Podróże w czasie. Co tylko chcecie. Wszystko to istnieje. Bo to właśnie oznaczał ten pocałunek. Istnienie.

Czasami spotykamy w życiu kogoś z kim nasze losy wydają się splecione. Jakbyśmy tworzyli jedną osobę. Jeden umysł jedno przeznaczenie.

jednorazowagra dodano: 19 czerwca 2022

Czasami spotykamy w życiu kogoś, z kim nasze losy wydają się splecione. Jakbyśmy tworzyli jedną osobę. Jeden umysł, jedno przeznaczenie.

 Don't worry what people think they don't do it very often.

jednorazowagra dodano: 19 czerwca 2022

"Don't worry what people think, they don't do it very often."

 Te skurcze kiedy widzę kogoś na ulicy podobnego do powiedzmy... Albo te skurcze kiedy ... Nie nie chciałem cię spotkać nie chcę z tobą mówić.

jednorazowagra dodano: 19 czerwca 2022

"Te skurcze, kiedy widzę kogoś na ulicy, podobnego do, powiedzmy... Albo te skurcze, kiedy [...] Nie, nie chciałem cię spotkać, nie chcę z tobą mówić."

 Nie chciałem aby to była lekcja. Chcialem by to była miłość.

jednorazowagra dodano: 19 czerwca 2022

"Nie chciałem, aby to była lekcja. Chcialem, by to była miłość."

złość złość złość złość. chuj z tym że piękności szkodzi.

ansomia dodano: 19 czerwca 2022

złość, złość, złość, złość. chuj z tym, że piękności szkodzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV