głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [44] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [44]

 28.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 28 08 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 28 sierpnia 2019

#28.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/28-08-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

00:11 wstaje o 4:30. Powinienem spac a tymczasem jestem tu. Nie powinno a jest mi cholernie źle

tylkootwoj dodano: 28 sierpnia 2019

00:11 wstaje o 4:30. Powinienem spac, a tymczasem jestem tu. Nie powinno, a jest mi cholernie źle

Dama jest zawsze damą. Nawet jak mówi ku wa  to z klasą.

mooo120 dodano: 27 sierpnia 2019

Dama jest zawsze damą. Nawet jak mówi "ku*wa" - to z klasą.

może nadszedł ten moment aby usiąść na przeciwko siebie i przeprosić za wszystko?

ansomia dodano: 27 sierpnia 2019

może nadszedł ten moment, aby usiąść na przeciwko siebie i przeprosić za wszystko?

wstaję z łóżka i już wiem że popełniam błąd.

ansomia dodano: 27 sierpnia 2019

wstaję z łóżka i już wiem, że popełniam błąd.

bo co może ci dać zwykła dziewczyna w trampkach nie? a jednak może dać ci wielka miłość i oddać całe serducho tylko dla ciebie.

ansomia dodano: 27 sierpnia 2019

bo co może ci dać zwykła dziewczyna w trampkach, nie? a jednak, może dać ci wielka miłość i oddać całe serducho, tylko dla ciebie.

dlaczego jedna osoba sprawia że świat staje w miejscu?

ansomia dodano: 27 sierpnia 2019

dlaczego jedna osoba sprawia, że świat staje w miejscu?

i nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten ktoś do kogo chcę mówić te najważniejsze słowa z kim chce być najbliżej jak się tylko da dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam żeby tylko był.

ansomia dodano: 27 sierpnia 2019

i nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten ktoś do kogo chcę mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

Baby you got me feeling a high I've never known every time you come around I don't want you to go cause you're so good to me yeah you so bad to me.

black-inside dodano: 27 sierpnia 2019

Baby you got me feeling a high I've never known, every time you come around, I don't want you to go, cause you're so good to me, yeah you so bad to me.

 Wyobraź sobie że życie polega na żonglowaniu pięcioma piłkami. Ich nazwy to praca rodzina zdrowie przyjaciele i prawość. Wszystko udaje Ci się utrzymywać w powietrzu. Ale pewnego dnia wreszcie do ciebie dociera że praca jest gumową piłką. Jeżeli ją upuścisz odbije się i wróci. Pozostałe cztery piłki  rodzina zdrowie przyjaciele prawość  to szklane kule. Jeśli się którąś upuści może się obić wyszczerbić lub nawet roztrzaskać. James Patterson

black-inside dodano: 27 sierpnia 2019

"Wyobraź sobie że życie polega na żonglowaniu pięcioma piłkami. Ich nazwy to praca, rodzina, zdrowie, przyjaciele i prawość. Wszystko udaje Ci się utrzymywać w powietrzu. Ale pewnego dnia wreszcie do ciebie dociera, że praca jest gumową piłką. Jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci. Pozostałe cztery piłki - rodzina, zdrowie, przyjaciele, prawość - to szklane kule. Jeśli się którąś upuści, może się obić, wyszczerbić lub nawet roztrzaskać." James Patterson

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV