głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dokładnie 53 dni Ciebie już nie widziałam. W każdą sobotę kładłam się spać z nadzieją że za parę godzin Cię poznam w końcu dowiem się jak masz na imię. Układała

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dokładnie 53 dni Ciebie już nie widziałam. W każdą sobotę kładłam się spać z nadzieją że za parę godzin Cię poznam w końcu dowiem się jak masz na imię. Układałam wtedy
Dokładnie 53 dni Ciebie już nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Dokładnie 53 dni Ciebie już nie widziałam. W każdą sobotę kładłam się spać z nadzieją, że za parę godzin Cię poznam, w końcu dowiem się jak masz na imię. Układałam wtedy w głowie przecudowne dialogi. Liczyłam za każdym razem, że w końcu się uda. I tak jest do dziś. Powoli zapominam wyrazu twojej twarzy i całej sylwetki. Jeśli tak dalej pójdzie, Twoje miejsce zajmie ktoś inny, a chętnych nie brakuje. Na razie jeszcze poczekam, nie wiem jak długo. Poczekam tyle, na ile starczy mi sił. Moja przyjaciółka dałaby Ci pewnie czas do Nowego Roku, albo jeszcze trochę, bo wie jaka jestem silna, ale nie będę jej w to mieszać. Nie zapomnę tych ekscytujących wspomnień i wrażeń związanych z Tobą. Wiesz jak się dla Ciebie stroiłam? Postanawiam, że za trzy dni ubiorę się przeciętnie. Może wtedy się pojawisz. Pospiesz się. Później będzie za późno. Daj nam szansę..

 Małgośka  mówią mi  on nie wart... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

"Małgośka, mówią mi, on nie wart jednej łzy, on nie jest wart jednej łzy"..

Jesteś jak gorzka czekolada z... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Jesteś jak gorzka czekolada z nadzieniem malinowym firmy Wawel. To dla mnie najlepsza czekolada na świecie..

Tęsknie za tym twoim podwójnym... teksty

zimoweslonce dodano: 29 września 2010

Tęsknie za tym twoim podwójnym odwróceniem się na niemcu, kiedy czytałam swoje wypowiedzi. Żałuję, że nie mogłam zobaczyć twojego podziwiającego mnie spojrzenia. Wierzę, że gdybyś nie zmienił klasy uczylibyśmy się razem tego przedmiotu właśnie w tej chwili i jutro po szkole, i dzień przed każdą kolejną lekcją. Po jakimś czasie nawet razem byśmy siedzieli na lekcjach. I nie tylko z niemieckiego mogłabym ci pomagać, ale i z matmy, i z chemii, i ze wszystkiego innego na tyle, ile sama bym rozumiała z danego przedmiotu. Siedzielibyśmy razem w parku przy twoim przystanku i ...uczylibyśmy się. Razem. A w czasie deszczu? Wtedy jeździlibyśmy do mnie miejskim i spędzałbyś u mnie każde popołudnia, a wieczorami znowu jechalibyśmy ode mnie do miasta, żebyś mógł wrócić do siebie podmiejskim. Gdybyś wiedział o moich planach, przepisałbyś się do mniej mądrej klasy niż nasza? Jak się zgorszysz to będziesz żałował, KOLEGO. Na twoim miejscu wolałabym być najgorszym uczniem w najlepszej klasie, KOLEGO..

Dlaczego niektóre dziewczyny... teksty

zimoweslonce dodano: 29 września 2010

Dlaczego niektóre dziewczyny potrafią bez żadnych zahamowań podejść do chłopaka, który wpadł im w oko i najnormalniej w świecie zacząć gadać, a ja nie? Za mało wiary w siebie? Czy co?...

Ile jeszcze przez Ciebie zbiję... teksty

zimoweslonce dodano: 29 września 2010

Ile jeszcze przez Ciebie zbiję szklanek?

Teraz jest taki obcy  nie mówi  nie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 września 2010

Teraz jest taki obcy, nie mówi, nie patrzy, tak jakbym nie żyła dla niego...

Mam to samo.. :  teksty zimoweslonce dodał komentarz: Mam to samo.. :| do wpisu 28 września 2010
Nie wachluj tak tymi brwiami  bo Ci... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Nie wachluj tak tymi brwiami, bo Ci się czoło pomarszczy..

Zgrabna brunetka o sylwetce modelki i... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Zgrabna brunetka o sylwetce modelki i wzroście metr siedemdziesiąt siedem z długimi, lśniącymi włosami koloru ciemnego brązu, na widok której niektórzy kolesie potrafią tylko gwizdać... Nie, że jest mi z tym źle, ale przykro, że niektórych nie stać na więcej..

Jeśli postanowisz mi się przyśnić... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Jeśli postanowisz mi się przyśnić, uprzedź mnie najlepiej dzień wcześniej. Pójdę wtedy spać do koleżanki. Zaprosiła mnie jakiś czas temu na noc. Tylko w tym śnie bądź tylko mój, przy mnie, całuj, trzymaj za rękę. Gdy sen śni się w miejscu gdzie pierwszy raz się śpi, spełnia się. Ten też by się spełnił..

Dzisiaj myślałam o tym  że... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Dzisiaj myślałam o tym, że spotkałam Ciebie w drodze po zakupy... Poszliśmy razem do najdalszego od naszych domów sklepu na osiedlu. Przy każdym wybranym produkcie zastanawialiśmy się czy jest zdrowy, bo chcemy żyć jak najdłużej ze sobą i dla siebie. Gdy wyszliśmy po dobrych 40 minutach, na dworze zrobiło się ciemno. Przedłużyliśmy jeszcze bardziej naszą drogę powrotną. Odprowadziłeś mnie pod dom. Oddałeś mi torbę z zakupami, poprosiłeś o mój nr komórki i się rozstaliśmy. ...Wiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV