głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Zgrabna brunetka o sylwetce modelki i wzroście metr siedemdziesiąt siedem z długimi lśniącymi włosami koloru ciemnego brązu na widok której niektórzy kolesie po

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Zgrabna brunetka o sylwetce modelki i wzroście metr siedemdziesiąt siedem z długimi lśniącymi włosami koloru ciemnego brązu na widok której niektórzy kolesie potrafią
Zgrabna brunetka o sylwetce modelki i... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Zgrabna brunetka o sylwetce modelki i wzroście metr siedemdziesiąt siedem z długimi, lśniącymi włosami koloru ciemnego brązu, na widok której niektórzy kolesie potrafią tylko gwizdać... Nie, że jest mi z tym źle, ale przykro, że niektórych nie stać na więcej..

Jeśli postanowisz mi się przyśnić... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Jeśli postanowisz mi się przyśnić, uprzedź mnie najlepiej dzień wcześniej. Pójdę wtedy spać do koleżanki. Zaprosiła mnie jakiś czas temu na noc. Tylko w tym śnie bądź tylko mój, przy mnie, całuj, trzymaj za rękę. Gdy sen śni się w miejscu gdzie pierwszy raz się śpi, spełnia się. Ten też by się spełnił..

Dzisiaj myślałam o tym  że... teksty

zimoweslonce dodano: 28 września 2010

Dzisiaj myślałam o tym, że spotkałam Ciebie w drodze po zakupy... Poszliśmy razem do najdalszego od naszych domów sklepu na osiedlu. Przy każdym wybranym produkcie zastanawialiśmy się czy jest zdrowy, bo chcemy żyć jak najdłużej ze sobą i dla siebie. Gdy wyszliśmy po dobrych 40 minutach, na dworze zrobiło się ciemno. Przedłużyliśmy jeszcze bardziej naszą drogę powrotną. Odprowadziłeś mnie pod dom. Oddałeś mi torbę z zakupami, poprosiłeś o mój nr komórki i się rozstaliśmy. ...Wiesz?

Nie pragnij akurat w tym  czy tamtym... teksty

zimoweslonce dodano: 27 września 2010

Nie pragnij akurat w tym, czy tamtym momencie pokazać się z jak najlepszej strony. Ktoś może Cię odebrać za inną osobę, po czym musiałabyś udawać. Prawdziwe, najlepsze wrażenie zrobisz nie robiąc nic szczególnego..

Jesieni czas.. teksty

zimoweslonce dodano: 27 września 2010

Jesieni czas..

W życiu można mieć czasem więcej... teksty

zimoweslonce dodano: 27 września 2010

W życiu można mieć czasem więcej szczęścia niż rozumu..

Nie lubię bezchmurnego nieba.. teksty

zimoweslonce dodano: 27 września 2010

Nie lubię bezchmurnego nieba..

Oświetlający blask księżyca w... teksty

zimoweslonce dodano: 27 września 2010

Oświetlający blask księżyca w pokoju nocą motywuje mnie do myślenia o Tobie, wspominania paru pięknych chwil, kiedy twoje oczy powalały mnie na ziemię i wymyślania nowych, coraz to piękniejszych chwil spędzonych z Tobą..

Nie każ mi więcej tęsknić.. teksty

zimoweslonce dodano: 26 września 2010

Nie każ mi więcej tęsknić..

Piękne teksty zimoweslonce dodał komentarz: Piękne do wpisu 26 września 2010
Sorry  nie będę już kasować. Poprawiam: szlibyśmy  P teksty zimoweslonce dodał komentarz: Sorry, nie będę już kasować. Poprawiam: szlibyśmy ;P do wpisu 24 września 2010
Gdyby moje życie było bajką... teksty

zimoweslonce dodano: 24 września 2010

Gdyby moje życie było bajką, codziennie wracalibyśmy razem ze szkoły "marnując" wspólnie czas przez gadanie o wszystkim i o niczym. Chodzilibyśmy też trzymając się za ręce po mieście, a gdyby mój autobus był później niż twój o 10 minut nie pozwoliłabym ci pojechać za półtorej godziny tylko dlatego, że chciałeś ze mną na niego poczekać. Nie zwalniałbyś się 15 minut z lekcji przez te dojazdy, bo czas, który miałbyś od dzwonka kończącego lekcje do autobusu chciałbyś spędzać ze mną... Dość realne nawet jak na mnie, ale oczywiście mój genialny los nie mógł mi na to pozwolić. Teraz będę tylko o tym śnić..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV