głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Pozostaje mi żyć monotonnie. Od poniedziałku do piątku szkoła odrabianie lekcji i spanie. Nie będę marnować nocy na myślenie o Tobie. W sobotę i niedzielę będę

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Pozostaje mi żyć monotonnie. Od poniedziałku do piątku szkoła odrabianie lekcji i spanie. Nie będę marnować nocy na myślenie o Tobie. W sobotę i niedzielę będę zajmować
Pozostaje mi żyć monotonnie. Od... teksty

zimoweslonce dodano: 3 października 2010

Pozostaje mi żyć monotonnie. Od poniedziałku do piątku szkoła, odrabianie lekcji i spanie. Nie będę marnować nocy na myślenie o Tobie. W sobotę i niedzielę będę zajmować się czymś innym. Takim czymś, które pozwoli mi zapomnieć o Tobie. Ale... to za tydzień. Dam Ci jeszcze jedną szansę. Albo dwie. Zobaczę..

Głównie jestem miła i nie... teksty

zimoweslonce dodano: 3 października 2010

Głównie jestem miła i nie przeklinam, ale teraz marzę o tym, żeby podejść do Ciebie, dać Ci w ryj i powyzywać Cię od najgorszych, a po wszystkim odejść tak jakby nic się nie stało i szybko o wszystkim zapomnieć. Dlaczego? Dlatego, że Cię kocham. Przez dwa lata oglądałam Ciebie jak obrazek w ten cudowny dzień, jeden z siedmiu. Teraz zniknąłeś. Nie potrafię o Tobie zapomnieć. Wiesz? Zawsze byłam bardzo szczęśliwa przez cały tydzień, bo nieustannie myślałam o tych kilku sekundach, kiedy Ty byłeś przed moimi oczyma. A teraz nie mam się z czego cieszyć. Wiem, spełniła się moja prośba -zniknąłeś- ale gdybym wiedziała, że Bóg mnie wysłucha w tej sprawie, nigdy nie śmiałabym Go o to poprosić. Jeśli teraz poproszę o to, byś wrócił, wrócisz? Chcę znów być szczęśliwa. Nawet wymyśliłam sposób, w jaki Cię poznam. Proszę..

Noc bywa najgorszą częścią dnia.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 października 2010

Noc bywa najgorszą częścią dnia..

Zabierz mnie na spacer po ciemku.... teksty

zimoweslonce dodano: 1 października 2010

Zabierz mnie na spacer po ciemku. Chcę znowu tęsknić za czymś wspaniałym, a nie rozmyślać nad tym co się zdarzyło jakiś czas temu, co niechętnie wspominam... Chcę tęsknić za Twoim dotykiem, spojrzeniem, tuleniem. Za całym Tobą. I za rozmowami z Tobą..

Jesteście wspaniali. Przepraszam... teksty

zimoweslonce dodano: 1 października 2010

Jesteście wspaniali. Przepraszam, że nie mówię Wam o wszystkim, ale taka już moja natura. Po prostu lubię niektóre sprawy zachowywać tylko dla siebie, nawet jeżeli są one wielkimi radościami, które poprawiłyby Wam humor i przykrościami, po których opowiedzeniu pocieszalibyście mnie do skutku. Dziękuję, że jesteście, możecie na mnie liczyć cały czas, ale pogódźcie się z tym, że nie powiem Wam co czułam, gdy pewien przystojniak otworzył mi któregoś dnia drzwi do toalety w szkole, bo akurat siedział blisko na parapecie i że w ogóle coś takiego mi się zdarzyło, albo gdy kolega z klasy pożyczał ode mnie zeszyt... Mój świat znacznie różni się od Waszego. Czasem drobne sprawy wywierają na mnie ogromne wrażenia. Potrafię sama pójść do sklepu, czy do biblioteki. Sama też trafię do szkoły. A te wasze ciągłe nawijanie czasem bardzo mnie męczy. Lubię być sama..

Wyjechałbyś ze mną na całe lato... teksty

zimoweslonce dodano: 1 października 2010

Wyjechałbyś ze mną na całe lato do Grenlandii, tylko dlatego, że nie lubię słońca, chociaż Ty je tak uwielbiasz?

Spraw  żeby znów niedziela była... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Spraw, żeby znów niedziela była najpiękniejszym dniem w moim życiu..

Chcę być księżniczką  ale nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Chcę być księżniczką, ale nie twoją..

Na naszą pierwszą randkę założę... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Na naszą pierwszą randkę założę elegancką, białą spódniczkę - bombkę, którą kocham i granatową bluzkę z wiskozy, rozpuszczę swoje długie włosy, które zacznę nakręcać lokówką 5 godzin przed wyjściem i maxymalnie wydłużę swoje rzęsy, żebyś od razu się we mnie zakochał. Będziesz nazywał mnie swoim aniołem... będziemy szczęśliwi. Nie wierzysz? Udowodnię Ci to, gdy tylko zobaczę Cię w niedzielę..

Dokładnie 53 dni Ciebie już nie... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Dokładnie 53 dni Ciebie już nie widziałam. W każdą sobotę kładłam się spać z nadzieją, że za parę godzin Cię poznam, w końcu dowiem się jak masz na imię. Układałam wtedy w głowie przecudowne dialogi. Liczyłam za każdym razem, że w końcu się uda. I tak jest do dziś. Powoli zapominam wyrazu twojej twarzy i całej sylwetki. Jeśli tak dalej pójdzie, Twoje miejsce zajmie ktoś inny, a chętnych nie brakuje. Na razie jeszcze poczekam, nie wiem jak długo. Poczekam tyle, na ile starczy mi sił. Moja przyjaciółka dałaby Ci pewnie czas do Nowego Roku, albo jeszcze trochę, bo wie jaka jestem silna, ale nie będę jej w to mieszać. Nie zapomnę tych ekscytujących wspomnień i wrażeń związanych z Tobą. Wiesz jak się dla Ciebie stroiłam? Postanawiam, że za trzy dni ubiorę się przeciętnie. Może wtedy się pojawisz. Pospiesz się. Później będzie za późno. Daj nam szansę..

 Małgośka  mówią mi  on nie wart... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

"Małgośka, mówią mi, on nie wart jednej łzy, on nie jest wart jednej łzy"..

Jesteś jak gorzka czekolada z... teksty

zimoweslonce dodano: 30 września 2010

Jesteś jak gorzka czekolada z nadzieniem malinowym firmy Wawel. To dla mnie najlepsza czekolada na świecie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV