głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Wredna uparta głupia niewychowana brzydka bezczelna nieznośna egoistyczna dokuczliwa pyskata okropna niepotrzebna i duża więc do wieszania firanek nie do kochan

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Wredna uparta głupia niewychowana brzydka bezczelna nieznośna egoistyczna dokuczliwa pyskata okropna niepotrzebna i duża więc do wieszania firanek nie do koc
Wredna uparta głupia niewychowana... teksty

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2012

Wredna, uparta, głupia, niewychowana, brzydka, bezczelna, nieznośna, egoistyczna, dokuczliwa, pyskata, okropna, niepotrzebna i duża, więc do wieszania firanek, nie do kochania..

dokładnie.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: dokładnie.. do wpisu 14 kwietnia 2012
Czasami fajnie jest się pohuśtać.... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

Czasami fajnie jest się pohuśtać. Szczególnie, kiedy czujesz, że zaraz może wyrwać się z ziemi, albo zsunąć się u góry i rozwalić się, zanim zdążysz zejść. (Stare huśtawki są bardzo urokliwe.) Wtedy, z zapałem, rozpędzasz się bardziej, mocniej, wyżej i myślisz o przerastających Cię sprawach. Bywa, że są nimi inni ludzie..

Dlaczego się nie uśmiechnęłam... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

Dlaczego się nie uśmiechnęłam, skoro na niego nie wpadłam i nie miałam okazji do tego, aby go przeprosić? Dlaczego nie odpowiedziałam na "przepraszam"? Dlaczego nie odpowiedziałam na pytanie o pomoc, które nie było aż tak zbyt późne? Przynajmniej mam okazję do pojedzenia czekolady. Mlecznej z karmelem. Ona potrafi poprawić mi humor, jak nic innego. I już nawet wymyśliłam dlaczego. Dlaczego? ... Bo nie był Szymonem*. Dlatego. Gdybym została w domu, jutro nie cierpiałabym z powodu wielkiej krosty na czole, nosie, brodzie albo policzku, przez tę niebiańską czekoladę. Ale przynajmniej już mi lepiej. Nie powinien przyśnić mi się dzisiaj żaden koszmar, jeśli w ogóle zdołam zasnąć... *Albo Markiem,Sebastianem,Damianem,Krzysiem lub Piotrem..

 Pomóc w czymś? Nie tak tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

-Pomóc w czymś? -Nie, tak tylko się zastanawiam, czy cena ogórków pod mniejszym guzikiem jest niższa niż spod większego... Kaufland..

http: besty.pl 974908 .. teksty

zimoweslonce dodano: 10 kwietnia 2012

Dzisiejsze dzień dobry u fotografa... teksty

zimoweslonce dodano: 10 kwietnia 2012

Dzisiejsze "dzień dobry" u fotografa było co najmniej dziwne, jakby wymuszone wychowaniem ale zarazem niespodziewane, czyli zaskakujące. I nie z ust fotografa. 13:40..

 W pokoju robi się ciemno i ciepło... teksty

zimoweslonce dodano: 9 kwietnia 2012

" W pokoju robi się ciemno i ciepło jest takie wysokie. /Zapadam w sen i śnię że jesteś mój. " ..

Dzisiaj przeżyte. Od podróży... teksty

zimoweslonce dodano: 9 kwietnia 2012

Dzisiaj przeżyte. Od podróży samochodem boli mnie głowa. Albo od dymu papierosowego. Nieważne. A oblewać w lany poniedziałek można także perfumami. To tak nawiasem ujmując..

 Pozytywnego coś pozytywnego coś... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

" Pozytywnego coś, pozytywnego coś /Tak bardzo chciałbym dać dziś Tobie /Pozytywnego coś pozytywnego /To nie jest łatwe, to nie jest modne. " ..

W końcu nie wytrzymam. Abo przez... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

W końcu nie wytrzymam. Abo przez nastrój, który najczęściej mi towarzyszy w miejscu, gdzie dotychczas spędzam najwięcej czasu. Albo przez emocje i nerwy, które sama sobie zgotuję, dobrze wiedząc, że konsekwencje pewnych czynów do nich doprowadzą. Albo przez kilka osób, dokładniej -pewnych panów, których nieustannie spotykam, gdyż mieszkają w pobliżu... Jak nie jednego, to drugiego, trzeciego, czwartego... i tak do około dziesiątego... Świetnie! ..

Nie wystarczy patrzeć spoglądać... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

Nie wystarczy patrzeć, spoglądać, wpatrywać się. Ludzie od tego mają oczy. Wszyscy. I właśnie to nimi robią. Uśmiechnąć się, złapać za rękę, zatrzymać, wyszeptać coś do ucha... to już by wystarczyło..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV