głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kiedyś będziemy szli trzymając się za ręce i będzie przejeżdżała karetka na sygnale. Ścisnę wtedy mocniej jego dłoń a on spyta co było tego powodem. Odpowiem wi

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kiedyś będziemy szli trzymając się za ręce i będzie przejeżdżała karetka na sygnale. Ścisnę wtedy mocniej jego dłoń a on spyta co było tego powodem. Odpowiem widząc
Kiedyś będziemy szli trzymając... teksty

zimoweslonce dodano: 22 kwietnia 2012

Kiedyś będziemy szli trzymając się za ręce i będzie przejeżdżała karetka na sygnale. Ścisnę wtedy mocniej jego dłoń, a on spyta, co było tego powodem. Odpowiem widząc obrazy przeszłości z zaszklonymi oczyma. Wtedy mnie obejmie, czule pocałuje i zagwarantuje, że już nigdy nie będę płakać..

Jeżeli kiedyś spyta mnie o to... teksty

zimoweslonce dodano: 21 kwietnia 2012

Jeżeli kiedyś spyta mnie o to, dlaczego nie patrzę w jego oczy, nie będę mogła odpowiedzieć niczego innego poza tym, że gdybym to robiła, to widziałabym tylko je, nie mogłabym się na niczym skupić, o niczym innym myśleć... Dlatego -lepiej niech nie przyjdzie mu takie pytanie na myśl. A będzie miał jeszcze niejedną okazję do tego..

Czasem na dobre wychodzi unikanie... teksty

zimoweslonce dodano: 19 kwietnia 2012

Czasem na dobre wychodzi unikanie ludzi, co do których uczuć nie jesteśmy pewni..

Po ludziach  którzy odchodzą... teksty

zimoweslonce dodano: 19 kwietnia 2012

Po ludziach, którzy odchodzą, zawsze pozostaje pustka. Bo nie jest to owocowy lód upadły na ziemię, podarta para jeansów, stary, psujący się telefon z obdartą obudową czy zgubiona wsuwka. To człowiek. Jego niczym nie zastąpisz. Tym bardziej nie kupisz..

Jakby nie istniał dla mnie.Nigdy nie... teksty

zimoweslonce dodano: 18 kwietnia 2012

Jakby nie istniał dla mnie.Nigdy nie mogę go spotkać.Nie widzę go,gdy czytam książkę z nosem przy oknie,skąd widzę jedną z ulic,przez którą musi przechodzić chcąc pójść do sklepu.W ciepłe dni wychodzę nawet na balkon robiąc tę samą rzecz z tego samego powodu tyle,że z lepszym widokiem.Oglądając tv siadam przy stole na najbardziej niewygodnym krześle,przez kąt jego ustawienia,ale daję radę.Patrzę na ekran...[czyt. na to, co dzieje się za oknem].Ograniczyłam to tylko do weekendów i czwartków,ze względu na jego studia.A wiem,że przyjeżdża do rodziców,do siebie.Tutaj.Rozmawiałam z jego mamą,nie z nim,jedyny raz,a to prawie tak,jak bym rozmawiała z nim,prawda?A przez pozostałe dni się męczę.Dosłownie.Myśląc o nim bez przerwy zaniedbuję wiele spraw,czego wynikiem są same nieprzyjemności.Wiem, że stać mnie na wiele więcej,niż robię,ale nie daję rady.Przez dwumetrowego sąsiada,starszego jedynie o dwa lata...Gdyby nie Linkin Park,to szlag by mnie trafił,albo coś gorszego.Do lata wytrzymam..

  Kto mało myśli   błądzi wiele.... teksty

zimoweslonce dodano: 17 kwietnia 2012

" Kto mało myśli - błądzi wiele. " LdV..

Gdzie się podziała ta zadowolona z... teksty

zimoweslonce dodano: 17 kwietnia 2012

Gdzie się podziała ta zadowolona z życia dziewczyna,która w szkole zdobywała wysokie stopnie,grubą książkę potrafiła przeczytać w dwa wieczory,wszystko kończyła z zapałem jeszcze szybciej niż zaczęła,nie potrafiła nienawidzić ludzi,nawet tych,których wcale nie obchodziła,chętnie każdemu pomagała we wszystkim,lubiła poznawać nowych ludzi,odwiedzać nowe miejsca,próbować nowych rzeczy,uśmiechała się,była miła,serdeczna,akceptowała wszystko wokół.I wszystkich.Uczyła się na błędach i jej stres potrafił walczyć ze stresorami...Nie jest jeszcze za późno na naprawę mojego świata.Nigdy więcej już nikomu nie pozwolę w tak błahy sposób pozbawić barw mojej codzienności.Czas zatem wziąć kredki w dłonie i zacząć malować wszystko od nowa...Po pierwsze -zapomnieć o niejednej "ważnej" sprawie,osobie,miejscu.Po drugie -wrócić do wolontariatu.Po trzecie -dokończyć książkę,która ma niecałe200str,a przez ponad miesiąc nie dotarłam nawet do połowy.Po piąte -poznać "kogoś" zza rogu.Chyba to dobry plan. 8) ..

  Są rzeczy  o których się nie... teksty

zimoweslonce dodano: 17 kwietnia 2012

~ Są rzeczy, o których się nie mówi, żeby nie zaszkodzić..

Wredna  uparta  głupia  niewychowana... teksty

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2012

Wredna, uparta, głupia, niewychowana, brzydka, bezczelna, nieznośna, egoistyczna, dokuczliwa, pyskata, okropna, niepotrzebna i duża, więc do wieszania firanek, nie do kochania..

dokładnie.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: dokładnie.. do wpisu 14 kwietnia 2012
Czasami fajnie jest się pohuśtać.... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

Czasami fajnie jest się pohuśtać. Szczególnie, kiedy czujesz, że zaraz może wyrwać się z ziemi, albo zsunąć się u góry i rozwalić się, zanim zdążysz zejść. (Stare huśtawki są bardzo urokliwe.) Wtedy, z zapałem, rozpędzasz się bardziej, mocniej, wyżej i myślisz o przerastających Cię sprawach. Bywa, że są nimi inni ludzie..

Dlaczego się nie uśmiechnęłam... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

Dlaczego się nie uśmiechnęłam, skoro na niego nie wpadłam i nie miałam okazji do tego, aby go przeprosić? Dlaczego nie odpowiedziałam na "przepraszam"? Dlaczego nie odpowiedziałam na pytanie o pomoc, które nie było aż tak zbyt późne? Przynajmniej mam okazję do pojedzenia czekolady. Mlecznej z karmelem. Ona potrafi poprawić mi humor, jak nic innego. I już nawet wymyśliłam dlaczego. Dlaczego? ... Bo nie był Szymonem*. Dlatego. Gdybym została w domu, jutro nie cierpiałabym z powodu wielkiej krosty na czole, nosie, brodzie albo policzku, przez tę niebiańską czekoladę. Ale przynajmniej już mi lepiej. Nie powinien przyśnić mi się dzisiaj żaden koszmar, jeśli w ogóle zdołam zasnąć... *Albo Markiem,Sebastianem,Damianem,Krzysiem lub Piotrem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV