głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie. Moje serce dzisiaj nie przyspieszyło gdy przechodził patrząc piwnymi oczyma. Rozum górą! Długo czekałam na ten dzień. Jestem cierpliwa. To w sobie lubię..

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie. Moje serce dzisiaj nie przyspieszyło gdy przechodził patrząc piwnymi oczyma. Rozum górą! Długo czekałam na ten dzień. Jestem cierpliwa. To w sobie lubię..
Nie. Moje serce dzisiaj nie... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

Nie. Moje serce dzisiaj nie przyspieszyło, gdy przechodził patrząc piwnymi oczyma. Rozum górą! Długo czekałam na ten dzień. Jestem cierpliwa. To w sobie lubię..

Mimo że studniówka dopiero w... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Mimo, że studniówka dopiero w czwartej klasie, za dwa lata, ja już myślę, jak będzie wyglądała. I z kim na nią pójdę. Jedyne wymaganie - minimum 2 m wzrostu. Może być to każdy, bez względu na wygląd. Ale spróbuję z S. Nie odpuszczę, za bardzo mi zależy, żeby to był właśnie on. Jak nie wyjdzie, to dopiero pomyślę o kimś innym..

Porozrzucane po podłodze zgniecione... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Porozrzucane po podłodze zgniecione kartki, z niedoskonałymi pomysłami na pracę domową z polskiego. Słuchane od paru godzin radio rmf fm z internetu. Co chwilę w googlach wpisywane wyrażenie do słownika. Linijka, ołówek, długopis, książka, zeszyt, inne kartki - i czyste i pozapisywane - na łóżku, obok śpiącego kota. Tak. Znowu postanowiłam, że wzorowo odrobię pracę domową... nadzieja. To jest to. Pomyślałam, że jak nie będę pilna, dokładna, wręcz idealna, to mimo tego, że wzrostowo pasuję do niego jak żadna inna, wybierze właśnie inną..

dobre! teksty zimoweslonce dodał komentarz: dobre! do wpisu 13 maja 2012
 Moje trzy słowa mają dwa... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

" Moje trzy słowa mają dwa znaczenia. " ..

 I jeśli jesteś zepsuta ja Ciebie... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

" I jeśli jesteś zepsuta, ja Ciebie naprawię. I uchronię Cię przed szalejącą burzą. " ..

 Nie zasmucaj mnie nie doprowadzaj... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

" Nie zasmucaj mnie, nie doprowadzaj do płaczu /Czasami miłość nie wystarcza, kiedy droga staje się trudna /Nie wiem dlaczego... /Rozśmieszaj mnie wciąż /Chodź, "odlećmy" /Droga jest długa, wciąż idziemy /Spróbuj w międzyczasie dobrze się bawić... " ..

 Powiedz mi jakich słów ode mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

~ Powiedz mi, jakich słów ode mnie oczekujesz..

Stałam jak wryta oszołomiona jego... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Stałam jak wryta oszołomiona jego siłą, podejściem do tej sprawy i wcale dziwnie nie wyglądałam, a na twarzy nie malował mi się wyraz zaniepokojenia, strachu. I nie to, że nie wiedziałam czyje poczynania obserwować..

Najlepiej iść na jakąś imprezę z... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Najlepiej iść na jakąś imprezę z nadzieją, że zobaczy się tam kogoś, z kim chciałoby się w taki sposób spędzić ten czas. Bo przecież zajść po tę osobę i ją wyciągnąć to cholernie trudne zadanie... A może akurat będzie, jak nie, to następnym razem na pewno ją się spotka. Albo jeszcze później..

Świetnie nie nauczę się na... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Świetnie, nie nauczę się na sprawdzian, bo będę się zamartwiać, czy dyżur w szkole nie wypadnie mi z pewny m kolesiem... Jakby nie było innej klasy, tylko naszą akurat trzeba było wpakować..

 Szczęście robi dobrze ciału ale... teksty

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

" Szczęście robi dobrze ciału, ale smutek rozwija siłę umysłu. " Proust Marcel ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV