głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kilka sekund sprzed paru tygodni zadecydowało o tym że w moim ulubionym miejscu który istnieje na tym świecie gdy przechodzę obok pewnej osoby czuję się niezręc

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kilka sekund sprzed paru tygodni zadecydowało o tym że w moim ulubionym miejscu który istnieje na tym świecie gdy przechodzę obok pewnej osoby czuję się niezręcznie
Kilka sekund sprzed paru tygodni... teksty

zimoweslonce dodano: 8 lipca 2012

Kilka sekund sprzed paru tygodni zadecydowało o tym, że w moim ulubionym miejscu, który istnieje na tym świecie, gdy przechodzę obok pewnej osoby czuję się niezręcznie, gdyż widząc wzrok tego chłopaka, jakby pytająco - zachęcający, niczym: "no podejdź do mnie, dlaczego się do mnie nie odzywasz? " unikam go bez przerwy, ponieważ chciałabym mu tyle powiedzieć... A wystarczyło wtedy odpowiedzieć zamiast "no dobra" - "może jednak nie". Za błędy trzeba płacić..

 Może być inaczej  Możesz... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2012

" Może być inaczej /Możesz przemyć twarz /I użyć swych sztuczek /Choćby ostatni raz " ... Jeśli w takim tempie, jak do tej pory i z takim zapałem będę pracować nad jednym wpisem na blog, to przez całe wakacje nie dodam nic nowego. Uwielbiam swoją mobilizację. Czasem [akurat zawsze, gdy jest potrzebna] zawodzi... Zjadłabym chałwę..

W życiu brałam wiele pryszniców... teksty

zimoweslonce dodano: 7 lipca 2012

W życiu brałam wiele pryszniców, ale ten dzisiejszy był zdecydowanie najcudowniejszy. W ubraniach. Z innymi ludźmi. Z węża 'ogrodowego' ale nie w ogrodzie..

Ci bracia nie dają mi o sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 6 lipca 2012

Ci bracia nie dają mi o sobie zapomnieć. Myślę o jednym. Na chwilę przestanę i spotykam drugiego. Wtedy przypomina mi się znów ten pierwszy, a wcale nie są podobni. Gdyby chociaż mieli taki sam kolor włosów, to może wtedy mogłabym coś innego jeszcze w ich urodzie wypatrzeć. Czasem jeszcze mi się przyśni, ten drugi... I tak na okrągło..

Gdyby wiedział to że czekam tu na... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2012

Gdyby wiedział to, że czekam tu na niego... widywałabym go częściej..

 Nie jesteś wart miłości którą... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2012

" Nie jesteś wart miłości, którą chciałam zmienić cały Twój świat... " ..

Uwielbiam takie zdarzenia.... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2012

Uwielbiam takie zdarzenia. Przedwczoraj pomyślałam o koledze z podstawówki, którego nazwiska nie mogłam sobie przypomnieć. Dzisiaj mijając go od razu sobie przypomniałam. Fajne było też równoczesne przywitanie się tym samym wyrazem, a muszę przyznać, że początkowo nie planowałam w ogóle do niego się odezwać..

Nie oglądałam erło bo nie lubię... teksty

zimoweslonce dodano: 5 lipca 2012

Nie oglądałam "erło" bo nie lubię piłki nożnej. Nie chodzę na plażę, bo nie lubię się opalać nic nie robiąc. Niektórych to dziwi. Mnie dziwi oglądanie meczu, bo każdy to robi oraz chodzenie na plażę, bo każdy tam chodzi... Między innymi. Tych "dziwnych" rzeczy jeszcze wiele mogłabym wymienić..

  Jaki duży kot! Jak pół psa...... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2012

" -Jaki duży kot! -Jak pół psa..." cha cha cha Do tego jeż, a wcześniej żmija. Brązowa. I oczywiście badminton. Tym razem 'na poziomie' ..

Trzy kobiety w domu = 75 par butów.... teksty

zimoweslonce dodano: 4 lipca 2012

Trzy kobiety w domu = 75 par butów. Nieźle. Po zrobieniu porządku ich liczba się zmniejszyła. Ale o niewiele. I nie ja jestem największą bałaganiarą, ale do nikogo to nie dociera! ..

 Jeśli życie jest proste to ja... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2012

~ Jeśli życie jest proste, to ja jestem pogięta..

 When every single day  Will never... teksty

zimoweslonce dodano: 3 lipca 2012

" When every single day /Will never feel the same /A single minute can't be wasted.. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV