głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jeszcze może być gorzej... Teraz każdego dnia stawiając stopę na pierwszy schodek budynku którego odwiedzam w dni powszednie codziennie od dwóch lat boję się sp

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jeszcze może być gorzej... Teraz każdego dnia stawiając stopę na pierwszy schodek budynku którego odwiedzam w dni powszednie codziennie od dwóch lat boję się spojrzeć
Jeszcze może być gorzej... Teraz... teksty

zimoweslonce dodano: 22 maja 2012

Jeszcze może być gorzej... Teraz każdego dnia stawiając stopę na pierwszy schodek budynku, którego odwiedzam w dni powszednie codziennie od dwóch lat, boję się spojrzeć przed siebie. Ale nie oczekuję jego. Na nim mogłabym zrobić dobre wrażenie, żeby zmienił o mnie zdanie. Spróbowałabym. Gorzej z jego "kolegą". Mimo wszystko, z kim przyjdzie mi spędzić ten jeden dzień, dam radę. Wytrzymam. Idzie mi jeszcze przemęczyć się tylko czekając na ten dzień. No i go przeżyć też będzie trudno. Na pewno..

Dobrze że się usunęłam. Gdybym... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2012

Dobrze, że się usunęłam. Gdybym tego nie zrobiła to, kto wie, może też zamieniłabym się w kamień, jak w "Rybce" A. Mickiewicza, księżna, której małżonek zdradził swoją kochankę? ..

Na koncertach gdy śpiewał zawsze... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2012

Na koncertach, gdy śpiewał, zawsze przekrzywiał głowę przy mikrofonie, patrząc zawsze w jedną, boczną stronę. Gdy przychodziła się bawić, stawała w zasięgu jego wzroku. Nie bez powodu..

Nie zabiłam wczoraj pająka tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2012

Nie zabiłam wczoraj pająka, tylko go grzecznie wyniosłam i wyrzuciłam przez balkon. Powinnam zaznać szczęścia. Gdzie więc ono jest? ..

 No todo acaba como esperas.  Nie... teksty

zimoweslonce dodano: 20 maja 2012

~ No todo acaba como esperas. - Nie wszystko kończy się zgodnie z oczekiwaniami..

Pięciogodzinny sen. Przez pewne... teksty

zimoweslonce dodano: 17 maja 2012

Pięciogodzinny sen. Przez pewne sprawy zaprzątające umysł nie można nawet spać. A o skupieniu się na jakichkolwiek rzeczach w ogóle nie wspomnę..

Zbliża się dzień o którym... teksty

zimoweslonce dodano: 16 maja 2012

Zbliża się dzień, o którym kiedyś marzyłam. Teraz się go boję. Najbardziej ze wszystkich innych niepokojących mnie spraw. Ale im bardziej będzie się zbliżał, to tym bardziej prawdopodobny może stać się fakt, ze towarzyszyć mi w nim będzie inna osoba. Z czego bardzo bym się cieszyła..

Jeśli dalej byłoby tak jak od... teksty

zimoweslonce dodano: 16 maja 2012

Jeśli dalej byłoby tak, jak od kwietnia do tej pory, tzn. tyle czasu bym nie widziała pewnej osoby, to kiedyś w końcu uwolniłabym się od tych podłych wspomnień..

 Nie bądź dziewczyną która... teksty

zimoweslonce dodano: 15 maja 2012

~ Nie bądź dziewczyną, która potrzebuję mężczyzny. Bądź dziewczyną, którą potrzebuje mężczyzna..

Nie obiecuję że nigdy się nie... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

Nie obiecuję, że nigdy się nie rozkleję przy nim. Oczywiście, nie przyjdzie mu do głowy, że to przez niego. Bo minęło już dużo czasu... I przecież nic to nie znaczyło. Ale wtedy może by inaczej na mnie spojrzał. Inaczej..

 Wiele prawdziwych myśli wypowiada... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

~ Wiele prawdziwych myśli wypowiada się na głos jako żarty..

Nie. Moje serce dzisiaj nie... teksty

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

Nie. Moje serce dzisiaj nie przyspieszyło, gdy przechodził patrząc piwnymi oczyma. Rozum górą! Długo czekałam na ten dzień. Jestem cierpliwa. To w sobie lubię..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV