głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dzień dziecka w szkole bez dzieci. No ok fajnie. Na sali gimnastycznej się działo. I poza nią podczas deszczu. Nikt się nie przejmował. Wszyscy wyglądali na zaf

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dzień dziecka w szkole bez dzieci. No ok fajnie. Na sali gimnastycznej się działo. I poza nią podczas deszczu. Nikt się nie przejmował. Wszyscy wyglądali na zafascyn
Dzień dziecka w szkole bez dzieci.... teksty

zimoweslonce dodano: 1 czerwca 2012

Dzień dziecka w szkole bez dzieci. No ok, fajnie. Na sali gimnastycznej się działo. I poza nią, podczas deszczu. Nikt się nie przejmował. Wszyscy wyglądali na zafascynowanych tym wszystkim. Nawet on. Ale nie ja. Ja byłam jakby nieobecna, choć też nie zawsze. Znowu do mnie powróciło to zafascynowanie jego osobą. Kilkakrotnie złapałam go na szukaniu mnie wzrokiem. Podziwiałam jego nowe buty od Adidas. Biało-granatowe. Jego oczy, jakby przerażone, bo kontrastujące z kolorem jego włosów, które tak uwielbiam. Był sam. To jego wybór. Mógł inaczej postąpić. Ja byłam otoczona koleżankami i tylko się na niego gapiłam. Bez kolegów wyglądał tak niewinnie. Czasem się zaśmiałam, pożartowałam, porozmawiałam, żeby nie wyszło, że go obserwuję. Ale rok to za długo na czekanie. Powinnam była już dawno przestać. Ale nie potrafię. Uwielbiam na niego patrzeć..

Świetnie. Gdyby nie moja ciekawość... teksty

zimoweslonce dodano: 31 maja 2012

Świetnie. Gdyby nie moja ciekawość, to żyłabym w niewiedzy. Ciekawe jak długo jest z tą swoją obecną dziewczyną. Znając go na tyle, na ile znam, zapewne krótko. I nie na długo... Czy go pragnę? NIE. Najwyżej, kuźwa, nie będę cieszyć się na widok przychodzących wiadomości. ~Jesteśmy stworzeni do tego, by żyć oddzielnie..

Po pierwsze: Zapytaj mnie MW co... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

Po pierwsze: Zapytaj mnie, MW, co się stało... Po drugie: unikanie powiedzenia otaczającym mnie ludziom prawdy, poprzez żartowanie na dziwny sposób i dosyć naturalne, lecz nie moje zachowanie. Cieszenie się na widok przychodzących wiadomości, jeszcze bardziej, gdyż byłam o włos od stracenia tego na zawsze. I świadomość, że nic nie trwa wiecznie. A czasem wystarczy mieć jedynie dach nad głową, by móc być szczęśliwym..

Wprowadził mnie w taki stan że... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

Wprowadził mnie w taki stan, że chciałabym się z nim tym podzielić. Ale nie mam odwagi, choć wiem, że ucieszyłoby go to bardzo mocno..

 Chciałbym odczytać z ruchu warg... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

" Chciałbym odczytać z ruchu warg twoich ust to, czego nie da się powiedzieć mi wprost, chciałbym zrozumieć to... " Loka..

Robić coś wbrew sobie tylko po to... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

Robić coś wbrew sobie tylko po to, aby drugiej osobie nie sprawić przykrości? Tak, to w moim stylu, cholera. Za często to robię. Zdecydowanie..

 Bo tobie brak słów których ja... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2012

" Bo tobie brak słów, których ja już nie mam. " ..

 Dobrze tam dobrze tam gdzie nie ma... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2012

" Dobrze tam, dobrze tam gdzie nie ma nas, gdzie nie ma nas i was i nikogo jeszcze, gdzie nie ma nas i was i nikogo jeszcze. " ..

Dzisiaj pierwszy raz czułam się tak... teksty

zimoweslonce dodano: 26 maja 2012

Dzisiaj pierwszy raz czułam się tak komuś potrzebna. W parku odbył się punkt kulminacyjny naszej dotychczasowej przyjaźni z M. Od południowej wiadomości obawiałam się innych rzeczy, ale czy mniej przejmujących? Trudno stwierdzić. I sama doprowadziłam do porządku mojego dziewięcioletniego pojazdu jednośladowego, którego nie używałam co najmniej od trzech lat. Sama!! ...W końcu czas na relaksującą kąpiel i przyjemny sen. A pomiędzy tymi dwiema rzeczami, jeszcze "rozmowa" z "kolegą". I dużo myślenia. Naprawdę dużo... ~ Pozory..

 Składasz się z tego czego mi... teksty

zimoweslonce dodano: 25 maja 2012

" Składasz się z tego, czego mi brak " ..

Co przeszkadza mi dziś by bliżej... teksty

zimoweslonce dodano: 25 maja 2012

Co przeszkadza mi dziś, by bliżej Ciebie móc być? ..

Z obcymi ludźmi teoretycznie obcymi... teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2012

Z obcymi ludźmi, teoretycznie obcymi, lepiej mi jest nawiązać kontakt i rozmawiać z nimi, niż z tymi, z którymi przebywam na co dzień, niekoniecznie będąc w jakichś szczególnych relacjach. Michał. To najlepszy przykład. Miasto, szkoła, obojętnie gdzie. I jeszcze ma coś takiego w swojej inności, że mnie swoją osobą rozbawia. Nikt tego nie potrafi. Tylko on..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV