głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Wprowadził mnie w taki stan że chciałabym się z nim tym podzielić. Ale nie mam odwagi choć wiem że ucieszyłoby go to bardzo mocno.. Chciałbym odczytać z ruchu w

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Wprowadził mnie w taki stan że chciałabym się z nim tym podzielić. Ale nie mam odwagi choć wiem że ucieszyłoby go to bardzo mocno..
Wprowadził mnie w taki stan że... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

Wprowadził mnie w taki stan, że chciałabym się z nim tym podzielić. Ale nie mam odwagi, choć wiem, że ucieszyłoby go to bardzo mocno..

 Chciałbym odczytać z ruchu warg... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

" Chciałbym odczytać z ruchu warg twoich ust to, czego nie da się powiedzieć mi wprost, chciałbym zrozumieć to... " Loka..

Robić coś wbrew sobie tylko po to... teksty

zimoweslonce dodano: 29 maja 2012

Robić coś wbrew sobie tylko po to, aby drugiej osobie nie sprawić przykrości? Tak, to w moim stylu, cholera. Za często to robię. Zdecydowanie..

 Bo tobie brak słów których ja... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2012

" Bo tobie brak słów, których ja już nie mam. " ..

 Dobrze tam dobrze tam gdzie nie ma... teksty

zimoweslonce dodano: 27 maja 2012

" Dobrze tam, dobrze tam gdzie nie ma nas, gdzie nie ma nas i was i nikogo jeszcze, gdzie nie ma nas i was i nikogo jeszcze. " ..

Dzisiaj pierwszy raz czułam się tak... teksty

zimoweslonce dodano: 26 maja 2012

Dzisiaj pierwszy raz czułam się tak komuś potrzebna. W parku odbył się punkt kulminacyjny naszej dotychczasowej przyjaźni z M. Od południowej wiadomości obawiałam się innych rzeczy, ale czy mniej przejmujących? Trudno stwierdzić. I sama doprowadziłam do porządku mojego dziewięcioletniego pojazdu jednośladowego, którego nie używałam co najmniej od trzech lat. Sama!! ...W końcu czas na relaksującą kąpiel i przyjemny sen. A pomiędzy tymi dwiema rzeczami, jeszcze "rozmowa" z "kolegą". I dużo myślenia. Naprawdę dużo... ~ Pozory..

 Składasz się z tego czego mi... teksty

zimoweslonce dodano: 25 maja 2012

" Składasz się z tego, czego mi brak " ..

Co przeszkadza mi dziś by bliżej... teksty

zimoweslonce dodano: 25 maja 2012

Co przeszkadza mi dziś, by bliżej Ciebie móc być? ..

Z obcymi ludźmi teoretycznie obcymi... teksty

zimoweslonce dodano: 23 maja 2012

Z obcymi ludźmi, teoretycznie obcymi, lepiej mi jest nawiązać kontakt i rozmawiać z nimi, niż z tymi, z którymi przebywam na co dzień, niekoniecznie będąc w jakichś szczególnych relacjach. Michał. To najlepszy przykład. Miasto, szkoła, obojętnie gdzie. I jeszcze ma coś takiego w swojej inności, że mnie swoją osobą rozbawia. Nikt tego nie potrafi. Tylko on..

Jeszcze może być gorzej... Teraz... teksty

zimoweslonce dodano: 22 maja 2012

Jeszcze może być gorzej... Teraz każdego dnia stawiając stopę na pierwszy schodek budynku, którego odwiedzam w dni powszednie codziennie od dwóch lat, boję się spojrzeć przed siebie. Ale nie oczekuję jego. Na nim mogłabym zrobić dobre wrażenie, żeby zmienił o mnie zdanie. Spróbowałabym. Gorzej z jego "kolegą". Mimo wszystko, z kim przyjdzie mi spędzić ten jeden dzień, dam radę. Wytrzymam. Idzie mi jeszcze przemęczyć się tylko czekając na ten dzień. No i go przeżyć też będzie trudno. Na pewno..

Dobrze że się usunęłam. Gdybym... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2012

Dobrze, że się usunęłam. Gdybym tego nie zrobiła to, kto wie, może też zamieniłabym się w kamień, jak w "Rybce" A. Mickiewicza, księżna, której małżonek zdradził swoją kochankę? ..

Na koncertach gdy śpiewał zawsze... teksty

zimoweslonce dodano: 21 maja 2012

Na koncertach, gdy śpiewał, zawsze przekrzywiał głowę przy mikrofonie, patrząc zawsze w jedną, boczną stronę. Gdy przychodziła się bawić, stawała w zasięgu jego wzroku. Nie bez powodu..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV