głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nic nie jest niemożliwe choć są dni gdy trudno uwierzyć w to.. Gdy byłam świeżo po Pierwszej Komunii Świętej i sypałam kwiatki w białej sukience nawet wtedy Św

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nic nie jest niemożliwe choć są dni gdy trudno uwierzyć w to..
  Nic nie jest niemożliwe  choć są... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2012

~ Nic nie jest niemożliwe, choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to..

Gdy byłam świeżo po Pierwszej... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2012

Gdy byłam świeżo po Pierwszej Komunii Świętej i sypałam kwiatki w białej sukience - nawet wtedy Święto Bożego Ciała nie było tak cudowne, jak tegoroczne..

Bronić marzeń w bitwie o... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2012

Bronić marzeń w bitwie o szczęście, o to, by razem być..

Nie tęskniłam za tym stanem  kiedy... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2012

Nie tęskniłam za tym stanem, kiedy starałam się wszystko robić, aby móc spotkać pewną osobę. A gdy zdołałam się już położyć, po całodziennym wysilaniu się, aby wszystko robić normalnie, co było trudne przez myślenie o tej osobie...nie spałam przez dwie/półtora godziny bo włączałam marzenia..

Nowe zauroczenie i zaczynam czuć... teksty

zimoweslonce dodano: 8 czerwca 2012

Nowe zauroczenie i zaczynam czuć, że żyję. A może to przez to zbliżające się lato? Sama nie wiem..

Można go zobaczyć przechodzącego... teksty

zimoweslonce dodano: 6 czerwca 2012

Można go zobaczyć przechodzącego po szkolnym korytarzu w koszulce, gdy gdzieniegdzie przy oknach ludzie stoją w kurtkach...To jego styl. MW ..

Piwne oczy biegnące rano na pociąg... teksty

zimoweslonce dodano: 5 czerwca 2012

Piwne oczy biegnące rano na pociąg, zauważone z autobusu... A w szkole - idąc korytarzem zobaczyłam pewnego chłopaka siedzącego na końcu korytarza pod oknem przy schodach nie obserwującego niczego co działo się dookoła. Gdy po nich schodziłam i na zakręcie się spojrzałam w górę - patrzył na mnie, po czym szybko spuściłam wzrok. Tego właśnie chciałam. Był to najprzyjemniejszy szczegół dzisiejszego dnia... MW..

 z piątku  Zastanawiając się nad... teksty

zimoweslonce dodano: 4 czerwca 2012

[z piątku] Zastanawiając się nad tym, czy ogląda w tym momencie komedię romantyczną, którą słyszę z drugiego pokoju i czy myśli o nas jak o głównych bohaterach po dzisiejszym dniu i tych kilku „przypadkowych” spojrzeniach oraz czy przypomina sobie to, co się działo rok temu, słucham piosenki Video „Zapomniałem o Tobie” jednocześnie nucąc „jak magnes (...) wciąż przyciągasz mnie” ... Wiem, chore... Ale jeśli nie zniknie, ja nie zapomnę..

Nie dowie się niczego więcej. Tego... teksty

zimoweslonce dodano: 4 czerwca 2012

Nie dowie się niczego więcej. Tego, że to znaczyło dla mnie wiele, jeśli po stracie tego nawet schudłam. Zostanie najwyżej poinformowany o tym, że sobie radzę na tyle, na ile jestem w stanie... Chociaż nie wiem czy nie byłoby to za wiele, jak dla niego ode mnie. Dużo już mu ofiarowałam. Za dużo..

  Tyle spraw przestaje mieć... teksty

zimoweslonce dodano: 4 czerwca 2012

" Tyle spraw przestaje mieć znaczenie, a ciągle masz o czym myśleć. " ..

Wielogodzinna lektura treści mojego... teksty

zimoweslonce dodano: 4 czerwca 2012

Wielogodzinna lektura treści mojego blogu, prowadzonego już od prawie roku, następnie nauka, a raczej wkuwanie podczas chodzenia w kółko po całym domu. Nie ważne że bezsensowny sposób, ważne, że skuteczny. I przekonanie, że wszystko, co przeczytałam było prawdziwe. Nawet to, co wymyśliłam. Popsułam sobie psychikę. Muszę więcej czasu przebywać w innym otoczeniu. I bez komputera. I niekoniecznie sama. Jeszcze na naprawę nie jest za późno. A o tym, jak będę się starać, aby jak najczęściej przechodzić obok jego domu pomyślę dopiero w wakacje. Wtedy się zacznie zmiana otoczenia... Taa. Ale się postaram. Tak, żeby wyszło... A na razie zgoliłabym wszystkim chłopakom włosy dłuższe od krótkich..

świetne! teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne! do wpisu 4 czerwca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV