głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dzisiejszą opaleniznę mogłabym oddać za to żeby spełniła się choć w najmniejszej części któraś z historyjek wymyślanych przeze mnie o Nas każdego wieczoru od po

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dzisiejszą opaleniznę mogłabym oddać za to żeby spełniła się choć w najmniejszej części któraś z historyjek wymyślanych przeze mnie o Nas każdego wieczoru od ponad
Dzisiejszą opaleniznę mogłabym... teksty

zimoweslonce dodano: 2 maja 2012

Dzisiejszą opaleniznę mogłabym oddać za to, żeby spełniła się choć w najmniejszej części któraś z historyjek wymyślanych przeze mnie, o Nas, każdego wieczoru od ponad czterech miesięcy. Jedynie... Ewentualnie za coś, czego jeszcze nie wymyśliłam, a co byłoby jeszcze lepsze, bo rzeczywiste, ale, oczywiście musiałoby być pozytywne. Bo jeśli miałoby być negatywne, to ja wolę już tą moją opaleniznę..

 W życiu najlepiej kiedy jest nam... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

" W życiu najlepiej kiedy jest nam dobrze i źle, bo kiedy jest nam tylko dobrze - to niedobrze. " ks. Jan Twardowski..

 Gdyby czasu nie zabrakło by cię... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

~ Gdyby czasu nie zabrakło, by cię znaleźć..

Jeśli w końcu go poznam i jego... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Jeśli w końcu go poznam i jego poczucie humoru, żarty będą mnie rozbawiały, jak żarty mojej najlepszej kumpeli, to nigdy z niego nie zrezygnuję, nawet jak będzie mnie traktował tak, jak wiele innych dziewczyn, jeśli nie zdołam być dla niego wszystkim, czego szuka. No chyba, że nauczy mnie śmiać się z innych, mniej/bardziej śmiesznych rzeczy i dzięki niemu zrozumiem, że są istotniejsze szczegóły niż mi się wydaje, które grają większą rolę w życiu. Inaczej będę walczyć..

Na chwilę dzisiaj zapomniałam że... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Na chwilę dzisiaj zapomniałam, że przecież miałam się nim nie przejmować. Ale trudniejsze jest to do wykonania, niż przypuszczałam. Przed paru laty brałam go za drugą opcję. Nie zmieniło się to do dzisiaj. Nie byłoby mu miło, gdyby się o tym dowiedział. Jest dobrze, jak jest. Jak głęboko patrzymy w swoje oczy, gdy się mijamy, nie wiedząc o sobie najgorszych rzeczy, tylko przypuszczając, wymyślając te najlepsze, marząc o tym, jak by było, gdybyśmy się znali jednocześnie bojąc się tego, bo okazać by się mogło, że bez niego/jej po nieudanej próbie, nie byłoby już dobrze nigdy. A mieć niedaleko obcą osobę, która poprawia humor przez przypadkowe jej ujrzenie, jest fantastycznym uczuciem. Może tylko czasami niepotrzebnie zaprząta nasz umysł, nie pozwalając normalnie funkcjonować przez odłączenie się od rzeczywistości, realnego świata z powodu tej osoby..

Jeśli mnie kiedyś trochę pozna to... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Jeśli mnie kiedyś trochę pozna, to będę zadowolona. A jeśli będzie chciał mnie poznać do końca, to będę się bała, że mnie znienawidzi..

JL. Zawsze gdy go spotykam mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

JL. Zawsze gdy go spotykam, mnie zaskakuje, bo nigdy się go nie spodziewam. Tym razem nie ustałam jak wryta, bo siedziałam. W samochodzie. Szyja natomiast bolała mnie od jej przekręcenia za nim. Stał przy Biedronce. Przyjechał pewnie na długi weekend do rodzinnego domu. Kurczę, nie powinien mnie tyle interesować..

Los czeka na nas za zakrętem. Nie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Los czeka na nas za zakrętem. Nie chowajmy, będąc blisko, głowy w piach. On rozpozna, gdy będziemy się go bać i pomoże w tym, by dobrze żył każdy z nas..

 My only dream is about you and I.  .. teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

" My only dream is about you and I. " ..

 25 IV '12 Środa  Nie spytałam... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

~ 25 IV '12, Środa ~ Nie spytałam ich, czy mieliby ochotę, może, zjeść z nami te czipsy, które trzymałam w ręku, bo żaden z nich nie był Szymonem... Ale oni? Przecież chcieli. Spojrzenia z uśmiechem jednego z nich to na mnie, to na drugiego, powiedziane przez niego - to weź ty... Fajnie.Gdyby spytał, zapomniałabym o S. Ale, dopóki nie ma dziewczyny, nie chcę tego robić. Gorzej jak się spóźnię i ją znajdzie. Dziękuję..

Widzę jak spędzamy razem letnie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Widzę jak spędzamy razem letnie, upalnie, długie dni. Rezygnuję ze spotkań z przyjaciółkami, na których jadłybyśmy lody, robiły w parku zdjęcia, albo chodziły po sklepach, mierząc kapelusze czy okulary przeciwsłoneczne, abym miała siłę na grę w siatkówkę. Z nim. Żeby nie wyszedł z formy. Z babskich plotek rezygnuję na rzecz zmęczenia, spoconego ciała, poskręcanych kosmyków włosów. Na szczęście u siebie tego nie widzę, tylko u niego, co jest urocze. Te zdarzenia, dni z nim spędzone mam przed oczyma, jakby zdarzyły się przed chwilą, choć nigdy nie miały miejsca..

Rolki? Pies? Widzę jak przepraszasz... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Rolki? Pies? Widzę jak przepraszasz mnie za to, że mało brakowało, a cofając samochód ze swojego podwórka, potrąciłbyś mnie jadącą na rolkach po ulicy oraz jak mój owczarek wyrywa się do Twojej suni, a ja nie mogę nad nim zapanować i pomagasz mi w tym, przed Twoim domem... Ale, cholera, nie mam ani psa, ani rolek. I przez to żadnego pretekstu, aby przejść lub przejechać przy Twoim domu, kiedy Ty akurat byś wychodził ze swoim psem lub wyjeżdżał autem na chodnik..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV