głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Pomóc w czymś? Nie tak tylko się zastanawiam czy cena ogórków pod mniejszym guzikiem jest niższa niż spod większego... Kaufland.. http: besty.pl 974908 .. Dzis

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Pomóc w czymś? Nie tak tylko się zastanawiam czy cena ogórków pod mniejszym guzikiem jest niższa niż spod większego... Kaufland..
 Pomóc w czymś? Nie tak tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

-Pomóc w czymś? -Nie, tak tylko się zastanawiam, czy cena ogórków pod mniejszym guzikiem jest niższa niż spod większego... Kaufland..

http: besty.pl 974908 .. teksty

zimoweslonce dodano: 10 kwietnia 2012

Dzisiejsze dzień dobry u fotografa... teksty

zimoweslonce dodano: 10 kwietnia 2012

Dzisiejsze "dzień dobry" u fotografa było co najmniej dziwne, jakby wymuszone wychowaniem ale zarazem niespodziewane, czyli zaskakujące. I nie z ust fotografa. 13:40..

 W pokoju robi się ciemno i ciepło... teksty

zimoweslonce dodano: 9 kwietnia 2012

" W pokoju robi się ciemno i ciepło jest takie wysokie. /Zapadam w sen i śnię że jesteś mój. " ..

Dzisiaj przeżyte. Od podróży... teksty

zimoweslonce dodano: 9 kwietnia 2012

Dzisiaj przeżyte. Od podróży samochodem boli mnie głowa. Albo od dymu papierosowego. Nieważne. A oblewać w lany poniedziałek można także perfumami. To tak nawiasem ujmując..

 Pozytywnego coś pozytywnego coś... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

" Pozytywnego coś, pozytywnego coś /Tak bardzo chciałbym dać dziś Tobie /Pozytywnego coś pozytywnego /To nie jest łatwe, to nie jest modne. " ..

W końcu nie wytrzymam. Abo przez... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

W końcu nie wytrzymam. Abo przez nastrój, który najczęściej mi towarzyszy w miejscu, gdzie dotychczas spędzam najwięcej czasu. Albo przez emocje i nerwy, które sama sobie zgotuję, dobrze wiedząc, że konsekwencje pewnych czynów do nich doprowadzą. Albo przez kilka osób, dokładniej -pewnych panów, których nieustannie spotykam, gdyż mieszkają w pobliżu... Jak nie jednego, to drugiego, trzeciego, czwartego... i tak do około dziesiątego... Świetnie! ..

Nie wystarczy patrzeć spoglądać... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

Nie wystarczy patrzeć, spoglądać, wpatrywać się. Ludzie od tego mają oczy. Wszyscy. I właśnie to nimi robią. Uśmiechnąć się, złapać za rękę, zatrzymać, wyszeptać coś do ucha... to już by wystarczyło..

Jeżeli nazwisko widoczne na... teksty

zimoweslonce dodano: 6 kwietnia 2012

Jeżeli nazwisko widoczne na osiedlowej klepsydrze jest Twojego, zmarłego przed paroma dniami, dziadka to, uwierz, bardzo chciałabym być teraz przy Tobie. Po co? Żeby lżej Ci było przechodzić obok fotela, na którym Twój dziadek siedząc oglądał tv lub jadł zupę. Żebyś przechodząc obok drzwi do sypialni dziadka nie pamiętał widoku jego z niebijącym już sercem. Żeby fotografie wiszące nad kanapą dziadka z młodych lat nie sprawiały Tobie bólu i żebyś nie pragnął teraz swojej śmierci. Żebyś na widok szlochającej babci się nie załamywał. Żebyś wiedział, że to nie jest koniec Twojego świata. Żebyś wierzył, że mimo wszelkich trudności, dasz radę pokonać wszystko. Chciałabym być obok Ciebie i trzymać Twoje dłonie w moich. Pamiętam jak mnie było ciężko w niektórych sytuacjach. Też jesteś człowiekiem, zwykłym śmiertelnikiem, jak ja i na pewno czujesz podobnie. I wiedz, że bardzo żałuję, że Cię znam tylko z widzenia..

Znowu wyjrzałam przez okno w... teksty

zimoweslonce dodano: 6 kwietnia 2012

Znowu wyjrzałam przez okno w cholernie nieodpowiednim momencie..

Jedynie mogę się łudzić że... teksty

zimoweslonce dodano: 6 kwietnia 2012

Jedynie mogę się łudzić, że chociaż to zrobił dla mnie..

Równy spokojny i powolny oddech to... teksty

zimoweslonce dodano: 5 kwietnia 2012

Równy, spokojny i powolny oddech, to podstawa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV