głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce 25 IV '12 Środa Nie spytałam ich czy mieliby ochotę może zjeść z nami te czipsy które trzymałam w ręku bo żaden z nich nie był Szymonem... Ale oni? Przecież ch

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
25 IV '12 Środa Nie spytałam ich czy mieliby ochotę może zjeść z nami te czipsy które trzymałam w ręku bo żaden z nich nie był Szymonem... Ale oni? Przecież c
  25 IV '12  Środa   Nie spytałam... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

~ 25 IV '12, Środa ~ Nie spytałam ich, czy mieliby ochotę, może, zjeść z nami te czipsy, które trzymałam w ręku, bo żaden z nich nie był Szymonem... Ale oni? Przecież chcieli. Spojrzenia z uśmiechem jednego z nich to na mnie, to na drugiego, powiedziane przez niego - to weź ty... Fajnie.Gdyby spytał, zapomniałabym o S. Ale, dopóki nie ma dziewczyny, nie chcę tego robić. Gorzej jak się spóźnię i ją znajdzie. Dziękuję..

Widzę jak spędzamy razem letnie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Widzę jak spędzamy razem letnie, upalnie, długie dni. Rezygnuję ze spotkań z przyjaciółkami, na których jadłybyśmy lody, robiły w parku zdjęcia, albo chodziły po sklepach, mierząc kapelusze czy okulary przeciwsłoneczne, abym miała siłę na grę w siatkówkę. Z nim. Żeby nie wyszedł z formy. Z babskich plotek rezygnuję na rzecz zmęczenia, spoconego ciała, poskręcanych kosmyków włosów. Na szczęście u siebie tego nie widzę, tylko u niego, co jest urocze. Te zdarzenia, dni z nim spędzone mam przed oczyma, jakby zdarzyły się przed chwilą, choć nigdy nie miały miejsca..

Rolki? Pies? Widzę jak przepraszasz... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Rolki? Pies? Widzę jak przepraszasz mnie za to, że mało brakowało, a cofając samochód ze swojego podwórka, potrąciłbyś mnie jadącą na rolkach po ulicy oraz jak mój owczarek wyrywa się do Twojej suni, a ja nie mogę nad nim zapanować i pomagasz mi w tym, przed Twoim domem... Ale, cholera, nie mam ani psa, ani rolek. I przez to żadnego pretekstu, aby przejść lub przejechać przy Twoim domu, kiedy Ty akurat byś wychodził ze swoim psem lub wyjeżdżał autem na chodnik..

Nazwać można jedynie coś co... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Nazwać można jedynie coś co istnieje naprawdę. Kiedyś naszą relację nazwę związkiem. A teraz? To na pewno nie jest nic. Tylko prawie, a dokładniej - chora obsesja, uczucie jednej osoby, o którym druga nie ma pojęcia... Więc, może lepiej niech będzie niczym. Lepsze nic, niż chora obsesja. Na razie..

Uwielbiam tłumaczyć ludziom pewną... teksty

zimoweslonce dodano: 29 kwietnia 2012

Uwielbiam tłumaczyć ludziom pewną rzecz, którą wykonując nie postępują właściwie, ale, oczywiście, oni upierając się zostają przy swoim, bo przecież najlepiej wiedzą, co jest dla nich nieszkodliwe..

Niektórych miejsc prawdopodobnie nie... teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2012

Niektórych miejsc prawdopodobnie nie odwiedzałabym nigdy, gdybym nie spotykała tam pewnej pary oczu..

Od pewnego czasu codziennie piję... teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2012

Od pewnego czasu codziennie piję kawę po godzinie 15. To jedyny sposób na to, abym mogła o północy, gdy wszyscy już śpią, myśleć o nim, o tym jak spędzamy razem czas, jak doszło do tego, że się znamy, jak gramy razem w siatkówkę, jak planujemy moją studniówkę, czy napisać, czy poprosić znajomą, czy jeszcze zaczekać, czy dać sobie spokój. Nie! To wykluczone. Nie często zdarza mi się spotykać dwumetrowych chłopaków. Marzę. Marzę i śnię. O nim. O nas. Wtedy się znamy. Tylko to tak szybko przemija. I znów po tym jest długa, niekończąca się męka, kilkunastogodzinna, bo bez niego..

  To  co wydarzyło się dawno temu... teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2012

" To, co wydarzyło się dawno temu, pozostaje w pamięci bardziej żywe niż to, co zdarzyło się wczoraj. " ..

Często walczę o coś  czego tak... teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2012

Często walczę o coś, czego tak naprawdę nie pragnę..

Wystarczy pojechać w nowe miejsce... teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2012

Wystarczy pojechać w nowe miejsce, np. odległy dom dobrej kumpeli z klasy, pierwszy raz, aby zapomnieć o swojej codzienności, rzeczywistości, problemach. Rozglądając się dookoła, przyglądając się wszystkiemu, analizować kształty, barwy, rozmiary wszystkiego, co widzi się po raz pierwszy, nie da się pamiętać o tej parze oczu, uśmiechu tamtego, znanym aż za dobrze kącie, czy tamtym głosie..

 Bezdomny?  Nie  on mieszka.. teksty

zimoweslonce dodano: 26 kwietnia 2012

-Bezdomny? -Nie, on mieszka..

Kontakt z ludźmi to fantastyczna... teksty

zimoweslonce dodano: 23 kwietnia 2012

Kontakt z ludźmi to fantastyczna możliwość, która daje morze możliwości..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV