głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Gdzie się podziała ta zadowolona z życia dziewczyna która w szkole zdobywała wysokie stopnie grubą książkę potrafiła przeczytać w dwa wieczory wszystko kończyła

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Gdzie się podziała ta zadowolona z życia dziewczyna która w szkole zdobywała wysokie stopnie grubą książkę potrafiła przeczytać w dwa wieczory wszystko kończyła z zapałem
Gdzie się podziała ta zadowolona z... teksty

zimoweslonce dodano: 17 kwietnia 2012

Gdzie się podziała ta zadowolona z życia dziewczyna,która w szkole zdobywała wysokie stopnie,grubą książkę potrafiła przeczytać w dwa wieczory,wszystko kończyła z zapałem jeszcze szybciej niż zaczęła,nie potrafiła nienawidzić ludzi,nawet tych,których wcale nie obchodziła,chętnie każdemu pomagała we wszystkim,lubiła poznawać nowych ludzi,odwiedzać nowe miejsca,próbować nowych rzeczy,uśmiechała się,była miła,serdeczna,akceptowała wszystko wokół.I wszystkich.Uczyła się na błędach i jej stres potrafił walczyć ze stresorami...Nie jest jeszcze za późno na naprawę mojego świata.Nigdy więcej już nikomu nie pozwolę w tak błahy sposób pozbawić barw mojej codzienności.Czas zatem wziąć kredki w dłonie i zacząć malować wszystko od nowa...Po pierwsze -zapomnieć o niejednej "ważnej" sprawie,osobie,miejscu.Po drugie -wrócić do wolontariatu.Po trzecie -dokończyć książkę,która ma niecałe200str,a przez ponad miesiąc nie dotarłam nawet do połowy.Po piąte -poznać "kogoś" zza rogu.Chyba to dobry plan. 8) ..

 Są rzeczy o których się nie... teksty

zimoweslonce dodano: 17 kwietnia 2012

~ Są rzeczy, o których się nie mówi, żeby nie zaszkodzić..

Wredna uparta głupia niewychowana... teksty

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2012

Wredna, uparta, głupia, niewychowana, brzydka, bezczelna, nieznośna, egoistyczna, dokuczliwa, pyskata, okropna, niepotrzebna i duża, więc do wieszania firanek, nie do kochania..

dokładnie.. teksty zimoweslonce dodał komentarz: dokładnie.. do wpisu 14 kwietnia 2012
Czasami fajnie jest się pohuśtać.... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

Czasami fajnie jest się pohuśtać. Szczególnie, kiedy czujesz, że zaraz może wyrwać się z ziemi, albo zsunąć się u góry i rozwalić się, zanim zdążysz zejść. (Stare huśtawki są bardzo urokliwe.) Wtedy, z zapałem, rozpędzasz się bardziej, mocniej, wyżej i myślisz o przerastających Cię sprawach. Bywa, że są nimi inni ludzie..

Dlaczego się nie uśmiechnęłam... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

Dlaczego się nie uśmiechnęłam, skoro na niego nie wpadłam i nie miałam okazji do tego, aby go przeprosić? Dlaczego nie odpowiedziałam na "przepraszam"? Dlaczego nie odpowiedziałam na pytanie o pomoc, które nie było aż tak zbyt późne? Przynajmniej mam okazję do pojedzenia czekolady. Mlecznej z karmelem. Ona potrafi poprawić mi humor, jak nic innego. I już nawet wymyśliłam dlaczego. Dlaczego? ... Bo nie był Szymonem*. Dlatego. Gdybym została w domu, jutro nie cierpiałabym z powodu wielkiej krosty na czole, nosie, brodzie albo policzku, przez tę niebiańską czekoladę. Ale przynajmniej już mi lepiej. Nie powinien przyśnić mi się dzisiaj żaden koszmar, jeśli w ogóle zdołam zasnąć... *Albo Markiem,Sebastianem,Damianem,Krzysiem lub Piotrem..

 Pomóc w czymś? Nie tak tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 12 kwietnia 2012

-Pomóc w czymś? -Nie, tak tylko się zastanawiam, czy cena ogórków pod mniejszym guzikiem jest niższa niż spod większego... Kaufland..

http: besty.pl 974908 .. teksty

zimoweslonce dodano: 10 kwietnia 2012

Dzisiejsze dzień dobry u fotografa... teksty

zimoweslonce dodano: 10 kwietnia 2012

Dzisiejsze "dzień dobry" u fotografa było co najmniej dziwne, jakby wymuszone wychowaniem ale zarazem niespodziewane, czyli zaskakujące. I nie z ust fotografa. 13:40..

 W pokoju robi się ciemno i ciepło... teksty

zimoweslonce dodano: 9 kwietnia 2012

" W pokoju robi się ciemno i ciepło jest takie wysokie. /Zapadam w sen i śnię że jesteś mój. " ..

Dzisiaj przeżyte. Od podróży... teksty

zimoweslonce dodano: 9 kwietnia 2012

Dzisiaj przeżyte. Od podróży samochodem boli mnie głowa. Albo od dymu papierosowego. Nieważne. A oblewać w lany poniedziałek można także perfumami. To tak nawiasem ujmując..

 Pozytywnego coś pozytywnego coś... teksty

zimoweslonce dodano: 7 kwietnia 2012

" Pozytywnego coś, pozytywnego coś /Tak bardzo chciałbym dać dziś Tobie /Pozytywnego coś pozytywnego /To nie jest łatwe, to nie jest modne. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV