głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zeroatrakcji Zrobiłaby dla Niego wszystko. Była w stanie poświęcić mu każdą chwilę w swoim życiu. Oddałaby za Niego życie skoczyłaby za Nim w ogień. Skłamałaby dla Niego bez

zeroatrakcji

zeroatrakcji.moblo.pl
Zrobiłaby dla Niego wszystko. Była w stanie poświęcić mu każdą chwilę w swoim życiu. Oddałaby za Niego życie skoczyłaby za Nim w ogień. Skłamałaby dla Niego bez wzgl
Zrobiłaby dla Niego wszystko. Była... teksty

zeroatrakcji dodano: 24 lipca 2011

Zrobiłaby dla Niego wszystko. Była w stanie poświęcić mu każdą chwilę w swoim życiu. Oddałaby za Niego życie, skoczyłaby za Nim w ogień. Skłamałaby dla Niego bez względu na konsekwencje. Zabiłaby, gdyby tylko ją o to poprosił. Zniszczyła swoją dawną osobość tylko ze względu na Niego. To jej głupie serce zrobiło z niej przeciwieństwo samej siebie. Głupie serce, które nie widziało świata poza Nim. Całkowicie płaszczyło się przed tym, który w swoim prywatnym słowniku miał tylko słowo " żegnaj ".

Pół roku. Pieprzone pół roku.... teksty

zeroatrakcji dodano: 16 lipca 2011

Pół roku. Pieprzone pół roku. Przeklęte pół roku. Chore sześć miesięcy czekania na coś, co nie ma zamiaru nadejść. Najgorsze jak dotąd sześć miesięcy mojego życia. Długo będziemy to ciągnąć...?

Dobrze. Bardzo dobrze. Naprawdę to..... teksty

zeroatrakcji dodano: 7 lipca 2011

Dobrze. Bardzo dobrze. Naprawdę to.. wspaniałe uczucie, gdy ma się wrażenie, że nic więcej do szczęścia nie jest już potrzebne. Gdy każda chwila spędzona z tym kimś daje więcej radości niż wszystkie najwspanialsze momenty z dzieciństwa. Gdy czując dotyk tej osoby cała rzeczywistość przestaje istnieć. Jeśli miłość jest prawdziwa, polecam to uczucie.

W jej uśmiechu znajdowało się... teksty

zeroatrakcji dodano: 5 lipca 2011

W jej uśmiechu znajdowało się więcej promieni niż w całym słońcu. Jego głeboki oddech nieprzyzwoicie pieścił przestrzeń między nimi.

Mógłbyś to robić częściej.... teksty

zeroatrakcji dodano: 4 lipca 2011

Mógłbyś to robić częściej. Codziennie. Kilka razy w ciągu dnia. Tęskniłam za tym, wiesz? Naprawdę tęskniłam. Pomimo faktu, że jestem tylko na pocieszenie, rób tak dalej. To nic, że szukasz miejsca, w którym mógłbyś zatopić swoje smutki. Wiesz, że zawsze znajdziesz je w moich ramionach. Nie będę zwracać uwagi, że jestem jedynie dobrym antydepresantem na każdą sytuację. Kontynuuj. Mów, że mnie potrzebujesz. Proś, żebym została. Chcij rozmowy o byle czym, tylko po to, żeby usłyszeć mój pocieszający głos skierowany w Twoją stronę. Powiedz, jak bardzo zależy Ci na mojej obecności. Pokaż, jak bardzo żałujesz, że pół roku temu podjąłeś decyzję taką, a nie inną. Proszę, zrób to jeszcze raz..

I wszystko byłoby w miarę znośne... teksty

zeroatrakcji dodano: 27 czerwca 2011

I wszystko byłoby w miarę znośne, gdyby nie fakt, że dzięki Tobie straciłam przyjaciela do reszty. Przez nasze rozstania i powroty przestał mi ufać. Przez nasze ostatnie rozmowy już mi nie wierzy. I daję słowo, że nie miałabym do Ciebie o nic pretensji, gdybyś mi go nie zabrał w tak perfidny sposób. Wiedziałeś, że jestem naiwna. Wiedziałeś, że On Cię nie akceptuje, z wzajemnością. Nigdy Ci na mnie nie zależało.. Wolałeś zabrać mi Jego, czyli wszystko co dla mnie najcenniejsze niż dać nam spokój i odejść w zapomnienie. Tego Ci nie daruję. Tej jednej rzeczy Ci nie wybaczę. O reszcie zapomnę, ale o tym nigdy. Licz się z tym faktem i miej mnie na sumieniu. Zobacz, co ze mną zrobiłeś.

Oszukałeś mnie  wiesz o tym?... teksty

zeroatrakcji dodano: 27 czerwca 2011

Oszukałeś mnie, wiesz o tym? Zdajesz sobie sprawę, jak teraz mogę się czuć? Umiesz sobie wyobrazić, co mi przychodzi do głowy na wzmiankę o Tobie? Trzy razy nie. Jednak dziękuję. Od teraz straciłam zaufanie do wszystkich ludzi, z wyjątkiem przyjaciół. Dzięki Tobie będę oschłą, odrzucającą kopią dawnej mnie. Cieszysz się? Jesteś z siebie dumny? Udało się zniszczenie mnie? Trzy razy tak. Przechodzisz dalej. Ze stopnia "ważny" na "nieistotny".

Aby zapomnieć o jednym  trzeba... teksty

zeroatrakcji dodano: 25 czerwca 2011

Aby zapomnieć o jednym, trzeba zakończyć drugie i rozpocząć trzecie.

Kocham Cię  nadal za mało? teksty

zeroatrakcji dodano: 25 czerwca 2011

Kocham Cię, nadal za mało?

dziękuję. :3 teksty zeroatrakcji dodał komentarz: dziękuję. :3 do wpisu 12 czerwca 2011
Nie umiem inaczej. Kiedy w końcu to... teksty

zeroatrakcji dodano: 10 czerwca 2011

Nie umiem inaczej. Kiedy w końcu to zrozumiesz? Mówisz, że od wtedy minęło dużo czasu. Że nie mogę Cię nadal kochać.. ale ja nie umiem inaczej. Nie potrafię zmienić zdania z dnia na dzień, ze względu na jakąś okoliczność. Nie umiem przestać kochać " bo tak ". Jeśli Ty masz taką umiejętność, to gratuluję. Możesz się ode mnie uwolnić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.. i wiesz co? Życzę Ci tego. Życzę Ci, żeby chociaż jedno z nas, w końcu ułożyło sobie życie. Zapomniało o tym, co było i poświęciło siebie dla przyszłości. Nie pamiętać, nie wspominać, nie wracać do tamtych chwil.. Nowe życie z kimś innym. Nowa miłość, nowe obietnice, nowe piękne chwile.. Ja tak nie umiem. Tą jednostką bądź Ty.

Chciałabym przeprowadzić z Tobą... teksty

zeroatrakcji dodano: 10 czerwca 2011

Chciałabym przeprowadzić z Tobą naprawdę szczerą rozmowę, ale wiem, że nie zrozumiesz. Nie możesz mnie zrozumieć, bo nie byłeś w takiej sytuacji. Wiesz dobrze, że zrobię dla Ciebie wszystko. Mimo tego ile się wypłakałam, wymęczyłam i wycierpiałam, nadal liczę na to, że będzie jak dawniej. Nadal czekam na ten moment, w którym zaczniemy od nowa. Staram się Ci to pokazać, jakoś udowodnić, ale masz klapki na oczach.. Nie wiem czy z własnej woli, ale nie widzisz tego. Nie potrafisz docenić, albo nie chcesz. To boli, cholernie boli - ale nie zwracam na to uwagi. Jedyne co przywraca mnie do codzienności to fakt, że to Ona jest teraz dla Ciebie najważniejsza. To dla niej się starasz, o niej myślisz, za nią tęsknisz, o nią się martwisz, ze względu na nią podejmujesz decyzje. Nie wiem ile jeszcze będę to znosić.. nie wiem, bo nie chcę Cię stracić. Mimo tego, że Cię nie mam - nie chcę, żebyś odchodził. Z drugiej strony jednak mam dość. Dość tych łez, tych smutków, dość wszystkiego.. Kocham Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV