głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie I nie ważne że oddałbym tyle żeby Cie dotknąć na końcu i na początku jest samotność. Jamal . Co czułeś rozpalając moje uczucia jednocześnie zachowując dystans ?

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
I nie ważne że oddałbym tyle żeby Cie dotknąć na końcu i na początku jest samotność. Jamal .
I nie ważne  że oddałbym tyle... teksty

xfucktycznie dodano: 11 kwietnia 2012

I nie ważne, że oddałbym tyle, żeby Cie dotknąć, na końcu i na początku jest samotność. / Jamal .

Co czułeś  rozpalając moje uczucia... teksty

xfucktycznie dodano: 10 kwietnia 2012

Co czułeś, rozpalając moje uczucia, jednocześnie zachowując dystans ? O czym myślałeś wchodząc w mój świat, pozostawiając mnie jedynie na marginesie swojego życia ? Czy już wtedy wiedziałeś, że pewnego dnia nie zdołam wyplątać się z Twoich myśli i to wszystko, tak toksyczne, niespodziewanie mnie zniszczy ? / xfucktycznie.

http:  loversis.blog.onet.pl OO7... teksty

xfucktycznie dodano: 10 kwietnia 2012

Gdy wszystko zniknie  obróci się w... teksty

xfucktycznie dodano: 10 kwietnia 2012

Gdy wszystko zniknie, obróci się w bezsens, stanie się smutne, ze względu na nadmiar bólu. Gdy przestanie istnieć, bo bez miłości nie ma nic - pamiętaj, że ja będę czekać, już zawsze. Będę żyła nadzieją, że pewnego dnia rzucisz mi się w ramiona, z deklaracją miłości na ustach. Czekanie to przecież najlepszy dowód na to, że kochamy. / xfucktycznie .

Z przyzwyczajeń  dziwnych nawyków... teksty

xfucktycznie dodano: 8 kwietnia 2012

Z przyzwyczajeń, dziwnych nawyków, niezrozumiałych zachowań, braku szacunku, własnych odzywek, dziecinnych ubrań, niepotrzebnego natłoku myśli i uczuć - ze wszystkiego można wyrosnąć. Z głupiej miłości również, zwłaszcza, gdy druga osoba tak rzadko nas nią obdarza. / xfucktycznie .

Podejmowanie decyzji nigdy nie było... teksty

xfucktycznie dodano: 8 kwietnia 2012

Podejmowanie decyzji nigdy nie było dla mnie łatwe, zwłaszcza, gdy chodziło o sprawy mające duże znaczenie w moich dalszych losach. Najtrudniejszy moment nastał jednak wtedy, gdy on po tylu latach nieobecności, zjawił się skruszony pod moimi drzwiami. I bezczelnie prosił, jak gdyby nic, by znów otworzyć mu drzwi domu, w którym zawsze mógł odnaleźć bezpieczeństwo. Lecz wymagał ode mnie więcej, niż mogłam mu dać. Oczekiwał, że po raz kolejny otworzę mu swoje serce, o które przecież nigdy szczególnie nie zabiegał. Nie wziął jednak pod uwagę tego, jak bardzo potrafiłam się zmienić. Nie rozumiał, że stał się dla mnie obcy i sam zakończył nasze wspólne życie, do którego wszystkie drzwi są zamknięte. Zniszczył też zaufanie, które wtedy definitywnie stracił, podobnie jak mnie. / xfucktycznie .

Wiesz  jaki jest nasz świat ? To... teksty

xfucktycznie dodano: 6 kwietnia 2012

Wiesz, jaki jest nasz świat ? To serca wypełnione zawiścią. Codzienne rozczarowania, zbyt wielkie wymagania. Słowa wypowiedziane w amoku. Wzajemna zazdrość, której nie możemy się pozbyć. Ból, który zadajemy sobie pozorną obojętnością. Brak zaufania po tysiącach niedotrzymanych obietnic. Rozpacz, spowodowana nieumiejętnością naprawienia naszych błędów. Gwałtownie podjęte decyzje, nie zawsze właściwie. Ale nasz świat składa się głównie z nieograniczonej miłości, zdolności do poświęcenia, pomimo wszystko. To świadomość, że póki nam zależy, nigdy nie przeminiemy. / xfucktycznie .

zniknij albo bądź mój  kolejnych... teksty

xfucktycznie dodano: 6 kwietnia 2012

zniknij albo bądź mój, kolejnych obojętnych dni nie zniosę .
Autor cytatu: ansomia

♥ teksty xfucktycznie dodał komentarz: do wpisu 6 kwietnia 2012
nienawidzę nadziei . nie mogę... teksty

xfucktycznie dodano: 4 kwietnia 2012

nienawidzę nadziei . nie mogę znieść tego uczucia i wewnętrznej myśli która mówi ci "a może jednak" . rozkłada mnie od wewnątrz, nie potrafię jej z siebie wyrzucić . nie chcę już nią żyć, nie chcę kolejnego rozczarowania . wolę wiedzieć, że już nigdy nie wrócisz niż żyć z myślą, że kiedyś sobie o mnie przypomnisz .
Autor cytatu: ansomia

może to życie  które teraz... teksty

xfucktycznie dodano: 4 kwietnia 2012

może to życie, które teraz prowadzę, wcale nie jest dla mnie. może ktoś się zagapił i przez przypadek czy niedopatrzenie umieścił mnie tutaj, w tym mieście, w tej epoce, w tym ciele. może miałam być śliczną blondynką mieszkającą na słonecznym wybrzeżu, mającą słodkie psiapsióły i zero problemów, a nie pospolitą szatynką słuchającą rock'a i zagłębiającą się w sens istnienia. może nie miałam być sobą, nie teraz, kiedy czuję się źle i obco we własnym życiu, za swoje miejsce mając jedynie niestandardową psychikę i muzykę. może ktoś się cholernie pomylił./nieswiadomosc
Autor cytatu: nieswiadomosc

Kiedyś było łatwiej. Bez... teksty

xfucktycznie dodano: 4 kwietnia 2012

Kiedyś było łatwiej. Bez kontrolowanych ruchów i z czystymi intencjami, biegłam by nieść Ci szczęście. Nie bałam się, że jutro niespodziewanie znikniesz, ani że wypalą się Twoje uczucia. Nie było we mnie obaw, że niedługo to wszystko stanie się zwykłym wspomnieniem, nie pozwalającym mi żyć. Nie było takiej siły, która mogłaby zabrać mi to szczęście zamknięte w jego czystym sercu. Nic nie było w stanie zamienić moich szczerych uczuć, na te beznadziejne, pozbawione sensu. Dziś czuję, jak bardzo już nie istnieję. Patrzę w przeszłość, która była taka piękna. Teraz jest szarą rzeczywistością pełną niespełnionych nadziei. Nadal ciężko mi przyznać, że dzieje się tak, odkąd zostawił mnie samą. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV