głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Nie patrz w moje oczy jeśli jutro postanowisz zostawić je przepełniając bólem. Nie całuj moich ust jeśli masz świadomość tego że wkrótce pozostawisz na nich nie

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Nie patrz w moje oczy jeśli jutro postanowisz zostawić je przepełniając bólem. Nie całuj moich ust jeśli masz świadomość tego że wkrótce pozostawisz na nich niezmy
Nie patrz w moje oczy  jeśli jutro... teksty

xfucktycznie dodano: 4 kwietnia 2012

Nie patrz w moje oczy, jeśli jutro postanowisz zostawić je, przepełniając bólem. Nie całuj moich ust, jeśli masz świadomość tego, że wkrótce pozostawisz na nich niezmywalny ślad ostatniego pocałunku i niedosyt. Nie zaglądaj w moje serce, bo wraz z Twoim odejściem zostanie nieodwracalnie złamane, jakby ktoś bezkarnie skakał po jego powierzchni. Nie rozpalaj moich uczuć, jeśli już teraz wiesz, że niedługo je wykorzystasz, depcząc mój honor. Nie rozkochuj mnie w sobie, ja wiem czym kończy się miłość. Nie karz mi cierpieć, nie chcę marnować swojego życia. Nie wchodź do mojego świata, bo przeciwnie, wkrótce sama będę musiała z niego odejść. / xfucktycznie .

Ciężko uwierzyć w to  jak... teksty

xfucktycznie dodano: 29 marca 2012

Ciężko uwierzyć w to, jak całość życia może zmienić się w jeden rok. Jak szczęście, bezwarunkową miłość i radość może zastąpić samotność, bezsilność, smutek. Te wszystkie uczucia, które wtedy w ogóle we mnie nie istniały. Przecież z biegiem czasu powinno być lepiej. Powinnam umieć zrozumieć to, że nie zawsze jest tak, jak sobie życzymy. Że życie zaskakuje, nie zawsze przyjemnie i korzystnie. Dziś czuję, że moja rzeczywistość wciąż stoi w miejscu, bez zamiaru ruchu. Niegdyś biegła po marzenia i szczęście, dziś tkwi w beznadziei. Nie potrafię znów jej uruchomić. Znów napełnić ją mobilizacją. Jest zamknięta, a jedyny klucz który do niej pasuje, to jego serce, którego już nigdy, przenigdy nie będę w stanie zdobyć. / xfucktycznie .

Wszystko wydaje się być pozbawione... teksty

xfucktycznie dodano: 29 marca 2012

Wszystko wydaje się być pozbawione sensu. Nieracjonalne myśli, chore uczucia, bezcelowe nadzieje. Wszystko to, co mnie zabija, odbiera chęci do czegokolwiek, ukrywam w sobie. Chowam te ból we wnętrzu. Już nawet brakuje mi sił na to, by zakryć to uśmiechem. By wmówić sobie i innym, że już niedługo wszystko znów nabierze barw. Zjawi się ktoś, kto ochroni mnie przed nicością i pustką. Ale chyba nadszedł czas, by wyrzucić z siebie te czarne myśli, cały ból, a obumarłe serce, zastąpić pełnym miłości. Nadszedł czas, bym stała się wolna, niezależnie od osób, które szczerze nie życzą mi szczęścia. / xfucktycznie .

a może wejdziesz gdzieś  gdzie mogłybyśmy porozmawiać ? teksty xfucktycznie dodał komentarz: a może wejdziesz gdzieś, gdzie mogłybyśmy porozmawiać ? do wpisu 29 marca 2012
Nie rezygnuje się z ludzi  których... teksty

xfucktycznie dodano: 21 marca 2012

Nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha. / Chuck Bass

Wszystko mówi o miłości  a ty... teksty

xfucktycznie dodano: 21 marca 2012

Wszystko mówi o miłości, a ty jesteś sama. Czasopisma, radio, piosenki mówią tylko o miłości, od samego początku cały wszechświat zdąża niczym centralny słup w namiocie cyrkowym ku temu jednemu celowi, ku spełnieniu tej jednej nadziei, a ty jesteś sama. (...) Marzysz już tylko o jednym: iść przez życie u czyjegoś boku i patrzeć, jak wszystkie przeszkody padają jedna po drugiej, móc sobie powiedzieć, że żyjesz, istnieć nareszcie ufnie i przyjemnie, może przeżywać bankructwo swoich iluzji, lecz przeżywać to we dwoje, znaleźć choćby kogoś takiego z kim dobrze jest porozmawiać. Poznać kogoś: ta obsesja towarzyszy ci w dzień i w nocy, kradnie ci sen, sprawia, że gorzkniejesz i tracisz nadzieję. I jesteś sama. / S. Ortiz "Panna samotne serce"

On nie był oschły ani obojętny.... teksty

xfucktycznie dodano: 20 marca 2012

On nie był oschły ani obojętny. Nie było w nim złości, negatywnych uczuć. Nie odznaczał się radością, ale nie był też przygnębiony. Nie krzywdził mnie, nie ranił. Nie był bezwzględny ani stanowczy. On nie był zły. Właściwie, to wcale go nie było. Stwarzał pozory, rozpalając we mnie popiół nadziei, że kiedyś będzie inaczej. Już nie będzie. Nigdy. / xfucktycznie .

Przyzwyczaiłam się do tego  że... teksty

xfucktycznie dodano: 17 marca 2012

Przyzwyczaiłam się do tego, że ludzie zawodzą, rozczarowują i zostawiają w momencie, gdy ich obecność wydaje się być niezbędna. Ale w tym wszystkim, zawsze wspierał mnie on. Wtedy gdy czułam się samotna, niepotrzebna, zawiedziona. Nie przypuszczałam jednak, że ta najważniejsza osoba, będąca ze mną bez względu na wszystko, od tak po prostu, postanowi odejść. I chyba nie tak trudno zrozumieć, że on, swoją decyzją zburzył wszystko : nasze plany, ustanowione cele, marzenia, zahaczając także o delikatne serce, ostatecznie mnie go pozbawiając. / xfucktycznie

Doprowadziłam się do takiego stanu... teksty

xfucktycznie dodano: 15 marca 2012

Doprowadziłam się do takiego stanu, że nawet kanapki z uśmiechem zrobionym z ketchupu nie potrafią mnie rozweselić. / xfucktycznie .

Najgorsze było to pośrednie uczucie... teksty

xfucktycznie dodano: 14 marca 2012

Najgorsze było to pośrednie uczucie, wahające się między nienawiścią, a miłością. Wciąż niezdecydowane, z każdym dniem coraz bardziej nie do zniesienia. / xfucktycznie .

Aż w końcu niespodziewanie stanął... teksty

xfucktycznie dodano: 14 marca 2012

Aż w końcu niespodziewanie stanął przede mną wbijając wzrok w moje oczy, które zdezorientowane całą tą sytuacją dostrzegły wyłącznie jego uśmiech, mówiący 'mogę wszystko' . Nagle słyszę nieznajomy głos, wciąż powtarzający, że mimo ówczesnych przekonań, nadal należę do niego. I czuję jak pozostałe kawałki serca wyrywają się z mojej klatki piersiowej i ryzykując, wędrują do jego rąk. Mimo świadomości, że z czasem rzuci nimi o podłogę i z udawanym żalem odejdzie, nie potrafię mu ich odebrać. Poświęciłam mu tak wiele. Obdarowałam go tak pięknym uczuciem, a on pozostawił mi jedynie złudną nadzieję na lepsze jutro, sparaliżowane emocje i zgubione szczęście. / xfucktycznie .

Pezet   Źrenice ♥ teksty xfucktycznie dodał komentarz: Pezet - Źrenice ♥ do wpisu 8 marca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV